Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Úri KSK

Klub adatok
Cím
2244 Úri, Széchenyi utca 10.
Telefon
+36 30 225 9595
Fax

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 4 4 0 0 16 7 9 12 11.8
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 4 3 1 0 18 10 8 10 12.3
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 4 3 1 0 8 1 7 10 7.3
4 Albertirsa SE Albertirsa SE 4 3 0 1 10 6 4 9 10
5 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 4 3 0 1 15 12 3 9 11.5
6 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 4 2 1 1 17 12 5 7 10.3
7 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 4 2 0 2 11 9 2 6 10.5
8 Úri KSK Úri KSK 4 2 0 2 9 8 1 6 7.8
9 Sülysápi SE Sülysápi SE 4 2 0 2 10 11 -1 6 8
10 Dány KSK Dány KSK 4 2 0 2 10 12 -2 6 4.5
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 4 1 0 3 6 8 -2 3 8
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 4 1 0 3 6 8 -2 3 7
13 GEAC-FISE GEAC-FISE 4 1 0 3 7 17 -10 3 6
14 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 0 2 2 3 8 -5 2 8.5
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 0 1 3 5 11 -6 1 8
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 4 0 0 4 10 21 -11 0 4.8
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 3 3 0 0 10 5 5 9 4 4 0 0 12 6 6 12
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 12 2 10 10
3 Galgahévíz SK Úri KSK 2 2 0 0 5 1 4 6 2 1 0 1 2 2 0 3 4 3 0 1 7 3 4 9
4 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 3 1 2 8
5 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 2 1 0 5 1 4 7 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 2 1 1 5 2 3 7
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 5 3 2 6
7 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 4 1 2 1 8 7 1 5
8 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 3 3 0 5
9 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 2 1 6 8 -2 5
10 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 3 1 1 1 2 1 1 4 4 1 1 2 5 6 -1 4
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 3 1 0 2 1 3 -2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 1 2 2 4 -2 4
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 0 2 2 9 -7 0 4 1 1 2 5 11 -6 4
13 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 2 2 1 5 -4 2
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 5 -3 0 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 1 3 3 7 -4 1
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 0 1 3 2 8 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 9 6 3 6 2 2 0 0 7 1 6 6 4 4 0 0 16 7 9 12
2 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 3 3 0 0 16 8 8 9 4 3 1 0 18 10 8 10
3 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 2 1 1 0 1 0 1 4 4 3 1 0 8 1 7 10
4 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 3 0 0 10 3 7 9 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 3 0 1 10 6 4 9
5 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 2 1 0 1 6 7 -1 3 2 2 0 0 9 5 4 6 4 3 0 1 15 12 3 9
6 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 2 1 1 0 7 1 6 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 4 2 1 1 17 12 5 7
7 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 2 1 0 1 7 3 4 3 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 0 2 11 9 2 6
8 Galgahévíz SK Úri KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 2 1 0 1 4 4 0 3 4 2 0 2 9 8 1 6
9 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 3 2 0 1 6 3 3 6 4 2 0 2 10 11 -1 6
10 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 0 1 7 6 1 3 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 2 0 2 10 12 -2 6
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 3 1 0 2 5 6 -1 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 6 8 -2 3
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 0 2 5 7 -2 0 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 0 3 6 8 -2 3
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 1 0 1 2 6 -4 3 2 0 0 2 5 11 -6 0 4 1 0 3 7 17 -10 3
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 0 2 2 6 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 5 11 -6 1
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 5 8 -3 0 2 0 0 2 5 13 -8 0 4 0 0 4 10 21 -11 0
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4----------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2--------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1-------
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----------2 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1---------
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
-----5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0------------2 - 4-

Úri KSK

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
06. 30.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Galgahévízi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Inárcs VSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
06. 30.
2020. 06. 30.
Úri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Pilisi LK Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->