Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 7. forduló

2018.10.06 - 12:00

Szeged, Szegedi Felső Tisza-parti Stadion

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
BARTUCZ TAMÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZELES ÁDÁM, SAMU LÁSZLÓ
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
90'
45'

Gólok

SKRIBEK BENEDEK

9'

1 - 0

 

VINCZE ZSOMBOR

14'

2 - 0

 

VINCZE ZSOMBOR

24'

3 - 0

 

FÖLDI RÓBERT

27'

4 - 0

 

SKRIBEK BENEDEK

33'

5 - 0

 

TÉLESSY PÉTER

35'

6 - 0

 

VINCZE ZSOMBOR

41'

7 - 0

 

VINCZE ZSOMBOR

43'

8 - 0

 

SZŰCS TAMÁS

51'

9 - 0

 

VESZELKA MILÁN

55'

10 - 0

 

VESZELKA MILÁN

58'

11 - 0

 

FÖLDI RÓBERT

60'

12 - 0

 

 

12 - 1

61'

LENGYEL GÁBOR
VINCZE ZSOMBOR

66'

13 - 1

 

VINCZE ZSOMBOR

70'

14 - 1

 

VINCZE ZSOMBOR

89'

15 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 7 6 1 0 75 1 74 19 6.4
2 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 7 6 0 1 48 4 44 18 7
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 7 6 0 1 44 9 35 18 6
4 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 7 5 1 1 44 4 40 16 5.1
5 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 7 4 0 3 15 30 -15 12 5.7
6 Gyulasport Nonprofit Kft. Gyulasport Nonprofit Kft. 7 3 0 4 8 31 -23 9 5.1
7 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 7 2 0 5 16 38 -22 6 5.4
8 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 7 1 1 5 7 37 -30 4 5.4
9 MÓRAHALOM VSE MÓRAHALOM VSE 7 0 1 6 4 52 -48 1 4.1
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 7 0 0 7 3 58 -55 0 4.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 3 0 0 16 0 16 9 4 3 1 0 18 0 18 10 7 6 1 0 34 0 34 19
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 4 3 1 0 12 0 12 10 3 2 1 0 8 1 7 7 7 5 2 0 20 1 19 17
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 1 1 1 9 5 4 4 4 3 1 0 16 0 16 10 7 4 2 1 25 5 20 14
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 3 2 0 1 10 1 9 6 4 2 2 0 10 2 8 8 7 4 2 1 20 3 17 14
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 4 2 0 2 2 9 -7 6 3 1 1 1 3 6 -3 4 7 3 1 3 5 15 -10 10
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 4 0 3 1 1 4 -3 3 3 2 0 1 3 4 -1 6 7 2 3 2 4 8 -4 9
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 4 0 1 3 2 10 -8 1 3 1 1 1 4 11 -7 4 7 1 2 4 6 21 -15 5
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4 1 0 3 2 14 -12 3 3 0 0 3 0 16 -16 0 7 1 0 6 2 30 -28 3
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 3 0 1 2 2 16 -14 1 4 0 2 2 1 6 -5 2 7 0 3 4 3 22 -19 3
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 3 0 2 1 3 4 -1 2 4 0 0 4 0 13 -13 0 7 0 2 5 3 17 -14 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B 3 3 0 0 36 0 36 9 4 3 1 0 39 1 38 10 7 6 1 0 75 1 74 19
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 3 2 0 1 17 2 15 6 4 4 0 0 31 2 29 12 7 6 0 1 48 4 44 18
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 2 0 1 15 8 7 6 4 4 0 0 29 1 28 12 7 6 0 1 44 9 35 18
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 4 3 1 0 27 1 26 10 3 2 0 1 17 3 14 6 7 5 1 1 44 4 40 16
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 4 2 0 2 8 14 -6 6 3 2 0 1 7 16 -9 6 7 4 0 3 15 30 -15 12
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Gyulasport Nonprofit Kft. 4 1 0 3 4 21 -17 3 3 2 0 1 4 10 -6 6 7 3 0 4 8 31 -23 9
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 4 0 0 4 4 19 -15 0 3 2 0 1 12 19 -7 6 7 2 0 5 16 38 -22 6
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MAROS-MENTI UFC 3 0 1 2 4 12 -8 1 4 1 0 3 3 25 -22 3 7 1 1 5 7 37 -30 4
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MÓRAHALOM VSE 3 0 0 3 2 38 -36 0 4 0 1 3 2 14 -12 1 7 0 1 6 4 52 -48 1
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 4 0 0 4 3 29 -26 0 3 0 0 3 0 29 -29 0 7 0 0 7 3 58 -55 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
--1 - 3-2 - 00 - 115 - 0--
DAFC SZEGED
3 - 41 - 20 - 9--0 - 4---
Gyulasport Nonprofit Kft.
--0 - 2-4 - 10 - 8-0 - 10-
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
------11 - 01 - 73 - 1
MAROS-MENTI UFC
1 - 32 - 8--1 - 1----
MÓRAHALOM VSE
---0 - 15-2 - 8--0 - 15
OMTK-ULE 1913
----4 - 1-13 - 0-0 - 1
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
-2 - 30 - 2-1 - 2--0 - 22-
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
12 - 0---17 - 07 - 0---
SZEOL SC KFT.
-15 - 19 - 0-3 - 0---0 - 0

Meccsek

SZEOL SC KFT.

2018. 08. 29. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 08. 29. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 01. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
2018. 09. 01. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 08. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 08. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2018. 09. 16. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 09. 16. 10:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2018. 09. 22. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 09. 22. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 09. 30. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 06. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 06. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2018. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 13. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
SZEOL SC KFT.
2018. 10. 20. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 20. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 02. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 02. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
MÓRAHALOM VSE
2018. 11. 10. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 11. 10. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
SZEOL SC KFT.
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 11. 17. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 11. 25. 09:00
Makó Város Sportcenrum
2018. 11. 25. 09:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZEOL SC KFT.
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 12. 01. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 03. 24. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
03. 24. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 03. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 03. 30. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
03. 30. 10:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 04. 07. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 07. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
04. 07. 11:00
SZEOL SC KFT.
2019. 04. 13. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 04. 13. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
04. 13. 11:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 04. 20. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 04. 20. 12:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
04. 20. 12:00
SZEOL SC KFT.
2019. 04. 27. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 04. 27. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
04. 27. 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 05. 04. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 05. 04. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 04. 12:00
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 11. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 11. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 11. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 05. 18. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 18. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 05. 25. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 25. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 25. 11:00
DAFC SZEGED
2019. 06. 01. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 01. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
06. 01. 12:00
SZEOL SC KFT.
2019. 06. 08. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 06. 08. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
06. 08. 11:00
BÉKÉSCSABA UFC

DAFC SZEGED

2018. 09. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 05. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2018. 09. 02. 09:00
Makó Marosparti Sportpálya
2018. 09. 02. 09:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
DAFC SZEGED
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 09. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
OMTK-ULE 1913
2018. 09. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 16. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
Gyulasport Nonprofit Kft.
2018. 09. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 22. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
DAFC SZEGED
2018. 09. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 09. 30. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
BÉKÉSCSABA UFC
2018. 10. 06. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2018. 10. 06. 12:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2018. 10. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 10. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
MÓRAHALOM VSE
2018. 10. 20. 09:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2018. 10. 20. 09:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
DAFC SZEGED
2018. 11. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2018. 11. 15. 18:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
DAFC SZEGED
2018. 11. 04. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 04. 09:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
MAROS-MENTI UFC
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2018. 11. 11. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2018. 11. 17. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2018. 11. 17. 14:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
Gyulasport Nonprofit Kft.
DAFC SZEGED
2018. 11. 25. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2018. 11. 25. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2018. 12. 02. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 12. 02. 11:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
DAFC SZEGED
2019. 03. 24. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 03. 24. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
03. 24. 10:00
SZEOL SC KFT.
2019. 03. 31. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
2019. 03. 31. 10:00
Mórahalom Sportcentrum
MÓRAHALOM VSE
03. 31. 10:00
DAFC SZEGED
2019. 04. 07. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 07. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 07. 10:00
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
2019. 04. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 14. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 14. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 04. 21. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 04. 21. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
04. 21. 10:00
DAFC SZEGED
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 04. 28. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 28. 10:00
OMTK-ULE 1913
2019. 05. 05. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 05. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
05. 05. 12:00
Gyulasport Nonprofit Kft.
2019. 05. 11. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 11. 12:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
05. 11. 12:00
DAFC SZEGED
2019. 05. 19. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 05. 19. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
05. 19. 10:00
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 05. 25. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 05. 25. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 25. 11:00
DAFC SZEGED
2019. 06. 02. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 06. 02. 10:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
06. 02. 10:00
MÓRAHALOM VSE
2019. 06. 08. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 06. 08. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEGED-GROSICS AKADÉMIA B
06. 08. 10:00
DAFC SZEGED
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol