Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 6. forduló

Sorsolás
2019. 09. 21. 16:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 09. 21. 16:00
Dány KSK Sporttelep
2019. 09. 21. 16:00
Úri sportpálya
2019. 09. 22. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 09. 22. 16:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 09. 22. 17:00
GEAC Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 6 5 0 1 17 9 8 15 9
2 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 6 5 0 1 19 12 7 15 10.2
3 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 6 5 0 1 25 19 6 15 9.8
4 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 6 4 1 1 23 12 11 13 11.7
5 Inárcs VSE Inárcs VSE 6 3 1 2 14 9 5 10 5.5
6 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 6 3 0 3 17 12 5 9 9.2
7 Úri KSK Úri KSK 6 3 0 3 16 15 1 9 7.5
8 Dány KSK Dány KSK 6 3 0 3 17 20 -3 9 5.3
9 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 6 2 1 3 20 19 1 7 9.3
10 Sülysápi SE Sülysápi SE 6 2 1 3 15 20 -5 7 9
11 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 6 2 0 4 13 15 -2 6 9.7
12 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 6 2 0 4 9 12 -3 6 6.2
13 GEAC-FISE GEAC-FISE 6 2 0 4 9 19 -10 6 6.8
14 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 6 1 2 3 11 16 -5 5 8.5
15 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 6 1 2 3 6 11 -5 5 10.7
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 6 1 0 5 15 26 -11 3 7.7
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 2 0 0 3 1 2 6 4 3 0 1 10 6 4 9 6 5 0 1 13 7 6 15
2 Galgahévíz SK Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 3 1 0 2 2 3 -1 3 6 4 0 2 10 6 4 12
3 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 1 0 5 1 4 7 3 1 2 0 4 3 1 5 6 3 3 0 9 4 5 12
4 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 2 1 0 10 3 7 7 3 1 1 1 4 2 2 4 6 3 2 1 14 5 9 11
5 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 2 1 1 6 3 3 7 2 1 0 1 2 1 1 3 6 3 1 2 8 4 4 10
6 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 7 3 4 6 3 1 0 2 5 6 -1 3 6 3 0 3 12 9 3 9
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 1 1 1 4 4 0 4 3 1 2 0 3 2 1 5 6 2 3 1 7 6 1 9
8 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 2 2 2 4 5 -1 8
9 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 1 0 8 6 2 7 3 0 1 2 1 9 -8 1 6 2 2 2 9 15 -6 8
10 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 1 1 1 3 3 0 4 6 2 1 3 8 9 -1 7
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 4 4 0 6 2 0 1 1 3 4 -1 1 6 2 1 3 7 8 -1 7
12 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 2 0 1 0 1 5 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 1 3 2 2 5 -3 6
13 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 4 5 -1 4 2 0 1 1 5 6 -1 1 6 1 2 3 9 11 -2 5
14 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 0 0 3 3 12 -9 0 6 1 2 3 6 14 -8 5
15 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 3 5 -2 0 5 1 1 3 5 7 -2 4 6 1 1 4 8 12 -4 4
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 1 1 1 2 4 -2 4 3 0 0 3 1 5 -4 0 6 1 1 4 3 9 -6 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 4 0 0 13 5 8 12 2 1 0 1 4 4 0 3 6 5 0 1 17 9 8 15
2 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 3 3 0 0 12 8 4 9 3 2 0 1 7 4 3 6 6 5 0 1 19 12 7 15
3 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 3 2 0 1 11 10 1 6 3 3 0 0 14 9 5 9 6 5 0 1 25 19 6 15
4 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 2 1 1 0 7 3 4 4 4 3 0 1 16 9 7 9 6 4 1 1 23 12 11 13
5 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 2 0 1 11 6 5 6 3 1 1 1 3 3 0 4 6 3 1 2 14 9 5 10
6 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 3 2 0 1 11 3 8 6 3 1 0 2 6 9 -3 3 6 3 0 3 17 12 5 9
7 Galgahévíz SK Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 3 1 0 2 5 9 -4 3 6 3 0 3 16 15 1 9
8 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 0 1 11 9 2 6 3 1 0 2 6 11 -5 3 6 3 0 3 17 20 -3 9
9 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 10 8 2 4 2 1 0 1 10 11 -1 3 6 2 1 3 20 19 1 7
10 Galgahévíz SK Sülysápi SE 1 0 0 1 4 8 -4 0 5 2 1 2 11 12 -1 7 6 2 1 3 15 20 -5 7
11 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 4 2 0 2 9 9 0 6 2 0 0 2 4 6 -2 0 6 2 0 4 13 15 -2 6
12 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 0 2 8 7 1 3 3 1 0 2 1 5 -4 3 6 2 0 4 9 12 -3 6
13 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 2 0 1 3 6 -3 6 3 0 0 3 6 13 -7 0 6 2 0 4 9 19 -10 6
14 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 3 0 1 2 5 9 -4 1 3 1 1 1 6 7 -1 4 6 1 2 3 11 16 -5 5
15 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 0 1 2 3 7 -4 1 6 1 2 3 6 11 -5 5
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 0 2 7 9 -2 3 3 0 0 3 8 17 -9 0 6 1 0 5 15 26 -11 3
 
Abonyi KID FC
----2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2----1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
---6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3---6 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0----
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 1-
Nyáregyházi SE
----4 - 3----2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-------4 - 0-
Sülysápi SE
----------4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2-------------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3----
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
16. 26 3.3
17. 28 3.5
18. 30 3.8
19. 24 3
Össz. 658 4.3
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
16. 38 4.75 2
17. 27 3.38 1
18. 29 3.63 3
19. 28 3.5 0
Össz. 612 4.03 43

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
06. 30.
2020. 06. 30.
GEAC Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dány KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Újszilvás KSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Tápiószőlős KSE Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
06. 30.
2020. 06. 30.
Abonyi sportpálya
06. 30.
2020. 06. 30.
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple