Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 9. forduló

2018.10.21 - 14:00

Szeged, Szegedi Felső Tisza-parti Stadion

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
CSÖNGETŐ ENDRE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KŐHALMI ATTILA, SZŰCS ISTVÁN DÁVID
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

8'

BÁLINT MÁTÉ

 

0 - 2

20'

BÁLINT MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 9 9 0 0 65 2 63 27 6
2 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 9 7 1 1 82 12 70 22 5.9
3 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 9 7 0 2 41 16 25 21 5.8
4 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 9 6 0 3 45 31 14 18 5.7
5 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 9 5 0 4 24 25 -1 15 5.6
6 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 9 3 1 5 17 25 -8 10 5.4
7 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9 2 1 6 23 47 -24 7 5.3
8 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 9 2 1 6 15 71 -56 7 5.2
9 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 9 2 0 7 17 42 -25 6 5.1
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 9 0 0 9 3 61 -58 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 5 4 1 0 16 1 15 13 4 4 0 0 17 1 16 12 9 8 1 0 33 2 31 25
2 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5 5 0 0 28 2 26 15 4 2 0 2 12 4 8 6 9 7 0 2 40 6 34 21
3 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 3 2 0 1 8 3 5 6 6 4 1 1 12 4 8 13 9 6 1 2 20 7 13 19
4 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 5 3 0 2 12 7 5 9 4 2 1 1 10 8 2 7 9 5 1 3 22 15 7 16
5 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 5 3 1 1 9 3 6 10 4 1 1 2 2 11 -9 4 9 4 2 3 11 14 -3 14
6 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 5 3 0 2 3 5 -2 9 4 0 1 3 0 10 -10 1 9 3 1 5 3 15 -12 10
7 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 2 0 3 8 15 -7 6 4 1 0 3 3 13 -10 3 9 3 0 6 11 28 -17 9
8 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 5 2 1 2 14 8 6 7 4 0 0 4 0 9 -9 0 9 2 1 6 14 17 -3 7
9 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 3 0 1 2 0 9 -9 1 6 1 1 4 4 25 -21 4 9 1 2 6 4 34 -30 5
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 4 0 2 2 0 8 -8 2 5 0 1 4 1 13 -12 1 9 0 3 6 1 21 -20 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 5 5 0 0 36 1 35 15 4 4 0 0 29 1 28 12 9 9 0 0 65 2 63 27
2 L-IT-SZEAC SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A 5 5 0 0 57 4 53 15 4 2 1 1 25 8 17 7 9 7 1 1 82 12 70 22
3 L-IT-SZEAC Gyulasport Nonprofit Kft. 3 2 0 1 16 6 10 6 6 5 0 1 25 10 15 15 9 7 0 2 41 16 25 21
4 L-IT-SZEAC MAROS-MENTI UFC 5 3 0 2 27 15 12 9 4 3 0 1 18 16 2 9 9 6 0 3 45 31 14 18
5 L-IT-SZEAC BÉKÉSCSABA UFC 5 3 0 2 15 8 7 9 4 2 0 2 9 17 -8 6 9 5 0 4 24 25 -1 15
6 L-IT-SZEAC SZEOL SC KFT. 5 3 0 2 15 8 7 9 4 0 1 3 2 17 -15 1 9 3 1 5 17 25 -8 10
7 L-IT-SZEAC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 5 1 1 3 18 21 -3 4 4 1 0 3 5 26 -21 3 9 2 1 6 23 47 -24 7
8 L-IT-SZEAC DAFC SZEGED 3 0 1 2 1 20 -19 1 6 2 0 4 14 51 -37 6 9 2 1 6 15 71 -56 7
9 L-IT-SZEAC OMTK-ULE 1913 5 2 0 3 17 17 0 6 4 0 0 4 0 25 -25 0 9 2 0 7 17 42 -25 6
10 L-IT-SZEAC L-IT-SZEAC 4 0 0 4 2 28 -26 0 5 0 0 5 1 33 -32 0 9 0 0 9 3 61 -58 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
4 - 1-1 - 26 - 1---0 - 44 - 0
DAFC SZEGED
--1 - 8----0 - 120 - 0
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
11 - 019 - 05 - 3--12 - 110 - 0--
Gyulasport Nonprofit Kft.
----10 - 0--1 - 45 - 2
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-2 - 33 - 31 - 28 - 14 - 12---
L-IT-SZEAC
0 - 42 - 50 - 16--0 - 3---
MAROS-MENTI UFC
6 - 316 - 0-1 - 3--4 - 00 - 9-
OMTK-ULE 1913
0 - 28 - 5-1 - 71 - 37 - 0---
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
--3 - 1-13 - 03 - 0-9 - 08 - 0
SZEOL SC KFT.
--2 - 5-6 - 15 - 00 - 22 - 0-

Meccsek

SZEOL SC KFT.

2018. 09. 12. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 12. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 01. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 09. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 09. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 15. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2018. 09. 15. 13:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 23. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 23. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
2018. 09. 29. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 13:30
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 07. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 07. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2018. 10. 14. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 14. 14:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 28. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 04. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2018. 11. 11. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 11. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 18. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 23. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 11. 23. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
SZEOL SC KFT.
2018. 12. 02. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 03. 23. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 03. 23. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
SZEOL SC KFT.
2019. 03. 31. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 03. 31. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 04. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 04. 14. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 18. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 18. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 02. 16:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 02. 16:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 05. 05. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 05. 05. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 12. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
L-IT-SZEAC
2019. 05. 18. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 05. 18. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 26. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 26. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 06. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 06. 01. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC

MAROS-MENTI UFC

2018. 08. 25. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 08. 25. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 01. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 05. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 05. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 09. 26. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2018. 09. 26. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 22. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 09. 22. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 28. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2018. 09. 28. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 06. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 06. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 10. 13. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 13. 17:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2018. 10. 29. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 11. 07. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 07. 13:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 10. 16:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 16:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 11. 17. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 17. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
L-IT-SZEAC
2018. 11. 24. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 24. 13:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 30. 15:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
2019. 03. 24. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 24. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
MAROS-MENTI UFC
2019. 03. 30. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 03. 30. 13:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 02. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 02. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 25. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 25. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 04. 28. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 04. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 05. 04. 12:00
Sándorfalva Sportpálya
L-IT-SZEAC
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 12. 13:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 12. 13:30
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 17. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 05. 17. 17:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA A
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 25. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 05. 25. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 06. 01. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 29. 18:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom