Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 14. forduló

Sorsolás
2019. 11. 16. 13:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 11. 16. 13:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 11. 17. 13:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 11. 17. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 11. 17. 13:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 11. 17. 13:00
Inárcs VSE Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 14 12 0 2 38 20 18 36 8.8 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 14 8 3 3 43 26 17 27 9.1 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 14 8 2 4 35 24 11 26 8.6 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
4 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 14 7 2 5 33 25 8 23 8.4 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 14 7 2 5 42 37 5 23 8.6 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
6 Dány KSK Dány KSK 14 7 1 6 34 34 0 22 8.3 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
7 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 14 7 0 7 35 38 -3 21 9.1 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
8 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 14 7 1 6 32 28 4 19 8.4 (-3 pont) 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 14 5 2 7 36 38 -2 17 7.9 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 14 5 2 7 29 40 -11 17 8.6 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
11 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 14 4 4 6 26 27 -1 16 8.4 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
12 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 14 4 4 6 33 40 -7 16 8.8 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
13 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 14 3 4 7 27 37 -10 13 8.6 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 14 4 0 10 20 29 -9 12 8.3 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
15 Úri KSK Úri KSK 14 5 2 7 31 37 -6 11 8.4 (-6 pont) 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 14 4 1 9 23 37 -14 7 7.9 (-6 pont) 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 6 2 0 11 3 8 20 6 4 2 0 8 4 4 14 14 10 4 0 19 7 12 34
2 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 4 2 2 10 5 5 14 6 4 0 2 9 5 4 12 14 8 2 4 19 10 9 26
3 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 6 5 0 1 6 2 4 15 8 3 1 4 12 12 0 10 14 8 1 5 18 14 4 25
4 GEAC-FISE Dány KSK 6 4 1 1 12 10 2 13 8 3 2 3 5 11 -6 11 14 7 3 4 17 21 -4 24
5 GEAC-FISE Inárcs VSE 7 3 2 2 9 8 1 11 7 3 3 1 6 3 3 12 14 6 5 3 15 11 4 23
6 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 19 9 10 14 6 2 1 3 7 6 1 7 14 6 3 5 26 15 11 21
7 GEAC-FISE Abonyi KID FC 7 4 2 1 10 3 7 14 7 2 1 4 4 8 -4 7 14 6 3 5 14 11 3 21
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 6 2 3 1 6 3 3 9 8 3 1 4 8 13 -5 10 14 5 4 5 14 16 -2 19
9 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 1 3 10 8 2 13 6 1 1 4 5 9 -4 4 14 5 2 7 15 17 -2 17
10 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 8 7 1 11 6 1 3 2 9 11 -2 6 14 4 5 5 17 18 -1 17
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 3 2 6 5 1 9 7 2 2 3 4 7 -3 8 14 4 5 5 10 12 -2 17
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 7 2 1 4 6 8 -2 7 7 2 2 3 5 9 -4 8 14 4 3 7 11 17 -6 15
13 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 2 2 5 6 9 -3 5 5 1 3 1 7 7 0 6 14 3 5 6 13 16 -3 11
14 GEAC-FISE Úri KSK 6 3 0 3 8 8 0 9 8 2 1 5 6 9 -3 1 14 5 1 8 14 17 -3 10
15 GEAC-FISE Sülysápi SE 5 1 2 2 5 8 -3 5 9 1 1 7 6 14 -8 4 14 2 3 9 11 22 -11 9
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 6 1 2 3 4 9 -5 2 8 1 3 4 4 8 -4 3 14 2 5 7 8 17 -9 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 8 0 0 24 9 15 24 6 4 0 2 14 11 3 12 14 12 0 2 38 20 18 36
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 6 4 2 0 19 7 12 14 8 4 1 3 24 19 5 13 14 8 3 3 43 26 17 27
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 7 5 1 1 23 12 11 16 7 3 1 3 12 12 0 10 14 8 2 4 35 24 11 26
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 5 1 2 22 10 12 16 6 2 1 3 11 15 -4 7 14 7 2 5 33 25 8 23
5 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 28 26 2 14 6 3 0 3 14 11 3 9 14 7 2 5 42 37 5 23
6 GEAC-FISE Dány KSK 6 3 0 3 19 17 2 9 8 4 1 3 15 17 -2 13 14 7 1 6 34 34 0 22
7 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 0 4 19 22 -3 12 6 3 0 3 16 16 0 9 14 7 0 7 35 38 -3 21
8 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 4 1 4 16 16 0 10 5 3 0 2 16 12 4 9 14 7 1 6 32 28 4 19
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 18 15 3 11 6 2 0 4 18 23 -5 6 14 5 2 7 36 38 -2 17
10 GEAC-FISE Sülysápi SE 5 2 1 2 13 17 -4 7 9 3 1 5 16 23 -7 10 14 5 2 7 29 40 -11 17
11 GEAC-FISE Abonyi KID FC 7 4 1 2 17 11 6 13 7 0 3 4 9 16 -7 3 14 4 4 6 26 27 -1 16
12 GEAC-FISE Galgahévíz SK 6 2 1 3 15 16 -1 7 8 2 3 3 18 24 -6 9 14 4 4 6 33 40 -7 16
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 7 1 2 4 11 15 -4 5 7 2 2 3 16 22 -6 8 14 3 4 7 27 37 -10 13
14 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 0 5 14 16 -2 6 7 2 0 5 6 13 -7 6 14 4 0 10 20 29 -9 12
15 GEAC-FISE Úri KSK 6 2 1 3 15 16 -1 7 8 3 1 4 16 21 -5 4 14 5 2 7 31 37 -6 11
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 6 3 0 3 7 12 -5 6 8 1 1 6 16 25 -9 1 14 4 1 9 23 37 -14 7
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 1-4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
--1 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4--1 - 2
Galgahévíz SK
2 - 1---2 - 22 - 3--2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 1--1 - 0--2 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---1 - 20 - 01 - 3---3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
---1 - 1-3 - 2----4 - 84 - 2-1 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0--3 - 1----5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2--2 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0-1 - 2-0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 3--1 - 1-2 - 6---6 - 2--2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
Össz. 550 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
Össz. 490 4.08 37

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22. 14:00
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Abonyi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
GEAC Sporttelep
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Abonyi sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Dány KSK Sporttelep
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom