Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

III. KER. TVE

Klub adatok
Cím
1037 Budapest III., Kalap utca 1
Telefon
Fax

NB III. Nyugati csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 12 1 1 34 6 28 37 11.9 2020.10.25. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
ZTE FC II.
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 14 9 2 3 29 10 19 29 12.4 2020.10.25. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
SC SOPRON
3 SC SOPRON SC SOPRON 14 8 2 4 22 18 4 26 11.5 2020.10.25. 
MTE-1904 Sporttelep 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR - 
SC SOPRON
4 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 12 8 1 3 24 11 13 25 12.4 2020.10.25. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
TATABÁNYAI SC
5 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 14 7 3 4 32 27 5 24 10.6 2020.10.25. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
LIPÓT PÉKSÉG SE
6 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 12 7 2 3 19 10 9 23 8.9 2020.11.01. 
Veszprémi Városi Stadion 
VLS VESZPRÉM - 
ÉRDI VSE
7 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 13 6 5 2 23 18 5 23 11.5 2020.10.25. 
BKV Előre Stadion 
BKV ELŐRE - 
VLS VESZPRÉM
8 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 14 6 4 4 20 15 5 22 12.1 2020.10.25. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
LIPÓT PÉKSÉG SE
9 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 14 6 3 5 27 19 8 21 12.1 2020.10.25. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
THSE-SZABADKIKÖTŐ
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 14 6 2 6 20 21 -1 20 11.4 2020.10.25. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
PÁPAI PERUTZ FC
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 14 6 2 6 17 19 -2 20 9.8 2020.10.25. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
TATABÁNYAI SC
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 14 5 3 6 21 21 0 18 9.4 2020.10.25. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
PÁPAI PERUTZ FC
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14 4 4 6 18 22 -4 16 9.4 2020.10.25. 
Balatonfüredi FC Sporttelep 
BALATONFÜREDI FC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 14 3 6 5 18 24 -6 15 10.8 2020.10.25. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
ZTE FC II.
15 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 14 3 5 6 19 30 -11 14 8.1 2020.10.25. 
Agárd Parkerdő Sportpálya 
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ - 
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
16 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 3 4 7 18 23 -5 13 9.6 2020.10.25. 
BKV Előre Stadion 
BKV ELŐRE - 
VLS VESZPRÉM
17 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 14 3 3 8 17 25 -8 12 9.9 2020.10.25. 
Agárd Parkerdő Sportpálya 
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ - 
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
18 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 3 2 9 19 32 -13 11 9.4 2020.10.25. 
Balatonfüredi FC Sporttelep 
BALATONFÜREDI FC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
19 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 13 3 1 9 20 35 -15 10 9.4 2020.10.25. 
Nagykanizsai Olajbányász Stadion 
FC NAGYKANIZSA - 
THSE-SZABADKIKÖTŐ
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 1 1 12 14 45 -31 4 10.6 2020.11.01. 
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum 
NAGYATÁDI FC - 
KOMÁROM VSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 4 2 1 7 3 4 14 7 3 3 1 6 3 3 12 14 7 5 2 13 6 7 26
2 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 5 3 0 10 0 10 18 6 2 1 3 4 5 -1 7 14 7 4 3 14 5 9 25
3 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 2 1 8 4 4 17 5 2 1 2 2 4 -2 7 13 7 3 3 10 8 2 24
4 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 2 0 6 2 4 11 9 3 4 2 5 4 1 13 14 6 6 2 11 6 5 24
5 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 3 3 1 5 3 2 12 7 3 2 2 5 4 1 11 14 6 5 3 10 7 3 23
6 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 1 2 5 3 2 10 6 3 3 0 5 1 4 12 12 6 4 2 10 4 6 22
7 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 3 3 1 7 3 4 12 5 2 3 0 3 1 2 9 12 5 6 1 10 4 6 21
8 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 3 3 1 5 1 4 12 7 2 3 2 3 3 0 9 14 5 6 3 8 4 4 21
9 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 2 3 3 6 7 -1 9 6 3 2 1 6 3 3 11 14 5 5 4 12 10 2 20
10 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 3 0 3 6 6 0 9 8 2 4 2 4 4 0 10 14 5 4 5 10 10 0 19
11 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 2 3 1 6 2 4 9 8 2 4 2 3 3 0 10 14 4 7 3 9 5 4 19
12 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 4 5 -1 6 9 2 5 2 2 4 -2 11 14 3 8 3 6 9 -3 17
13 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 2 4 2 4 4 0 10 6 1 3 2 2 4 -2 6 14 3 7 4 6 8 -2 16
14 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 6 5 1 9 6 2 0 4 4 7 -3 6 14 4 3 7 10 12 -2 15
15 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 5 5 0 7 7 2 2 3 6 9 -3 8 14 4 3 7 11 14 -3 15
16 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 1 2 4 3 4 -1 5 7 1 4 2 1 4 -3 7 14 2 6 6 4 8 -4 12
17 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 1 2 1 1 1 0 5 10 1 4 5 6 12 -6 7 14 2 6 6 7 13 -6 12
18 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 1 6 1 2 2 0 9 6 0 2 4 2 7 -5 2 14 1 8 5 4 9 -5 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 2 2 8 6 2 8 7 0 1 6 3 13 -10 1 13 2 3 8 11 19 -8 9
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 4 4 4 8 -4 7 5 0 1 4 2 13 -11 1 14 1 5 8 6 21 -15 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYATÁDI FC III. KER. TVE 8 8 0 0 21 1 20 24 6 4 1 1 13 5 8 13 14 12 1 1 34 6 28 37
2 NAGYATÁDI FC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 5 0 1 15 3 12 15 8 4 2 2 14 7 7 14 14 9 2 3 29 10 19 29
3 NAGYATÁDI FC SC SOPRON 8 4 2 2 13 11 2 14 6 4 0 2 9 7 2 12 14 8 2 4 22 18 4 26
4 NAGYATÁDI FC TATABÁNYAI SC 6 3 0 3 11 8 3 9 6 5 1 0 13 3 10 16 12 8 1 3 24 11 13 25
5 NAGYATÁDI FC LIPÓT PÉKSÉG SE 8 4 2 2 21 19 2 14 6 3 1 2 11 8 3 10 14 7 3 4 32 27 5 24
6 NAGYATÁDI FC ÉRDI VSE 7 4 1 2 13 7 6 13 5 3 1 1 6 3 3 10 12 7 2 3 19 10 9 23
7 NAGYATÁDI FC VLS VESZPRÉM 8 5 3 0 19 9 10 18 5 1 2 2 4 9 -5 5 13 6 5 2 23 18 5 23
8 NAGYATÁDI FC MOL FEHÉRVÁR FC II. 7 3 2 2 10 8 2 11 7 3 2 2 10 7 3 11 14 6 4 4 20 15 5 22
9 NAGYATÁDI FC FC NAGYKANIZSA 6 2 2 2 12 10 2 8 8 4 1 3 15 9 6 13 14 6 3 5 27 19 8 21
10 NAGYATÁDI FC BICSKEI TC 5 3 1 1 9 6 3 10 9 3 1 5 11 15 -4 10 14 6 2 6 20 21 -1 20
11 NAGYATÁDI FC KOMÁROM VSE 7 4 0 3 9 8 1 12 7 2 2 3 8 11 -3 8 14 6 2 6 17 19 -2 20
12 NAGYATÁDI FC PÁPAI PERUTZ FC 8 2 3 3 12 13 -1 9 6 3 0 3 9 8 1 9 14 5 3 6 21 21 0 18
13 NAGYATÁDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 8 2 3 3 9 11 -2 9 6 2 1 3 9 11 -2 7 14 4 4 6 18 22 -4 16
14 NAGYATÁDI FC ZTE FC II. 5 1 3 1 10 10 0 6 9 2 3 4 8 14 -6 9 14 3 6 5 18 24 -6 15
15 NAGYATÁDI FC GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 6 -1 6 10 1 5 4 14 24 -10 8 14 3 5 6 19 30 -11 14
16 NAGYATÁDI FC BKV ELŐRE 7 2 1 4 9 10 -1 7 7 1 3 3 9 13 -4 6 14 3 4 7 18 23 -5 13
17 NAGYATÁDI FC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 7 2 2 3 11 9 2 8 7 1 1 5 6 16 -10 4 14 3 3 8 17 25 -8 12
18 NAGYATÁDI FC BALATONFÜREDI FC 7 2 1 4 10 11 -1 7 7 1 1 5 9 21 -12 4 14 3 2 9 19 32 -13 11
19 NAGYATÁDI FC THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 3 1 2 13 10 3 10 7 0 0 7 7 25 -18 0 13 3 1 9 20 35 -15 10
20 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 9 1 1 7 10 19 -9 4 5 0 0 5 4 26 -22 0 14 1 1 12 14 45 -31 4
 
BALATONFÜREDI FC
2 - 3-----2 - 1-0 - 30 - 16 - 10 - 2------0 - 0
BICSKEI TC
-3 - 01 - 3-1 - 1--2 - 1----2 - 1------
BKV ELŐRE
--0 - 1-2 - 1--0 - 1-----0 - 13 - 41 - 13 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0--0 - 12 - 1---------2 - 0-6 - 0-2 - 1
ÉRDI VSE
-2 - 0---0 - 00 - 3-2 - 32 - 0-2 - 1------5 - 0
FC NAGYKANIZSA
4 - 1---0 - 2----1 - 5----5 - 0--1 - 11 - 1
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-2 - 0-3 - 1-0 - 4---0 - 1---------
III. KER. TVE
--1 - 0---3 - 03 - 1--7 - 0-2 - 03 - 01 - 0-1 - 0--
KOMÁROM VSE
---0 - 10 - 11 - 03 - 1------1 - 31 - 0-3 - 2--
LIPÓT PÉKSÉG SE
--3 - 30 - 6--2 - 20 - 23 - 1-3 - 1-4 - 2---6 - 2--
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-2 - 11 - 13 - 2----0 - 1--2 - 01 - 2-----1 - 1
NAGYATÁDI FC
-1 - 21 - 2--1 - 22 - 3-----0 - 20 - 31 - 10 - 34 - 1--
PÁPAI PERUTZ FC
--3 - 20 - 0-1 - 2-0 - 31 - 1--5 - 22 - 2-----0 - 1
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---0 - 0-1 - 42 - 2------0 - 13 - 11 - 22 - 10 - 0-
SC SOPRON
2 - 0---2 - 1-1 - 1--1 - 1--1 - 2--0 - 4-4 - 12 - 1
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
5 - 00 - 3--1 - 1-----1 - 1----0 - 1-1 - 23 - 1
TATABÁNYAI SC
0 - 22 - 0----6 - 11 - 2-1 - 0--1 - 3------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
5 - 4---------1 - 1---3 - 1-1 - 23 - 00 - 2
VLS VESZPRÉM
2 - 22 - 0----1 - 12 - 2-3 - 22 - 15 - 02 - 1------
ZTE FC II.
-2 - 21 - 1---4 - 3-2 - 21 - 2---------

III. KER. TVE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
11. 01. 13:30
2020. 11. 01. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
11. 08. 11:00
2020. 11. 08. 11:00
MOL Aréna Sóstó
11. 14. 13:30
2020. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
11. 22. 13:00
2020. 11. 22. 13:00
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
11. 29. 14:30
2020. 11. 29. 14:30
ESK Ménfőcsanak
12. 06. 13:00
2020. 12. 06. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
02. 28.
2021. 02. 28.
Szabadkikötő SE Sporttelep
03. 07.
2021. 03. 07.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
03. 14.
2021. 03. 14.
Soproni Városi Stadion
03. 21.
2021. 03. 21.
Agárd Parkerdő Sportpálya
03. 28.
2021. 03. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 04.
2021. 04. 04.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
04. 11.
2021. 04. 11.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 14.
2021. 04. 14.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
04. 18.
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 25.
2021. 04. 25.
BKV Előre Stadion
04. 28.
2021. 04. 28.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 02.
2021. 05. 02.
Komárom Molaji Sporttelep
05. 09.
2021. 05. 09.
Zalaegerszegi Városi Stadion
05. 12.
2021. 05. 12.
MTE-1904 Sporttelep
05. 16.
2021. 05. 16.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
05. 23.
2021. 05. 23.
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
05. 30.
2021. 05. 30.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
Szakmai stáb Poszt
KEMENES SZABOLCS Vezetőedző
PAWLIK JÓZSEF Technikai vezető
KURUCZ PÉTER Kapusedző
VERESS BALÁZS Asszisztensedző
SÁFRÁNY ZOI PETRA Fizioterapeuta (gyógytornász, rehabilitációs edző)
BOROS RICHÁRD Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple