Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye II. osztály 3. forduló

2019.08.31 - 17:00

Csanytelek , Csanytelek Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megye II. osztály

Játékvezető
MUCSI ZSOLT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GERA FERENC, JUHÁSZ MIHÁLY
Csanytelek SC
FK 1899 SZEGED
90'
45'

Gólok

LÉVAI JENŐ

66'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 3 2 1 0 14 3 11 7 7.7
2 Deszk SC Deszk SC 3 2 1 0 8 3 5 7 8.3
3 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 3 2 1 0 9 6 3 7 11.3
4 Csanytelek SC Csanytelek SC 3 2 1 0 5 2 3 7 10.7
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 3 2 0 1 10 5 5 6 8
6 Makó FC II. Makó FC II. 3 2 0 1 9 4 5 6 9
7 KSE Balástya KSE Balástya 3 1 2 0 9 4 5 5 9
8 SÁNDORFALVI SK SÁNDORFALVI SK 3 1 2 0 7 5 2 5 13.7
9 Tömörkény KSE Tömörkény KSE 3 1 1 1 5 7 -2 4 10.7
10 St. Mihály-Szélmalom V. St. Mihály-Szélmalom V. 3 1 1 1 3 7 -4 4 8.3
11 Baks BSE Baks BSE 3 1 0 2 6 9 -3 3 8
12 Szegedi VSE II Szegedi VSE II 3 0 2 1 6 7 -1 2 6.7
13 Mártély SK Mártély SK 3 0 1 2 6 10 -4 1 4.7
14 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 3 0 1 2 5 10 -5 1 7.7
15 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 3 0 0 3 4 12 -8 0 7.3
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 3 0 0 3 0 12 -12 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED Deszk SC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 1 0 0 2 0 2 3 3 3 0 0 7 0 7 9
2 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 6 2 4 7
3 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 2 1 1 0 2 0 2 4 1 1 0 0 1 0 1 3 3 2 1 0 3 0 3 7
4 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 1 0 1 0 1 1 0 1 2 2 0 0 4 2 2 6 3 2 1 0 5 3 2 7
5 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 2 0 0 5 0 5 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2 0 1 5 2 3 6
6 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 2 2 0 3 3 2 0 1 3 2 1 6
7 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 1 2 -1 3 3 2 0 1 3 2 1 6
8 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 3 2 1 5
9 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 2 1 1 0 3 2 1 4 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 1 1 1 3 3 0 4
10 FK 1899 SZEGED Baks BSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 6 -3 3
11 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
12 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
13 FK 1899 SZEGED Mártély SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 0 1 2 3 6 -3 1
14 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1 2 0 5 -5 1 3 0 1 2 0 5 -5 1
15 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 2 0 0 2 1 3 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 0 3 1 5 -4 0
16 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 2 0 0 2 1 5 -4 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 0 3 1 6 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 2 2 0 0 12 1 11 6 1 0 1 0 2 2 0 1 3 2 1 0 14 3 11 7
2 FK 1899 SZEGED Deszk SC 2 1 1 0 5 3 2 4 1 1 0 0 3 0 3 3 3 2 1 0 8 3 5 7
3 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 1 0 5 4 1 4 3 2 1 0 9 6 3 7
4 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 2 1 1 0 3 2 1 4 1 1 0 0 2 0 2 3 3 2 1 0 5 2 3 7
5 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 2 2 0 0 9 3 6 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2 0 1 10 5 5 6
6 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 2 1 0 1 4 3 1 3 1 1 0 0 5 1 4 3 3 2 0 1 9 4 5 6
7 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 2 0 2 0 4 4 0 2 1 1 0 0 5 0 5 3 3 1 2 0 9 4 5 5
8 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 2 0 7 5 2 5
9 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 2 0 1 1 2 5 -3 1 3 1 1 1 5 7 -2 4
10 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 1 1 2 7 -5 1 3 1 1 1 3 7 -4 4
11 FK 1899 SZEGED Baks BSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 1 0 1 6 4 2 3 3 1 0 2 6 9 -3 3
12 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 2 0 1 1 4 5 -1 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 6 7 -1 2
13 FK 1899 SZEGED Mártély SK 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 6 7 -1 1 3 0 1 2 6 10 -4 1
14 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 2 0 1 1 3 7 -4 1 1 0 0 1 2 3 -1 0 3 0 1 2 5 10 -5 1
15 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 2 0 0 2 2 8 -6 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 4 12 -8 0
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 0 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0 3 0 12 -12 0 3 0 0 3 0 12 -12 0
 
CONTITECH-APÁTFALVA SC
----2 - 1-----10 - 0----
Baks BSE
-----0 - 5---------
Csanytelek SC
----------1 - 0-2 - 2--
CSENGELE KSE
------1 - 5--2 - 2-----
Deszk SC
2 - 23 - 1-------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
-------4 - 3----5 - 0--
KSE Balástya
-------3 - 31 - 1------
Makó FC II.
--0 - 2----------4 - 1-
Mártély SK
----0 - 3----------
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
--------------4 - 2
SÁNDORFALVI SK
-----------2 - 2---
FK 1899 SZEGED
---------------
Szegedi VSE II
---------3 - 4---1 - 1-
St. Mihály-Szélmalom V.
-----------1 - 0---
Tömörkény KSE
---3 - 2-----------
ÜLLÉSI ISE
-1 - 5--------1 - 3----

Meccsek

Csanytelek SC

2019. 08. 18. 17:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 08. 18. 17:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
St. Mihály-Szélmalom V.
2019. 08. 25. 17:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 25. 17:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
Csanytelek SC
2019. 08. 31. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 08. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 09. 14. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
Deszk SC
2019. 09. 22. 16:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 09. 22. 16:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
KSE Balástya
2019. 09. 28. 16:00
Üllés Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
Csanytelek SC
2019. 10. 06. 15:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 10. 06. 15:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
Szegedi VSE II
2019. 10. 13. 15:00
Csengelei Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Csanytelek SC
2019. 10. 20. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 10. 20. 14:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
Tömörkény KSE
2019. 10. 27. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
Csanytelek SC
2019. 11. 03. 13:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 11. 09. 13:30
Baks Sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Baks Sportpálya
Baks BSE
Csanytelek SC
2019. 11. 17. 13:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
Mártély SK
2019. 11. 23. 13:00
Apátfalva Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
Csanytelek SC
2020. 02. 29. 14:00
Szentmihály Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
02. 29. 14:00
Csanytelek SC
2020. 03. 07. 14:30
2020. 03. 07. 14:30
Csanytelek SC
03. 07. 14:30
Makó FC II.
2020. 03. 14. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
03. 14. 14:30
FK 1899 SZEGED
2020. 03. 22. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 03. 22. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
03. 22. 15:00
Csanytelek SC
2020. 03. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
2020. 03. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
03. 28. 16:00
Csanytelek SC
2020. 04. 04. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
2020. 04. 04. 16:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
04. 04. 16:30
Csanytelek SC
2020. 04. 11. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
04. 11. 16:30
ÜLLÉSI ISE
2020. 04. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 04. 19. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
04. 19. 17:00
Csanytelek SC
2020. 04. 25. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
04. 25. 17:00
CSENGELE KSE
2020. 05. 02. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 05. 02. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
05. 02. 17:00
Csanytelek SC
2020. 05. 09. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
05. 09. 17:00
SÁNDORFALVI SK
2020. 05. 16. 17:00
Mindszent Sportpálya
2020. 05. 16. 17:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
05. 16. 17:00
Csanytelek SC
2020. 05. 23. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2020. 05. 23. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
05. 23. 17:00
Baks BSE
2020. 05. 30. 17:30
Mártély Sportpálya
2020. 05. 30. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
05. 30. 17:30
Csanytelek SC
2020. 06. 06. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2020. 06. 06. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
06. 06. 17:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC

FK 1899 SZEGED

2019. 08. 17. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FK 1899 SZEGED
2019. 08. 24. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2019. 08. 24. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
FK 1899 SZEGED
2019. 08. 31. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 07. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 15. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 21. 16:00
Deszk Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
FK 1899 SZEGED
2019. 10. 05. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Szentmihály Sportpálya
FK 1899 SZEGED
ÜLLÉSI ISE
2019. 10. 13. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
FK 1899 SZEGED
2019. 10. 19. 14:30
KÉSZ Sport Aréna
2019. 10. 19. 14:30
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
CSENGELE KSE
2019. 10. 26. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
FK 1899 SZEGED
2019. 11. 02. 13:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
SÁNDORFALVI SK
2019. 11. 09. 13:30
Mindszent Sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FK 1899 SZEGED
2019. 12. 07. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
2019. 12. 07. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
Baks BSE
2019. 11. 23. 13:00
Mártély Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
FK 1899 SZEGED
2020. 02. 29. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
02. 29. 14:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 03. 07. 14:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
03. 07. 14:30
St. Mihály-Szélmalom V.
2020. 03. 14. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
03. 14. 14:30
FK 1899 SZEGED
2020. 03. 21. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
2020. 03. 21. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
03. 21. 15:00
Makó FC II.
2020. 03. 28. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 28. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
03. 28. 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 04. 04. 16:30
Deszk Sportpálya
2020. 04. 04. 16:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
04. 04. 16:30
FK 1899 SZEGED
2020. 04. 11. 16:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 04. 11. 16:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
04. 11. 16:30
KSE Balástya
2020. 04. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
04. 18. 17:00
FK 1899 SZEGED
2020. 04. 25. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 04. 25. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
04. 25. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 05. 03. 17:00
Csengelei Sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 03. 17:00
FK 1899 SZEGED
2020. 05. 09. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 09. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
05. 09. 17:00
Tömörkény KSE
2020. 05. 17. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2020. 05. 17. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
05. 17. 17:00
FK 1899 SZEGED
2020. 05. 23. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 23. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
05. 23. 17:30
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2020. 05. 30. 17:30
Baks Sportpálya
2020. 05. 30. 17:30
Baks Sportpálya
Baks BSE
05. 30. 17:30
FK 1899 SZEGED
2020. 06. 06. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 06. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
06. 06. 17:30
Mártély SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple