Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

UNIONE FC

Klub adatok
Cím
1037 BUDAPEST, BOJTÁR U. 53. utca 53
Telefon
06/20/941-0711
Fax
06/1-279-2727

BLSZ I. osztály

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 BVSC-ZUGLÓ BVSC-ZUGLÓ 15 12 3 0 56 6 50 39 9 2020.06.30. 
Csep-Gól FC 
CSEP-GÓL FC - 
BVSC-ZUGLÓ
2 CSEPEL FC CSEPEL FC 15 12 2 1 38 12 26 38 8.9 2020.06.30. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
CSEPEL FC
3 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 15 10 2 3 47 19 28 32 8.9 2020.06.30. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚJPEST FC II. - 
IKARUS BSE
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 15 10 2 3 32 15 17 32 8.8 2020.06.30. 
Deák Ferenc
5 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 15 8 3 4 38 24 14 27 8.7 2020.06.30. 
Deák Ferenc
6 REAC REAC 15 8 3 4 32 20 12 27 8.7 2020.06.30. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC - 
REAC
7 Fővárosi Vízművek SK Fővárosi Vízművek SK 15 7 5 3 32 23 9 26 8.6 2020.06.30. 
Csep-Gól FC 
CSEP-GÓL FC - 
Fővárosi Vízművek SK
8 TESTVÉRISÉG SE  TESTVÉRISÉG SE  15 7 2 6 24 26 -2 23 8.5 2020.06.30. 
 Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor 
TESTVÉRISÉG SE  - 
43. SZ. ÉPÍTŐK
9 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 15 6 2 7 25 22 3 20 8.5 2020.06.30. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
CSEPEL FC
10 43. SZ. ÉPÍTŐK 43. SZ. ÉPÍTŐK 15 6 2 7 21 24 -3 20 8.4 2020.06.30. 
A.S.R. Gázgyár Sporttelep 
ASR GÁZGYÁR - 
43. SZ. ÉPÍTŐK
11 UNIONE FC UNIONE FC 15 5 2 8 24 31 -7 17 8.3 2020.06.30. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC - 
REAC
12 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  15 5 1 9 17 37 -20 16 8.3 2020.06.30. 
Goldball Park 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC  - 
ASR GÁZGYÁR
13 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 15 2 4 9 17 31 -14 10 8.2 2020.06.30. 
A.S.R. Gázgyár Sporttelep 
ASR GÁZGYÁR - 
43. SZ. ÉPÍTŐK
14 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 15 2 2 11 11 42 -31 8 8.1 2020.06.30. 
Csep-Gól FC 
CSEP-GÓL FC - 
BVSC-ZUGLÓ
15 IKARUS BSE IKARUS BSE 15 2 1 12 15 46 -31 7 8.1 2020.06.30. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚJPEST FC II. - 
IKARUS BSE
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 15 0 0 15 10 61 -51 0 8 2020.06.30. 
Deák Ferenc
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 5 4 0 14 0 14 19 6 4 2 0 14 3 11 14 15 9 6 0 28 3 25 33
2 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 3 4 0 11 3 8 13 8 4 3 1 7 3 4 15 15 7 7 1 18 6 12 28
3 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 4 3 0 9 1 8 15 8 3 4 1 7 3 4 13 15 7 7 1 16 4 12 28
4 KÖZTERÜLET SK REAC 9 4 5 0 7 2 5 17 6 3 2 1 4 6 -2 11 15 7 7 1 11 8 3 28
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 2 1 11 5 6 17 7 2 4 1 6 3 3 10 15 7 6 2 17 8 9 27
6 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 7 1 2 4 3 9 -6 5 8 5 3 0 9 0 9 18 15 6 5 4 12 9 3 23
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 4 2 2 8 4 4 14 7 0 6 1 3 4 -1 6 15 4 8 3 11 8 3 20
8 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 4 2 2 10 5 5 14 7 1 2 4 5 10 -5 5 15 5 4 6 15 15 0 19
9 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 2 2 1 3 1 2 8 10 3 2 5 7 9 -2 11 15 5 4 6 10 10 0 19
10 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 6 2 1 3 4 7 -3 7 9 2 5 2 7 7 0 11 15 4 6 5 11 14 -3 18
11 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 0 4 3 0 9 -9 4 8 4 2 2 9 7 2 14 15 4 6 5 9 16 -7 18
12 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 2 4 2 7 4 3 10 7 1 3 3 3 5 -2 6 15 3 7 5 10 9 1 16
13 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 1 4 4 3 11 -8 7 6 1 0 5 1 8 -7 3 15 2 4 9 4 19 -15 10
14 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 7 1 2 4 5 13 -8 5 8 1 2 5 1 9 -8 5 15 2 4 9 6 22 -16 10
15 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 0 4 3 1 5 -4 4 8 1 2 5 2 15 -13 5 15 1 6 8 3 20 -17 9
16 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 1 6 2 8 -6 4 7 0 4 3 2 6 -4 4 15 1 5 9 4 14 -10 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KÖZTERÜLET SK BVSC-ZUGLÓ 9 8 1 0 28 0 28 25 6 4 2 0 28 6 22 14 15 12 3 0 56 6 50 39
2 KÖZTERÜLET SK CSEPEL FC 7 7 0 0 23 4 19 21 8 5 2 1 15 8 7 17 15 12 2 1 38 12 26 38
3 KÖZTERÜLET SK ÚJPEST FC II. 7 5 1 1 25 10 15 16 8 5 1 2 22 9 13 16 15 10 2 3 47 19 28 32
4 KÖZTERÜLET SK 1908 SZAC BUDAPEST 8 7 1 0 23 6 17 22 7 3 1 3 9 9 0 10 15 10 2 3 32 15 17 32
5 KÖZTERÜLET SK PÉNZÜGYŐR SE 8 5 1 2 22 12 10 16 7 3 2 2 16 12 4 11 15 8 3 4 38 24 14 27
6 KÖZTERÜLET SK REAC 9 6 1 2 23 7 16 19 6 2 2 2 9 13 -4 8 15 8 3 4 32 20 12 27
7 KÖZTERÜLET SK Fővárosi Vízművek SK 8 3 4 1 22 14 8 13 7 4 1 2 10 9 1 13 15 7 5 3 32 23 9 26
8 KÖZTERÜLET SK TESTVÉRISÉG SE 5 3 0 2 7 6 1 9 10 4 2 4 17 20 -3 14 15 7 2 6 24 26 -2 23
9 KÖZTERÜLET SK BUDAFOKI MTE II. 7 0 2 5 3 16 -13 2 8 6 0 2 22 6 16 18 15 6 2 7 25 22 3 20
10 KÖZTERÜLET SK 43. SZ. ÉPÍTŐK 6 2 1 3 8 10 -2 7 9 4 1 4 13 14 -1 13 15 6 2 7 21 24 -3 20
11 KÖZTERÜLET SK UNIONE FC 8 3 1 4 14 14 0 10 7 2 1 4 10 17 -7 7 15 5 2 8 24 31 -7 17
12 KÖZTERÜLET SK XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 7 0 1 6 1 23 -22 1 8 5 0 3 16 14 2 15 15 5 1 9 17 37 -20 16
13 KÖZTERÜLET SK ASR GÁZGYÁR 8 1 2 5 10 15 -5 5 7 1 2 4 7 16 -9 5 15 2 4 9 17 31 -14 10
14 KÖZTERÜLET SK CSEP-GÓL FC 7 1 1 5 3 13 -10 4 8 1 1 6 8 29 -21 4 15 2 2 11 11 42 -31 8
15 KÖZTERÜLET SK IKARUS BSE 9 1 1 7 9 26 -17 4 6 1 0 5 6 20 -14 3 15 2 1 12 15 46 -31 7
16 KÖZTERÜLET SK KÖZTERÜLET SK 7 0 0 7 6 36 -30 0 8 0 0 8 4 25 -21 0 15 0 0 15 10 61 -51 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
2 - 24 - 01 - 0--2 - 0-5 - 12 - 1-2 - 1---5 - 1
43. SZ. ÉPÍTŐK
-2 - 2--1 - 02 - 3-2 - 0--0 - 21 - 3---
ASR GÁZGYÁR
--2 - 31 - 1--0 - 0-4 - 12 - 3--1 - 20 - 30 - 2
BUDAFOKI MTE II.
-0 - 2-1 - 60 - 0-0 - 1--0 - 4-1 - 11 - 2--
BVSC-ZUGLÓ
2 - 03 - 0--2 - 00 - 03 - 0--4 - 06 - 04 - 0-4 - 0-
CSEP-GÓL FC
0 - 2-1 - 1--0 - 3-1 - 31 - 0-0 - 1---0 - 3
CSEPEL FC
--4 - 12 - 1----6 - 12 - 0--3 - 12 - 04 - 0
Fővárosi Vízművek SK
1 - 13 - 1---2 - 31 - 15 - 1--3 - 32 - 2-5 - 2-
IKARUS BSE
--1 - 21 - 32 - 2-1 - 2-2 - 0--0 - 50 - 41 - 21 - 6
KÖZTERÜLET SK
-1 - 2-0 - 50 - 7--2 - 4-2 - 7--0 - 9-1 - 2
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 01 - 2---9 - 3-1 - 22 - 1-2 - 23 - 2-2 - 0-
REAC
--2 - 00 - 1--1 - 3-5 - 06 - 0-3 - 01 - 03 - 32 - 0
TESTVÉRISÉG SE
0 - 1-2 - 1--2 - 11 - 3--2 - 0-----
ÚJPEST FC II.
2 - 12 - 0--2 - 59 - 1-3 - 1--2 - 2-5 - 0--
UNIONE FC
2 - 42 - 1-0 - 2-4 - 0---2 - 1--1 - 22 - 21 - 2
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-0 - 3-0 - 70 - 7--0 - 2--0 - 0-0 - 21 - 2-

UNIONE FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
06. 30.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
06. 30.
2020. 06. 30.
Szántóföld - Rákospalotai Ifjúsági és Sporttábor
06. 30.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
06. 30.
2020. 06. 30.
Goldball Park
06. 30.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
06. 30.
2020. 06. 30.
Csep-Gól FC
06. 30.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
06. 30.
2020. 06. 30.
Budafoki MTE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
06. 30.
2020. 06. 30.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
SCHEER ZOLTÁN Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple