Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megyei II. osztály 3. forduló

2018.09.01 - 17:00

Csanytelek , Csanytelek Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megyei II. osztály

Játékvezető
HALÁSZ JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FARKAS TAMÁS TIBOR, VERESKA MÁTYÁS
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

36'

GULYÁS SZABOLCS ISTVÁN
LÁSZLÓ ÁDÁM

68'

1 - 1

 

SIHA DÁVID

83'

2 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 DESZK SC DESZK SC 3 3 0 0 12 4 8 9 9.3
2 BAKS BARÁTI SE BAKS BARÁTI SE 3 3 0 0 11 6 5 9 12.7
3 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 3 2 1 0 10 4 6 7 10.7
4 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 11 8 3 7 12.3
5 KSE BALÁSTYA   KSE BALÁSTYA   3 2 0 1 10 7 3 6 8
6 CSANYTELEK SC CSANYTELEK SC 3 2 0 1 6 4 2 6 8
7 SZEGEDI VSE II SZEGEDI VSE II 3 1 2 0 8 5 3 5 12
8 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 3 1 1 1 9 7 2 4 7
9 FÖLDEÁK TC FÖLDEÁK TC 3 1 1 1 6 4 2 4 7.3
10 ST.MIHÁLY FC  ST.MIHÁLY FC  3 1 1 1 6 6 0 4 7.3
11 TÖMÖRKÉNY KSE TÖMÖRKÉNY KSE 3 1 0 2 4 5 -1 3 7.7
12 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 3 1 0 2 5 11 -6 3 8.3
13 MÓRAVÁROSI KINIZSI MÓRAVÁROSI KINIZSI 3 0 1 2 2 8 -6 1 8.7
14 NAGYMÁGOCS SE NAGYMÁGOCS SE 3 0 0 3 7 13 -6 0 4.3
15 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 0 0 3 6 12 -6 0 3.7
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 3 0 0 3 2 11 -9 0 8.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 7 3 4 7
2 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 6 2 4 6 3 2 1 0 6 2 4 7
3 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 6 3 3 7
4 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 2 2 0 6
5 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 6 4 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 7 5 2 5
6 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 2 0 2 0 3 3 0 2 1 1 0 0 2 1 1 3 3 1 2 0 5 4 1 5
7 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
8 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 2 1 1 0 2 1 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 2 0 2 1 1 5
9 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 1 0 1 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 3 2 1 4
10 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 2 1 1 4
11 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 0 1 3 2 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 1 0 2 3 4 -1 3
12 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2 3 0 3 0 5 5 0 3
13 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 2 4 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 1 2 3 5 -2 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 1 2 4 8 -4 1
15 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 0 5 -5 0
16 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 0 0 3 2 8 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KISZOMBOR KSK DESZK SC 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 4 5 6 3 3 0 0 12 4 8 9
2 KISZOMBOR KSK BAKS BARÁTI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 7 4 3 6 3 3 0 0 11 6 5 9
3 KISZOMBOR KSK MÓRAHALOM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 8 3 5 4 3 2 1 0 10 4 6 7
4 KISZOMBOR KSK CONTITECH-APÁTFALVA SC 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 8 7 1 4 3 2 1 0 11 8 3 7
5 KISZOMBOR KSK KSE BALÁSTYA 2 1 0 1 5 5 0 3 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 0 1 10 7 3 6
6 KISZOMBOR KSK CSANYTELEK SC 2 2 0 0 5 2 3 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 6 4 2 6
7 KISZOMBOR KSK SZEGEDI VSE II 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 7 4 3 4 3 1 2 0 8 5 3 5
8 KISZOMBOR KSK CSENGELE KSE 2 1 1 0 8 5 3 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 9 7 2 4
9 KISZOMBOR KSK FÖLDEÁK TC 2 1 0 1 5 3 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 1 1 6 4 2 4
10 KISZOMBOR KSK ST.MIHÁLY FC 2 1 1 0 5 3 2 4 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 1 1 1 6 6 0 4
11 KISZOMBOR KSK TÖMÖRKÉNY KSE 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 1 5 -4 0 3 1 0 2 4 5 -1 3
12 KISZOMBOR KSK ÜLLÉSI ISE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 5 11 -6 3
13 KISZOMBOR KSK MÓRAVÁROSI KINIZSI 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 0 6 -6 0 3 0 1 2 2 8 -6 1
14 KISZOMBOR KSK NAGYMÁGOCS SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 7 13 -6 0
15 KISZOMBOR KSK MINDSZENTI SPORT CLUB SE 2 0 0 2 5 9 -4 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 0 0 3 6 12 -6 0
16 KISZOMBOR KSK KISZOMBOR KSK 2 0 0 2 2 8 -6 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 0 3 2 11 -9 0
 
BAKS BARÁTI SE
----------4 - 2----
CONTITECH-APÁTFALVA SC
-------3 - 1-------
CSANYTELEK SC
------------3 - 12 - 1-
CSENGELE KSE
-4 - 4------------4 - 1
DESZK SC
-------------3 - 0-
FÖLDEÁK TC
1 - 3--------4 - 0-----
KISZOMBOR KSK
--------0 - 5-----2 - 3
KSE BALÁSTYA
---2 - 13 - 4----------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
3 - 4------2 - 5-------
MÓRAHALOM VSE
--2 - 1------------
MÓRAVÁROSI KINIZSI
-----------2 - 2---
NAGYMÁGOCS SE
-3 - 4---------2 - 5---
SZEGEDI VSE II
-----1 - 1---------
ST.MIHÁLY FC
---------3 - 32 - 0----
TÖMÖRKÉNY KSE
------3 - 0--------
ÜLLÉSI ISE
----1 - 5----------

Meccsek

CSANYTELEK SC

2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
2018. 09. 05. 19:00
Csongrád Város Sportpálya
CSANYTELEK SC
ST.MIHÁLY FC
2018. 08. 26. 17:00
2018. 08. 26. 17:00
MÓRAHALOM VSE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSANYTELEK SC
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KSE BALÁSTYA
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
CSANYTELEK SC
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 07. 15:00
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
CSANYTELEK SC
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
CSANYTELEK SC
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2018. 10. 27. 13:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 03. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
CSANYTELEK SC
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CSENGELE KSE
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
CSANYTELEK SC
2018. 11. 25. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
KISZOMBOR KSK
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
CSANYTELEK SC
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSANYTELEK SC
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 03. 24. 15:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
CSANYTELEK SC
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
CSANYTELEK SC
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
INFO
SZEGEDI VSE II
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 04. 27. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
04. 27. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 05. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
05. 12. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
05. 19. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 26. 17:00
CSANYTELEK SC
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
06. 02. 17:00
DESZK SC
2019. 06. 08. 17:00
Kiszombor Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
06. 08. 17:00
CSANYTELEK SC

TÖMÖRKÉNY KSE

2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Deszk Sportpálya
DESZK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 08. 25. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 08. 25. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KISZOMBOR KSK
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2018. 09. 01. 17:00
Csanytelek Sportpálya
CSANYTELEK SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 12. 01. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAHALOM VSE
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
2018. 09. 15. 16:30
Szentmihálytelek Sportpálya
ST.MIHÁLY FC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 09. 29. 16:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
KSE BALÁSTYA
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 10. 06. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 13. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
BAKS BARÁTI SE
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
2018. 10. 21. 14:30
Sándorfalva Sportpálya
SZEGEDI VSE II
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
MÓRAVÁROSI KINIZSI
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Földeák Sportpálya
FÖLDEÁK TC
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 10. 13:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
NAGYMÁGOCS SE
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
TÖMÖRKÉNY KSE
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSENGELE KSE
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 02. 14:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
DESZK SC
2019. 03. 09. 14:30
Kiszombor Sportpálya
2019. 03. 09. 14:30
Kiszombor Sportpálya
KISZOMBOR KSK
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 16. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
CSANYTELEK SC
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 24. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 03. 30. 15:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ST.MIHÁLY FC
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 06. 16:30
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
ÜLLÉSI ISE
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 04. 13. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE BALÁSTYA
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 04. 21. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
INFO
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
2019. 04. 27. 17:00
Baks Sportpálya
BAKS BARÁTI SE
04. 27. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 04. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 04. 17:00
SZEGEDI VSE II
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
2019. 05. 11. 17:00
Sándor Csikar Grund
MÓRAVÁROSI KINIZSI
05. 11. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 05. 18. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
05. 18. 17:00
FÖLDEÁK TC
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
2019. 05. 26. 17:00
Nagymágocs Sportpálya
NAGYMÁGOCS SE
05. 26. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 06. 01. 17:00
Tömörkény Sportpálya
TÖMÖRKÉNY KSE
06. 01. 17:00
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
2019. 06. 08. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
06. 08. 17:00
TÖMÖRKÉNY KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol