Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

DUNA ASZFALT TVSE

Klub adatok
Cím
Telefon
Fax

Merkantil Bank Liga NB II.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 1 1 0 0 4 0 4 3 20 2019.02.03. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
VÁC FC
2 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 19 2019.02.03. 
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
CEGLÉDI VSE - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
3 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 2 0 2 3 18 2019.02.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR - 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
4 ZTE FC ZTE FC 1 1 0 0 3 2 1 3 12 2019.02.03. 
Zalaegerszegi Városi Stadion 
ZTE FC - 
WKW ETO FC GYŐR
5 VÁC FC VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 14 2019.02.03. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
VÁC FC
6 VASAS FC VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 13 2019.02.03. 
Szusza Ferenc Stadion 
VASAS FC - 
BFC SIÓFOK
7 BUDAÖRS BUDAÖRS 1 1 0 0 1 0 1 3 17 2019.02.03. 
Grosics Gyula Stadion 
BUDAÖRS - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
8 DOROGI FC DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 15 2019.02.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BUDAFOKI MTE
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  1 1 0 0 1 0 1 3 16 2019.02.03. 
Grosics Gyula Stadion 
BUDAÖRS - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
10 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 11 2019.02.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
BSS MONOR - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
11 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 1 0 1 0 3 3 0 1 10 2019.02.03. 
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
CEGLÉDI VSE - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
12 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 4 2019.02.03. 
Szusza Ferenc Stadion 
VASAS FC - 
BFC SIÓFOK
13 BSS MONOR BSS MONOR 1 0 0 1 1 2 -1 0 6 2019.02.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
BSS MONOR - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
14 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 2019.02.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BUDAFOKI MTE
15 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 0 1 0 1 -1 0 8 2019.02.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR - 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
16 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 1 -1 0 9 2019.02.03. 
Putnoki Várady Béla Sportközpont 
KAZINCBARCIKA - 
DUNA ASZFALT TVSE
17 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 7 2019.02.03. 
Zalaegerszegi Városi Stadion 
ZTE FC - 
WKW ETO FC GYŐR
18 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 2019.02.03. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 2019.02.03. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 2019.02.03. 
Putnoki Várady Béla Sportközpont 
KAZINCBARCIKA - 
DUNA ASZFALT TVSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
4 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
7 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
10 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
14 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
15 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
16 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
17 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
20 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
5 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
6 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
7 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
11 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
12 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
13 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
15 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
16 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
17 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC
43
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
33
3 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR
23
4 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC
13
5 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC
13
6 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC
13
7 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS
13
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC
13
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
13
10 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR
01
11 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE
01
12 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK
-10
13 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR
-10
14 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE
-10
15 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-10
16 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA
-10
17 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR
-10
18 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-20
19 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-30
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE
-40
 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
------3 - 3------------
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
--------0 - 1----------
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-------3 - 0-----------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BSS MONOR
-------------------
BUDAFOKI MTE
-------------------
BUDAÖRS
-------------------
CEGLÉDI VSE
-------------------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------------
DOROGI FC
-------------------
DUNA ASZFALT TVSE
--------------0 - 4----
GYIRMÓT FC GYŐR
-------------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----------0 - 2-------
KAZINCBARCIKA
-------------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------1 - 0-----
SOROKSÁR SC
-------------------
VÁC FC
-----2 - 1-------------
VASAS FC
----2 - 1--------------
WKW ETO FC GYŐR
------0 - 1------------
ZTE FC
-------------------

DUNA ASZFALT TVSE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 03. 14:00
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
02. 10. 14:00
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
02. 17. 14:00
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
02. 24. 14:00
2019. 02. 24. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
03. 03. 17:00
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
03. 06. 14:30
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
03. 10. 17:00
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
03. 31. 17:00
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
04. 07. 16:30
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
04. 14. 17:00
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
04. 21. 17:00
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
04. 28. 17:00
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
05. 01. 19:00
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
05. 05. 17:00
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
05. 19. 17:00
2019. 05. 19. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
Szakmai stáb Poszt
SZABÓ ISTVÁN LÁSZLÓ Vezetőedző
FETTER TAMÁS Orvos
VIRÁGH FERENC Asszisztensedző
MACZKÓ GÁBOR Masszőr
NAGY ZSOLT Kit manager
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol