Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Újlengyel DSE

Klub adatok
Cím
2724 Újlengyel, Kossuth Lajos utca 80.
Telefon
305044094
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 15 13 0 2 41 21 20 39 9 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 15 9 3 3 46 26 20 30 8.9 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 15 8 3 4 36 25 11 27 8.9 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
4 Dány KSK Dány KSK 15 8 1 6 36 35 1 25 8.8 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
5 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 15 7 2 6 34 29 5 23 8.7 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
6 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 15 7 2 6 43 40 3 23 8.7 2020.02.23. 
Tápiósági sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 15 7 0 8 35 41 -6 21 8.6 2020.02.22. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 15 6 2 7 32 41 -9 20 8.5 2020.02.22. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 15 7 1 7 32 32 0 19 8.5 (-3 pont) 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
10 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 15 5 4 6 30 27 3 19 8.4 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
11 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 15 5 3 7 40 42 -2 18 8.3 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 15 4 4 7 34 43 -9 16 8.3 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
13 Úri KSK Úri KSK 15 6 2 7 35 38 -3 14 8.2 (-6 pont) 2020.02.23. 
Tápiósági sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 15 3 5 7 28 38 -10 14 8.1 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 15 4 0 11 21 31 -10 12 8.1 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 15 4 2 9 27 41 -14 8 8 (-6 pont) 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 6 2 0 11 3 8 20 7 4 2 1 8 5 3 14 15 10 4 1 19 8 11 34
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 4 2 2 10 5 5 14 7 5 0 2 11 5 6 15 15 9 2 4 21 10 11 29
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 7 6 0 1 8 2 6 18 8 3 1 4 12 12 0 10 15 9 1 5 20 14 6 28
4 GEAC-FISE Dány KSK 7 5 1 1 14 11 3 16 8 3 2 3 5 11 -6 11 15 8 3 4 19 22 -3 27
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 2 1 13 3 10 17 7 2 1 4 4 8 -4 7 15 7 3 5 17 11 6 24
6 GEAC-FISE Inárcs VSE 7 3 2 2 9 8 1 11 8 3 4 1 6 3 3 13 15 6 6 3 15 11 4 24
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 19 9 10 14 7 2 1 4 7 7 0 7 15 6 3 6 26 16 10 21
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 7 2 3 2 6 5 1 9 8 3 1 4 8 13 -5 10 15 5 4 6 14 18 -4 19
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 8 7 1 11 7 1 4 2 11 13 -2 7 15 4 6 5 19 20 -1 18
10 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 1 3 10 8 2 13 7 1 1 5 5 11 -6 4 15 5 2 8 15 19 -4 17
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 3 2 6 5 1 9 8 2 2 4 5 9 -4 8 15 4 5 6 11 14 -3 17
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 8 2 2 4 6 8 -2 8 7 2 2 3 5 9 -4 8 15 4 4 7 11 17 -6 16
13 GEAC-FISE Úri KSK 7 4 0 3 9 8 1 12 8 2 1 5 6 9 -3 1 15 6 1 8 15 17 -2 13
14 GEAC-FISE Sülysápi SE 6 2 2 2 6 8 -2 8 9 1 1 7 6 14 -8 4 15 3 3 9 12 22 -10 12
15 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 2 2 5 6 9 -3 5 6 1 3 2 7 10 -3 6 15 3 5 7 13 19 -6 11
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 7 1 3 3 6 11 -5 3 8 1 3 4 4 8 -4 3 15 2 6 7 10 19 -9 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 8 0 0 24 9 15 24 7 5 0 2 17 12 5 15 15 13 0 2 41 21 20 39
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 7 5 2 0 22 7 15 17 8 4 1 3 24 19 5 13 15 9 3 3 46 26 20 30
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 7 5 1 1 23 12 11 16 8 3 2 3 13 13 0 11 15 8 3 4 36 25 11 27
4 GEAC-FISE Dány KSK 7 4 0 3 21 18 3 12 8 4 1 3 15 17 -2 13 15 8 1 6 36 35 1 25
5 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 5 1 2 22 10 12 16 7 2 1 4 12 19 -7 7 15 7 2 6 34 29 5 23
6 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 28 26 2 14 7 3 0 4 15 14 1 9 15 7 2 6 43 40 3 23
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 0 4 19 22 -3 12 7 3 0 4 16 19 -3 9 15 7 0 8 35 41 -6 21
8 GEAC-FISE Sülysápi SE 6 3 1 2 16 18 -2 10 9 3 1 5 16 23 -7 10 15 6 2 7 32 41 -9 20
9 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 4 1 4 16 16 0 10 6 3 0 3 16 16 0 9 15 7 1 7 32 32 0 19
10 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 1 2 21 11 10 16 7 0 3 4 9 16 -7 3 15 5 4 6 30 27 3 19
11 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 18 15 3 11 7 2 1 4 22 27 -5 7 15 5 3 7 40 42 -2 18
12 GEAC-FISE Galgahévíz SK 7 2 1 4 16 19 -3 7 8 2 3 3 18 24 -6 9 15 4 4 7 34 43 -9 16
13 GEAC-FISE Úri KSK 7 3 1 3 19 17 2 10 8 3 1 4 16 21 -5 4 15 6 2 7 35 38 -3 14
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 8 1 3 4 12 16 -4 6 7 2 2 3 16 22 -6 8 15 3 5 7 28 38 -10 14
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 0 5 14 16 -2 6 8 2 0 6 7 15 -8 6 15 4 0 11 21 31 -10 12
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 7 3 1 3 11 16 -5 7 8 1 1 6 16 25 -9 1 15 4 2 9 27 41 -14 8
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 1-4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
--1 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 3--2 - 22 - 3--2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 04 - 4-2 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
--3 - 11 - 1-3 - 2----4 - 84 - 2-1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0--3 - 1--3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2--2 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0-1 - 2-0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 3--1 - 1-2 - 6--4 - 16 - 2--2 - 4-

Újlengyel DSE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 29. 15:30
2020. 02. 29. 15:30
Újlengyeli sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
GEAC Sporttelep
03. 14. 16:00
2020. 03. 14. 16:00
Újlengyeli sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
Dány KSK Sporttelep
03. 28. 16:00
2020. 03. 28. 16:00
Újlengyeli sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 11. 16:00
2020. 04. 11. 16:00
Újlengyeli sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
04. 25. 16:30
2020. 04. 25. 16:30
Újlengyeli sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 09. 16:30
2020. 05. 09. 16:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
05. 16. 17:00
2020. 05. 16. 17:00
Újlengyeli sportpálya
05. 23. 17:00
2020. 05. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Szakmai stáb Poszt
LEDŐ LÁSZLÓ JÓZSEF Vezetőedző
SCHEIDL MARCELL Technikai vezető
JUHÁSZ ANDRÁS Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple