Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

SOROKSÁR SC

Klub adatok
Cím
1239 BUDAPEST, HARASZTI ÚT 26.
Telefon
+36-1/289-0122
Fax
+36-1/289-0122

Merkantil Bank Liga NB II.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 7 0 7 6 17 2019.02.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR - 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 2 2 0 0 6 1 5 6 19 2019.02.03. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
VÁC FC
3 VASAS FC VASAS FC 2 2 0 0 4 2 2 6 14 2019.02.03. 
Szusza Ferenc Stadion 
VASAS FC - 
BFC SIÓFOK
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 1 1 0 5 2 3 4 10.5 2019.02.03. 
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
CEGLÉDI VSE - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
5 ZTE FC ZTE FC 2 1 1 0 4 3 1 4 15.5 2019.02.03. 
Zalaegerszegi Városi Stadion 
ZTE FC - 
WKW ETO FC GYŐR
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 2 1 1 0 3 2 1 4 7 2019.02.03. 
Grosics Gyula Stadion 
BUDAÖRS - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
7 VÁC FC VÁC FC 2 1 1 0 3 2 1 4 12.5 2019.02.03. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
VÁC FC
8 DOROGI FC DOROGI FC 2 1 1 0 2 1 1 4 12.5 2019.02.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BUDAFOKI MTE
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  2 1 1 0 2 1 1 4 14 2019.02.03. 
Grosics Gyula Stadion 
BUDAÖRS - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
10 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 2 1 0 1 4 1 3 3 11 2019.02.03. 
Zalaegerszegi Városi Stadion 
ZTE FC - 
WKW ETO FC GYŐR
11 BSS MONOR BSS MONOR 2 1 0 1 3 2 1 3 11 2019.02.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
BSS MONOR - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
12 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 0 2 0 4 4 0 2 10.5 2019.02.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
BSS MONOR - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
13 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 2 3 -1 1 11.5 2019.02.03. 
Putnoki Várady Béla Sportközpont 
KAZINCBARCIKA - 
DUNA ASZFALT TVSE
14 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 7 2019.02.03. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 1 1 1 4 -3 1 6.5 2019.02.03. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 3 7 -4 1 11 2019.02.03. 
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
CEGLÉDI VSE - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
17 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2019.02.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BUDAFOKI MTE
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 5 2019.02.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR - 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 2 0 0 2 2 5 -3 0 8 2019.02.03. 
Szusza Ferenc Stadion 
VASAS FC - 
BFC SIÓFOK
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 2 0 0 2 0 9 -9 0 1.5 2019.02.03. 
Putnoki Várady Béla Sportközpont 
KAZINCBARCIKA - 
DUNA ASZFALT TVSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
4 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 2 1 1 3
9 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
10 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
11 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2
12 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
15 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
17 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 0 2 -2 1
18 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
20 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 7 0 7 6
2 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 6 1 5 6 2 2 0 0 6 1 5 6
3 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 2 2 6
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 5 2 3 4
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
7 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
10 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 0 1 4 1 3 3
11 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
12 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 4 4 0 2
13 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 2 3 -1 1
14 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 3 7 -4 1
17 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 2 0 0 2 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 3 -2 0
19 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 1 0 0 1 0 4 -4 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 0 9 -9 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 DUNA ASZFALT TVSE GYIRMÓT FC GYŐR 76
2 DUNA ASZFALT TVSE SOROKSÁR SC
56
3 DUNA ASZFALT TVSE VASAS FC 26
4 DUNA ASZFALT TVSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 34
5 DUNA ASZFALT TVSE ZTE FC 14
6 DUNA ASZFALT TVSE BUDAÖRS 14
7 DUNA ASZFALT TVSE VÁC FC 14
8 DUNA ASZFALT TVSE DOROGI FC 14
9 DUNA ASZFALT TVSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 14
10 DUNA ASZFALT TVSE WKW ETO FC GYŐR 33
11 DUNA ASZFALT TVSE BSS MONOR 13
12 DUNA ASZFALT TVSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 02
13 DUNA ASZFALT TVSE KAZINCBARCIKA -11
14 DUNA ASZFALT TVSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC -21
15 DUNA ASZFALT TVSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR -31
16 DUNA ASZFALT TVSE CEGLÉDI VSE -41
17 DUNA ASZFALT TVSE BUDAFOKI MTE -20
18 DUNA ASZFALT TVSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-20
19 DUNA ASZFALT TVSE BFC SIÓFOK -30
20 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE -90
 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
------3 - 3------------
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
--------0 - 1-----1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
-------3 - 0-----------
BFC SIÓFOK
------------------2 - 3
BSS MONOR
---2 - 0---------------
BUDAFOKI MTE
----------------1 - 2--
BUDAÖRS
--2 - 2----------------
CEGLÉDI VSE
-----------------0 - 4-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-----
DOROGI FC
---------------1 - 1---
DUNA ASZFALT TVSE
--------------0 - 4----
GYIRMÓT FC GYŐR
----------5 - 0--------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----------0 - 2-------
KAZINCBARCIKA
------------2 - 2------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-------------1 - 0-----
SOROKSÁR SC
-------------------
VÁC FC
-----2 - 1-------------
VASAS FC
----2 - 1--------------
WKW ETO FC GYŐR
------0 - 1------------
ZTE FC
1 - 1------------------

SOROKSÁR SC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 03. 14:00
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
02. 10. 14:00
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
02. 17. 14:00
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
02. 24. 14:00
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
03. 03. 14:30
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
03. 06. 14:30
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
03. 31. 17:00
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
04. 07. 16:30
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 14. 17:00
2019. 04. 14. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
04. 21. 17:00
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
04. 28. 17:00
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
05. 01. 17:00
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
05. 05. 17:00
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
05. 19. 17:00
2019. 05. 19. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
Szakmai stáb Poszt
LIPCSEI PÉTER Vezetőedző
VASS ZSOLT Technikai vezető
GAZDUS HUBA Orvos
VÉGH ZOLTÁN Kapusedző
TÍMÁR ÁDÁM Erőnléti edző
MILOVANOVIC DEJAN Asszisztensedző
TÓTH TAMÁS Masszőr
KOCSIS ATTILA Masszőr
KOVÁCS MIHÁLY Kit manager
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • Förch
  • Jet Sol