Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

PÉNZÜGYŐR SE

Klub adatok
Cím
1103 Budapest X., KŐÉR utca 2/B
Telefon
0612645452
Fax

NB III. Nyugat csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 FC AJKA FC AJKA 1 1 0 0 7 1 6 3 16 2019.03.03. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
PÉNZÜGYŐR SE
2 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 3 1 2 3 15 2019.03.03. 
Dunaharaszti MTK Sporttelep 
DUNAHARASZTI MTK - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 13 2019.03.03. 
Érdi Sporttelep 
ÉRDI VSE - 
THSE-SZABADKIKÖTŐ
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 12 2019.03.03. 
BKV Előre Stadion 
BKV ELŐRE - 
KOMÁROM VSE
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 1 1 0 0 1 0 1 3 14 2019.03.03. 
ESK Ménfőcsanak 
MÉNFŐCSANAK ESK - 
FC NAGYKANIZSA
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 1 0 1 0 2 2 0 1 7 2019.03.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
PÁPAI PERUTZ FC
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 2 2 0 1 6 2019.03.03. 
Dunaharaszti MTK Sporttelep 
DUNAHARASZTI MTK - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 1 0 1 0 1 1 0 1 9 2019.03.03. 
BKV Előre Stadion 
BKV ELŐRE - 
KOMÁROM VSE
9 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 1 0 1 0 1 1 0 1 8 2019.03.03. 
Andráshida SC Sporttelep 
TARR ANDRÁSHIDA SC - 
SÁRVÁR FC
10 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 1 0 0 0 0 1 11 2019.03.03. 
ESK Ménfőcsanak 
MÉNFŐCSANAK ESK - 
FC NAGYKANIZSA
11 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 1 0 1 0 0 0 0 1 10 2019.03.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
PÁPAI PERUTZ FC
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 2019.03.03. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
MOL VIDI FC II.
13 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 2019.03.03. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
MOL VIDI FC II.
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 5 2019.03.03. 
Andráshida SC Sporttelep 
TARR ANDRÁSHIDA SC - 
SÁRVÁR FC
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2019.03.03. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
PÉNZÜGYŐR SE
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 2019.03.03. 
Érdi Sporttelep 
ÉRDI VSE - 
THSE-SZABADKIKÖTŐ
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 1 1 0 0 7 1 6 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA
63
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK
23
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE
13
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE
13
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA
13
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE
01
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
01
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE
01
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC
01
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK
01
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC
01
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC
-10
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II.
-10
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC
-10
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE
-20
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ
-60
 
BKV ELŐRE
------------1 - 1--
CSEPEL FC
------1 - 2--------
DUNAHARASZTI MTK
----------3 - 1----
ÉRDI VSE
--------2 - 1------
FC AJKA
--------------7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---------------
III. KER. TVE
-----------2 - 2---
KOMÁROM VSE
---------------
MÉNFŐCSANAK ESK
---------0 - 0-----
MOL VIDI FC II.
---------------
PÁPAI PERUTZ FC
---------------
PÉNZÜGYŐR SE
---------------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---------------
SÁRVÁR FC
---------------
TARR ANDRÁSHIDA SC
-----0 - 1---------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
---------------

PÉNZÜGYŐR SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 03. 16:00
2019. 03. 03. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
Pénzügyőr SE
03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
Pénzügyőr SE
03. 23. 15:00
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
03. 31. 15:30
2019. 03. 31. 15:30
Pénzügyőr SE
04. 07. 16:00
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
04. 14. 16:00
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
04. 21. 11:00
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
04. 28. 16:30
2019. 04. 28. 16:30
Pénzügyőr SE
05. 05. 17:00
2019. 05. 05. 17:00
Csepel Stadion
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
Pénzügyőr SE
05. 19. 17:30
2019. 05. 19. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
05. 26. 17:30
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE
06. 02. 17:30
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
Szakmai stáb Poszt
VATAI ATTILA Vezetőedző
HEVESI TAMÁS Vezetőedző
ILYÉS ATTILA JÁNOS Technikai vezető
SZABÓ SÁNDOR Kapusedző
SOMODI LÁSZLÓ Asszisztensedző
RAJKÓ ZOLTÁN Asszisztensedző
FARAGÓ ZOLTÁN Masszőr
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Sárga lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol