Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 16. forduló

Sorsolás
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2020. 02. 22. 14:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2020. 02. 23. 14:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Tápiósági sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
GEAC Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Galgahévízi sportpálya
2020. 02. 23. 14:00
Dány KSK Sporttelep
2020. 02. 23. 14:00
Inárcs VSE Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 16 13 0 3 41 23 18 39 8.7 2020.04.11. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Albertirsa SE
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 16 10 3 3 49 28 21 33 9 2020.04.12. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Dány KSK
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 16 9 3 4 38 26 12 30 9.3 2020.04.11. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Inárcs VSE
4 Dány KSK Dány KSK 16 9 1 6 38 35 3 28 8.3 2020.04.12. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Dány KSK
5 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 16 7 2 7 44 42 2 23 9 2020.04.12. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
Tápiószőlős KSE
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 16 7 2 7 36 34 2 23 9.1 2020.04.11. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Pilisi LK II.
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 16 7 2 7 34 42 -8 23 8.6 2020.04.11. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Galgahévíz SK
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 16 7 0 9 36 43 -7 21 8.4 2020.04.11. 
Újlengyeli sportpálya 
Újlengyel DSE - 
Albertirsa SE
9 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 16 5 5 6 30 27 3 20 8.8 2020.04.11. 
Abonyi sportpálya 
Abonyi KID FC - 
Inárcs VSE
10 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 16 7 1 8 34 35 -1 19 8 (-3 pont) 2020.04.12. 
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza) 
Nyáregyházi SE - 
Újszilvás KSE
11 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 16 5 4 7 36 44 -8 19 8.6 2020.04.11. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Galgahévíz SK
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 16 5 3 8 41 44 -3 18 8.4 2020.04.12. 
Dánszentmiklós KSK Sporttelep 
Dánszentmiklós KSK - 
Tápiószőlős KSE
13 Úri KSK Úri KSK 16 7 2 7 37 39 -2 17 8 (-6 pont) 2020.04.12. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
GEAC-FISE
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 16 3 6 7 28 38 -10 15 8.2 2020.04.11. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Pilisi LK II.
15 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 16 4 0 12 22 33 -11 12 7.8 2020.04.12. 
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza) 
Nyáregyházi SE - 
Újszilvás KSE
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 16 5 2 9 32 43 -11 11 7.9 (-6 pont) 2020.04.12. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
GEAC-FISE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 6 2 0 11 3 8 20 8 4 2 2 9 7 2 14 16 10 4 2 20 10 10 34
2 GEAC-FISE Dány KSK 8 6 1 1 16 11 5 19 8 3 2 3 5 11 -6 11 16 9 3 4 21 22 -1 30
3 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 4 2 2 10 5 5 14 8 5 0 3 11 7 4 15 16 9 2 5 21 12 9 29
4 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 8 6 0 2 8 3 5 18 8 3 1 4 12 12 0 10 16 9 1 6 20 15 5 28
5 GEAC-FISE Inárcs VSE 8 4 2 2 10 8 2 14 8 3 4 1 6 3 3 13 16 7 6 3 16 11 5 27
6 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 2 1 13 3 10 17 8 2 2 4 4 8 -4 8 16 7 4 5 17 11 6 25
7 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 19 9 10 14 8 3 1 4 8 7 1 10 16 7 3 6 27 16 11 24
8 GEAC-FISE Galgahévíz SK 8 3 3 2 7 5 2 12 8 3 1 4 8 13 -5 10 16 6 4 6 15 18 -3 22
9 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 8 7 1 11 8 1 4 3 11 14 -3 7 16 4 6 6 19 21 -2 18
10 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 1 3 10 8 2 13 8 1 1 6 5 12 -7 4 16 5 2 9 15 20 -5 17
11 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 3 2 6 5 1 9 9 2 2 5 5 10 -5 8 16 4 5 7 11 15 -4 17
12 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 2 3 4 6 8 -2 9 7 2 2 3 5 9 -4 8 16 4 5 7 11 17 -6 17
13 GEAC-FISE Sülysápi SE 7 3 2 2 7 8 -1 11 9 1 1 7 6 14 -8 4 16 4 3 9 13 22 -9 15
14 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 2 2 5 6 9 -3 5 7 2 3 2 8 10 -2 9 16 4 5 7 14 19 -5 14
15 GEAC-FISE Úri KSK 8 4 0 4 9 9 0 12 8 2 1 5 6 9 -3 1 16 6 1 9 15 18 -3 13
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 2 3 3 8 12 -4 6 8 1 3 4 4 8 -4 3 16 3 6 7 12 20 -8 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Albertirsa SE 8 8 0 0 24 9 15 24 8 5 0 3 17 14 3 15 16 13 0 3 41 23 18 39
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 8 6 2 0 25 9 16 20 8 4 1 3 24 19 5 13 16 10 3 3 49 28 21 33
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 8 6 1 1 25 13 12 19 8 3 2 3 13 13 0 11 16 9 3 4 38 26 12 30
4 GEAC-FISE Dány KSK 8 5 0 3 23 18 5 15 8 4 1 3 15 17 -2 13 16 9 1 6 38 35 3 28
5 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 8 4 2 2 28 26 2 14 8 3 0 5 16 16 0 9 16 7 2 7 44 42 2 23
6 GEAC-FISE Pilisi LK II. 8 5 1 2 22 10 12 16 8 2 1 5 14 24 -10 7 16 7 2 7 36 34 2 23
7 GEAC-FISE Sülysápi SE 7 4 1 2 18 19 -1 13 9 3 1 5 16 23 -7 10 16 7 2 7 34 42 -8 23
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 8 4 0 4 19 22 -3 12 8 3 0 5 17 21 -4 9 16 7 0 9 36 43 -7 21
9 GEAC-FISE Abonyi KID FC 8 5 1 2 21 11 10 16 8 0 4 4 9 16 -7 4 16 5 5 6 30 27 3 20
10 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 9 4 1 4 16 16 0 10 7 3 0 4 18 19 -1 9 16 7 1 8 34 35 -1 19
11 GEAC-FISE Galgahévíz SK 8 3 1 4 18 20 -2 10 8 2 3 3 18 24 -6 9 16 5 4 7 36 44 -8 19
12 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 8 3 2 3 18 15 3 11 8 2 1 5 23 29 -6 7 16 5 3 8 41 44 -3 18
13 GEAC-FISE Úri KSK 8 4 1 3 21 18 3 13 8 3 1 4 16 21 -5 4 16 7 2 7 37 39 -2 17
14 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 9 1 4 4 12 16 -4 7 7 2 2 3 16 22 -6 8 16 3 6 7 28 38 -10 15
15 GEAC-FISE Újszilvás KSE 7 2 0 5 14 16 -2 6 9 2 0 7 8 17 -9 6 16 4 0 12 22 33 -11 12
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 4 1 3 16 18 -2 10 8 1 1 6 16 25 -9 1 16 5 2 9 32 43 -11 11
 
Abonyi KID FC
-4 - 22 - 3-2 - 1-1 - 14 - 0-0 - 2-4 - 1-4 - 1-
Albertirsa SE
2 - 1-5 - 1-3 - 1-4 - 2-3 - 21 - 0--5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 27 - 33 - 71 - 1-2 - 2---3 - 2
Dány KSK
-2 - 01 - 22 - 4---4 - 3--5 - 26 - 4-2 - 11 - 2
Galgahévíz SK
2 - 11 - 3--2 - 22 - 3--2 - 34 - 2-2 - 13 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 50 - 2---2 - 15 - 2-1 - 04 - 4-2 - 02 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0-2 - 1-3 - 2--4 - 14 - 0--4 - 52 - 1-
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
0 - 0--1 - 20 - 01 - 31 - 1--3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
-1 - 2--4 - 3-1 - 02 - 22 - 32 - 12 - 3-1 - 0-1 - 2
Pilisi LK II.
2 - 2--1 - 2-6 - 1-3 - 1-2 - 3-3 - 11 - 04 - 0-
Sülysápi SE
--3 - 11 - 1-3 - 2----4 - 84 - 22 - 11 - 4-
Tápiógyörgye KSK
2 - 22 - 0--3 - 3-4 - 0-3 - 23 - 1--3 - 0-5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 31 - 2--3 - 2--2 - 2
Újlengyel DSE
2 - 0-1 - 45 - 3-5 - 4-3 - 4--1 - 3-1 - 41 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0-1 - 2-0 - 1-2 - 3--0 - 25 - 6-3 - 2
Úri KSK
3 - 01 - 32 - 1-1 - 1-2 - 6--4 - 16 - 2--2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
16. 26 3.3
17. 28 3.5
18. 30 3.8
19. 24 3
Össz. 658 4.3
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
16. 38 4.75 2
17. 27 3.38 1
18. 29 3.63 3
19. 28 3.5 0
Össz. 612 4.03 43

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
04. 11. 16:00
2020. 04. 11. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 25. 16:30
2020. 04. 25. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 09. 16:30
2020. 05. 09. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 23. 17:00
2020. 05. 23. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • OTP Simple