Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Csongrád Megye II. osztály 6. forduló

2019.09.21 - 16:00

Deszk, Deszk Sportpálya

Csongrád

Csongrád Megye II. osztály

Játékvezető
DOBÓ ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGY GÁBOR, BARTUCZ TAMÁS
Deszk SC
FK 1899 SZEGED
90'
45'

Gólok

KÓSZÓ KRISZTIÁN

13'

1 - 0

 

KÓSZÓ KRISZTIÁN

25'

2 - 0

 

HUSZTI RICHÁRD

46'

3 - 0

 

GYENIZSE KRISTÓF

65'

4 - 0

 

GYENIZSE KRISTÓF

77'

5 - 0

 

 

5 - 1

85'

DÓRA JÁNOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 CONTITECH-APÁTFALVA SC CONTITECH-APÁTFALVA SC 6 5 1 0 29 5 24 16 8.8
2 Deszk SC Deszk SC 6 5 1 0 18 6 12 16 9.5
3 MINDSZENTI SPORT CLUB SE MINDSZENTI SPORT CLUB SE 6 5 1 0 19 10 9 16 10.8
4 Makó FC II. Makó FC II. 6 4 0 2 17 10 7 12 10.3
5 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 6 4 0 2 19 13 6 12 8.3
6 Csanytelek SC Csanytelek SC 6 3 2 1 10 5 5 11 7.8
7 KSE Balástya KSE Balástya 6 2 3 1 12 8 4 9 7.3
8 SÁNDORFALVI SK SÁNDORFALVI SK 6 2 2 2 16 9 7 8 9.5
9 Szegedi VSE II Szegedi VSE II 6 2 2 2 11 13 -2 8 7.5
10 Mártély SK Mártély SK 6 2 1 3 16 15 1 7 8.7
11 Baks BSE Baks BSE 6 1 2 3 13 17 -4 5 9.8
12 Tömörkény KSE Tömörkény KSE 6 1 2 3 8 19 -11 5 8.3
13 St. Mihály-Szélmalom V. St. Mihály-Szélmalom V. 6 1 1 4 5 13 -8 4 8.3
14 ÜLLÉSI ISE ÜLLÉSI ISE 6 1 0 5 8 27 -19 3 7.7
15 CSENGELE KSE CSENGELE KSE 6 0 2 4 12 22 -10 2 8
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 6 0 0 6 5 26 -21 0 5.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED Deszk SC 3 3 0 0 7 0 7 9 3 2 0 1 4 1 3 6 6 5 0 1 11 1 10 15
2 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 4 4 0 0 9 1 8 12 2 1 0 1 4 3 1 3 6 5 0 1 13 4 9 15
3 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 4 0 0 6 0 6 12 2 0 2 0 2 2 0 2 6 4 2 0 8 2 6 14
4 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 4 3 1 0 5 1 4 10 2 1 0 1 2 2 0 3 6 4 1 1 7 3 4 13
5 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 3 1 2 0 3 2 1 5 3 2 0 1 5 2 3 6 6 3 2 1 8 4 4 11
6 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 2 1 1 0 5 1 4 4 4 2 0 2 4 5 -1 6 6 3 1 2 9 6 3 10
7 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 5 2 1 2 5 3 2 7 1 0 1 0 0 0 0 1 6 2 2 2 5 3 2 8
8 FK 1899 SZEGED Mártély SK 3 2 0 1 2 2 0 6 3 0 2 1 3 4 -1 2 6 2 2 2 5 6 -1 8
9 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 4 2 2 0 6 4 2 8 2 0 0 2 0 4 -4 0 6 2 2 2 6 8 -2 8
10 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 3 1 0 2 2 4 -2 3 3 1 1 1 2 2 0 4 6 2 1 3 4 6 -2 7
11 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 1 1 0 0 2 0 2 3 5 1 1 3 2 8 -6 4 6 2 1 3 4 8 -4 7
12 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 1 1 1 4 4 0 4 6 1 3 2 5 6 -1 6
13 FK 1899 SZEGED Baks BSE 3 0 1 2 2 7 -5 1 3 1 0 2 3 6 -3 3 6 1 1 4 5 13 -8 4
14 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 3 1 0 2 4 3 1 3 3 0 0 3 0 5 -5 0 6 1 0 5 4 8 -4 3
15 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 3 0 0 3 2 9 -7 0 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 1 0 5 4 12 -8 3
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 2 4 2 10 -8 2 6 0 2 4 2 10 -8 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 FK 1899 SZEGED CONTITECH-APÁTFALVA SC 4 4 0 0 18 2 16 12 2 1 1 0 11 3 8 4 6 5 1 0 29 5 24 16
2 FK 1899 SZEGED Deszk SC 3 2 1 0 10 4 6 7 3 3 0 0 8 2 6 9 6 5 1 0 18 6 12 16
3 FK 1899 SZEGED MINDSZENTI SPORT CLUB SE 4 4 0 0 14 6 8 12 2 1 1 0 5 4 1 4 6 5 1 0 19 10 9 16
4 FK 1899 SZEGED Makó FC II. 4 3 0 1 10 4 6 9 2 1 0 1 7 6 1 3 6 4 0 2 17 10 7 12
5 FK 1899 SZEGED HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II 4 4 0 0 18 8 10 12 2 0 0 2 1 5 -4 0 6 4 0 2 19 13 6 12
6 FK 1899 SZEGED Csanytelek SC 5 2 2 1 8 5 3 8 1 1 0 0 2 0 2 3 6 3 2 1 10 5 5 11
7 FK 1899 SZEGED KSE Balástya 3 1 2 0 5 4 1 5 3 1 1 1 7 4 3 4 6 2 3 1 12 8 4 9
8 FK 1899 SZEGED SÁNDORFALVI SK 2 1 1 0 10 2 8 4 4 1 1 2 6 7 -1 4 6 2 2 2 16 9 7 8
9 FK 1899 SZEGED Szegedi VSE II 3 1 1 1 6 6 0 4 3 1 1 1 5 7 -2 4 6 2 2 2 11 13 -2 8
10 FK 1899 SZEGED Mártély SK 3 2 0 1 9 6 3 6 3 0 1 2 7 9 -2 1 6 2 1 3 16 15 1 7
11 FK 1899 SZEGED Baks BSE 3 0 1 2 4 10 -6 1 3 1 1 1 9 7 2 4 6 1 2 3 13 17 -4 5
12 FK 1899 SZEGED Tömörkény KSE 1 1 0 0 3 2 1 3 5 0 2 3 5 17 -12 2 6 1 2 3 8 19 -11 5
13 FK 1899 SZEGED St. Mihály-Szélmalom V. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 1 2 2 8 -6 1 6 1 1 4 5 13 -8 4
14 FK 1899 SZEGED ÜLLÉSI ISE 3 0 0 3 3 17 -14 0 3 1 0 2 5 10 -5 3 6 1 0 5 8 27 -19 3
15 FK 1899 SZEGED CSENGELE KSE 3 0 2 1 6 10 -4 2 3 0 0 3 6 12 -6 0 6 0 2 4 12 22 -10 2
16 FK 1899 SZEGED FK 1899 SZEGED 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6 5 26 -21 0 6 0 0 6 5 26 -21 0
 
CONTITECH-APÁTFALVA SC
----2 - 13 - 1----10 - 03 - 0---
Baks BSE
-----0 - 5-----2 - 3-2 - 2-
Csanytelek SC
---1 - 23 - 01 - 1----1 - 0-2 - 2--
CSENGELE KSE
-3 - 3----1 - 5--2 - 2-----
Deszk SC
2 - 23 - 1--------5 - 1----
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
------5 - 24 - 3--4 - 3-5 - 0--
KSE Balástya
-------3 - 31 - 1---1 - 0--
Makó FC II.
--0 - 2------1 - 05 - 1--4 - 1-
Mártély SK
---4 - 20 - 3---------5 - 1
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
---5 - 2-----3 - 1---2 - 14 - 2
SÁNDORFALVI SK
-----------2 - 2-8 - 0-
FK 1899 SZEGED
---------------
Szegedi VSE II
--------2 - 13 - 4---1 - 1-
St. Mihály-Szélmalom V.
----1 - 3------1 - 0--1 - 2
Tömörkény KSE
---3 - 2-----------
ÜLLÉSI ISE
1 - 91 - 5--------1 - 3----

Meccsek

Deszk SC

2019. 08. 17. 17:30
Deszk Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
Baks BSE
2019. 08. 24. 17:30
Mártély Sportpálya
2019. 08. 24. 17:30
Mártély Sportpálya
Mártély SK
Deszk SC
2019. 08. 31. 17:00
Deszk Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2019. 09. 07. 16:30
Szentmihály Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
Deszk SC
2019. 09. 14. 16:30
Csanytelek Sportpálya
2019. 09. 14. 16:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
Deszk SC
2019. 09. 21. 16:00
Deszk Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2019. 10. 05. 15:00
Deszk Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
Makó FC II.
2019. 10. 12. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 10. 12. 15:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
Deszk SC
2019. 10. 19. 14:30
Deszk Sportpálya
2019. 10. 19. 14:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
ÜLLÉSI ISE
2019. 10. 27. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
Deszk SC
2019. 11. 02. 13:30
Deszk Sportpálya
2019. 11. 02. 13:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
CSENGELE KSE
2019. 11. 09. 13:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
Deszk SC
2019. 11. 16. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
2019. 11. 16. 13:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
Deszk SC
2019. 11. 23. 13:00
Mindszent Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
Deszk SC
2020. 02. 29. 14:00
Baks Sportpálya
2020. 02. 29. 14:00
Baks Sportpálya
Baks BSE
02. 29. 14:00
Deszk SC
2020. 03. 07. 14:30
Deszk Sportpálya
2020. 03. 07. 14:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
03. 07. 14:30
Mártély SK
2020. 03. 14. 14:30
Apátfalva Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
03. 14. 14:30
Deszk SC
2020. 03. 21. 15:00
Deszk Sportpálya
2020. 03. 21. 15:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
03. 21. 15:00
St. Mihály-Szélmalom V.
2020. 03. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
2020. 03. 28. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
03. 28. 16:00
Csanytelek SC
2020. 04. 04. 16:30
Deszk Sportpálya
2020. 04. 04. 16:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
04. 04. 16:30
FK 1899 SZEGED
2020. 04. 12. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 04. 12. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
04. 12. 16:30
Deszk SC
2020. 04. 18. 17:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 04. 18. 17:00
Makó Város Sportcenrum
Makó FC II.
04. 18. 17:00
Deszk SC
2020. 04. 25. 17:00
Deszk Sportpálya
2020. 04. 25. 17:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
04. 25. 17:00
KSE Balástya
2020. 05. 02. 17:00
Üllés Sportpálya
2020. 05. 02. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
05. 02. 17:00
Deszk SC
2020. 05. 09. 17:00
Szőreg Sportpálya
2020. 05. 09. 17:00
Szőreg Sportpálya
Deszk SC
05. 09. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 05. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
2020. 05. 17. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 17. 17:00
Deszk SC
2020. 05. 23. 17:30
Deszk Sportpálya
2020. 05. 23. 17:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
05. 23. 17:30
Tömörkény KSE
2020. 05. 31. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
2020. 05. 31. 17:30
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
05. 31. 17:30
Deszk SC
2020. 06. 06. 17:30
Deszk Sportpálya
2020. 06. 06. 17:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
06. 06. 17:30
MINDSZENTI SPORT CLUB SE

FK 1899 SZEGED

2019. 08. 17. 17:30
Apátfalva Sportpálya
2019. 08. 17. 17:30
Apátfalva Sportpálya
CONTITECH-APÁTFALVA SC
FK 1899 SZEGED
2019. 08. 24. 17:30
Szentmihály Sportpálya
2019. 08. 24. 17:30
Szentmihály Sportpálya
St. Mihály-Szélmalom V.
FK 1899 SZEGED
2019. 08. 31. 17:00
Csanytelek Sportpálya
2019. 08. 31. 17:00
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 07. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 07. 16:30
Makó Marosparti Sportpálya
Makó FC II.
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 15. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 15. 16:30
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 21. 16:00
Deszk Sportpálya
2019. 09. 21. 16:00
Deszk Sportpálya
Deszk SC
FK 1899 SZEGED
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Balástya KSK Sportpálya
KSE Balástya
FK 1899 SZEGED
2019. 10. 05. 15:00
Szentmihály Sportpálya
2019. 10. 05. 15:00
Szentmihály Sportpálya
FK 1899 SZEGED
ÜLLÉSI ISE
2019. 10. 13. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2019. 10. 13. 15:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
Szegedi VSE II
FK 1899 SZEGED
2019. 10. 19. 14:30
KÉSZ Sport Aréna
2019. 10. 19. 14:30
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
CSENGELE KSE
2019. 10. 26. 14:30
Tömörkény Sportpálya
2019. 10. 26. 14:30
Tömörkény Sportpálya
Tömörkény KSE
FK 1899 SZEGED
2019. 11. 02. 13:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2019. 11. 02. 13:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
SÁNDORFALVI SK
2019. 11. 09. 13:30
Mindszent Sportpálya
2019. 11. 09. 13:30
Mindszent Sportpálya
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
FK 1899 SZEGED
2019. 12. 07. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
2019. 12. 07. 13:00
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
Baks BSE
2019. 11. 23. 13:00
Mártély Sportpálya
2019. 11. 23. 13:00
Mártély Sportpálya
Mártély SK
FK 1899 SZEGED
2020. 02. 29. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 02. 29. 14:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
02. 29. 14:00
CONTITECH-APÁTFALVA SC
2020. 03. 07. 14:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 07. 14:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
03. 07. 14:30
St. Mihály-Szélmalom V.
2020. 03. 14. 14:30
Csanytelek Sportpálya
2020. 03. 14. 14:30
Csanytelek Sportpálya
Csanytelek SC
03. 14. 14:30
FK 1899 SZEGED
2020. 03. 21. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
2020. 03. 21. 15:00
KÉSZ Sport Aréna
FK 1899 SZEGED
03. 21. 15:00
Makó FC II.
2020. 03. 28. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 28. 15:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
03. 28. 15:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC II
2020. 04. 04. 16:30
Deszk Sportpálya
2020. 04. 04. 16:30
Deszk Sportpálya
Deszk SC
04. 04. 16:30
FK 1899 SZEGED
2020. 04. 11. 16:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 04. 11. 16:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
04. 11. 16:30
KSE Balástya
2020. 04. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
2020. 04. 18. 17:00
Üllés Sportpálya
ÜLLÉSI ISE
04. 18. 17:00
FK 1899 SZEGED
2020. 04. 25. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 04. 25. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
04. 25. 17:00
Szegedi VSE II
2020. 05. 03. 17:00
Csengelei Sportpálya
2020. 05. 03. 17:00
Csengelei Sportpálya
CSENGELE KSE
05. 03. 17:00
FK 1899 SZEGED
2020. 05. 09. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 09. 17:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
05. 09. 17:00
Tömörkény KSE
2020. 05. 17. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
2020. 05. 17. 17:00
Sándorfalva Sportpálya
SÁNDORFALVI SK
05. 17. 17:00
FK 1899 SZEGED
2020. 05. 23. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 23. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
05. 23. 17:30
MINDSZENTI SPORT CLUB SE
2020. 05. 30. 17:30
Baks Sportpálya
2020. 05. 30. 17:30
Baks Sportpálya
Baks BSE
05. 30. 17:30
FK 1899 SZEGED
2020. 06. 06. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 06. 06. 17:30
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
FK 1899 SZEGED
06. 06. 17:30
Mártély SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple