Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 2. forduló

Sorsolás
2019. 08. 24. 17:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 08. 24. 17:00
Úri sportpálya
2019. 08. 24. 17:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 08. 25. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 08. 25. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 08. 25. 17:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 2 2 0 0 9 3 6 6 15.5 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
2 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 2 2 0 0 8 2 6 6 15 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
3 Inárcs VSE Inárcs VSE 2 2 0 0 4 0 4 6 8 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
4 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 10.5 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
5 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 2 1 0 1 11 7 4 3 13 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
6 Albertirsa SE Albertirsa SE 2 1 0 1 5 4 1 3 7 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
7 Sülysápi SE Sülysápi SE 2 1 0 1 4 3 1 3 8.5 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
8 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 2 1 0 1 5 5 0 3 10.5 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 2 1 0 1 4 4 0 3 5.5 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
10 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 2 1 0 1 1 1 0 3 8 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
11 Dány KSK Dány KSK 2 1 0 1 7 9 -2 3 5.5 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 2 0 2 0 3 3 0 2 8.5 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
13 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 2 0 1 1 1 2 -1 1 11 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
14 Úri KSK Úri KSK 2 0 0 2 4 7 -3 0 5 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 3 10 -7 0 3 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 2 0 0 2 1 11 -10 0 1.5 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 2 0 2 6
4 GEAC-FISE Pilisi LK II. 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 GEAC-FISE Albertirsa SE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 1 2 3
6 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 0 1 6 5 1 3
7 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 0 1 2 1 1 3
8 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 2 1 0 1 1 1 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3
9 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 GEAC-FISE Úri KSK 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 4 3 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 4 6 -2 3
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
14 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 1 1 2 4 -2 1
15 GEAC-FISE Újlengyel DSE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 1 1 0 0 6 1 5 3 1 1 0 0 3 2 1 3 2 2 0 0 9 3 6 6
2 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 5 0 5 3 2 2 0 0 8 2 6 6
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6
4 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 3 2 1 3 2 1 1 0 5 4 1 4
5 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 0 1 4 6 -2 0 2 1 0 1 11 7 4 3
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 5 4 1 3
7 GEAC-FISE Sülysápi SE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 0 1 4 3 1 3
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 5 5 0 3
9 GEAC-FISE Nyáregyházi SE 2 1 0 1 4 4 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 4 0 3
10 GEAC-FISE Újszilvás KSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
11 GEAC-FISE Dány KSK 1 1 0 0 6 4 2 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 1 0 1 7 9 -2 3
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 2 0 3 3 0 2
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
14 GEAC-FISE Úri KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 0 1 2 3 -1 0 2 0 0 2 4 7 -3 0
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK 1 0 0 1 2 3 -1 0 1 0 0 1 1 7 -6 0 2 0 0 2 3 10 -7 0
16 GEAC-FISE GEAC-FISE 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 1 6 -5 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 GEAC-FISE Pilisi LK II. 66
2 GEAC-FISE Dánszentmiklós KSK 66
3 GEAC-FISE Inárcs VSE 46
4 GEAC-FISE Tápiógyörgye KSK 14
5 GEAC-FISE Tápiószőlős KSE 43
6 GEAC-FISE Albertirsa SE 13
7 GEAC-FISE Sülysápi SE
13
8 GEAC-FISE Újlengyel DSE 03
9 GEAC-FISE Nyáregyházi SE
03
10 GEAC-FISE Újszilvás KSE 03
11 GEAC-FISE Dány KSK -23
12 GEAC-FISE Abonyi KID FC 02
13 GEAC-FISE Nagykőrösi Kinizsi SE II. -11
14 GEAC-FISE Úri KSK -30
15 GEAC-FISE Galgahévíz SK -70
16 GEAC-FISE GEAC-FISE -100
 
Abonyi KID FC
------1 - 1--------
Albertirsa SE
--5 - 1------------
Dánszentmiklós KSK
--------------3 - 2
Dány KSK
-----------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3------
GEAC-FISE
--0 - 5------------
Inárcs VSE
-3 - 0-------------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
-------------0 - 1-
Nyáregyházi SE
---------2 - 12 - 3----
Pilisi LK II.
-----6 - 1---------
Sülysápi SE
---------------
Tápiógyörgye KSK
2 - 2--------------
Tápiószőlős KSE
----7 - 1----------
Újlengyel DSE
----------1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1--------
Úri KSK
-------------2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
Össz. 550 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
Össz. 490 4.08 37

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22. 14:00
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Abonyi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
GEAC Sporttelep
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Abonyi sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Dány KSK Sporttelep
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom