Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 12. forduló

2018.12.08 - 12:00

Szeged, Szegedi Vasutas Sportpálya

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
JUHÁSZ MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSEH GÉZA, VIRÁG ANDRÁS BARNABÁS
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
90'
45'

Gólok

DÁVID ATTILA

7'

1 - 0

 

FENYVESSY BÁLINT

24'

2 - 0

 

PÓSA ÁDÁM

79'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 12 12 0 0 85 5 80 36 6.6
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 12 10 1 1 97 15 82 31 6
3 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 12 9 0 3 55 22 33 27 6
4 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 12 9 0 3 64 38 26 27 6.1
5 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 12 5 1 6 24 32 -8 16 6.2
6 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 12 5 0 7 27 35 -8 15 4.7
7 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 12 3 1 8 22 81 -59 10 5.4
8 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 12 3 0 9 23 55 -32 9 5.2
9 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 12 2 1 9 27 63 -36 7 4.7
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 12 0 0 12 6 84 -78 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 6 4 2 0 17 2 15 14 6 6 0 0 22 1 21 18 12 10 2 0 39 3 36 32
2 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 6 6 0 0 32 2 30 18 6 3 1 2 14 5 9 10 12 9 1 2 46 7 39 28
3 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 5 3 1 1 12 4 8 10 7 5 1 1 13 4 9 16 12 8 2 2 25 8 17 26
4 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 8 6 0 2 23 10 13 18 4 2 1 1 10 8 2 7 12 8 1 3 33 18 15 25
5 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 6 3 1 2 9 4 5 10 6 1 2 3 4 14 -10 5 12 4 3 5 13 18 -5 15
6 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 6 3 1 2 3 5 -2 10 6 1 2 3 2 11 -9 5 12 4 3 5 5 16 -11 15
7 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 2 0 5 9 19 -10 6 5 1 0 4 3 18 -15 3 12 3 0 9 12 37 -25 9
8 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 4 1 1 2 2 9 -7 4 8 1 2 5 6 29 -23 5 12 2 3 7 8 38 -30 9
9 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 6 2 2 2 14 8 6 8 6 0 0 6 0 14 -14 0 12 2 2 8 14 22 -8 8
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 6 0 2 4 0 12 -12 2 6 0 1 5 1 17 -16 1 12 0 3 9 1 29 -28 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 6 6 0 0 40 2 38 18 6 6 0 0 45 3 42 18 12 12 0 0 85 5 80 36
2 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 6 6 0 0 64 5 59 18 6 4 1 1 33 10 23 13 12 10 1 1 97 15 82 31
3 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 5 3 0 2 26 11 15 9 7 6 0 1 29 11 18 18 12 9 0 3 55 22 33 27
4 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 8 6 0 2 46 22 24 18 4 3 0 1 18 16 2 9 12 9 0 3 64 38 26 27
5 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 6 4 0 2 17 8 9 12 6 1 1 4 7 24 -17 4 12 5 1 6 24 32 -8 16
6 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 6 3 0 3 16 11 5 9 6 2 0 4 11 24 -13 6 12 5 0 7 27 35 -8 15
7 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 4 1 1 2 4 20 -16 4 8 2 0 6 18 61 -43 6 12 3 1 8 22 81 -59 10
8 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 6 3 0 3 23 18 5 9 6 0 0 6 0 37 -37 0 12 3 0 9 23 55 -32 9
9 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 1 1 5 20 29 -9 4 5 1 0 4 7 34 -27 3 12 2 1 9 27 63 -36 7
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 6 0 0 6 4 44 -40 0 6 0 0 6 2 40 -38 0 12 0 0 12 6 84 -78 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
4 - 11 - 31 - 26 - 1---0 - 44 - 0
DAFC SZEGED
--1 - 8---3 - 00 - 120 - 0
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
11 - 019 - 05 - 3-7 - 112 - 110 - 0--
Gyulasport Nonprofit Kft.
--1 - 5-10 - 0-9 - 01 - 45 - 2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-2 - 33 - 31 - 28 - 14 - 12-1 - 41 - 4
L-IT-SZEAC
0 - 42 - 50 - 161 - 4-0 - 3-1 - 12-
MAROS-MENTI UFC
3 - 18 - 4-1 - 38 - 2-4 - 00 - 9-
OMTK-ULE 1913
0 - 28 - 5-1 - 71 - 37 - 0--6 - 1
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
4 - 1-3 - 1-13 - 03 - 0-9 - 08 - 0
SZEOL SC KFT.
-2 - 02 - 5-6 - 15 - 00 - 22 - 0-

Meccsek

DAFC SZEGED

2018. 08. 25. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 25. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 09. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 08. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 08. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 09. 15. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 15. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2018. 09. 23. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 23. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
2018. 09. 29. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 09. 29. 10:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
DAFC SZEGED
2018. 10. 06. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 06. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 31. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 10. 31. 11:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
DAFC SZEGED
2018. 10. 20. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 20. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 29. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2018. 12. 08. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 08. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 24. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 24. 14:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
ELMARDT
DAFC SZEGED
2019. 03. 16. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 16. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
L-IT-SZEAC
2019. 05. 15. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 15. 16:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
DAFC SZEGED
2019. 03. 30. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 30. 11:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 04. 07. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 04. 07. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
DAFC SZEGED
2019. 05. 02. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 02. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 18. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 18. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2019. 04. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2019. 04. 23. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 23. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2019. 05. 11. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 11. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 18. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 05. 18. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
DAFC SZEGED
2019. 05. 26. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 26. 13:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 06. 01. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 06. 01. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
ELMARDT
DAFC SZEGED
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B

OMTK-ULE 1913

2018. 09. 12. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 12. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2018. 08. 29. 14:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 08. 29. 14:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 08. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 08. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 09. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 22. 12:00
Orosháza Rákóczi-telep Sporttelep
2018. 09. 22. 12:00
Orosháza Rákóczi-telep Sporttelep
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 30. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 09. 30. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
ELMARDT
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 03. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 03. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 06. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 06. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 13. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 13. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 20. 12:00
Orosháza Rákóczi-telep Sporttelep
2018. 10. 20. 12:00
Orosháza Rákóczi-telep Sporttelep
OMTK-ULE 1913
L-IT-SZEAC
2018. 10. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 03. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 03. 10:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2018. 12. 08. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 12. 08. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 17. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 17. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 11. 28. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 28. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2018. 12. 01. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 12. 01. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 03. 23. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 03. 23. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 03. 30. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 03. 30. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 23. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 04. 23. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 20. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 20. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2019. 05. 15. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 15. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 09. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 09. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 05. 19. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 29. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 29. 18:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
ELMARDT
L-IT-SZEAC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom