Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 4.csop. 8. forduló

2018.10.24 - 20:00

Budapest, Elektromos SE (Elektromos)

Budapest

BLSZ IV. osztály 4.csop.

Játékvezető
TÖRÖK ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KNON MÁTÉ KÁROLY, BARDI KLAUDIA BARBARA
ERZSÉBET S.K.
RTK-VASLÓ II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

NÉMETH DÁVID

 

0 - 2

12'

NÉMETH DÁVID

 

0 - 3

49'

NÉMETH DÁVID

 

0 - 4

85'

NÉMETH DÁVID

 

0 - 5

90'

PAP LÁSZLÓ CSABA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RÁKOSMENTI KSK II. RÁKOSMENTI KSK II. 8 6 1 1 40 5 35 19 9
2 KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC 8 6 1 1 24 11 13 19 7.9
3 BSE BSE 8 6 1 1 27 15 12 19 9.3
4 Szt. Pál Akadémia-HSE II. Szt. Pál Akadémia-HSE II. 8 6 1 1 37 28 9 19 7.8
5 RÁKOSLIGETI AC RÁKOSLIGETI AC 8 5 2 1 29 11 18 17 6.9
6 RTK-VASLÓ II. RTK-VASLÓ II. 8 4 3 1 29 16 13 15 8
7 ERZSÉBET S.K. ERZSÉBET S.K. 8 3 2 3 21 25 -4 11 9.3
8 MAXIMO HUNGARIA SE MAXIMO HUNGARIA SE 8 2 2 4 21 28 -7 8 6.6
9 BEAC II. BEAC II. 8 2 2 4 18 32 -14 8 7.1
10 MAC MAC 8 2 0 6 18 28 -10 6 6.1
11 PESTÚJHELYI FC PESTÚJHELYI FC 8 1 2 5 8 17 -9 5 6.3
12 HANGOS SE HANGOS SE 8 1 2 5 18 34 -16 5 5.9
13 ÚJPESTI HALADÁS ÚJPESTI HALADÁS 8 1 1 6 10 32 -22 4 6.3
14 HUNREAL FC HUNREAL FC 8 1 0 7 10 28 -18 3 8.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HUNREAL FC RTK-VASLÓ II. 3 3 0 0 6 1 5 9 5 2 3 0 6 1 5 9 8 5 3 0 12 2 10 18
2 HUNREAL FC KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC 4 2 2 0 5 1 4 8 4 3 1 0 7 2 5 10 8 5 3 0 12 3 9 18
3 HUNREAL FC ERZSÉBET S.K. 5 2 0 3 4 6 -2 6 3 3 0 0 8 1 7 9 8 5 0 3 12 7 5 15
4 HUNREAL FC RÁKOSMENTI KSK II. 3 0 3 0 0 0 0 3 5 4 0 1 11 2 9 12 8 4 3 1 11 2 9 15
5 HUNREAL FC RÁKOSLIGETI AC 2 1 1 0 3 1 2 4 6 3 1 2 12 3 9 10 8 4 2 2 15 4 11 14
6 HUNREAL FC Szt. Pál Akadémia-HSE II. 5 2 2 1 8 7 1 8 3 2 0 1 8 4 4 6 8 4 2 2 16 11 5 14
7 HUNREAL FC BSE 4 1 1 2 6 4 2 4 4 2 1 1 7 5 2 7 8 3 2 3 13 9 4 11
8 HUNREAL FC MAXIMO HUNGARIA SE 4 0 1 3 0 8 -8 1 4 2 1 1 4 2 2 7 8 2 2 4 4 10 -6 8
9 HUNREAL FC MAC 4 1 2 1 5 5 0 5 4 1 0 3 1 9 -8 3 8 2 2 4 6 14 -8 8
10 HUNREAL FC HANGOS SE 4 1 0 3 3 13 -10 3 4 1 2 1 4 6 -2 5 8 2 2 4 7 19 -12 8
11 HUNREAL FC PESTÚJHELYI FC 5 0 2 3 1 6 -5 2 3 1 2 0 2 1 1 5 8 1 4 3 3 7 -4 7
12 HUNREAL FC BEAC II. 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 1 2 2 5 7 -2 5 8 1 3 4 7 14 -7 6
13 HUNREAL FC ÚJPESTI HALADÁS 6 1 1 4 3 10 -7 4 2 0 2 0 1 1 0 2 8 1 3 4 4 11 -7 6
14 HUNREAL FC HUNREAL FC 4 0 1 3 5 8 -3 1 4 0 2 2 1 7 -6 2 8 0 3 5 6 15 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 HUNREAL FC RÁKOSMENTI KSK II. 3 2 1 0 8 1 7 7 5 4 0 1 32 4 28 12 8 6 1 1 40 5 35 19
2 HUNREAL FC KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC 4 3 1 0 10 5 5 10 4 3 0 1 14 6 8 9 8 6 1 1 24 11 13 19
3 HUNREAL FC BSE 4 4 0 0 13 6 7 12 4 2 1 1 14 9 5 7 8 6 1 1 27 15 12 19
4 HUNREAL FC Szt. Pál Akadémia-HSE II. 5 3 1 1 17 18 -1 10 3 3 0 0 20 10 10 9 8 6 1 1 37 28 9 19
5 HUNREAL FC RÁKOSLIGETI AC 2 2 0 0 8 3 5 6 6 3 2 1 21 8 13 11 8 5 2 1 29 11 18 17
6 HUNREAL FC RTK-VASLÓ II. 3 1 2 0 10 8 2 5 5 3 1 1 19 8 11 10 8 4 3 1 29 16 13 15
7 HUNREAL FC ERZSÉBET S.K. 5 2 0 3 9 14 -5 6 3 1 2 0 12 11 1 5 8 3 2 3 21 25 -4 11
8 HUNREAL FC MAXIMO HUNGARIA SE 4 1 1 2 13 18 -5 4 4 1 1 2 8 10 -2 4 8 2 2 4 21 28 -7 8
9 HUNREAL FC BEAC II. 3 0 1 2 5 18 -13 1 5 2 1 2 13 14 -1 7 8 2 2 4 18 32 -14 8
10 HUNREAL FC MAC 4 1 0 3 9 15 -6 3 4 1 0 3 9 13 -4 3 8 2 0 6 18 28 -10 6
11 HUNREAL FC PESTÚJHELYI FC 5 0 2 3 3 11 -8 2 3 1 0 2 5 6 -1 3 8 1 2 5 8 17 -9 5
12 HUNREAL FC HANGOS SE 4 1 1 2 9 20 -11 4 4 0 1 3 9 14 -5 1 8 1 2 5 18 34 -16 5
13 HUNREAL FC ÚJPESTI HALADÁS 6 1 0 5 8 29 -21 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 8 1 1 6 10 32 -22 4
14 HUNREAL FC HUNREAL FC 4 1 0 3 6 16 -10 3 4 0 0 4 4 12 -8 0 8 1 0 7 10 28 -18 3
 
BEAC II.
--3 - 3------1 - 71 - 8--
BSE
--3 - 25 - 1--2 - 1-----3 - 2
ERZSÉBET S.K.
2 - 0----4 - 2-2 - 31 - 4-0 - 5--
HANGOS SE
--4 - 42 - 12 - 5---1 - 10----
HUNREAL FC
1 - 3----0 - 6-2 - 1---3 - 6-
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
3 - 33 - 1------2 - 1-2 - 0--
MAC
2 - 50 - 3-------2 - 15 - 6--
MAXIMO HUNGARIA SE
--3 - 3-3 - 1---2 - 4--5 - 10-
PESTÚJHELYI FC
-1 - 5---1 - 3---1 - 30 - 0-0 - 0
RÁKOSLIGETI AC
6 - 2-----2 - 1------
RÁKOSMENTI KSK II.
---2 - 0---6 - 1-0 - 0---
RTK-VASLÓ II.
---6 - 4---2 - 2-2 - 2---
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
-5 - 5---3 - 17 - 0-2 - 1-0 - 11--
ÚJPESTI HALADÁS
--4 - 5-2 - 10 - 5-0 - 4--0 - 10-2 - 4

Meccsek

ERZSÉBET S.K.

2018. 09. 01. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
2018. 09. 01. 16:00
Újpesti Haladás Sporttelep
ÚJPESTI HALADÁS
ERZSÉBET S.K.
2018. 09. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
2018. 09. 09. 17:00
Vasas Sporttelep
ERZSÉBET S.K.
PESTÚJHELYI FC
2018. 10. 10. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 10. 19:45
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
MAXIMO HUNGARIA SE
ERZSÉBET S.K.
2018. 09. 23. 18:00
Elektromos SE
2018. 09. 23. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
MAC
2018. 09. 30. 17:00
Angyalföldi Sportközpont
2018. 09. 30. 17:00
Angyalföldi Sportközpont
HANGOS SE
ERZSÉBET S.K.
2018. 10. 07. 18:00
Elektromos SE
2018. 10. 07. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
BEAC II.
2018. 10. 18. 20:00
Elektromos SE
2018. 10. 18. 20:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
RÁKOSLIGETI AC
2018. 10. 24. 20:00
Elektromos SE
2018. 10. 24. 20:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
RTK-VASLÓ II.
2018. 10. 28. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 28. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
ERZSÉBET S.K.
2018. 11. 07. 20:00
Elektromos SE
2018. 11. 07. 20:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
RÁKOSMENTI KSK II.
2018. 11. 11. 18:00
Elektromos SE
2018. 11. 11. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
HUNREAL FC
2018. 11. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
2018. 11. 17. 17:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
BSE
ERZSÉBET S.K.
2018. 11. 25. 18:00
Elektromos SE
2018. 11. 25. 18:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
ELMARDT
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
2018. 12. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 12. 04. 19:30
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
ERZSÉBET S.K.
Szt. Pál Akadémia-HSE II.

RTK-VASLÓ II.

2018. 09. 01. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
2018. 09. 01. 14:00
REAC Vasgolyó utcai Sporttelep
PESTÚJHELYI FC
RTK-VASLÓ II.
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
MAXIMO HUNGARIA SE
2018. 09. 15. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 15. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
MAC
RTK-VASLÓ II.
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
HANGOS SE
2018. 09. 30. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 09. 30. 13:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
BEAC II.
RTK-VASLÓ II.
2018. 10. 07. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 07. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
RÁKOSLIGETI AC
2018. 10. 14. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
2018. 10. 14. 17:00
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
KŐBÁNYAI EGYETÉRTÉS FC
RTK-VASLÓ II.
2018. 10. 24. 20:00
Elektromos SE
2018. 10. 24. 20:00
Elektromos SE
ERZSÉBET S.K.
RTK-VASLÓ II.
2018. 10. 28. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 10. 28. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
RÁKOSMENTI KSK II.
2018. 11. 04. 18:00
Láng SK Sporttelep
2018. 11. 04. 18:00
Láng SK Sporttelep
HUNREAL FC
RTK-VASLÓ II.
2018. 11. 11. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 11. 11. 11:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
BSE
2018. 11. 18. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2018. 11. 18. 12:15
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
Szt. Pál Akadémia-HSE II.
RTK-VASLÓ II.
2018. 11. 25. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2018. 11. 25. 10:00
Rákosmenti TK Sporttelep
RTK-VASLÓ II.
ÚJPESTI HALADÁS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol