Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-17 II. osztály 1. forduló

Sorsolás
2019. 08. 24. 10:00
Paksi FC Stadion
2019. 08. 24. 10:00
PMFC Stadion
2019. 08. 24. 11:00
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
2019. 08. 24. 11:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 08. 24. 12:00
Nyíregyházi Örökösföld Sporttelep
2019. 08. 24. 12:00
DVTK Edzőközpont
2019. 08. 24. 12:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2019. 10. 30. 12:00
ALCUFER Stadion
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 5 0 5 3 16 2020.02.22. 
Vác Városi Stadion 
VÁC VLSE - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
2 GYIRMÓT SE GYŐR GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 5 1 4 3 15 2020.02.22. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT SE GYŐR - 
DUNAÚJVÁROS PASE
3 PAKSI FC PAKSI FC 1 1 0 0 5 1 4 3 14 2020.02.22. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
BUDAI FUTBALL CLUB SE - 
PAKSI FC
4 DVTK DVTK 1 1 0 0 4 1 3 3 12 2020.02.22. 
UTE Atlétikai Stadion 
UTE - 
DVTK
5 SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 1 1 0 0 3 0 3 3 13 2020.02.22. 
Gyulai Grosics Gyula Akadémia 
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA - 
PMFC
6 MOL FEHÉRVÁR FC MOL FEHÉRVÁR FC 1 1 0 0 3 2 1 3 10 2020.02.22. 
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák 
MOL FEHÉRVÁR FC - 
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
7 ZTE FC ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 11 2020.02.22. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚFC - 
ZTE FC
8 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 1 0 1 0 1 1 0 1 9 2020.02.22. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
9 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 8 2020.02.22. 
Békéscsabai Kórház utcai Stadion 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE - 
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
10 KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 6 2020.02.22. 
Fehérvár F.C. csíkvári úti edzőpályák 
MOL FEHÉRVÁR FC - 
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
11 ÚFC ÚFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 7 2020.02.22. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚFC - 
ZTE FC
12 UTE UTE 1 0 0 1 1 4 -3 0 4 2020.02.22. 
UTE Atlétikai Stadion 
UTE - 
DVTK
13 PMFC PMFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 5 2020.02.22. 
Gyulai Grosics Gyula Akadémia 
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA - 
PMFC
14 BUDAI FUTBALL CLUB SE BUDAI FUTBALL CLUB SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 3 2020.02.22. 
Pokorny József Sport és Szabadidő központ 
BUDAI FUTBALL CLUB SE - 
PAKSI FC
15 DUNAÚJVÁROS PASE DUNAÚJVÁROS PASE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 2020.02.22. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT SE GYŐR - 
DUNAÚJVÁROS PASE
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 2020.02.22. 
Vác Városi Stadion 
VÁC VLSE - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3
2 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
3 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 2 1 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3
4 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
5 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
6 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
7 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
8 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
9 VÁC VLSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
13 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
14 VÁC VLSE ÚFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA 1 1 0 0 5 0 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3
2 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
3 VÁC VLSE PAKSI FC 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
4 VÁC VLSE DVTK 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 3 0 3 3
6 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
7 VÁC VLSE ZTE FC 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
8 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
9 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
10 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
11 VÁC VLSE ÚFC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
12 VÁC VLSE UTE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
13 VÁC VLSE PMFC 1 0 0 1 0 3 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
16 VÁC VLSE VÁC VLSE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 VÁC VLSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
53
2 VÁC VLSE GYIRMÓT SE GYŐR
43
3 VÁC VLSE PAKSI FC
43
4 VÁC VLSE DVTK
33
5 VÁC VLSE SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
33
6 VÁC VLSE MOL FEHÉRVÁR FC
13
7 VÁC VLSE ZTE FC
13
8 VÁC VLSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
01
9 VÁC VLSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
01
10 VÁC VLSE KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
-10
11 VÁC VLSE ÚFC
-10
12 VÁC VLSE UTE
-30
13 VÁC VLSE PMFC
-30
14 VÁC VLSE BUDAI FUTBALL CLUB SE
-40
15 VÁC VLSE DUNAÚJVÁROS PASE
-40
16 VÁC VLSE VÁC VLSE
-50
 
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE
---------------
BUDAI FUTBALL CLUB SE
---------------
DUNAÚJVÁROS PASE
---------------
DVTK
------------4 - 1--
GYIRMÓT SE GYŐR
--5 - 1------------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI BFLA
-------------5 - 0-
KTE LABDARÚGÓ AKADÉMIA
------2 - 3--------
MOL FEHÉRVÁR FC
---------------
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
1 - 1--------------
PAKSI FC
-5 - 1-------------
PMFC
----------0 - 3----
SZ.-CS. GROSICS AKADÉMIA
---------------
ÚFC
---------------
UTE
---------------
VÁC VLSE
---------------
ZTE FC
------------1 - 0--
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 33 4.1
2. 42 5.3
3. 26 3.3
4. 25 3.1
5. 29 3.6
6. 33 4.1
7. 25 3.1
8. 42 5.3
9. 34 4.3
10. 46 5.8
11. 19 2.4
12. 27 3.4
13. 29 3.6
14. 34 4.3
15. 26 3.3
Össz. 470 3.9
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 16 2 2
2. 16 2 0
3. 25 3.13 4
4. 26 3.25 1
5. 20 2.5 0
6. 28 3.5 0
7. 30 3.75 0
8. 21 2.63 3
9. 28 3.5 0
10. 19 2.38 3
11. 18 2.25 2
12. 20 2.5 2
13. 21 2.63 2
14. 16 2 0
15. 15 1.88 0
Össz. 319 2.66 19

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22.
2020. 02. 22.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
02. 29.
2020. 02. 29.
Kaposvári Rákóczi Bene Ferenc Labdarúgó Akadémia Sporttelep
03. 07.
2020. 03. 07.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
03. 14.
2020. 03. 14.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
03. 21. 12:00
2020. 03. 21. 12:00
UTE Atlétikai Stadion
03. 28.
2020. 03. 28.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
04. 04.
2020. 04. 04.
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
04. 09. 10:00
2020. 04. 09. 10:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
04. 18.
2020. 04. 18.
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
04. 25.
2020. 04. 25.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
05. 02.
2020. 05. 02.
PMFC Stadion
05. 09.
2020. 05. 09.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
05. 16.
2020. 05. 16.
Kecskeméti Széktói Stadion
05. 23.
2020. 05. 23.
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
05. 30.
2020. 05. 30.
Dunaújvárosi Agrospeciál Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
HARMAN JÓZSEF ÁKOS Technikai vezető
JAKAB PÉTER Utánpótlás szakágvezető
MARIK LÁSZLÓ CSABA Utánpótlás vezetőedző
SZEKERES LAJOS Utánpótlás vezetőedző
SZENTI ZOLTÁN Utánpótlás edző
SIPKA GÁBOR Masszőr
KNYIHÁR JÁNOS Masszőr
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom