Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye II. osztály 6. forduló

2019.09.22 - 16:00

Hódmezővásárhely, Hódmezővásárhely Városi Stadion

Csongrád

Csongrád Megye II. osztály

Játékvezető
KIS MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
GARGYA BALÁZS GÁBOR, MUCSI ZSOLT
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Makó FC II.
90'
45'

Gólok

BRIZIK-BODROGI ISTVÁN

29'

1 - 0

 

BRIZIK-BODROGI ISTVÁN

34'

2 - 0

 

 

2 - 1

43'

BARANYI ANDRÁS
BECSEK BENDEGÚZ

52'

3 - 1

 

ROSTÁS ROLAND

68'

4 - 1

 

 

4 - 2

78'

CZEBE ÁDÁM
MOHÁCSI OZMIN

81'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 5 1 0 29 5 24 16 8.8
2 Deszk SC Deszk SC 6 5 1 0 18 6 12 16 9.5
3 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 5 1 0 19 10 9 16 10.8
4 Makó FC II. Makó FC II. 6 4 0 2 17 10 7 12 10.3
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 6 4 0 2 19 13 6 12 8.3
6 Csanytelek SC Csanytelek SC 6 3 2 1 10 5 5 11 7.8
7 KSE Balástya KSE Balástya 6 2 3 1 12 8 4 9 7.3
8 SÁNDORFALVI SK SÁNDORFALVI SK 6 2 2 2 16 9 7 8 9.5
9 Szegedi VSE II Szegedi VSE II 6 2 2 2 11 13 -2 8 7.5
10 Mártély SK Mártély SK 6 2 1 3 16 15 1 7 8.7
11 Baks BSE Baks BSE 6 1 2 3 13 17 -4 5 9.8
12 Tömörkény KSE Tömörkény KSE 6 1 2 3 8 19 -11 5 8.3
13 St. Mihály-Szélmalom V. St. Mihály-Szélmalom V. 6 1 1 4 5 13 -8 4 8.3
14 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 6 1 0 5 8 27 -19 3 7.7
15 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 6 0 2 4 12 22 -10 2 8
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 6 0 0 6 5 26 -21 0 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED Deszk SC 3 3 0 0 7 0 7 9 3 2 0 1 4 1 3 6 6 5 0 1 11 1 10 15
2 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 4 4 0 0 9 1 8 12 2 1 0 1 4 3 1 3 6 5 0 1 13 4 9 15
3 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 4 0 0 6 0 6 12 2 0 2 0 2 2 0 2 6 4 2 0 8 2 6 14
4 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 4 3 1 0 5 1 4 10 2 1 0 1 2 2 0 3 6 4 1 1 7 3 4 13
5 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 3 1 2 0 3 2 1 5 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 2 1 8 4 4 11
6 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 2 1 1 0 5 1 4 4 4 2 0 2 4 5 -1 6 6 3 1 2 9 6 3 10
7 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 5 2 1 2 5 3 2 7 1 0 1 0 0 0 0 1 6 2 2 2 5 3 2 8
8 FK 1899 SZEGED Mártély SK 3 2 0 1 2 2 0 6 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 2 2 2 5 6 -1 8
9 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 4 2 2 0 6 4 2 8 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 2 2 2 6 8 -2 8
10 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 3 1 0 2 2 4 -2 3 3 1 1 1 2 2 0 4 6 2 1 3 4 6 -2 7
11 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 5 1 1 3 2 8 -6 4 6 2 1 3 4 8 -4 7
12 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 1 1 1 4 4 0 4 6 1 3 2 5 6 -1 6
13 FK 1899 SZEGED Baks BSE 3 0 1 2 2 7 -5 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 1 1 4 5 13 -8 4
14 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 3 1 0 2 4 3 1 3 3 0 0 3 0 5 -5 0 6 1 0 5 4 8 -4 3
15 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 3 0 0 3 2 9 -7 0 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 1 0 5 4 12 -8 3
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 2 4 2 10 -8 2 6 0 2 4 2 10 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 4 4 0 0 18 2 16 12 2 1 1 0 11 3 8 4 6 5 1 0 29 5 24 16
2 FK 1899 SZEGED Deszk SC 3 2 1 0 10 4 6 7 3 3 0 0 8 2 6 9 6 5 1 0 18 6 12 16
3 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 4 0 0 14 6 8 12 2 1 1 0 5 4 1 4 6 5 1 0 19 10 9 16
4 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 4 3 0 1 10 4 6 9 2 1 0 1 7 6 1 3 6 4 0 2 17 10 7 12
5 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 4 4 0 0 18 8 10 12 2 0 0 2 1 5 -4 0 6 4 0 2 19 13 6 12
6 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 5 2 2 1 8 5 3 8 1 1 0 0 2 0 2 3 6 3 2 1 10 5 5 11
7 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 3 1 2 0 5 4 1 5 3 1 1 1 7 4 3 4 6 2 3 1 12 8 4 9
8 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 2 1 1 0 10 2 8 4 4 1 1 2 6 7 -1 4 6 2 2 2 16 9 7 8
9 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 3 1 1 1 6 6 0 4 3 1 1 1 5 7 -2 4 6 2 2 2 11 13 -2 8
10 FK 1899 SZEGED Mártély SK 3 2 0 1 9 6 3 6 3 0 1 2 7 9 -2 1 6 2 1 3 16 15 1 7
11 FK 1899 SZEGED Baks BSE 3 0 1 2 4 10 -6 1 3 1 1 1 9 7 2 4 6 1 2 3 13 17 -4 5
12 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 5 0 2 3 5 17 -12 2 6 1 2 3 8 19 -11 5
13 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 1 2 2 8 -6 1 6 1 1 4 5 13 -8 4
14 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 3 0 0 3 3 17 -14 0 3 1 0 2 5 10 -5 3 6 1 0 5 8 27 -19 3
15 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 3 0 2 1 6 10 -4 2 3 0 0 3 6 12 -6 0 6 0 2 4 12 22 -10 2
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6 5 26 -21 0 6 0 0 6 5 26 -21 0
 
CONTITECH-APÁTFALVA SC
----2 - 13 - 1----10 - 03 - 0---
Baks BSE
-----0 - 5-----2 - 3-2 - 2-
Csanytelek SC
---1 - 23 - 01 - 1----1 - 0-2 - 2--
CSENGELE KSE
-3 - 3----1 - 5--2 - 2-----
Deszk SC
2 - 23 - 1--------5 - 1----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
------5 - 24 - 3--4 - 3-5 - 0--
KSE Balástya
-------3 - 31 - 1---1 - 0--
Makó FC II.
--0 - 2------1 - 05 - 1--4 - 1-
Mártély SK
---4 - 20 - 3---------5 - 1
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
---5 - 2-----3 - 1---2 - 14 - 2
SÁNDORFALVI SK
-----------2 - 2-8 - 0-
FK 1899 SZEGED
---------------
Szegedi VSE II
--------2 - 13 - 4---1 - 1-
St. Mihály-Szélmalom V.
----1 - 3------1 - 0--1 - 2
Tömörkény KSE
---3 - 2-----------
ÜLLÉSI ISE
1 - 91 - 5--------1 - 3----

Meccsek

HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II

2019. 08. 18. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 08. 18. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Mártély SK
2019. 08. 24. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 08. 24. 17:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 09. 01. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 01. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
St. Mihály-Szélmalom V.
2019. 09. 08. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 09. 08. 16:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 09. 15. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Makó FC II.
2019. 09. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 10. 06. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 10. 06. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
KSE Balástya
2019. 10. 12. 15:00
Üllés Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 10. 20. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 10. 20. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Szegedi VSE II
2019. 10. 26. 13:30
Csengelei Sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 11. 03. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 11. 03. 13:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Tömörkény KSE
2019. 11. 10. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 11. 17. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 11. 17. 14:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 11. 23. 13:00
Baks Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Baks Sportpálya
Baks BSE
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 02. 29. 14:00
Mártély Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
02. 29. 14:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 03. 08. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 03. 08. 14:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
03. 08. 14:30
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 03. 14. 14:30
Szentmihály Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
03. 14. 14:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 03. 22. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 03. 22. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
03. 22. 15:00
Csanytelek SC
2020. 03. 28. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 28. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
03. 28. 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 04. 04. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2020. 04. 04. 16:30
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
04. 04. 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 04. 12. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 04. 12. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
04. 12. 16:30
Deszk SC
2020. 04. 18. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
04. 18. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 04. 26. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 04. 26. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
04. 26. 17:00
ÜLLÉSI ISE
2020. 05. 03. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
05. 03. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 05. 10. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 05. 10. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
05. 10. 17:00
CSENGELE KSE
2020. 05. 16. 17:00
Tömörkény Sportpálya
2020. 05. 16. 17:00
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
05. 16. 17:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 05. 24. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 05. 24. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
05. 24. 17:30
SÁNDORFALVI SK
2020. 05. 30. 17:30
Mindszent Sportpálya
2020. 05. 30. 17:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
05. 30. 17:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 06. 07. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 06. 07. 17:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
06. 07. 17:30
Baks BSE

Makó FC II.

2019. 08. 17. 10:00
Csengelei Sportpálya
2019. 08. 17. 10:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
Makó FC II.
2019. 08. 25. 17:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 25. 17:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
Csanytelek SC
2019. 09. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 01. 17:00
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
Tömörkény KSE
2019. 09. 07. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 15. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 15. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
SÁNDORFALVI SK
2019. 09. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 22. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
Makó FC II.
2019. 09. 29. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2019. 10. 05. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
Makó FC II.
2019. 10. 13. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
Baks BSE
2019. 10. 19. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Makó FC II.
2019. 10. 27. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 10. 27. 14:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
Mártély SK
2019. 11. 02. 13:30
Üllés Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
Makó FC II.
2019. 11. 10. 13:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 10. 13:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 17. 13:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
Szegedi VSE II
2019. 11. 23. 13:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 23. 13:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
St. Mihály-Szélmalom V.
2020. 02. 29. 14:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 02. 29. 14:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
02. 29. 14:00
CSENGELE KSE
2020. 03. 08. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2020. 03. 08. 14:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
03. 08. 14:30
Makó FC II.
2020. 03. 14. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
03. 14. 14:30
Makó FC II.
2020. 03. 21. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 21. 15:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
03. 21. 15:00
FK 1899 SZEGED
2020. 03. 29. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
2020. 03. 29. 16:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
03. 29. 16:00
Makó FC II.
2020. 04. 04. 16:30
Makó Város Sportcenrum
2020. 04. 04. 16:30
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
04. 04. 16:30
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 04. 11. 16:30
Mindszent Sportpálya
2020. 04. 11. 16:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
04. 11. 16:30
Makó FC II.
2020. 04. 18. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 04. 18. 17:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
04. 18. 17:00
Deszk SC
2020. 04. 25. 17:00
Baks Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Baks Sportpálya
Baks BSE
04. 25. 17:00
Makó FC II.
2020. 05. 02. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 05. 02. 17:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
05. 02. 17:00
KSE Balástya
2020. 05. 09. 17:00
Mártély Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
05. 09. 17:00
Makó FC II.
2020. 05. 16. 14:30
Makó Város Sportcenrum
2020. 05. 16. 14:30
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
05. 16. 14:30
ÜLLÉSI ISE
2020. 05. 23. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2020. 05. 23. 17:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
05. 23. 17:30
Makó FC II.
2020. 05. 31. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 05. 31. 17:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
05. 31. 17:30
Makó FC II.
2020. 06. 06. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2020. 06. 06. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
06. 06. 17:30
Makó FC II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom