Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

III. KER. TVE

Klub adatok
Cím
1037 Budapest III., KALAP U. 1.
Telefon
36709418878
Fax
3612478966

NB III. Nyugat csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 FC AJKA FC AJKA 9 7 2 0 25 7 18 23 9.1 2019.03.03. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
PÉNZÜGYŐR SE
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 9 5 2 2 17 12 5 17 8.4 2019.03.03. 
Érdi Sporttelep 
ÉRDI VSE - 
THSE-SZABADKIKÖTŐ
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 9 5 2 2 11 7 4 17 8 2019.03.03. 
ESK Ménfőcsanak 
MÉNFŐCSANAK ESK - 
FC NAGYKANIZSA
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 9 4 2 3 12 6 6 14 8.9 2019.03.03. 
BKV Előre Stadion 
BKV ELŐRE - 
KOMÁROM VSE
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 9 4 1 4 19 17 2 13 9.3 2019.03.03. 
ESK Ménfőcsanak 
MÉNFŐCSANAK ESK - 
FC NAGYKANIZSA
6 III. KER. TVE III. KER. TVE 9 3 4 2 16 20 -4 13 7.9 2019.03.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
PÁPAI PERUTZ FC
7 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 9 3 3 3 18 13 5 12 8 2019.03.03. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
MOL VIDI FC II.
8 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 9 3 3 3 17 17 0 12 8.2 2019.03.03. 
BKV Előre Stadion 
BKV ELŐRE - 
KOMÁROM VSE
9 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 9 2 6 1 12 8 4 12 9.2 2019.03.03. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
PÁPAI PERUTZ FC
10 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 5 2 15 11 4 11 9.2 2019.03.03. 
Dunaharaszti MTK Sporttelep 
DUNAHARASZTI MTK - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 3 1 5 7 10 -3 10 7.8 2019.03.03. 
Andráshida SC Sporttelep 
TARR ANDRÁSHIDA SC - 
SÁRVÁR FC
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 9 3 1 5 9 17 -8 10 7.7 2019.03.03. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
MOL VIDI FC II.
13 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 9 2 4 3 11 12 -1 10 8.8 2019.03.03. 
Dunaharaszti MTK Sporttelep 
DUNAHARASZTI MTK - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 9 1 5 3 4 7 -3 8 8.6 2019.03.03. 
Andráshida SC Sporttelep 
TARR ANDRÁSHIDA SC - 
SÁRVÁR FC
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 9 1 3 5 10 24 -14 6 8.2 2019.03.03. 
Érdi Sporttelep 
ÉRDI VSE - 
THSE-SZABADKIKÖTŐ
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 9 1 2 6 5 20 -15 5 8.7 2019.03.03. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
FC AJKA - 
PÉNZÜGYŐR SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 6 1 5 13 4 2 2 0 5 3 2 8 9 6 3 0 11 4 7 21
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 4 1 0 7 1 6 13 4 1 1 2 2 3 -1 4 9 5 2 2 9 4 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 3 2 0 6 2 4 11 4 0 3 1 0 3 -3 3 9 3 5 1 6 5 1 14
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 2 0 3 0 3 8 5 1 2 2 4 4 0 5 9 3 4 2 7 4 3 13
5 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 2 2 0 2 0 2 8 5 1 2 2 4 5 -1 5 9 3 4 2 6 5 1 13
6 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 2 0 5 1 4 8 5 1 1 3 3 5 -2 4 9 3 3 3 8 6 2 12
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 0 3 1 0 1 -1 3 5 2 3 0 2 0 2 9 9 2 6 1 2 1 1 12
8 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 5 3 2 6 5 1 2 2 3 4 -1 5 9 3 2 4 8 7 1 11
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 3 0 2 5 4 1 9 4 0 2 2 1 4 -3 2 9 3 2 4 6 8 -2 11
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 3 3 0 5 5 1 3 1 2 2 0 6 9 2 5 2 5 5 0 11
11 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 0 3 1 1 3 -2 3 5 2 2 1 4 3 1 8 9 2 5 2 5 6 -1 11
12 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 1 3 1 1 1 0 6 4 1 1 2 3 3 0 4 9 2 4 3 4 4 0 10
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 3 0 1 0 1 6 9 1 6 2 3 4 -1 9
14 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 3 1 5 6 -1 6 4 0 2 2 0 3 -3 2 9 1 5 3 5 9 -4 8
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 0 3 2 2 4 -2 3 4 1 1 2 2 5 -3 4 9 1 4 4 4 9 -5 7
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 0 2 2 1 3 -2 2 5 0 2 3 1 7 -6 2 9 0 4 5 2 10 -8 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 5 4 1 0 15 3 12 13 4 3 1 0 10 4 6 10 9 7 2 0 25 7 18 23
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 4 3 0 1 7 4 3 9 5 2 2 1 10 8 2 8 9 5 2 2 17 12 5 17
3 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 5 3 2 0 4 1 3 11 4 2 0 2 7 6 1 6 9 5 2 2 11 7 4 17
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 4 2 1 1 6 1 5 7 5 2 1 2 6 5 1 7 9 4 2 3 12 6 6 14
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 4 2 0 2 7 7 0 6 5 2 1 2 12 10 2 7 9 4 1 4 19 17 2 13
6 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 5 1 3 1 9 13 -4 6 4 2 1 1 7 7 0 7 9 3 4 2 16 20 -4 13
7 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 9 4 5 7 5 1 2 2 9 9 0 5 9 3 3 3 18 13 5 12
8 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 5 2 3 0 12 9 3 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 9 3 3 3 17 17 0 12
9 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 7 5 2 5 5 1 4 0 5 3 2 7 9 2 6 1 12 8 4 12
10 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 2 1 6 6 0 5 5 1 3 1 9 5 4 6 9 2 5 2 15 11 4 11
11 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 0 2 6 6 0 9 4 0 1 3 1 4 -3 1 9 3 1 5 7 10 -3 10
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 5 2 1 2 6 7 -1 7 4 1 0 3 3 10 -7 3 9 3 1 5 9 17 -8 10
13 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 5 2 2 1 8 6 2 8 4 0 2 2 3 6 -3 2 9 2 4 3 11 12 -1 10
14 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 4 1 2 1 2 3 -1 5 5 0 3 2 2 4 -2 3 9 1 5 3 4 7 -3 8
15 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 5 1 2 2 7 12 -5 5 4 0 1 3 3 12 -9 1 9 1 3 5 10 24 -14 6
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 1 1 2 3 7 -4 4 5 0 1 4 2 13 -11 1 9 1 2 6 5 20 -15 5
 
BKV ELŐRE
3 - 1------3 - 23 - 3---1 - 1-2 - 2
CSEPEL FC
--2 - 2--0 - 21 - 2------2 - 11 - 0
DUNAHARASZTI MTK
-1 - 2------3 - 21 - 13 - 1-0 - 0--
ÉRDI VSE
3 - 1-1 - 0----1 - 22 - 1------
FC AJKA
---2 - 05 - 2-1 - 0----0 - 0--7 - 1
FC NAGYKANIZSA
--4 - 2----1 - 3-0 - 22 - 0----
III. KER. TVE
3 - 2--3 - 3-0 - 51 - 1----2 - 2---
KOMÁROM VSE
0 - 1-0 - 0----1 - 0--5 - 0----
MÉNFŐCSANAK ESK
-1 - 0------0 - 00 - 0--2 - 11 - 0-
MOL VIDI FC II.
-5 - 0--1 - 1-2 - 3------1 - 0-
PÁPAI PERUTZ FC
----1 - 2-5 - 2----1 - 10 - 0--
PÉNZÜGYŐR SE
----1 - 4----1 - 30 - 0-1 - 0--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
--1 - 1--3 - 3-0 - 2---2 - 0---
SÁRVÁR FC
----1 - 3-0 - 0-----1 - 00 - 0-
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1--0 - 3-0 - 1-2 - 1------2 - 0
THSE-SZABADKIKÖTŐ
---1 - 2-2 - 1----2 - 21 - 11 - 6--

III. KER. TVE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 03. 11:30
2019. 03. 03. 11:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
03. 10. 14:30
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
03. 17. 15:00
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
03. 23. 15:00
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
03. 31. 13:00
2019. 03. 31. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 07. 16:00
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
04. 14. 13:30
2019. 04. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 21. 16:30
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
04. 28. 14:00
2019. 04. 28. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 05. 18:00
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
05. 12. 17:00
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
05. 19. 14:00
2019. 05. 19. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 26. 17:30
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
06. 02. 17:30
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
Szakmai stáb Poszt
BUZSÁKY ÁKOS Technikai vezető
BERTA FERENC Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol