Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport 5. forduló

2019.09.28 - 13:00

Szeged-Kiskundorozsma, Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya

Csongrád

MLSZ U17 III. osztály Dél-Keleti csoport

Játékvezető
CSEH GÉZA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS ISTVÁN, PAP ZSIGMOND CSABA
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
90'
45'

Gólok

VÁNKAY TAMÁS ÁRON

19'

1 - 0

 

SZŰCS TAMÁS

34'

2 - 0

 

SZŰCS TAMÁS

43'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Szeged-Csanád Grosics AK. Szeged-Csanád Grosics AK. 4 4 0 0 35 1 34 12 7.8
2 SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 4 4 0 0 32 2 30 12 9.3
3 SZEOL SC KFT. SZEOL SC KFT. 4 3 1 0 18 4 14 10 8.3
4 MERCEDES KLC MERCEDES KLC 5 3 1 1 21 8 13 10 5.8
5 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 4 2 0 2 10 8 2 6 7
6 HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 4 2 0 2 10 13 -3 6 7.3
7 BÉKÉSCSABA UFC BÉKÉSCSABA UFC 4 2 0 2 8 13 -5 6 6.8
8 GYULASPORT NONPROFIT KFT. GYULASPORT NONPROFIT KFT. 5 2 0 3 8 20 -12 6 5.8
9 DAFC SZEGED DAFC SZEGED 4 1 0 3 8 17 -9 3 5.5
10 OMTK-ULE 1913 OMTK-ULE 1913 5 1 0 4 3 35 -32 3 6
11 KEREKEGYHÁZI SE KEREKEGYHÁZI SE 4 0 0 4 5 20 -15 0 7.8
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 3 0 0 3 5 22 -17 0 3.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 2 2 0 0 9 0 9 6 2 2 0 0 10 0 10 6 4 4 0 0 19 0 19 12
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Szeged-Csanád Grosics AK. 2 2 0 0 10 0 10 6 2 2 0 0 7 0 7 6 4 4 0 0 17 0 17 12
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MERCEDES KLC 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 3 0 0 10 1 9 9 5 3 1 1 11 4 7 10
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 2 2 0 0 11 1 10 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 12 2 10 8
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 2 5 -3 3 3 1 1 1 2 5 -3 4 5 2 1 2 4 10 -6 7
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 2 0 1 5 6 -1 6 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 2 0 2 5 8 -3 6
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 3 0 1 2 1 5 -4 1 1 1 0 0 3 0 3 3 4 1 1 2 4 5 -1 4
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 1 1 2 1 5 -4 4
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 0 3 5 7 -2 3
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 1 0 0 2 0 2 3 2 0 0 2 1 13 -12 0 3 1 0 2 3 13 -10 3
11 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 2 3 -1 3 3 0 0 3 0 15 -15 0 5 1 0 4 2 18 -16 3
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KEREKEGYHÁZI SE 2 0 0 2 1 5 -4 0 2 0 0 2 0 7 -7 0 4 0 0 4 1 12 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE Szeged-Csanád Grosics AK. 2 2 0 0 27 0 27 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 35 1 34 12
2 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZOLNOKI MÁV UP FC KFT. 2 2 0 0 17 2 15 6 2 2 0 0 15 0 15 6 4 4 0 0 32 2 30 12
3 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZEOL SC KFT. 2 2 0 0 14 1 13 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 18 4 14 10
4 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE MERCEDES KLC 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 3 0 0 19 4 15 9 5 3 1 1 21 8 13 10
5 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 2 0 0 7 3 4 6 4 2 0 2 10 8 2 6
6 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 3 2 0 1 10 10 0 6 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 2 0 2 10 13 -3 6
7 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE BÉKÉSCSABA UFC 3 1 0 2 4 13 -9 3 1 1 0 0 4 0 4 3 4 2 0 2 8 13 -5 6
8 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE GYULASPORT NONPROFIT KFT. 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 4 14 -10 3 5 2 0 3 8 20 -12 6
9 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE DAFC SZEGED 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 0 0 2 2 10 -8 0 4 1 0 3 8 17 -9 3
10 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE OMTK-ULE 1913 2 1 0 1 3 5 -2 3 3 0 0 3 0 30 -30 0 5 1 0 4 3 35 -32 3
11 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SZABADNAPOS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE KEREKEGYHÁZI SE 2 0 0 2 4 11 -7 0 2 0 0 2 1 9 -8 0 4 0 0 4 5 20 -15 0
14 SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 3 19 -16 0 3 0 0 3 5 22 -17 0
 
BÉKÉSCSABA UFC
-3 - 1-0 - 8------1 - 4
DAFC SZEGED
----6 - 0----0 - 7-
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
--3 - 0----1 - 6---
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
-3 - 2---7 - 0---0 - 8-
MERCEDES KLC
-------0 - 22 - 2--
KEREKEGYHÁZI SE
--2 - 3-2 - 8------
OMTK-ULE 1913
0 - 4----3 - 1-----
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
----------2 - 3
Szeged-Csanád Grosics AK.
-7 - 0----20 - 0----
SZEOL SC KFT.
------3 - 011 - 1---
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
--9 - 0----8 - 2---
DUNA ASZFALT TVSE
----2 - 3----1 - 2-

Meccsek

SZEOL SC KFT.

2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 08. 27. 15:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 09. 07. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 22. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 09. 22. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
SZEOL SC KFT.
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 06. 11:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
SZEOL SC KFT.
2019. 10. 12. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 12. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
DAFC SZEGED
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 10. 26. 12:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2019. 11. 12. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 11. 12. 17:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 09. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 11. 16. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 11. 16. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
SZEOL SC KFT.
2019. 11. 23. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 11. 23. 11:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
BÉKÉSCSABA UFC
2020. 02. 29. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 02. 29. 11:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
02. 29. 11:00
SZEOL SC KFT.
2020. 03. 07. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 07. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
03. 07. 11:00
DUNA ASZFALT TVSE
2020. 03. 22. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 03. 22. 13:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
03. 22. 13:00
MERCEDES KLC
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 29. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 04. 04. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 04. 04. 11:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
04. 04. 11:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 04. 12. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 04. 12. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
04. 12. 12:00
SZEOL SC KFT.
2020. 04. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 04. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
04. 25. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 02. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2020. 05. 02. 10:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
05. 02. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 05. 09. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 05. 09. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
05. 09. 11:00
SZEOL SC KFT.
2020. 05. 16. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
2020. 05. 16. 10:00
Szegedi Felső Tisza-parti Stadion
SZEOL SC KFT.
05. 16. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 05. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 05. 23. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
05. 23. 10:00
SZEOL SC KFT.

OMTK-ULE 1913

2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
2019. 09. 11. 16:00
Hódmezővásárhely Városi Stadion
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 08. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
KEREKEGYHÁZI SE
2019. 09. 14. 10:00
Szent Gellért Fórum
2019. 09. 14. 10:00
Szent Gellért Fórum
Szeged-Csanád Grosics AK.
OMTK-ULE 1913
2019. 09. 19. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 09. 19. 16:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
BÉKÉSCSABA UFC
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
2019. 09. 28. 13:00
Szeged-Kiskundorozsma Sportpálya
SZEOL SC KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 06. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 10. 20. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 10. 20. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
MERCEDES KLC
2019. 10. 26. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 10. 26. 10:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
OMTK-ULE 1913
2019. 10. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
2019. 10. 30. 12:00
Gyulai id. Christián László Városi Sporttelep
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
OMTK-ULE 1913
2019. 11. 10. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 10. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
DAFC SZEGED
2019. 11. 24. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2019. 11. 24. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
2020. 03. 01. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 01. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 01. 10:00
HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC
2020. 03. 07. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 03. 07. 11:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
KEREKEGYHÁZI SE
03. 07. 11:00
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 31. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 05. 31. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 31. 10:00
Szeged-Csanád Grosics AK.
2020. 03. 21. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2020. 03. 21. 09:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA UFC
03. 21. 09:00
OMTK-ULE 1913
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 03. 29. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
03. 29. 10:00
SZEOL SC KFT.
2020. 04. 04. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 04. 04. 10:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
04. 04. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 04. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2020. 04. 19. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
MERCEDES KLC
04. 19. 10:00
OMTK-ULE 1913
2020. 04. 26. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 04. 26. 11:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
04. 26. 11:00
SÁRRÉTI GYÖNGYHALÁSZ GYSE
2020. 05. 03. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
2020. 05. 03. 10:00
Orosháza Utánpótlás Sportközpont
OMTK-ULE 1913
05. 03. 10:00
GYULASPORT NONPROFIT KFT.
2020. 05. 10. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
2020. 05. 10. 12:00
Szegedi Vasutas Sportpálya
DAFC SZEGED
05. 10. 12:00
OMTK-ULE 1913
2020. 05. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2020. 05. 23. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV UP FC KFT.
05. 23. 10:00
OMTK-ULE 1913
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple