Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

ISSIMO SE II.

Klub adatok
Cím
1158 Budapest XV., Jólán utca 3
Telefon
06205695010
Fax

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 II. KER. UFC II. II. KER. UFC II. 19 15 4 0 90 25 65 49 8.4 2019.04.27. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
II. KER. UFC II. - 
HENGER VL FC
2 BUDAKESZI SC BUDAKESZI SC 21 15 2 4 66 29 37 47 8.6 2019.04.28. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
ISSIMO SE II. - 
BUDAKESZI SC
3 ISSIMO SE II. ISSIMO SE II. 21 14 3 4 83 31 52 45 8.6 2019.04.28. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
ISSIMO SE II. - 
BUDAKESZI SC
4 MAHATMA GANDI MAHATMA GANDI 21 12 4 5 57 29 28 40 8.1 2019.05.05. 
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft. 
MAHATMA GANDI - 
GB Hegyalja 2050
5 KÜLKER SC KÜLKER SC 21 12 4 5 46 40 6 40 8.5 2019.04.28. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
6 GB Hegyalja 2050 GB Hegyalja 2050 21 10 5 6 78 53 25 35 8.4 2019.04.28. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
GB Hegyalja 2050 - 
AMATŐR SE
7 KÁPOSZTÁSMEGYER FC KÁPOSZTÁSMEGYER FC 20 10 3 7 64 51 13 33 7.5 2019.04.21. 
Nagytétényi SE 
MUN SE II. - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
8 3R SPARTACUS 3R SPARTACUS 20 9 6 5 35 27 8 32 7.6 (-1 pont) 2019.04.27. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC II. - 
3R SPARTACUS
9 HENGER VL FC HENGER VL FC 20 10 1 9 67 48 19 31 8 2019.04.27. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
II. KER. UFC II. - 
HENGER VL FC
10 CSABAGYÖNGYE SE CSABAGYÖNGYE SE 21 5 3 13 35 84 -49 18 8.2 2019.04.28. 
Vasas Sporttelep 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC - 
CSABAGYÖNGYE SE
11 UNIONE FC II. UNIONE FC II. 19 5 1 13 61 83 -22 16 7.7 2019.04.27. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC II. - 
3R SPARTACUS
12 BUDATÉTÉNY SE II. BUDATÉTÉNY SE II. 18 3 4 11 30 68 -38 13 7.3 2019.04.28. 
Nagytétényi SE 
MUN SE II. - 
BUDATÉTÉNY SE II.
13 HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 20 3 3 14 37 63 -26 12 7.4 2019.04.28. 
Külker SC 
KÜLKER SC - 
HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING
14 MUN SE II. MUN SE II. 19 2 2 15 26 69 -43 8 6.9 2019.04.21. 
Nagytétényi SE 
MUN SE II. - 
KÁPOSZTÁSMEGYER FC
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 19 2 1 16 22 97 -75 7 6.8 2019.04.28. 
UTE Bánka Kristóf Sportközpont 
GB Hegyalja 2050 - 
AMATŐR SE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 10 7 2 1 24 4 20 23 9 8 0 1 27 2 25 24 19 15 2 2 51 6 45 47
2 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 11 7 2 2 19 5 14 23 10 6 3 1 18 8 10 21 21 13 5 3 37 13 24 44
3 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 10 5 3 2 13 6 7 18 11 5 4 2 10 3 7 19 21 10 7 4 23 9 14 37
4 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 10 5 1 4 14 12 2 16 11 4 4 3 14 16 -2 16 21 9 5 7 28 28 0 32
5 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 11 3 6 2 14 8 6 15 10 5 2 3 10 8 2 17 21 8 8 5 24 16 8 32
6 AMATŐR SE KÜLKER SC 9 3 5 1 11 9 2 14 12 5 3 4 11 14 -3 18 21 8 8 5 22 23 -1 32
7 AMATŐR SE HENGER VL FC 10 3 2 5 18 11 7 11 10 6 1 3 16 12 4 19 20 9 3 8 34 23 11 30
8 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 5 2 4 16 14 2 17 9 3 3 3 17 12 5 12 20 8 5 7 33 26 7 29
9 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 10 4 3 3 6 5 1 14 10 2 5 3 8 7 1 11 20 6 8 6 14 12 2 25
10 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 9 4 2 3 9 7 2 14 9 2 4 3 9 14 -5 10 18 6 6 6 18 21 -3 24
11 AMATŐR SE UNIONE FC II. 10 3 1 6 18 17 1 10 9 4 1 4 8 18 -10 13 19 7 2 10 26 35 -9 23
12 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 10 4 2 4 8 9 -1 14 10 1 2 7 3 19 -16 5 20 5 4 11 11 28 -17 19
13 AMATŐR SE MUN SE II. 9 1 3 5 9 16 -7 6 10 1 3 6 2 12 -10 6 19 2 6 11 11 28 -17 12
14 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 11 0 5 6 3 22 -19 5 10 1 4 5 5 18 -13 7 21 1 9 11 8 40 -32 12
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 9 0 2 7 4 22 -18 2 10 2 2 6 9 23 -14 8 19 2 4 13 13 45 -32 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 AMATŐR SE II. KER. UFC II. 10 7 3 0 43 17 26 24 9 8 1 0 47 8 39 25 19 15 4 0 90 25 65 49
2 AMATŐR SE BUDAKESZI SC 11 7 1 3 31 18 13 22 10 8 1 1 35 11 24 25 21 15 2 4 66 29 37 47
3 AMATŐR SE ISSIMO SE II. 11 8 1 2 45 10 35 25 10 6 2 2 38 21 17 20 21 14 3 4 83 31 52 45
4 AMATŐR SE MAHATMA GANDI 10 6 0 4 30 17 13 18 11 6 4 1 27 12 15 22 21 12 4 5 57 29 28 40
5 AMATŐR SE KÜLKER SC 9 5 4 0 26 12 14 19 12 7 0 5 20 28 -8 21 21 12 4 5 46 40 6 40
6 AMATŐR SE GB Hegyalja 2050 10 4 2 4 32 26 6 14 11 6 3 2 46 27 19 21 21 10 5 6 78 53 25 35
7 AMATŐR SE KÁPOSZTÁSMEGYER FC 11 7 1 3 35 27 8 22 9 3 2 4 29 24 5 11 20 10 3 7 64 51 13 33
8 AMATŐR SE 3R SPARTACUS 10 5 3 2 16 12 4 17 10 4 3 3 19 15 4 15 20 9 6 5 35 27 8 32
9 AMATŐR SE HENGER VL FC 10 4 0 6 33 27 6 12 10 6 1 3 34 21 13 19 20 10 1 9 67 48 19 31
10 AMATŐR SE CSABAGYÖNGYE SE 11 0 3 8 15 54 -39 3 10 5 0 5 20 30 -10 15 21 5 3 13 35 84 -49 18
11 AMATŐR SE UNIONE FC II. 10 3 0 7 40 42 -2 9 9 2 1 6 21 41 -20 7 19 5 1 13 61 83 -22 16
12 AMATŐR SE BUDATÉTÉNY SE II. 9 0 2 7 13 30 -17 2 9 3 2 4 17 38 -21 11 18 3 4 11 30 68 -38 13
13 AMATŐR SE HIDEGKÚTI SC II-ROZMARING 10 2 2 6 21 25 -4 8 10 1 1 8 16 38 -22 4 20 3 3 14 37 63 -26 12
14 AMATŐR SE MUN SE II. 9 1 1 7 17 35 -18 4 10 1 1 8 9 34 -25 4 19 2 2 15 26 69 -43 8
15 AMATŐR SE AMATŐR SE 9 0 0 9 5 43 -38 0 10 2 1 7 17 54 -37 7 19 2 1 16 22 97 -75 7
 
BUDAPEST HONVÉD
-----------
DVSC
-----------
DVTK
-----------
FERENCVÁROSI TC
-----------
KISVÁRDA MASTER GOOD
-----------
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC
-----------
MOL VIDI FC
-----------
MTK BUDAPEST
-----------
PAKSI FC
-----------
PUSKÁS AKADÉMIA FC
-----------
SZOMBATHELYI HALADÁS
-----------
ÚJPEST FC
-----------

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
04. 28. 15:00
2019. 04. 28. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
05. 03. 19:15
2019. 05. 03. 19:15
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
05. 08. 20:00
2019. 05. 08. 20:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
05. 12. 15:00
2019. 05. 12. 15:00
UTE Bánka Kristóf Sportközpont
05. 19. 15:00
2019. 05. 19. 15:00
Külker SC
05. 23. 19:30
2019. 05. 23. 19:30
Zuglói Sport és Rendezvényszervező nonprofit Kft.
05. 26. 19:00
2019. 05. 26. 19:00
Vasas Sporttelep
Játékosok Kor
Szakmai stáb Poszt
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Sárga lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol