Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

Sorsolás
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 2 2 0 0 7 2 5 6 11 2020.03.01. 
Tápiószelei SE Sporttelep 
Tápiószelei SE - 
Tárnok KSK
2 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 2 0 0 3 1 2 6 13.5 2020.03.01. 
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája 
Pereg SE - 
Halásztelek FC
3 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 1 1 0 14 4 10 4 11 2020.02.29. 
Tápiószentmártoni sportpálya 
Aranyszarvas SE - 
Felsőpakonyi KSE
4 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 1 1 0 6 3 3 4 13.5 2020.03.01. 
Alsónémedi sportpálya 
Alsónémedi SE - 
FC Dabas II.
5 Örkény SE Örkény SE 2 1 1 0 8 6 2 4 11 2020.02.23. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Bugyi SE
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2020.02.29. 
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája 
Taksony SE II. - 
Üllő SE
7 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 10 2020.02.23. 
Alsónémedi sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Üllő SE
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 2 1 0 1 4 2 2 3 12 2020.03.01. 
Bugyi SE Sporttelep 
Bugyi SE - 
Tápiószecső FC
9 Bugyi SE Bugyi SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 6.5 2020.02.23. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Bugyi SE
10 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 1 0 1 5 6 -1 3 8 2020.03.01. 
Újhartyáni sportpálya 
Újhartyán VSE - 
Ráckeve VAFC
11 Pereg SE Pereg SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 2020.03.01. 
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája 
Pereg SE - 
Halásztelek FC
12 Tárnok KSK Tárnok KSK 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2020.03.01. 
Tápiószelei SE Sporttelep 
Tápiószelei SE - 
Tárnok KSK
13 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 1 1 5 8 -3 1 4.5 2020.02.29. 
Péteri sportpálya 
Péteri KSK - 
Örkény SE
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 1 1 2 6 -4 1 5.5 2020.02.23. 
Alsónémedi sportpálya 
Alsónémedi SE - 
Üllő SE
15 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 9 2020.03.01. 
Újhartyáni sportpálya 
Újhartyán VSE - 
Ráckeve VAFC
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 2 13 -11 0 2.5 2020.02.29. 
Tápiószentmártoni sportpálya 
Aranyszarvas SE - 
Felsőpakonyi KSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
2 Aranyszarvas SE Örkény SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 Aranyszarvas SE Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
6 Aranyszarvas SE Péteri KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
8 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 0 2 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2
10 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 Aranyszarvas SE Bugyi SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 7 2 5 6
2 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
3 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 11 1 10 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 14 4 10 4
4 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
5 Aranyszarvas SE Örkény SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 8 6 2 4
6 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
7 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 3 3 3
8 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3
9 Aranyszarvas SE Bugyi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
10 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
11 Aranyszarvas SE Pereg SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 5 8 -3 1
14 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 6 -4 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
15 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 11 -10 0 2 0 0 2 2 13 -11 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 56
2 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 26
3 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 104
4 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 34
5 Aranyszarvas SE Örkény SE 24
6 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 14
7 Aranyszarvas SE Üllő SE
33
8 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 23
9 Aranyszarvas SE Bugyi SE -13
10 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC -13
11 Aranyszarvas SE Pereg SE -11
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK -11
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK -31
14 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE
-41
15 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE -60
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE -110
 
Alsónémedi SE
---------------
Aranyszarvas SE
----1 - 2----------
Bugyi SE
-----3 - 5---------
FC Dabas II.
1 - 1--------------
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-------------
Halásztelek FC
------1 - 0--------
Örkény SE
-------3 - 3-------
Pereg SE
------------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5-----------
Ráckeve VAFC
-------------3 - 0-
Taksony SE II.
----3 - 3----------
Tápiószecső FC
--1 - 2------------
Tápiószelei SE
---------6 - 2-----
Tárnok KSK
------------0 - 1--
Újhartyán VSE
-----------0 - 3---
Üllő SE
5 - 1---------1 - 2----
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 43 5.4
2. 31 3.9
3. 29 3.6
4. 33 4.1
5. 44 5.5
6. 37 4.6
7. 35 4.4
8. 35 4.4
9. 40 5
10. 45 5.6
11. 47 5.9
12. 37 4.6
13. 41 5.1
14. 44 5.5
15. 34 4.3
16. 18 3
Össz. 593 4.7
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 30 3.75 0
2. 35 4.38 4
3. 39 4.88 2
4. 39 4.88 4
5. 37 4.63 2
6. 34 4.25 1
7. 49 6.13 1
8. 29 3.63 1
9. 28 3.5 2
10. 37 4.63 3
11. 32 4 0
12. 35 4.38 3
13. 21 2.63 1
14. 30 3.75 4
15. 22 2.75 3
16. 0 0 0
Össz. 497 3.88 31

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Alsónémedi SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Alsónémedi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Alsónémedi sportpálya
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Alsónémedi sportpálya
03. 21. 15:00
2020. 03. 21. 15:00
Ráckevei sportpálya
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Alsónémedi sportpálya
04. 04. 16:00
2020. 04. 04. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Alsónémedi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Alsónémedi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Alsónémedi sportpálya
05. 16. 13:00
2020. 05. 16. 13:00
Péteri sportpálya
05. 23. 17:00
2020. 05. 23. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
05. 30. 17:00
2020. 05. 30. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Szakmai stáb Poszt
BÉNYEI ANDRÁS Technikai vezető
WENDLER GÁBOR Technikai vezető
VARGA ZOLTÁN Asszisztensedző
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple