Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 5. forduló

Sorsolás
2019. 09. 14. 11:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 14. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 14. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 15. 16:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 15. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 5 5 0 0 19 9 10 15 11.2
2 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 5 4 1 0 23 11 12 13 10.8
3 Albertirsa SE Albertirsa SE 5 4 0 1 14 7 7 12 10.2
4 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 5 4 0 1 20 15 5 12 11.8
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 5 3 1 1 10 4 6 10 6
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 5 3 0 2 15 9 6 9 11.8
7 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 18 16 2 7 9.6
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 5 2 1 2 13 14 -1 7 8.4
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 5 2 0 3 10 11 -1 6 10
10 Úri KSK Úri KSK 5 2 0 3 10 13 -3 6 5.6
11 Dány KSK Dány KSK 5 2 0 3 13 17 -4 6 4.2
12 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 5 1 2 2 5 9 -4 5 9.8
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 5 1 0 4 6 12 -6 3 7.2
14 GEAC-FISE GEAC-FISE 5 1 0 4 8 19 -11 3 6.4
15 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 5 0 2 3 8 14 -6 2 7.6
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 5 0 0 5 13 25 -12 0 5.4
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 3 1 2 6 3 3 0 0 10 5 5 9 5 5 0 0 13 6 7 15
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 2 1 0 10 3 7 7 2 1 1 0 4 1 3 4 5 3 2 0 14 4 10 11
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 2 1 0 5 1 4 7 2 1 0 1 2 1 1 3 5 3 1 1 7 2 5 10
4 Galgahévíz SK Úri KSK 2 2 0 0 5 1 4 6 3 1 0 2 2 3 -1 3 5 3 0 2 7 4 3 9
5 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 1 0 5 1 4 7 2 0 2 0 2 2 0 2 5 2 3 0 7 3 4 9
6 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5 5 2 3 0 5 3 2 9
7 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 4 4 0 6 1 0 1 0 1 1 0 1 5 2 1 2 5 5 0 7
8 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 7 3 4 6 2 0 0 2 2 4 -2 0 5 2 0 3 9 7 2 6
9 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 5 1 2 2 8 9 -1 5
10 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 1 2 2 3 5 -2 5
11 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 2 0 1 0 1 5 2 0 0 2 1 5 -4 0 5 1 2 2 2 5 -3 5
12 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 1 0 5 4 1 4 3 0 1 2 1 9 -8 1 5 1 2 2 6 13 -7 5
13 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 1 0 2 5 6 -1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 5 1 1 3 6 8 -2 4
14 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 4 1 1 2 3 4 -1 4 5 1 1 3 6 9 -3 4
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 1 1 0 3 2 1 4 3 0 0 3 3 12 -9 0 5 1 1 3 6 14 -8 4
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 0 1 1 1 4 -3 1 3 0 0 3 1 5 -4 0 5 0 1 4 2 9 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 12 8 4 9 2 2 0 0 7 1 6 6 5 5 0 0 19 9 10 15
2 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 1 0 7 3 4 4 3 3 0 0 16 8 8 9 5 4 1 0 23 11 12 13
3 Galgahévíz SK Albertirsa SE 3 3 0 0 10 3 7 9 2 1 0 1 4 4 0 3 5 4 0 1 14 7 7 12
4 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 11 10 1 6 2 2 0 0 9 5 4 6 5 4 0 1 20 15 5 12
5 Galgahévíz SK Inárcs VSE 2 2 0 0 7 1 6 6 3 1 1 1 3 3 0 4 5 3 1 1 10 4 6 10
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 0 1 11 3 8 6 2 1 0 1 4 6 -2 3 5 3 0 2 15 9 6 9
7 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 3 1 1 1 8 5 3 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 5 2 1 2 18 16 2 7
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 4 2 1 1 9 6 3 7 5 2 1 2 13 14 -1 7
9 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 9 9 0 6 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 2 0 3 10 11 -1 6
10 Galgahévíz SK Úri KSK 2 1 0 1 5 4 1 3 3 1 0 2 5 9 -4 3 5 2 0 3 10 13 -3 6
11 Galgahévíz SK Dány KSK 2 1 0 1 7 6 1 3 3 1 0 2 6 11 -5 3 5 2 0 3 13 17 -4 6
12 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 2 0 1 1 2 5 -3 1 5 1 2 2 5 9 -4 5
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 2 0 0 2 5 7 -2 0 3 1 0 2 1 5 -4 3 5 1 0 4 6 12 -6 3
14 Galgahévíz SK GEAC-FISE 2 1 0 1 2 6 -4 3 3 0 0 3 6 13 -7 0 5 1 0 4 8 19 -11 3
15 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 5 9 -4 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 5 0 2 3 8 14 -6 2
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 2 0 0 2 5 8 -3 0 3 0 0 3 8 17 -9 0 5 0 0 5 13 25 -12 0
 
Abonyi KID FC
----2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2------1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2--------6 - 4---
Galgahévíz SK
--------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1-------
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1------
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
----4 - 3----2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-------4 - 0-
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2-------------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 0--------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
------0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0------------2 - 4-
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
16. 26 3.3
17. 28 3.5
18. 30 3.8
19. 24 3
Össz. 658 4.3
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
16. 38 4.75 2
17. 27 3.38 1
18. 29 3.63 3
19. 28 3.5 0
Össz. 612 4.03 43

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple