Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye II. osztály 11. forduló

2019.10.26 - 14:30

Üllés, Üllés Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megye II. osztály

Játékvezető
KÁDÁR NÉMETH ZOLTÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ SZABOLCS OLIVÉR, PAP ZSIGMOND CSABA
ÜLLÉSI ISE
KSE Balástya
90'
45'

Gólok

GYURIS MÁTÉ

75'

1 - 0

 

GYURIS MÁTÉ

81'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 11 10 1 0 63 8 55 31 9.6
2 Deszk SC Deszk SC 11 10 1 0 32 10 22 31 8.1
3 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 11 8 0 3 39 20 19 24 8.1
4 Mártély SK Mártély SK 11 7 1 3 37 20 17 22 9.4
5 Csanytelek SC Csanytelek SC 11 6 3 2 19 9 10 21 9.5
6 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 11 6 1 4 25 31 -6 19 10
7 Makó FC II. Makó FC II. 11 6 0 5 22 19 3 18 8.4
8 KSE Balástya KSE Balástya 11 4 3 4 20 18 2 15 7
9 SÁNDORFALVI SK SÁNDORFALVI SK 11 3 3 5 24 28 -4 12 9.5
10 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 11 3 0 8 11 32 -21 9 8.4
11 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 11 3 0 8 14 37 -23 9 6.9
12 Szegedi VSE II Szegedi VSE II 11 2 3 6 16 26 -10 9 7.5
13 St. Mihály-Szélmalom V. St. Mihály-Szélmalom V. 11 2 3 6 11 22 -11 9 8.7
14 Tömörkény KSE Tömörkény KSE 11 2 3 6 14 32 -18 9 8.9
15 Baks BSE Baks BSE 11 2 2 7 18 32 -14 8 8.2
16 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 11 1 2 8 17 38 -21 5 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSENGELE KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 7 7 0 0 22 1 21 21 4 3 0 1 11 3 8 9 11 10 0 1 33 4 29 30
2 CSENGELE KSE Deszk SC 6 5 1 0 10 0 10 16 5 3 1 1 5 1 4 10 11 8 2 1 15 1 14 26
3 CSENGELE KSE Mártély SK 5 3 1 1 5 2 3 10 6 3 2 1 12 5 7 11 11 6 3 2 17 7 10 21
4 CSENGELE KSE Makó FC II. 7 5 1 1 9 2 7 16 4 1 0 3 2 5 -3 3 11 6 1 4 11 7 4 19
5 CSENGELE KSE Csanytelek SC 7 3 2 2 8 4 4 11 4 2 2 0 4 1 3 8 11 5 4 2 12 5 7 19
6 CSENGELE KSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 6 4 2 0 12 6 6 14 5 1 2 2 3 4 -1 5 11 5 4 2 15 10 5 19
7 CSENGELE KSE KSE Balástya 6 3 2 1 6 3 3 11 5 2 1 2 5 5 0 7 11 5 3 3 11 8 3 18
8 CSENGELE KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 5 0 1 7 5 2 15 5 0 2 3 2 11 -9 2 11 5 2 4 9 16 -7 17
9 CSENGELE KSE SÁNDORFALVI SK 5 1 2 2 6 5 1 5 6 3 0 3 5 8 -3 9 11 4 2 5 11 13 -2 14
10 CSENGELE KSE St. Mihály-Szélmalom V. 5 2 0 3 4 6 -2 6 6 2 1 3 3 4 -1 7 11 4 1 6 7 10 -3 13
11 CSENGELE KSE Tömörkény KSE 4 2 1 1 4 3 1 7 7 1 2 4 2 12 -10 5 11 3 3 5 6 15 -9 12
12 CSENGELE KSE FK 1899 SZEGED 2 1 0 1 3 2 1 3 9 1 3 5 3 11 -8 6 11 2 3 6 6 13 -7 9
13 CSENGELE KSE Baks BSE 5 1 1 3 3 12 -9 4 6 1 2 3 4 8 -4 5 11 2 3 6 7 20 -13 9
14 CSENGELE KSE ÜLLÉSI ISE 6 0 2 4 2 11 -9 2 5 2 0 3 4 6 -2 6 11 2 2 7 6 17 -11 8
15 CSENGELE KSE Szegedi VSE II 6 0 3 3 1 4 -3 3 5 1 1 3 7 10 -3 4 11 1 4 6 8 14 -6 7
16 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 5 1 1 3 5 7 -2 4 6 0 0 6 1 13 -12 0 11 1 1 9 6 20 -14 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSENGELE KSE CONTITECH-APÁTFALVA SC 7 7 0 0 40 3 37 21 4 3 1 0 23 5 18 10 11 10 1 0 63 8 55 31
2 CSENGELE KSE Deszk SC 6 5 1 0 19 6 13 16 5 5 0 0 13 4 9 15 11 10 1 0 32 10 22 31
3 CSENGELE KSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 6 6 0 0 29 12 17 18 5 2 0 3 10 8 2 6 11 8 0 3 39 20 19 24
4 CSENGELE KSE Mártély SK 5 4 0 1 18 6 12 12 6 3 1 2 19 14 5 10 11 7 1 3 37 20 17 22
5 CSENGELE KSE Csanytelek SC 7 3 3 1 11 6 5 12 4 3 0 1 8 3 5 9 11 6 3 2 19 9 10 21
6 CSENGELE KSE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 5 0 1 19 12 7 15 5 1 1 3 6 19 -13 4 11 6 1 4 25 31 -6 19
7 CSENGELE KSE Makó FC II. 7 5 0 2 14 8 6 15 4 1 0 3 8 11 -3 3 11 6 0 5 22 19 3 18
8 CSENGELE KSE KSE Balástya 6 3 2 1 12 7 5 11 5 1 1 3 8 11 -3 4 11 4 3 4 20 18 2 15
9 CSENGELE KSE SÁNDORFALVI SK 5 2 1 2 16 13 3 7 6 1 2 3 8 15 -7 5 11 3 3 5 24 28 -4 12
10 CSENGELE KSE FK 1899 SZEGED 2 1 0 1 4 4 0 3 9 2 0 7 7 28 -21 6 11 3 0 8 11 32 -21 9
11 CSENGELE KSE ÜLLÉSI ISE 6 1 0 5 6 21 -15 3 5 2 0 3 8 16 -8 6 11 3 0 8 14 37 -23 9
12 CSENGELE KSE Szegedi VSE II 6 1 2 3 7 10 -3 5 5 1 1 3 9 16 -7 4 11 2 3 6 16 26 -10 9
13 CSENGELE KSE St. Mihály-Szélmalom V. 5 2 1 2 7 8 -1 7 6 0 2 4 4 14 -10 2 11 2 3 6 11 22 -11 9
14 CSENGELE KSE Tömörkény KSE 4 2 0 2 8 7 1 6 7 0 3 4 6 25 -19 3 11 2 3 6 14 32 -18 9
15 CSENGELE KSE Baks BSE 5 1 1 3 7 16 -9 4 6 1 1 4 11 16 -5 4 11 2 2 7 18 32 -14 8
16 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 5 1 2 2 9 17 -8 5 6 0 0 6 8 21 -13 0 11 1 2 8 17 38 -21 5
 
CONTITECH-APÁTFALVA SC
--4 - 0-2 - 13 - 1--10 - 0-10 - 03 - 0-8 - 1-
Baks BSE
1 - 6----0 - 5--2 - 0--2 - 3-2 - 2-
Csanytelek SC
---1 - 23 - 01 - 1----1 - 03 - 12 - 20 - 0-
CSENGELE KSE
-3 - 32 - 1-1 - 6-1 - 5--2 - 2-----
Deszk SC
2 - 23 - 1--2 - 1-2 - 1---5 - 1---5 - 0
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
-----5 - 15 - 24 - 3--4 - 36 - 35 - 0--
KSE Balástya
----2 - 3-3 - 03 - 31 - 1-2 - 0-1 - 0--
Makó FC II.
-1 - 00 - 2----0 - 33 - 11 - 05 - 1--4 - 1-
Mártély SK
-3 - 0-4 - 20 - 3----6 - 0----5 - 1
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
---5 - 2----2 - 53 - 1--3 - 12 - 14 - 2
SÁNDORFALVI SK
1 - 65 - 20 - 3--------2 - 2-8 - 0-
FK 1899 SZEGED
---3 - 1----------1 - 3
Szegedi VSE II
----0 - 2---2 - 13 - 4-0 - 11 - 11 - 1-
St. Mihály-Szélmalom V.
---2 - 11 - 3-----2 - 21 - 0--1 - 2
Tömörkény KSE
---3 - 2----3 - 4--0 - 1-2 - 0-
ÜLLÉSI ISE
1 - 91 - 51 - 2--0 - 22 - 0---1 - 3----

Meccsek

ÜLLÉSI ISE

2019. 08. 17. 17:30
Üllés Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
SÁNDORFALVI SK
2019. 08. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
2019. 08. 25. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
ÜLLÉSI ISE
2019. 08. 31. 17:00
Üllés Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
Baks BSE
2019. 09. 07. 16:30
Mártély Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
ÜLLÉSI ISE
2019. 09. 14. 16:30
Üllés Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 09. 21. 16:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
ÜLLÉSI ISE
2019. 09. 28. 16:00
Üllés Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
Csanytelek SC
2019. 10. 05. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Szentmihály Sportpálya
FK 1899 SZEGED
ÜLLÉSI ISE
2019. 10. 12. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 10. 19. 14:30
Deszk Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 10. 26. 14:30
Üllés Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE Balástya
2019. 11. 02. 13:30
Üllés Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
Makó FC II.
2019. 11. 10. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
ÜLLÉSI ISE
2019. 11. 16. 13:00
Üllés Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
CSENGELE KSE
2019. 11. 23. 13:00
Tömörkény Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
ÜLLÉSI ISE
2020. 03. 01. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
2020. 03. 01. 14:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
03. 01. 14:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 03. 07. 14:30
Üllés Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
03. 07. 14:30
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2020. 03. 14. 14:30
Baks Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Baks Sportpálya
Baks BSE
03. 14. 14:30
ÜLLÉSI ISE
2020. 03. 21. 15:00
Üllés Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
03. 21. 15:00
Mártély SK
2020. 03. 28. 15:00
Apátfalva Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
03. 28. 15:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 04. 04. 16:30
Üllés Sportpálya
2020. 04. 04. 16:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
04. 04. 16:30
St. Mihály-Szélmalom V.
2020. 04. 11. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
04. 11. 16:30
ÜLLÉSI ISE
2020. 04. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
04. 18. 17:00
FK 1899 SZEGED
2020. 04. 26. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 04. 26. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
04. 26. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 05. 02. 17:00
Üllés Sportpálya
2020. 05. 02. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 02. 17:00
Deszk SC
2020. 05. 09. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
05. 09. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 05. 16. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2020. 05. 16. 14:30
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
05. 16. 14:30
ÜLLÉSI ISE
2020. 05. 23. 17:30
Üllés Sportpálya
2020. 05. 23. 17:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 23. 17:30
Szegedi VSE II
2020. 05. 31. 17:30
Csengelei Sportpálya
2020. 05. 31. 17:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 31. 17:30
ÜLLÉSI ISE
2020. 06. 06. 17:30
Üllés Sportpálya
2020. 06. 06. 17:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
06. 06. 17:30
Tömörkény KSE

KSE Balástya

2019. 08. 17. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 11. 30. 13:00
Baks Sportpálya
2019. 11. 30. 13:00
Baks Sportpálya
Baks BSE
KSE Balástya
2019. 08. 31. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Mártély SK
2019. 09. 07. 16:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
KSE Balástya
2019. 09. 14. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
St. Mihály-Szélmalom V.
2019. 09. 22. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
KSE Balástya
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
FK 1899 SZEGED
2019. 10. 06. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 10. 06. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
KSE Balástya
2019. 10. 12. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Deszk SC
2019. 10. 19. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Makó FC II.
2019. 10. 26. 14:30
Üllés Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
KSE Balástya
2019. 11. 02. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Szegedi VSE II
2019. 11. 09. 13:30
Csengelei Sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
KSE Balástya
2019. 11. 16. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Tömörkény KSE
2019. 11. 24. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 11. 24. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
KSE Balástya
2020. 02. 29. 14:00
Mindszent Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
02. 29. 14:00
KSE Balástya
2020. 03. 07. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
03. 07. 14:30
Baks BSE
2020. 03. 14. 10:00
Mártély Sportpálya
2020. 03. 14. 10:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
03. 14. 10:00
KSE Balástya
2020. 03. 21. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
03. 21. 15:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 03. 28. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2020. 03. 28. 15:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
03. 28. 15:00
KSE Balástya
2020. 04. 04. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2020. 04. 04. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
04. 04. 16:30
Csanytelek SC
2020. 04. 11. 16:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 04. 11. 16:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
04. 11. 16:30
KSE Balástya
2020. 04. 18. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
04. 18. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 04. 25. 17:00
Deszk Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
04. 25. 17:00
KSE Balástya
2020. 05. 02. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 05. 02. 17:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
05. 02. 17:00
KSE Balástya
2020. 05. 09. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
05. 09. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 05. 17. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 05. 17. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
05. 17. 17:00
KSE Balástya
2020. 05. 23. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
2020. 05. 23. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
05. 23. 17:30
CSENGELE KSE
2020. 05. 30. 17:30
Tömörkény Sportpálya
2020. 05. 30. 17:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
05. 30. 17:30
KSE Balástya
2020. 06. 06. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
2020. 06. 06. 17:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
06. 06. 17:30
SÁNDORFALVI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple