Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 2. forduló

Sorsolás
2019. 08. 24. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2019. 08. 24. 17:00
Tárnok KSK sportpályája
2019. 08. 24. 17:00
Ráckevei sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Tápiószecső FC Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Üllői Városi Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Tápiószelei SE Tápiószelei SE 2 2 0 0 7 2 5 6 11 2020.06.30. 
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája 
Pereg SE - 
Tápiószelei SE
2 Halásztelek FC Halásztelek FC 2 2 0 0 3 1 2 6 13.5 2020.06.30. 
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek) 
Halásztelek FC - 
Bugyi SE
3 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 2 1 1 0 14 4 10 4 11 2020.06.30. 
FC Dabas Sporttelep 
FC Dabas II. - 
Felsőpakonyi KSE
4 FC Dabas II. FC Dabas II. 2 1 1 0 6 3 3 4 13.5 2020.06.30. 
FC Dabas Sporttelep 
FC Dabas II. - 
Felsőpakonyi KSE
5 Örkény SE Örkény SE 2 1 1 0 8 6 2 4 11 2020.06.30. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Üllő SE
6 Taksony SE II. Taksony SE II. 2 1 1 0 5 4 1 4 5 2020.06.30. 
Tápiószecső FC Sporttelep 
Tápiószecső FC - 
Taksony SE II.
7 Üllő SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 10 2020.06.30. 
Örkény SE Sporttelep 
Örkény SE - 
Üllő SE
8 Tápiószecső FC Tápiószecső FC 2 1 0 1 4 2 2 3 12 2020.06.30. 
Tápiószecső FC Sporttelep 
Tápiószecső FC - 
Taksony SE II.
9 Bugyi SE Bugyi SE 2 1 0 1 5 6 -1 3 6.5 2020.06.30. 
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek) 
Halásztelek FC - 
Bugyi SE
10 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 2 1 0 1 5 6 -1 3 8 2020.06.30. 
Ráckevei sportpálya 
Ráckeve VAFC - 
Alsónémedi SE
11 Pereg SE Pereg SE 2 0 1 1 1 2 -1 1 7 2020.06.30. 
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája 
Pereg SE - 
Tápiószelei SE
12 Tárnok KSK Tárnok KSK 2 0 1 1 1 2 -1 1 6 2020.06.30. 
Tárnok KSK sportpályája 
Tárnok KSK - 
Péteri KSK
13 Péteri KSK Péteri KSK 2 0 1 1 5 8 -3 1 4.5 2020.06.30. 
Tárnok KSK sportpályája 
Tárnok KSK - 
Péteri KSK
14 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 2 0 1 1 2 6 -4 1 5.5 2020.06.30. 
Ráckevei sportpálya 
Ráckeve VAFC - 
Alsónémedi SE
15 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 2 0 0 2 0 6 -6 0 9 2020.06.30. 
Tápiószentmártoni sportpálya 
Aranyszarvas SE - 
Újhartyán VSE
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 2 0 0 2 2 13 -11 0 2.5 2020.06.30. 
Tápiószentmártoni sportpálya 
Aranyszarvas SE - 
Újhartyán VSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 9 1 8 6
2 Aranyszarvas SE Örkény SE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 6 2 4 6
3 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
4 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
5 Aranyszarvas SE Pereg SE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 1 1 0 3
6 Aranyszarvas SE Péteri KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
7 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
8 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2
9 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 0 2 0 2 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2
10 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
11 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
13 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 Aranyszarvas SE Bugyi SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 1 1 1 6 -5 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 1 1 0 0 6 2 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 7 2 5 6
2 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
3 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 1 1 0 0 11 1 10 3 1 0 1 0 3 3 0 1 2 1 1 0 14 4 10 4
4 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 5 2 3 3 2 1 1 0 6 3 3 4
5 Aranyszarvas SE Örkény SE 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 5 3 2 3 2 1 1 0 8 6 2 4
6 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 1 0 1 0 3 3 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
7 Aranyszarvas SE Üllő SE 2 1 0 1 6 3 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 6 3 3 3
8 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 3 0 3 3 2 1 0 1 4 2 2 3
9 Aranyszarvas SE Bugyi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
10 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 6 -1 3
11 Aranyszarvas SE Pereg SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK 1 0 0 1 2 5 -3 0 1 0 1 0 3 3 0 1 2 0 1 1 5 8 -3 1
14 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 2 6 -4 1 2 0 1 1 2 6 -4 1
15 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 11 -10 0 2 0 0 2 2 13 -11 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 Aranyszarvas SE Tápiószelei SE 56
2 Aranyszarvas SE Halásztelek FC 26
3 Aranyszarvas SE Felsőpakonyi KSE 104
4 Aranyszarvas SE FC Dabas II. 34
5 Aranyszarvas SE Örkény SE 24
6 Aranyszarvas SE Taksony SE II. 14
7 Aranyszarvas SE Üllő SE
33
8 Aranyszarvas SE Tápiószecső FC 23
9 Aranyszarvas SE Bugyi SE -13
10 Aranyszarvas SE Ráckeve VAFC -13
11 Aranyszarvas SE Pereg SE -11
12 Aranyszarvas SE Tárnok KSK -11
13 Aranyszarvas SE Péteri KSK -31
14 Aranyszarvas SE Alsónémedi SE
-41
15 Aranyszarvas SE Újhartyán VSE -60
16 Aranyszarvas SE Aranyszarvas SE -110
 
Alsónémedi SE
---------------
Aranyszarvas SE
----1 - 2----------
Bugyi SE
-----3 - 5---------
FC Dabas II.
1 - 1--------------
Felsőpakonyi KSE
-11 - 1-------------
Halásztelek FC
------1 - 0--------
Örkény SE
-------3 - 3-------
Pereg SE
------------1 - 1--
Péteri KSK
---2 - 5-----------
Ráckeve VAFC
-------------3 - 0-
Taksony SE II.
----3 - 3----------
Tápiószecső FC
--1 - 2------------
Tápiószelei SE
---------6 - 2-----
Tárnok KSK
------------0 - 1--
Újhartyán VSE
-----------0 - 3---
Üllő SE
5 - 1---------1 - 2----
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 43 5.4
2. 31 3.9
3. 29 3.6
4. 33 4.1
5. 44 5.5
6. 37 4.6
7. 35 4.4
8. 35 4.4
9. 40 5
10. 45 5.6
11. 47 5.9
12. 37 4.6
13. 41 5.1
14. 44 5.5
15. 34 4.3
16. 27 3.4
17. 35 4.4
18. 25 3.1
19. 30 3.8
Össz. 692 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 30 3.75 0
2. 35 4.38 4
3. 39 4.88 2
4. 39 4.88 4
5. 37 4.63 2
6. 34 4.25 1
7. 49 6.13 1
8. 29 3.63 1
9. 28 3.5 2
10. 37 4.63 3
11. 32 4 0
12. 35 4.38 3
13. 21 2.63 1
14. 30 3.75 4
15. 22 2.75 3
16. 42 5.25 4
17. 39 4.88 2
18. 33 4.13 1
19. 49 6.13 6
Össz. 660 4.34 44

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Alsónémedi SE

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
Ráckevei sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
06. 30.
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
06. 30.
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Újhartyáni sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Péteri sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Alsónémedi sportpálya
Szakmai stáb Poszt
WENDLER GÁBOR Technikai vezető
HORVÁTH MIKLÓS Technikai vezető
BÉNYEI ANDRÁS Technikai vezető
VARGA ZOLTÁN Asszisztensedző
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple