Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 11. forduló

Sorsolás
2019. 10. 26. 13:30
Abonyi sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Úri sportpálya
2019. 10. 26. 13:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 10. 26. 13:30
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 10. 27. 13:30
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 10. 27. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 10. 27. 13:30
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2019. 10. 27. 17:00
GEAC Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 11 9 0 2 31 18 13 27 7.8 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 11 7 2 2 36 20 16 23 10.2 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
3 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 11 7 1 3 35 24 11 22 8.9 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 11 7 1 3 28 17 11 22 9 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
5 Dány KSK Dány KSK 11 6 1 4 29 27 2 19 7.5 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
6 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 11 6 0 5 30 33 -3 18 8.4 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 11 5 2 4 27 19 8 17 7.3 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
8 Úri KSK Úri KSK 11 5 1 5 26 29 -3 16 9.1 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 11 4 1 6 29 30 -1 13 8.1 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 11 5 0 6 22 23 -1 12 8.3 (-3 pont) 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
11 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 11 3 3 5 20 21 -1 12 9.3 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
12 Sülysápi SE Sülysápi SE 11 3 2 6 22 35 -13 11 9.7 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 11 2 4 5 25 34 -9 10 8.7 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 11 3 0 8 16 23 -7 9 7.3 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 11 2 3 6 20 30 -10 9 8.5 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 11 3 1 7 18 31 -13 4 8.1 (-6 pont) 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 5 0 0 6 1 5 15 6 3 1 2 11 9 2 10 11 8 1 2 17 10 7 25
2 GEAC-FISE Pilisi LK II. 6 4 2 0 8 2 6 14 5 3 2 0 7 4 3 11 11 7 4 0 15 6 9 25
3 GEAC-FISE Dány KSK 5 4 1 0 12 7 5 13 6 2 2 2 3 9 -6 8 11 6 3 2 15 16 -1 21
4 GEAC-FISE Albertirsa SE 6 3 1 2 8 4 4 10 5 3 0 2 7 5 2 9 11 6 1 4 15 9 6 19
5 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 2 1 8 2 6 11 5 2 1 2 4 6 -2 7 11 5 3 3 12 8 4 18
6 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 6 3 1 2 16 7 9 10 5 2 1 2 6 4 2 7 11 5 2 4 22 11 11 17
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 5 2 1 2 6 6 0 7 6 2 3 1 5 3 2 9 11 4 4 3 11 9 2 16
8 GEAC-FISE Úri KSK 5 3 0 2 8 6 2 9 6 2 0 4 6 7 -1 6 11 5 0 6 14 13 1 15
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 5 1 3 1 4 4 0 6 6 2 1 3 4 7 -3 7 11 3 4 4 8 11 -3 13
10 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 3 0 6 2 4 9 6 1 1 4 4 13 -9 4 11 3 4 4 10 15 -5 13
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 6 3 0 3 8 7 1 9 5 1 0 4 5 9 -4 3 11 4 0 7 13 16 -3 12
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 6 6 0 7 5 1 2 2 8 10 -2 5 11 3 3 5 14 16 -2 12
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 2 1 3 6 7 -1 7 5 1 1 3 3 8 -5 4 11 3 2 6 9 15 -6 11
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 2 1 4 6 8 -2 4 4 1 2 1 5 5 0 5 11 3 3 5 11 13 -2 9
15 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 7 1 1 5 5 11 -6 4 11 2 2 7 9 18 -9 8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 1 3 4 9 -5 1 6 1 1 4 2 6 -4 1 11 2 2 7 6 15 -9 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 6 6 0 0 20 8 12 18 5 3 0 2 11 10 1 9 11 9 0 2 31 18 13 27
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 3 2 0 16 6 10 11 6 4 0 2 20 14 6 12 11 7 2 2 36 20 16 23
3 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 6 4 1 1 23 17 6 13 5 3 0 2 12 7 5 9 11 7 1 3 35 24 11 22
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 6 5 0 1 18 5 13 15 5 2 1 2 10 12 -2 7 11 7 1 3 28 17 11 22
5 GEAC-FISE Dány KSK 5 3 0 2 17 13 4 9 6 3 1 2 12 14 -2 10 11 6 1 4 29 27 2 19
6 GEAC-FISE Újlengyel DSE 6 3 0 3 14 18 -4 9 5 3 0 2 16 15 1 9 11 6 0 5 30 33 -3 18
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 5 3 1 1 18 9 9 10 6 2 1 3 9 10 -1 7 11 5 2 4 27 19 8 17
8 GEAC-FISE Úri KSK 5 2 1 2 14 13 1 7 6 3 0 3 12 16 -4 9 11 5 1 5 26 29 -3 16
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 13 11 2 7 5 2 0 3 16 19 -3 6 11 4 1 6 29 30 -1 13
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 13 14 -1 6 4 2 0 2 9 9 0 6 11 5 0 6 22 23 -1 12
11 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 1 2 13 9 4 10 5 0 2 3 7 12 -5 2 11 3 3 5 20 21 -1 12
12 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 9 15 -6 4 7 2 1 4 13 20 -7 7 11 3 2 6 22 35 -13 11
13 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 1 2 13 13 0 7 6 0 3 3 12 21 -9 3 11 2 4 5 25 34 -9 10
14 GEAC-FISE Újszilvás KSE 5 1 0 4 10 12 -2 3 6 2 0 4 6 11 -5 6 11 3 0 8 16 23 -7 9
15 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 1 2 3 10 13 -3 5 5 1 1 3 10 17 -7 4 11 2 3 6 20 30 -10 9
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 2 0 3 5 12 -7 3 6 1 1 4 13 19 -6 1 11 3 1 7 18 31 -13 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 3-1 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 2---2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----0 - 01 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0-2 - 32 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8--1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2------
Újlengyel DSE
--1 - 45 - 3-5 - 4----1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6--
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-2 - 6---6 - 2--2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
Össz. 550 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
Össz. 490 4.08 37

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22. 14:00
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Abonyi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
GEAC Sporttelep
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Abonyi sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Dány KSK Sporttelep
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom