Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

TARR ANDRÁSHIDA SC

Klub adatok
Cím
8904 ZALAEGERSZEG, NOVÁK MIHÁLY U. 10.
Telefon
+36-92/815-115
Fax
+36-92/815-115

NB III. Nyugat csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 FC AJKA FC AJKA 25 19 4 2 74 14 60 61 8.7 2019.05.26. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
III. KER. TVE
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 25 14 7 4 49 35 14 49 9.2 2019.05.26. 
Sárvár FC Sporttelep 
SÁRVÁR FC - 
ÉRDI VSE
3 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 25 12 9 4 51 34 17 45 8.7 2019.05.26. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
TARR ANDRÁSHIDA SC
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 25 12 9 4 45 37 8 45 8.4 2019.05.26. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
III. KER. TVE
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 25 11 4 10 38 35 3 37 8.8 2019.05.26. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
MOL VIDI FC II.
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 25 10 6 9 39 35 4 36 8.6 2019.05.26. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
CSEPEL FC
7 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 25 9 6 10 37 41 -4 33 8.7 2019.05.26. 
Pénzügyőr SE 
PÉNZÜGYŐR SE - 
MÉNFŐCSANAK ESK
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 25 7 12 6 41 36 5 33 8.4 2019.05.26. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
BKV ELŐRE
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 25 7 11 7 41 45 -4 32 8.5 2019.05.26. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
BKV ELŐRE
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 25 8 5 12 35 46 -11 29 8.1 2019.05.26. 
Szabadkikötő SE Sporttelep 
THSE-SZABADKIKÖTŐ - 
DUNAHARASZTI MTK
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 25 5 10 10 21 27 -6 25 8.4 2019.05.26. 
Sárvár FC Sporttelep 
SÁRVÁR FC - 
ÉRDI VSE
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 25 7 3 15 21 48 -27 24 8.5 2019.05.26. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
CSEPEL FC
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 25 6 6 13 26 37 -11 24 8.3 2019.05.26. 
Puskás Akadémia Pancho Aréna 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II. - 
TARR ANDRÁSHIDA SC
14 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 25 6 6 13 33 45 -12 24 8.4 2019.05.26. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
MOL VIDI FC II.
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 25 6 6 13 28 44 -16 24 8.1 2019.05.26. 
Pénzügyőr SE 
PÉNZÜGYŐR SE - 
MÉNFŐCSANAK ESK
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 25 6 6 13 28 48 -20 24 8.2 2019.05.26. 
Szabadkikötő SE Sporttelep 
THSE-SZABADKIKÖTŐ - 
DUNAHARASZTI MTK
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 13 11 2 0 23 1 22 35 12 4 4 4 13 9 4 16 25 15 6 4 36 10 26 51
2 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 13 6 4 3 10 6 4 22 12 5 5 2 12 6 6 20 25 11 9 5 22 12 10 42
3 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 13 8 3 2 12 3 9 27 12 4 2 6 7 8 -1 14 25 12 5 8 19 11 8 41
4 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 4 8 1 11 6 5 20 12 5 6 1 14 7 7 21 25 9 14 2 25 13 12 41
5 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 12 6 5 1 11 5 6 23 13 4 5 4 9 10 -1 17 25 10 10 5 20 15 5 40
6 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 2 10 1 8 8 0 16 12 4 5 3 7 8 -1 17 25 6 15 4 15 16 -1 33
7 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 12 6 3 3 12 10 2 21 13 2 5 6 5 10 -5 11 25 8 8 9 17 20 -3 32
8 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 9 6 3 18 13 3 4 6 6 12 -6 13 25 8 7 10 15 18 -3 31
9 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 3 4 5 6 8 -2 13 13 5 2 6 9 9 0 17 25 8 6 11 15 17 -2 30
10 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 13 3 6 4 10 10 0 15 12 4 3 5 8 11 -3 15 25 7 9 9 18 21 -3 30
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 12 3 6 3 4 4 0 15 13 2 9 2 4 4 0 15 25 5 15 5 8 8 0 30
12 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 12 5 4 3 12 10 2 19 13 1 6 6 2 11 -9 9 25 6 10 9 14 21 -7 28
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 5 3 5 8 7 1 18 12 1 6 5 3 12 -9 9 25 6 9 10 11 19 -8 27
14 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 12 1 6 5 6 11 -5 9 13 3 6 4 7 8 -1 15 25 4 12 9 13 19 -6 24
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 13 2 5 6 7 12 -5 11 12 2 6 4 7 13 -6 12 25 4 11 10 14 25 -11 23
16 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 12 1 7 4 5 11 -6 10 13 1 5 7 5 16 -11 8 25 2 12 11 10 27 -17 18
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DUNAHARASZTI MTK FC AJKA 13 12 1 0 48 3 45 37 12 7 3 2 26 11 15 24 25 19 4 2 74 14 60 61
2 DUNAHARASZTI MTK ÉRDI VSE 12 8 2 2 25 15 10 26 13 6 5 2 24 20 4 23 25 14 7 4 49 35 14 49
3 DUNAHARASZTI MTK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 13 7 5 1 26 19 7 26 12 5 4 3 25 15 10 19 25 12 9 4 51 34 17 45
4 DUNAHARASZTI MTK III. KER. TVE 13 5 5 3 20 22 -2 20 12 7 4 1 25 15 10 25 25 12 9 4 45 37 8 45
5 DUNAHARASZTI MTK KOMÁROM VSE 12 7 1 4 23 17 6 22 13 4 3 6 15 18 -3 15 25 11 4 10 38 35 3 37
6 DUNAHARASZTI MTK FC NAGYKANIZSA 13 6 3 4 16 12 4 21 12 4 3 5 23 23 0 15 25 10 6 9 39 35 4 36
7 DUNAHARASZTI MTK MÉNFŐCSANAK ESK 12 5 3 4 16 16 0 18 13 4 3 6 21 25 -4 15 25 9 6 10 37 41 -4 33
8 DUNAHARASZTI MTK PÁPAI PERUTZ FC 13 4 7 2 25 17 8 19 12 3 5 4 16 19 -3 14 25 7 12 6 41 36 5 33
9 DUNAHARASZTI MTK BKV ELŐRE 12 5 6 1 29 22 7 21 13 2 5 6 12 23 -11 11 25 7 11 7 41 45 -4 32
10 DUNAHARASZTI MTK THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 4 4 5 18 21 -3 16 12 4 1 7 17 25 -8 13 25 8 5 12 35 46 -11 29
11 DUNAHARASZTI MTK SÁRVÁR FC 12 4 5 3 12 10 2 17 13 1 5 7 9 17 -8 8 25 5 10 10 21 27 -6 25
12 DUNAHARASZTI MTK CSEPEL FC 12 6 2 4 14 17 -3 20 13 1 1 11 7 31 -24 4 25 7 3 15 21 48 -27 24
13 DUNAHARASZTI MTK TARR ANDRÁSHIDA SC 12 5 1 6 15 18 -3 16 13 1 5 7 11 19 -8 8 25 6 6 13 26 37 -11 24
14 DUNAHARASZTI MTK MOL VIDI FC II. 12 5 3 4 18 17 1 18 13 1 3 9 15 28 -13 6 25 6 6 13 33 45 -12 24
15 DUNAHARASZTI MTK PÉNZÜGYŐR SE 13 4 4 5 17 20 -3 16 12 2 2 8 11 24 -13 8 25 6 6 13 28 44 -16 24
16 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 13 4 3 6 15 24 -9 15 12 2 3 7 13 24 -11 9 25 6 6 13 28 48 -20 24
 
BKV ELŐRE
3 - 14 - 22 - 2--2 - 26 - 13 - 23 - 32 - 61 - 0-1 - 10 - 02 - 2
CSEPEL FC
0 - 01 - 22 - 20 - 51 - 00 - 21 - 22 - 11 - 0--3 - 2-2 - 11 - 0
DUNAHARASZTI MTK
0 - 21 - 22 - 3-2 - 10 - 22 - 1-3 - 21 - 13 - 10 - 40 - 01 - 10 - 4
ÉRDI VSE
3 - 11 - 01 - 02 - 2-1 - 3-1 - 22 - 13 - 04 - 3-1 - 13 - 23 - 0
FC AJKA
7 - 05 - 05 - 02 - 05 - 2-1 - 04 - 03 - 03 - 02 - 00 - 04 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
2 - 0-4 - 20 - 11 - 00 - 01 - 11 - 3-0 - 22 - 00 - 12 - 11 - 12 - 0
III. KER. TVE
3 - 21 - 0-3 - 30 - 20 - 51 - 13 - 14 - 31 - 1-2 - 21 - 00 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
0 - 14 - 20 - 03 - 11 - 0-0 - 41 - 0-4 - 15 - 02 - 41 - 32 - 1-
MÉNFŐCSANAK ESK
2 - 21 - 02 - 10 - 1-3 - 4-2 - 00 - 00 - 03 - 5-2 - 11 - 00 - 2
MOL VIDI FC II.
1 - 15 - 02 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 41 - 1-1 - 02 - 1-1 - 0-
PÁPAI PERUTZ FC
-4 - 12 - 2-1 - 22 - 25 - 21 - 13 - 33 - 00 - 01 - 10 - 02 - 11 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
-2 - 00 - 11 - 11 - 41 - 11 - 21 - 0-1 - 30 - 03 - 31 - 02 - 33 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2 - 1-1 - 13 - 30 - 03 - 32 - 20 - 22 - 13 - 12 - 12 - 03 - 2-3 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 01 - 02 - 1-1 - 33 - 00 - 0-2 - 21 - 11 - 20 - 11 - 00 - 0-
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1-0 - 30 - 30 - 12 - 32 - 11 - 33 - 1--0 - 10 - 02 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
1 - 10 - 0-1 - 23 - 42 - 1-0 - 11 - 21 - 02 - 21 - 11 - 61 - 04 - 1

TARR ANDRÁSHIDA SC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
05. 26. 17:30
2019. 05. 26. 17:30
Puskás Akadémia Pancho Aréna
06. 02. 17:30
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
DOBOS SÁNDOR Vezetőedző
BALLA ÁDÁM Technikai vezető
GYURIS PÉTER Masszőr
SZABÓ ISTVÁN Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol