Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 12. forduló

Sorsolás
2019. 11. 02. 13:30
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 02. 13:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 02. 13:30
Dány KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 03. 13:30
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 03. 13:30
Inárcs VSE Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 12 10 0 2 32 18 14 30 7.8 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 12 7 2 3 38 23 15 23 10 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
3 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 12 7 2 3 30 19 11 23 8.5 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
4 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 12 7 1 4 38 31 7 22 8.8 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 12 6 2 4 30 21 9 20 8.4 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
6 Dány KSK Dány KSK 12 6 1 5 31 31 0 19 8.3 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 12 6 0 6 33 37 -4 18 9 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
8 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 12 5 1 6 32 32 0 16 6.9 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 12 6 0 6 29 26 3 15 8.1 (-3 pont) 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
10 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 12 3 4 5 22 23 -1 13 8.8 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 12 3 4 5 29 36 -7 13 8.9 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 12 4 0 8 19 25 -6 12 7.6 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
13 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 12 3 3 6 24 33 -9 12 8.6 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
14 Sülysápi SE Sülysápi SE 12 3 2 7 22 36 -14 11 8.9 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
15 Úri KSK Úri KSK 12 5 1 6 28 32 -4 10 9.1 (-6 pont) 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 12 3 1 8 20 34 -14 4 8.3 (-6 pont) 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 7 5 2 0 9 2 7 17 5 3 2 0 7 4 3 11 12 8 4 0 16 6 10 28
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 5 0 0 6 1 5 15 7 3 1 3 12 11 1 10 12 8 1 3 18 12 6 25
3 GEAC-FISE Albertirsa SE 7 4 1 2 9 4 5 13 5 3 0 2 7 5 2 9 12 7 1 4 16 9 7 22
4 GEAC-FISE Dány KSK 6 4 1 1 12 10 2 13 6 2 2 2 3 9 -6 8 12 6 3 3 15 19 -4 21
5 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 7 3 2 2 18 9 9 11 5 2 1 2 6 4 2 7 12 5 3 4 24 13 11 18
6 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 2 1 8 2 6 11 6 2 1 3 4 7 -3 7 12 5 3 4 12 9 3 18
7 GEAC-FISE Inárcs VSE 6 2 2 2 7 7 0 8 6 2 3 1 5 3 2 9 12 4 5 3 12 10 2 17
8 GEAC-FISE Újszilvás KSE 6 2 3 1 6 4 2 9 6 2 1 3 4 7 -3 7 12 4 4 4 10 11 -1 16
9 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 3 0 6 2 4 9 7 2 1 4 7 13 -6 7 12 4 4 4 13 15 -2 16
10 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 7 3 1 3 8 7 1 10 5 1 2 2 8 10 -2 5 12 4 3 5 16 17 -1 15
11 GEAC-FISE Újlengyel DSE 7 3 1 3 9 8 1 10 5 1 0 4 5 9 -4 3 12 4 1 7 14 17 -3 13
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 2 1 3 6 7 -1 7 6 1 2 3 4 9 -5 5 12 3 3 6 10 16 -6 12
13 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 2 1 4 6 8 -2 4 5 1 3 1 7 7 0 6 12 3 4 5 13 15 -2 10
14 GEAC-FISE Úri KSK 5 3 0 2 8 6 2 9 7 2 0 5 6 9 -3 0 12 5 0 7 14 15 -1 9
15 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 4 7 -3 4 8 1 1 6 5 12 -7 4 12 2 2 8 9 19 -10 8
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 1 3 4 9 -5 1 7 1 2 4 3 7 -4 2 12 2 3 7 7 16 -9 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 7 7 0 0 21 8 13 21 5 3 0 2 11 10 1 9 12 10 0 2 32 18 14 30
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 5 3 2 0 16 6 10 11 7 4 0 3 22 17 5 12 12 7 2 3 38 23 15 23
3 GEAC-FISE Pilisi LK II. 7 5 1 1 20 7 13 16 5 2 1 2 10 12 -2 7 12 7 2 3 30 19 11 23
4 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 7 4 1 2 26 24 2 13 5 3 0 2 12 7 5 9 12 7 1 4 38 31 7 22
5 GEAC-FISE Inárcs VSE 6 4 1 1 21 11 10 13 6 2 1 3 9 10 -1 7 12 6 2 4 30 21 9 20
6 GEAC-FISE Dány KSK 6 3 0 3 19 17 2 9 6 3 1 2 12 14 -2 10 12 6 1 5 31 31 0 19
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 7 3 0 4 17 22 -5 9 5 3 0 2 16 15 1 9 12 6 0 6 33 37 -4 18
8 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 7 3 1 3 16 13 3 10 5 2 0 3 16 19 -3 6 12 5 1 6 32 32 0 16
9 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 13 14 -1 6 5 3 0 2 16 12 4 9 12 6 0 6 29 26 3 15
10 GEAC-FISE Abonyi KID FC 6 3 1 2 13 9 4 10 6 0 3 3 9 14 -5 3 12 3 4 5 22 23 -1 13
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 5 2 1 2 13 13 0 7 7 1 3 3 16 23 -7 6 12 3 4 5 29 36 -7 13
12 GEAC-FISE Újszilvás KSE 6 2 0 4 13 14 -1 6 6 2 0 4 6 11 -5 6 12 4 0 8 19 25 -6 12
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 1 2 3 10 13 -3 5 6 2 1 3 14 20 -6 7 12 3 3 6 24 33 -9 12
14 GEAC-FISE Sülysápi SE 4 1 1 2 9 15 -6 4 8 2 1 5 13 21 -8 7 12 3 2 7 22 36 -14 11
15 GEAC-FISE Úri KSK 5 2 1 2 14 13 1 7 7 3 0 4 14 19 -5 3 12 5 1 6 28 32 -4 10
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 2 0 3 5 12 -7 3 7 1 1 5 15 22 -7 1 12 3 1 8 20 34 -14 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1---4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-----3 - 2
Dány KSK
--1 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 2---2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0---3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
----0 - 01 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 0-2 - 32 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 8--1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2---
Újlengyel DSE
--1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 0---1 - 1-2 - 6---6 - 2--2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
Össz. 550 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
Össz. 490 4.08 37

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22. 14:00
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Abonyi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
GEAC Sporttelep
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Abonyi sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Dány KSK Sporttelep
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom