Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 15. forduló

2018.11.24 - 10:00

Budapest, Újpest Labdarúgó Sportcentruma (Chinoin SC)

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
AGÓCS ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
APKÓ TAMÁS, NYEKITA BRÚNÓ LÁSZLÓ
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
90'
45'

Gólok

HAJNAL BALÁZS

66'

1 - 0

 

KATONA MÁTYÁS

68'

2 - 0

 

HAJNAL BALÁZS

71'

3 - 0

 

MÁJER PÉTER

72'

4 - 0

 

MÁJER PÉTER

75'

5 - 0

 

GELENCSÉR BENCE

78'

6 - 0

 

GELENCSÉR BENCE

81'

7 - 0

 

GELENCSÉR BENCE

87'

8 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 REAC REAC 15 10 4 1 37 3 34 34 9
2 UNIONE FC UNIONE FC 15 10 3 2 34 19 15 33 8.9
3 KELEN SC KELEN SC 15 10 2 3 40 10 30 32 8.9
4 ÚJPEST FC. II. ÚJPEST FC. II. 15 8 7 0 42 12 30 31 8.8
5 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 15 9 2 4 36 18 18 29 8.7
6 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 15 8 3 4 30 17 13 27 8.7
7 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 15 6 6 3 28 26 2 24 8.6
8 TESTVÉRISÉG SE TESTVÉRISÉG SE 15 7 2 6 24 24 0 23 8.5
9 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  15 5 5 5 19 29 -10 20 8.5
10 BMTE II. BMTE II. 15 6 1 8 25 30 -5 19 8.4
11 CSEP-GÓL FC SE CSEP-GÓL FC SE 15 4 3 8 13 24 -11 15 8.3
12 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 15 4 2 9 21 32 -11 14 8.3
13 IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 15 3 4 8 12 30 -18 13 8.2
14 RAFC RAFC 15 3 1 11 12 39 -27 10 8.1
15 PESTSZENTIMREI SK PESTSZENTIMREI SK 15 1 5 9 17 29 -12 8 8.1
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 15 0 2 13 8 56 -48 2 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 8 5 2 1 11 1 10 17 7 5 0 2 9 4 5 15 15 10 2 3 20 5 15 32
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 7 5 2 0 10 0 10 17 8 4 3 1 8 2 6 15 15 9 5 1 18 2 16 32
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 0 3 10 4 6 15 7 3 3 1 7 6 1 12 15 8 3 4 17 10 7 27
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 7 2 4 1 9 7 2 10 8 5 2 1 9 3 6 17 15 7 6 2 18 10 8 27
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 3 2 3 6 5 1 11 7 4 2 1 10 3 7 14 15 7 4 4 16 8 8 25
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 7 3 3 1 10 2 8 12 8 3 3 2 6 6 0 12 15 6 6 3 16 8 8 24
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 1 2 4 4 7 -3 5 8 6 0 2 7 7 0 18 15 7 2 6 11 14 -3 23
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 5 2 1 11 4 7 17 7 1 3 3 3 8 -5 6 15 6 5 4 14 12 2 23
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 9 3 0 6 7 10 -3 9 6 4 1 1 5 4 1 13 15 7 1 7 12 14 -2 22
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 3 3 2 8 6 2 12 7 2 2 3 7 8 -1 8 15 5 5 5 15 14 1 20
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 2 3 2 2 3 -1 9 8 2 3 3 3 4 -1 9 15 4 6 5 5 7 -2 18
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 1 1 4 4 8 -4 4 9 3 2 4 3 6 -3 11 15 4 3 8 7 14 -7 15
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 7 0 4 3 3 6 -3 4 8 2 2 4 9 10 -1 8 15 2 6 7 12 16 -4 12
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 2 2 3 4 4 0 8 8 0 4 4 1 10 -9 4 15 2 6 7 5 14 -9 12
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 7 0 3 4 0 6 -6 3 8 1 2 5 3 12 -9 5 15 1 5 9 3 18 -15 8
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 1 1 7 2 19 -17 4 6 0 2 4 2 8 -6 2 15 1 3 11 4 27 -23 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÚJBUDAI FC-VOYAGE REAC 7 6 1 0 21 0 21 19 8 4 3 1 16 3 13 15 15 10 4 1 37 3 34 34
2 ÚJBUDAI FC-VOYAGE UNIONE FC 7 5 1 1 18 10 8 16 8 5 2 1 16 9 7 17 15 10 3 2 34 19 15 33
3 ÚJBUDAI FC-VOYAGE KELEN SC 8 5 2 1 20 3 17 17 7 5 0 2 20 7 13 15 15 10 2 3 40 10 30 32
4 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJPEST FC. II. 7 5 2 0 25 3 22 17 8 3 5 0 17 9 8 14 15 8 7 0 42 12 30 31
5 ÚJBUDAI FC-VOYAGE FŐV. VÍZMŰVEK SK 8 4 1 3 13 9 4 13 7 5 1 1 23 9 14 16 15 9 2 4 36 18 18 29
6 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ASR GÁZGYÁR 8 5 1 2 19 8 11 16 7 3 2 2 11 9 2 11 15 8 3 4 30 17 13 27
7 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 1908 SZAC BUDAPEST 8 4 3 1 19 15 4 15 7 2 3 2 9 11 -2 9 15 6 6 3 28 26 2 24
8 ÚJBUDAI FC-VOYAGE TESTVÉRISÉG SE 7 3 1 3 11 12 -1 10 8 4 1 3 13 12 1 13 15 7 2 6 24 24 0 23
9 ÚJBUDAI FC-VOYAGE XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 8 4 3 1 14 10 4 15 7 1 2 4 5 19 -14 5 15 5 5 5 19 29 -10 20
10 ÚJBUDAI FC-VOYAGE BMTE II. 9 3 0 6 15 20 -5 9 6 3 1 2 10 10 0 10 15 6 1 8 25 30 -5 19
11 ÚJBUDAI FC-VOYAGE CSEP-GÓL FC SE 7 3 2 2 6 11 -5 11 8 1 1 6 7 13 -6 4 15 4 3 8 13 24 -11 15
12 ÚJBUDAI FC-VOYAGE 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 6 1 1 4 10 14 -4 4 9 3 1 5 11 18 -7 10 15 4 2 9 21 32 -11 14
13 ÚJBUDAI FC-VOYAGE IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV. 7 1 3 3 4 12 -8 6 8 2 1 5 8 18 -10 7 15 3 4 8 12 30 -18 13
14 ÚJBUDAI FC-VOYAGE RAFC 7 3 0 4 8 12 -4 9 8 0 1 7 4 27 -23 1 15 3 1 11 12 39 -27 10
15 ÚJBUDAI FC-VOYAGE PESTSZENTIMREI SK 7 0 4 3 8 13 -5 4 8 1 1 6 9 16 -7 4 15 1 5 9 17 29 -12 8
16 ÚJBUDAI FC-VOYAGE ÚJBUDAI FC-VOYAGE 9 0 1 8 4 31 -27 1 6 0 1 5 4 25 -21 1 15 0 2 13 8 56 -48 2
 
1908 SZAC BUDAPEST
3 - 21 - 1---0 - 02 - 1-5 - 11 - 6-4 - 13 - 3--
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--0 - 1-----6 - 20 - 41 - 1--1 - 32 - 3
ASR GÁZGYÁR
-3 - 0---0 - 22 - 0-5 - 00 - 22 - 15 - 12 - 2--
BMTE II.
2 - 3-1 - 32 - 00 - 2-2 - 52 - 0--1 - 3--0 - 45 - 0
CSEP-GÓL FC SE
0 - 03 - 21 - 0-0 - 42 - 0---0 - 0--0 - 5--
FŐV. VÍZMŰVEK SK
3 - 00 - 30 - 1--3 - 10 - 2-3 - 02 - 0--2 - 2--
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
-0 - 0-2 - 2----1 - 00 - 40 - 31 - 10 - 2--
KELEN SC
-7 - 0--2 - 0-5 - 13 - 0-0 - 0--1 - 10 - 12 - 0
PESTSZENTIMREI SK
1 - 10 - 21 - 1-2 - 22 - 21 - 3-----1 - 2--
RAFC
---0 - 32 - 1--1 - 31 - 0-1 - 23 - 1-0 - 2-
REAC
---2 - 0----2 - 00 - 03 - 04 - 0-4 - 06 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 2---1 - 01 - 3-0 - 24 - 2----2 - 23 - 1
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
-0 - 1-0 - 41 - 32 - 6-0 - 70 - 4--0 - 3-0 - 21 - 1
ÚJPEST FC. II.
-2 - 1-6 - 0-----3 - 00 - 04 - 08 - 02 - 2-
UNIONE FC
4 - 2-2 - 3-1 - 03 - 25 - 1-3 - 2-----0 - 0
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
1 - 1-3 - 2-2 - 11 - 42 - 0-1 - 14 - 1---0 - 0-

Meccsek

ÚJPEST FC. II.

2018. 08. 18. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 08. 18. 17:30
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJPEST FC. II.
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 08. 25. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
TESTVÉRISÉG SE
2018. 09. 01. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 09. 01. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJPEST FC. II.
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 08. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
BMTE II.
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
2018. 09. 15. 10:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJPEST FC. II.
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 09. 22. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
UNIONE FC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC
2018. 09. 29. 16:00
Kelen SC
KELEN SC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
2018. 10. 05. 20:30
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 14. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
2018. 10. 19. 18:00
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 10. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 10. 27. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
REAC
2018. 11. 04. 13:30
Csep-Gól FC
2018. 11. 04. 13:30
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
ÚJPEST FC. II.
2018. 11. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 10. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
RAFC
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
2018. 11. 17. 13:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ÚJPEST FC. II.
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 02. 23.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 02. 23.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
02. 23.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 03. 02.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 03. 02.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
03. 02.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 09.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 09.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
03. 09.
ASR GÁZGYÁR
2019. 03. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 16.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
03. 16.
ÚJPEST FC. II.
2019. 03. 23.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 23.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
03. 23.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 03. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
03. 30.
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 06.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 06.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
04. 06.
KELEN SC
2019. 04. 13.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 13.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
04. 13.
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2019. 04. 20.
Vasas Sporttelep
2019. 04. 20.
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
04. 20.
ÚJPEST FC. II.
2019. 04. 27.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 27.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
04. 27.
PESTSZENTIMREI SK
2019. 05. 04.
Budai II. László Stadion
2019. 05. 04.
Budai II. László Stadion
REAC
05. 04.
ÚJPEST FC. II.
2019. 05. 11.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 11.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
05. 11.
CSEP-GÓL FC SE
2019. 05. 18.
Ikarus BSE
2019. 05. 18.
Ikarus BSE
RAFC
05. 18.
ÚJPEST FC. II.
2019. 05. 25.
Szusza Ferenc Stadion
2019. 05. 25.
Szusza Ferenc Stadion
ÚJPEST FC. II.
05. 25.
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2019. 06. 01.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 06. 01.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
06. 01.
ÚJPEST FC. II.

ÚJBUDAI FC-VOYAGE

2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 13. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 29. 19:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 08. 31. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
PESTSZENTIMREI SK
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
2018. 09. 08. 18:00
Budai II. László Stadion
REAC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 14. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
CSEP-GÓL FC SE
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RAFC
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 09. 30. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 05. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
KELEN SC
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
1908 SZAC BUDAPEST
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 19. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
TESTVÉRISÉG SE
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2018. 10. 27. 11:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR GÁZGYÁR
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 10. 31. 19:45
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
BMTE II.
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
2018. 11. 11. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 11. 16. 20:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
UNIONE FC
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 11. 24. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
ÚJPEST FC. II.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 02. 23.
Goldball Park
2019. 02. 23.
Goldball Park
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
02. 23.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 02.
Vasas Sporttelep
2019. 03. 02.
Vasas Sporttelep
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
03. 02.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 09.
Pestszentimrei SK Sporttelep
2019. 03. 09.
Pestszentimrei SK Sporttelep
PESTSZENTIMREI SK
03. 09.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 16.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 16.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
03. 16.
REAC
2019. 03. 23.
Csep-Gól FC
2019. 03. 23.
Csep-Gól FC
CSEP-GÓL FC SE
03. 23.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 03. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 03. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
03. 30.
RAFC
2019. 04. 06.
Fővárosi Vízművek SK
2019. 04. 06.
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
04. 06.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 13.
Kelen SC
2019. 04. 13.
Kelen SC
KELEN SC
04. 13.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 04. 20.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 04. 20.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
04. 20.
1908 SZAC BUDAPEST
2019. 04. 27.
Testvériség SE Sporttelep
2019. 04. 27.
Testvériség SE Sporttelep
TESTVÉRISÉG SE
04. 27.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 04.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 04.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
05. 04.
ASR GÁZGYÁR
2019. 05. 11.
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 11.
Budafoki MTE Sporttelep
BMTE II.
05. 11.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 05. 18.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 05. 18.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
05. 18.
IKARUS BSE FEJLŐDŐ KERTV.
2019. 05. 25.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 25.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
UNIONE FC
05. 25.
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
2019. 06. 01.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2019. 06. 01.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDAI FC-VOYAGE
06. 01.
ÚJPEST FC. II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol