Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 10. forduló

Sorsolás
2019. 10. 19. 14:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 19. 14:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 19. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 20. 14:00
Galgahévízi sportpálya
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 10 9 0 1 31 16 15 27 8.8 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 10 6 2 2 34 20 14 20 11.2 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
3 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 10 6 1 3 25 15 10 19 9.2 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
4 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 10 6 1 3 31 23 8 19 9.2 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
5 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 10 6 0 4 29 29 0 18 8.9 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
6 Úri KSK Úri KSK 10 5 1 4 24 23 1 16 9.3 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
7 Dány KSK Dány KSK 10 5 1 4 27 27 0 16 6.3 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
8 Inárcs VSE Inárcs VSE 10 4 2 4 21 17 4 14 7.3 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 10 4 1 5 28 26 2 13 8.1 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 10 5 0 5 20 20 0 12 8.8 (-3 pont) 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
11 Sülysápi SE Sülysápi SE 10 3 2 5 21 31 -10 11 9.2 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 10 2 3 5 16 20 -4 9 9.3 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 10 2 3 5 25 34 -9 9 7.7 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 10 2 2 6 20 30 -10 8 7.9 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 10 3 1 6 18 29 -11 7 8 (-3 pont) 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 10 2 0 8 12 22 -10 6 6.8 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 4 0 0 5 1 4 12 6 3 1 2 11 9 2 10 10 7 1 2 16 10 6 22
2 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 6 4 2 0 8 2 6 14 4 2 2 0 5 3 2 8 10 6 4 0 13 5 8 22
3 Újszilvás KSE Albertirsa SE 6 3 1 2 8 4 4 10 4 3 0 1 7 4 3 9 10 6 1 3 15 8 7 19
4 Újszilvás KSE Dány KSK 5 4 1 0 12 7 5 13 5 1 2 2 2 9 -7 5 10 5 3 2 14 16 -2 18
5 Újszilvás KSE Úri KSK 4 3 0 1 8 4 4 9 6 2 0 4 6 7 -1 6 10 5 0 5 14 11 3 15
6 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 2 1 5 2 3 8 5 2 1 2 4 6 -2 7 10 4 3 3 9 8 1 15
7 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 6 3 1 2 16 7 9 10 4 1 1 2 4 4 0 4 10 4 2 4 20 11 9 14
8 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 2 1 2 6 6 0 7 5 1 3 1 3 3 0 6 10 3 4 3 9 9 0 13
9 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 8 5 3 9 5 1 0 4 5 9 -4 3 10 4 0 6 13 14 -1 12
10 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 6 6 0 7 4 1 2 1 8 7 1 5 10 3 3 4 14 13 1 12
11 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 5 2 3 0 6 2 4 9 5 1 0 4 4 13 -9 3 10 3 3 4 10 15 -5 12
12 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 2 0 3 6 7 -1 6 5 1 1 3 3 8 -5 4 10 3 1 6 9 15 -6 10
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 3 1 4 4 0 6 5 1 1 3 2 7 -5 4 10 2 4 4 6 11 -5 10
14 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 2 1 3 5 6 -1 4 4 1 2 1 5 5 0 5 10 3 3 4 10 11 -1 9
15 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 4 5 -1 4 7 1 1 5 5 11 -6 4 10 2 2 6 9 16 -7 8
16 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 6 1 1 4 2 6 -4 1 10 2 2 6 6 14 -8 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Újszilvás KSE Albertirsa SE 6 6 0 0 20 8 12 18 4 3 0 1 11 8 3 9 10 9 0 1 31 16 15 27
2 Újszilvás KSE Tápiógyörgye KSK 4 2 2 0 14 6 8 8 6 4 0 2 20 14 6 12 10 6 2 2 34 20 14 20
3 Újszilvás KSE Pilisi LK II. 6 5 0 1 18 5 13 15 4 1 1 2 7 10 -3 4 10 6 1 3 25 15 10 19
4 Újszilvás KSE Dánszentmiklós KSK 6 4 1 1 23 17 6 13 4 2 0 2 8 6 2 6 10 6 1 3 31 23 8 19
5 Újszilvás KSE Újlengyel DSE 5 3 0 2 13 14 -1 9 5 3 0 2 16 15 1 9 10 6 0 4 29 29 0 18
6 Újszilvás KSE Úri KSK 4 2 1 1 12 7 5 7 6 3 0 3 12 16 -4 9 10 5 1 4 24 23 1 16
7 Újszilvás KSE Dány KSK 5 3 0 2 17 13 4 9 5 2 1 2 10 14 -4 7 10 5 1 4 27 27 0 16
8 Újszilvás KSE Inárcs VSE 5 3 1 1 18 9 9 10 5 1 1 3 3 8 -5 4 10 4 2 4 21 17 4 14
9 Újszilvás KSE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 13 11 2 7 4 2 0 2 15 15 0 6 10 4 1 5 28 26 2 13
10 Újszilvás KSE Nyáregyházi SE 6 3 0 3 11 11 0 6 4 2 0 2 9 9 0 6 10 5 0 5 20 20 0 12
11 Újszilvás KSE Sülysápi SE 3 1 1 1 8 11 -3 4 7 2 1 4 13 20 -7 7 10 3 2 5 21 31 -10 11
12 Újszilvás KSE Abonyi KID FC 5 2 1 2 9 8 1 7 5 0 2 3 7 12 -5 2 10 2 3 5 16 20 -4 9
13 Újszilvás KSE Galgahévíz SK 5 2 1 2 13 13 0 7 5 0 2 3 12 21 -9 2 10 2 3 5 25 34 -9 9
14 Újszilvás KSE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 1 1 3 10 13 -3 4 5 1 1 3 10 17 -7 4 10 2 2 6 20 30 -10 8
15 Újszilvás KSE GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 6 1 1 4 13 19 -6 1 10 3 1 6 18 29 -11 7
16 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 10 12 -2 3 5 1 0 4 2 10 -8 3 10 2 0 8 12 22 -10 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2---4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 3-1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 2---2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
-----1 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-----6 - 2--2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
Össz. 550 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
Össz. 490 4.08 37

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22. 14:00
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Abonyi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
GEAC Sporttelep
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Abonyi sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Dány KSK Sporttelep
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom