Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BUDAÖRS

Klub adatok
Cím
2040 BUDAÖRS, SZABADSÁG ÚT 116.
Telefon
+36-23/422-691; +36-30/527-5305
Fax
+36-23/501-190

Merkantil Bank Liga NB II.

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 5 4 0 1 13 3 10 12 11 2019.02.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR - 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2 ZTE FC ZTE FC 5 3 2 0 9 5 4 11 10.8 2019.02.03. 
Zalaegerszegi Városi Stadion 
ZTE FC - 
WKW ETO FC GYŐR
3 VASAS FC VASAS FC 5 3 2 0 11 8 3 11 13.8 2019.02.03. 
Szusza Ferenc Stadion 
VASAS FC - 
BFC SIÓFOK
4 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 5 3 1 1 10 5 5 10 12.8 2019.02.03. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
VÁC FC
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 5 3 1 1 10 6 4 10 13 2019.02.03. 
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
CEGLÉDI VSE - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
6 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 5 2 2 1 9 5 4 8 10 2019.02.03. 
Zalaegerszegi Városi Stadion 
ZTE FC - 
WKW ETO FC GYŐR
7 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 5 2 2 1 9 8 1 8 11.8 2019.02.03. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
8 BUDAÖRS BUDAÖRS 5 2 1 2 9 7 2 7 9.2 2019.02.03. 
Grosics Gyula Stadion 
BUDAÖRS - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
9 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 5 2 1 2 5 4 1 7 9 2019.02.03. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR - 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
10 DOROGI FC DOROGI FC 5 2 1 2 7 7 0 7 8.8 2019.02.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BUDAFOKI MTE
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 5 1 4 0 10 9 1 7 12.2 2019.02.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
BSS MONOR - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 5 1 3 1 4 3 1 6 11.6 2019.02.03. 
Putnoki Várady Béla Sportközpont 
KAZINCBARCIKA - 
DUNA ASZFALT TVSE
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  5 1 2 2 3 6 -3 5 12 2019.02.03. 
Grosics Gyula Stadion 
BUDAÖRS - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
14 VÁC FC VÁC FC 5 1 2 2 3 7 -4 5 8.6 2019.02.03. 
Szamosi Mihály Sporttelep 
SOROKSÁR SC - 
VÁC FC
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 5 1 2 2 2 10 -8 5 8.6 2019.02.03. 
Putnoki Várady Béla Sportközpont 
KAZINCBARCIKA - 
DUNA ASZFALT TVSE
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 5 1 1 3 6 8 -2 4 10 2019.02.03. 
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion 
DOROGI FC - 
BUDAFOKI MTE
17 BSS MONOR BSS MONOR 5 1 0 4 7 9 -2 3 8.8 2019.02.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
BSS MONOR - 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 5 0 3 2 3 8 -5 3 9.8 2019.02.03. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 5 0 2 3 4 8 -4 2 9.8 2019.02.03. 
Szusza Ferenc Stadion 
VASAS FC - 
BFC SIÓFOK
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 5 0 2 3 3 11 -8 2 8.4 2019.02.03. 
Tiszakécske Városi Sportcentrum 
CEGLÉDI VSE - 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 4 0 4 9 2 1 1 0 3 2 1 4 5 4 1 0 7 2 5 13
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 0 5 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 3 1 1 6 2 4 10
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 2 0 4 3 1 5 5 2 3 0 7 4 3 9
4 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 3 0 1 1 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 5 2 3 0 4 1 3 9
5 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 4 2 2 9
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 2 2 0 4 2 1 1 0 4 2 2 4 5 2 2 1 6 4 2 8
7 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 3 4 -1 1 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 5 4 1 8
8 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 3 1 2 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 4 0 3 1 2 7
9 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 2 1 1 5 5 1 4 0 4 3 1 7
10 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 3 0 3 1 2 6 5 1 3 1 4 3 1 6
11 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 2 0 1 0 1 5 5 1 3 1 1 2 -1 6
12 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 1 1 4 4 0 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 1 2 2 5 7 -2 5
13 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 2 1 1 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 5 1 1 3 4 5 -1 4
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 5 1 1 3 2 4 -2 4
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 1 1 3 2 5 -3 4
16 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 2 0 2 0 0 0 0 2 5 0 4 1 1 2 -1 4
17 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 0 0 0 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 5 0 4 1 1 3 -2 4
18 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 0 2 1 2 4 -2 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 5 0 3 2 2 6 -4 3
19 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 0 2 1 0 1 -1 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 5 0 3 2 0 4 -4 3
20 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 2 6 -4 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 3 2 0 1 5 3 2 6 5 4 0 1 13 3 10 12
2 CEGLÉDI VSE ZTE FC 2 1 1 0 4 2 2 4 3 2 1 0 5 3 2 7 5 3 2 0 9 5 4 11
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 2 1 1 0 5 4 1 4 3 2 1 0 6 4 2 7 5 3 2 0 11 8 3 11
4 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 4 3 1 0 9 2 7 10 5 3 1 1 10 5 5 10
5 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 7 1 6 9 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 3 1 1 10 6 4 10
6 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 2 3 -1 2 2 2 0 0 7 2 5 6 5 2 2 1 9 5 4 8
7 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2 2 1 9 8 1 8
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 2 0 1 5 2 3 6 5 2 1 2 9 7 2 7
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 4 1 6 1 0 1 0 0 0 0 1 5 2 1 2 5 4 1 7
10 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 2 0 1 5 4 1 6 5 2 1 2 7 7 0 7
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 3 1 2 0 6 5 1 5 2 0 2 0 4 4 0 2 5 1 4 0 10 9 1 7
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 1 1 2 1 1 4 5 1 3 1 4 3 1 6
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 2 2 3 6 -3 5
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 5 1 2 2 3 7 -4 5
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 3 1 1 1 2 5 -3 4 2 0 1 1 0 5 -5 1 5 1 2 2 2 10 -8 5
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 2 1 0 1 4 3 1 3 3 0 0 3 3 6 -3 0 5 1 0 4 7 9 -2 3
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 3 0 1 2 2 7 -5 1 5 0 3 2 3 8 -5 3
19 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 3 0 1 2 3 5 -2 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 5 0 2 3 4 8 -4 2
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 3 0 1 2 3 7 -4 1 5 0 2 3 3 11 -8 2
 
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 12 - 1--3 - 3------------
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-------2 - 00 - 1-2 - 1---1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
---2 - 1--2 - 03 - 0-----------
BFC SIÓFOK
----0 - 0-----------1 - 2-2 - 3
BSS MONOR
---2 - 0-------------2 - 3-
BUDAFOKI MTE
--------3 - 1-----1 - 3-1 - 2--
BUDAÖRS
--2 - 2--------2 - 3-------
CEGLÉDI VSE
-------------0 - 0---0 - 4-
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
---------0 - 0---1 - 1-----
DOROGI FC
----------1 - 2----1 - 1---
DUNA ASZFALT TVSE
------2 - 1-----0 - 0-0 - 4----
GYIRMÓT FC GYŐR
----------5 - 0----3 - 0---
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-------2 - 02 - 2--0 - 2-------
KAZINCBARCIKA
-0 - 0----------2 - 2------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
------0 - 3------1 - 0----1 - 2
SOROKSÁR SC
---------1 - 3---------
VÁC FC
-----2 - 1-------0 - 2-0 - 0---
VASAS FC
3 - 3---2 - 1--------------
WKW ETO FC GYŐR
------0 - 1----------2 - 20 - 0
ZTE FC
1 - 1-3 - 1----------------

BUDAÖRS

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 03. 14:00
2019. 02. 03. 14:00
Grosics Gyula Stadion
02. 10. 18:00
2019. 02. 10. 18:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
02. 17. 14:00
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
02. 24. 14:00
2019. 02. 24. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
03. 03. 14:30
2019. 03. 03. 14:30
Grosics Gyula Stadion
03. 06. 14:30
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
03. 17. 17:00
2019. 03. 17. 17:00
ALCUFER Stadion
03. 31. 16:00
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
04. 07. 16:30
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
04. 14. 16:30
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
04. 21. 17:00
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion
04. 28. 17:00
2019. 04. 28. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
05. 01. 17:00
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
05. 05. 17:00
2019. 05. 05. 17:00
Illovszky Rudolf Stadion
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
Grosics Gyula Stadion
05. 19. 17:00
2019. 05. 19. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
Szakmai stáb Poszt
VALUCH ERNŐ Technikai vezető
MÁRKUS TIBOR Kapusedző
BOGNÁR GYÖRGY Szakmai igazgató
TÖMÖSKÖZI LAJOS RICHARD Masszőr
BOGNÁR GYÖRGY Kit manager
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol