Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 13. forduló

2018.11.16 - 16:00

Füzesgyarmat, Lázár Gyula Városi Sporttelep (Füzesgyarmat Sporttelep)

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BAKOS JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OLLÉ PÉTER, VINCZE GYULA
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 13 12 0 1 83 11 72 36 6.5
2 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 13 11 1 1 99 5 94 34 5.6
3 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 13 10 1 2 131 8 123 31 6
4 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 13 10 0 3 69 15 54 30 6
5 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 13 6 0 7 31 52 -21 18 5.4
6 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 13 5 0 8 23 63 -40 15 5.5
7 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 13 3 1 9 26 62 -36 10 5.7
8 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 13 3 1 9 24 92 -68 10 4.8
9 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 13 3 0 10 27 71 -44 9 4.8
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 13 0 0 13 5 139 -134 0 4.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 7 6 1 0 34 0 34 19 6 5 1 0 20 1 19 16 13 11 2 0 54 1 53 35
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 6 5 0 1 31 2 29 15 7 5 1 1 31 2 29 16 13 10 1 2 62 4 58 31
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 6 5 0 1 17 2 15 15 7 3 4 0 18 3 15 13 13 8 4 1 35 5 30 28
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 2 3 1 15 6 9 9 7 5 1 1 26 1 25 16 13 7 4 2 41 7 34 25
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 7 2 3 2 6 7 -1 9 6 3 1 2 8 7 1 10 13 5 4 4 14 14 0 19
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 7 3 0 4 3 17 -14 9 6 1 2 3 4 13 -9 5 13 4 2 7 7 30 -23 14
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 7 2 2 3 10 25 -15 8 6 0 2 4 1 27 -26 2 13 2 4 7 11 52 -41 10
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 6 1 3 2 9 11 -2 6 7 1 0 6 5 17 -12 3 13 2 3 8 14 28 -14 9
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 6 1 1 4 6 14 -8 4 7 1 1 5 5 28 -23 4 13 2 2 9 11 42 -31 8
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7 1 0 6 2 34 -32 3 6 0 0 6 0 34 -34 0 13 1 0 12 2 68 -66 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 6 5 0 1 37 8 29 15 7 7 0 0 46 3 43 21 13 12 0 1 83 11 72 36
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 7 6 1 0 56 2 54 19 6 5 0 1 43 3 40 15 13 11 1 1 99 5 94 34
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 6 5 0 1 69 2 67 15 7 5 1 1 62 6 56 16 13 10 1 2 131 8 123 31
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 6 4 0 2 22 11 11 12 7 6 0 1 47 4 43 18 13 10 0 3 69 15 54 30
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 7 3 0 4 14 30 -16 9 6 3 0 3 17 22 -5 9 13 6 0 7 31 52 -21 18
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 7 3 0 4 12 32 -20 9 6 2 0 4 11 31 -20 6 13 5 0 8 23 63 -40 15
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 6 1 1 4 16 25 -9 4 7 2 0 5 10 37 -27 6 13 3 1 9 26 62 -36 10
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 7 3 0 4 22 55 -33 9 6 0 1 5 2 37 -35 1 13 3 1 9 24 92 -68 10
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 6 1 0 5 11 24 -13 3 7 2 0 5 16 47 -31 6 13 3 0 10 27 71 -44 9
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7 0 0 7 3 67 -64 0 6 0 0 6 2 72 -70 0 13 0 0 13 5 139 -134 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-1 - 81 - 32 - 02 - 00 - 115 - 01 - 10-
DAFC SZEGED
3 - 41 - 20 - 94 - 53 - 00 - 4---
Gyulasport Nonprofit Kft.
-4 - 10 - 26 - 24 - 10 - 8-0 - 100 - 6
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2 - 15 - 0---0 - 211 - 01 - 73 - 1
MAROS-MENTI UFC
1 - 32 - 8-1 - 81 - 11 - 410 - 1--
MÓRAHALOM VSE
6 - 2-6 - 30 - 15-2 - 88 - 10 - 110 - 15
OMTK-ULE 1913
-11 - 25 - 2-4 - 1-13 - 04 - 20 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-2 - 30 - 20 - 101 - 2-0 - 90 - 220 - 19
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
12 - 08 - 1--17 - 07 - 0-25 - 00 - 1
SZEOL SC KFT.
7 - 115 - 19 - 02 - 03 - 020 - 0--0 - 0

Meccsek

SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

2018. 08. 25. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 08. 29. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 10. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DAFC SZEGED
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 29. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 10. 07. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 10. 07. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 20. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 10. 20. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 10. 27. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 27. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 10. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 10. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 25. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 25. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 12. 01. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 03. 23. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
03. 23. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 03. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 03. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
03. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 06. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 06. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
04. 06. 10:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 04. 13. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 13. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
04. 13. 12:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 04. 20. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 04. 20. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
04. 20. 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 27. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 27. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
04. 27. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 05. 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 05. 11. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
05. 11. 12:00
DAFC SZEGED
2019. 05. 18. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 18. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
05. 18. 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 26. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 26. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
05. 26. 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 06. 01. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 01. 12:00
SZEOL SC KFT.
2019. 06. 08. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 06. 08. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
06. 08. 12:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE

OMTK-ULE 1913

2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 08. 26. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 09. 02. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 16. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 09. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 07. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 10. 07. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 12. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 10. 12. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 07. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 10. 29. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 04. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 16. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2018. 11. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 25. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 03. 24. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 03. 24. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 24. 11:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 03. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 03. 30. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
03. 30. 10:00
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 07. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 07. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 07. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 04. 14. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 14. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 04. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 04. 20. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
04. 20. 14:00
OMTK-ULE 1913
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 28. 10:00
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 05. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 05. 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 05. 12. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 12. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
05. 12. 12:00
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 18. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 26. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 05. 26. 11:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
05. 26. 11:00
OMTK-ULE 1913
2019. 06. 02. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 06. 02. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
06. 02. 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 06. 08. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 06. 08. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
06. 08. 12:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol