Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BAJNOKSÁG CSAPATAI

PÉNZÜGYŐR SE II.

Klub adatok
Cím
1103 Budapest X., Kőér utca 2/B
Telefon
0612645452
Fax

BLSZ II. osztály 2.csoport

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 NIMRÓD SE NIMRÓD SE 1 1 0 0 9 1 8 3 2023.03.04. 
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep 
ZUGLÓI MEDVÉK SE - 
NIMRÓD SE
2 FLOTTA 2001 SE FLOTTA 2001 SE 1 1 0 0 5 0 5 3 2023.03.04. 
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe 
FLOTTA 2001 SE -
3 BEH-SZENT ISTVÁN BEH-SZENT ISTVÁN 1 1 0 0 3 0 3 3 2023.03.04. 
ROKK Sporttelep 
BEH-SZENT ISTVÁN - 
PUEBLA FS TFC
4 PÉNZÜGYŐR SE II. PÉNZÜGYŐR SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 2023.03.04. 
Kelen SC Sporttelep 
KELEN SC II. - 
PÉNZÜGYŐR SE II.
5 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 1 0 1 0 3 3 0 1 2023.03.04. 
Budatétény Sporttelep 
BUDATÉTÉNY SE - 
CSEPEL UFC KFT II.
6 CSEPEL UFC KFT II. CSEPEL UFC KFT II. 1 0 1 0 3 3 0 1 2023.03.04. 
Budatétény Sporttelep 
BUDATÉTÉNY SE - 
CSEPEL UFC KFT II.
7 BKM-KÖZTERÜLET SK BKM-KÖZTERÜLET SK 1 0 1 0 2 2 0 1 2023.03.04. 
Deák Ferenc
8 BUDAI FC BUDAI FC 1 0 1 0 2 2 0 1 2023.03.04. 
Deák Ferenc
9 HIDEGKÚTI SC HIDEGKÚTI SC 1 0 1 0 2 2 0 1 2023.03.04. 
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe 
MUN SE - 
HIDEGKÚTI SC
10 MUN SE MUN SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2023.03.04. 
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe 
MUN SE - 
HIDEGKÚTI SC
11 KELEN SC II. KELEN SC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 2023.02.26. 
Budafoki MTE Sporttelep
12 PUEBLA FS TFC PUEBLA FS TFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 2023.03.04. 
ROKK Sporttelep 
BEH-SZENT ISTVÁN - 
PUEBLA FS TFC
13 ZUGLÓI MEDVÉK SE ZUGLÓI MEDVÉK SE 1 0 0 1 1 9 -8 0 2023.03.04. 
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep 
ZUGLÓI MEDVÉK SE - 
NIMRÓD SE
14 "33" FC 1 0 0 1 0 5 -5 -1 Büntetőpont: -1 2023.02.26. 
Budafoki MTE Sporttelep
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NIMRÓD SE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
2 BEH-SZENT ISTVÁN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
3 FLOTTA 2001 SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
4 CSEPEL UFC KFT II. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
5 MUN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 PÉNZÜGYŐR SE II. 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 BKM-KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 BUDAI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
9 BUDATÉTÉNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 HIDEGKÚTI SC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 KELEN SC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 PUEBLA FS TFC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 ZUGLÓI MEDVÉK SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 "33" FC 1 0 0 1 0 2 -2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NIMRÓD SE 1 1 0 0 9 1 8 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 9 1 8 3
2 FLOTTA 2001 SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
3 BEH-SZENT ISTVÁN 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
4 PÉNZÜGYŐR SE II. 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
5 BUDATÉTÉNY SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1 1 0 1 0 3 3 0 1
6 CSEPEL UFC KFT II. 1 0 1 0 3 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 3 0 1
7 BKM-KÖZTERÜLET SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
8 BUDAI FC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
9 HIDEGKÚTI SC 1 0 1 0 2 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1
10 MUN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1
11 KELEN SC II. 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
12 PUEBLA FS TFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
13 ZUGLÓI MEDVÉK SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 9 -8 0 1 0 0 1 1 9 -8 0
14 "33" FC 1 0 0 1 0 5 -5 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 -1
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 NIMRÓD SE
83
2 FLOTTA 2001 SE
53
3 BEH-SZENT ISTVÁN
33
4 PÉNZÜGYŐR SE II.
13
5 BUDATÉTÉNY SE
01
6 CSEPEL UFC KFT II.
01
7 BKM-KÖZTERÜLET SK
01
8 BUDAI FC
01
9 HIDEGKÚTI SC
01
10 MUN SE
01
11 KELEN SC II.
-10
12 PUEBLA FS TFC
-30
13 ZUGLÓI MEDVÉK SE
-80
14 "33" FC
-5-1
 
-----0 - 5-------
BEH-SZENT ISTVÁN
-------------
BKM-KÖZTERÜLET SK
-------------
BUDAI FC
--2 - 2----------
BUDATÉTÉNY SE
-------------
CSEPEL UFC KFT II.
----3 - 3--------
FLOTTA 2001 SE
-------------
HIDEGKÚTI SC
--------2 - 2----
KELEN SC II.
-------------
MUN SE
-------------
NIMRÓD SE
------------9 - 1
PÉNZÜGYŐR SE II.
--------2 - 1----
PUEBLA FS TFC
-0 - 3-----------
ZUGLÓI MEDVÉK SE
-------------

PÉNZÜGYŐR SE II.

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 04.
2023. 03. 04.
Kelen SC Sporttelep
03. 11.
2023. 03. 11.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
03. 18.
2023. 03. 18.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
03. 25.
2023. 03. 25.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
04. 01.
2023. 04. 01.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
04. 08.
2023. 04. 08.
Budafoki MTE Sporttelep
04. 15.
2023. 04. 15.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
04. 22.
2023. 04. 22.
Goldball Park
04. 29.
2023. 04. 29.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
05. 06.
2023. 05. 06.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
05. 13.
2023. 05. 13.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
05. 20.
2023. 05. 20.
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
05. 27.
2023. 05. 27.
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
Szakmai stáb Poszt
SCHRÓTH LAJOS Vezetőedző
VEZENDI LÁSZLÓ Utánpótlás vezetőedző
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->