Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport 1. forduló

2019.08.31 - 12:00

Makó, Makó Marosparti Sportpálya

Csongrád

MLSZ U15 II. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
HEGYI ESZTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KUCSORA ATTILA, KOVÁCS ATTILA
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

33'

BÓDI MÁRIUSZ

 

0 - 2

46'

BUDAI DOMINIK BÉLA

 

0 - 3

48'

BUDAI DOMINIK BÉLA

 

0 - 4

54'

FARKAS RICHÁRD

 

0 - 5

70'

BUDAI DOMINIK BÉLA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 12 0 12 3 14
2 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 6 1 5 3 11
3 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 1 1 0 0 6 1 5 3 12
4 Sz.-Cs. Grosics Akadémia Sz.-Cs. Grosics Akadémia 1 1 0 0 5 0 5 3 13
5 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 1 1 0 0 4 0 4 3 10
6 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 1 1 0 0 4 1 3 3 9
7 Szeged-Csanád Grosics AK Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 4 2 2 3 8
8 SZOLNOKI MÁV UP FC SZOLNOKI MÁV UP FC 1 0 0 1 2 4 -2 0 7
9 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 1 0 0 1 1 4 -3 0 6
10 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 1 0 0 1 1 6 -5 0 2
11 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 1 6 -5 0 3
12 MAROS-MENTI UFC MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 4
13 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 1 0 0 1 0 12 -12 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 6 0 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 0 6 3
2 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
5 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
12 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
14 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 6 -6 0 1 0 0 1 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 1 0 0 12 0 12 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 12 0 12 3
2 OMTK-ULE 1913 DUNA ASZFALT TVSE 1 1 0 0 6 1 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3
3 OMTK-ULE 1913 SZEOL SC KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 6 1 5 3
4 OMTK-ULE 1913 Sz.-Cs. Grosics Akadémia 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
5 OMTK-ULE 1913 TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
6 OMTK-ULE 1913 MERCEDES KLC 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
7 OMTK-ULE 1913 Szeged-Csanád Grosics AK 1 1 0 0 4 2 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3
8 OMTK-ULE 1913 SZOLNOKI MÁV UP FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
9 OMTK-ULE 1913 BÉKÉSCSABA UFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
10 OMTK-ULE 1913 SZABADNAPOS 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
11 OMTK-ULE 1913 GYULASPORT NONPROFIT KFT. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
12 OMTK-ULE 1913 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 1 0 0 1 1 6 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 6 -5 0
13 OMTK-ULE 1913 MAROS-MENTI UFC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
14 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 12 -12 0 1 0 0 1 0 12 -12 0
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
------12 - 0-----
BÉKÉSCSABA UFC
------------
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
------------
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
------------
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
--------1 - 6---
MERCEDES KLC
-4 - 1----------
MAROS-MENTI UFC
--0 - 5---------
OMTK-ULE 1913
------------
Szeged-Csanád Grosics AK
---------4 - 2--
SZEOL SC KFT.
------------
SZOLNOKI MÁV UP FC
------------
DUNA ASZFALT TVSE
---6 - 1--------
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
------------

Meccsek

MAROS-MENTI UFC

2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 09. 08. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
MAROS-MENTI UFC
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 14. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 09. 21. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 29. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 13. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
MAROS-MENTI UFC
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 10. 20. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
Szeged-Csanád Grosics AK
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
2019. 10. 26. 12:00
Békéscsaba Utánpótlás Központ centerpálya
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
2019. 11. 02. 10:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
SZOLNOKI MÁV UP FC
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2019. 11. 09. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
MAROS-MENTI UFC
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 11. 16. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 11. 21. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
MAROS-MENTI UFC
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
02. 26. 15:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 07. 11:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 07. 11:00
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 05. 30. 12:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 30. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 21. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 21. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 03. 29. 12:00
Makó Város Sportcenrum
MAROS-MENTI UFC
03. 29. 12:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 04. 11. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 04. 11. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
04. 11. 12:00
MERCEDES KLC
2020. 04. 19. 12:00
Szent Gellért Fórum
2020. 04. 19. 12:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
04. 19. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 04. 25. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 04. 25. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
04. 25. 12:00
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2020. 05. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 02. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
05. 02. 10:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 05. 09. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 05. 09. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 09. 12:00
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 05. 17. 12:00
Törökszentmiklósi FC
2020. 05. 17. 12:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
05. 17. 12:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 05. 23. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
2020. 05. 23. 10:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
05. 23. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.

Sz.-Cs. Grosics Akadémia

2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
2019. 08. 31. 12:00
Makó Marosparti Sportpálya
MAROS-MENTI UFC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 07. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 09. 21. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 09. 21. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
MERCEDES KLC
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 29. 11:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 05. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 10. 12. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 17. 18:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
2019. 10. 26. 10:00
Törökszentmiklósi FC
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 10. 29. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 09. 12:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
2019. 11. 17. 12:00
Szőreg Sportpálya
SZEOL SC KFT.
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2019. 11. 26. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 02. 26. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
02. 26. 15:00
MAROS-MENTI UFC
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 03. 08. 12:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
03. 08. 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 03. 22. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 03. 22. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
03. 22. 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 03. 25. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 03. 25. 15:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
03. 25. 15:00
Szeged-Csanád Grosics AK
2020. 04. 04. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 04. 04. 12:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
04. 04. 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 04. 09. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 04. 09. 14:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
04. 09. 14:00
SZOLNOKI MÁV UP FC
2020. 04. 18. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
2020. 04. 18. 12:00
Békéscsaba MÁV Sportpálya
BÉKÉSCSABA UFC
04. 18. 12:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 04. 22. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 04. 22. 16:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
04. 22. 16:00
TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC
2020. 04. 29. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2020. 04. 29. 17:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
04. 29. 17:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
2020. 05. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 05. 09. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
05. 09. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 16. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
2020. 05. 16. 12:00
Gyulai Grosics Gyula Akadémia
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
05. 16. 12:00
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 20. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2020. 05. 20. 15:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
05. 20. 15:00
Sz.-Cs. Grosics Akadémia
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple