Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 7. forduló

Sorsolás
2019. 09. 28. 16:00
Abonyi sportpálya
2019. 09. 28. 16:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 09. 28. 16:00
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
2019. 09. 28. 16:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
2019. 09. 29. 15:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
2019. 09. 29. 16:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
2019. 09. 29. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2019. 09. 29. 16:00
Tápiógyörgye KSK Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 7 6 0 1 22 12 10 18 8.1 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 7 6 0 1 26 19 7 18 10.6 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
3 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 7 5 0 2 22 17 5 15 9.6 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
4 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 7 4 2 1 26 15 11 14 11.9 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
5 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 7 4 0 3 20 13 7 12 9.9 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
6 Dány KSK Dány KSK 7 4 0 3 20 22 -2 12 6.7 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
7 Inárcs VSE Inárcs VSE 7 3 1 3 14 10 4 10 6.4 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
8 Sülysápi SE Sülysápi SE 7 3 1 3 18 22 -4 10 9.3 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
9 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 7 3 0 4 14 15 -1 9 9.3 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
10 Úri KSK Úri KSK 7 3 0 4 17 19 -2 9 7.4 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
11 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 7 2 2 3 15 17 -2 8 9 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
12 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 7 2 1 4 21 22 -1 7 8.4 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
13 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 7 2 0 5 9 13 -4 6 5.9 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
14 GEAC-FISE GEAC-FISE 7 2 0 5 11 22 -11 6 6.6 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
15 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 7 1 2 4 8 14 -6 5 9.9 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 7 1 1 5 18 29 -11 4 7.1 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 3 3 0 0 4 1 3 9 4 3 0 1 10 6 4 9 7 6 0 1 14 7 7 18
2 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 2 1 1 6 3 3 7 3 2 0 1 5 3 2 6 7 4 1 2 11 6 5 13
3 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 4 2 2 0 6 2 4 8 3 1 2 0 4 3 1 5 7 3 4 0 10 5 5 13
4 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 4 3 0 1 8 3 5 9 3 1 0 2 5 6 -1 3 7 4 0 3 13 9 4 12
5 Galgahévíz SK Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 4 1 0 3 2 4 -2 3 7 4 0 3 10 7 3 12
6 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 4 2 1 1 12 6 6 7 3 1 1 1 4 2 2 4 7 3 2 2 16 8 8 11
7 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 1 0 8 6 2 7 4 1 1 2 2 9 -7 4 7 3 2 2 10 15 -5 11
8 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 2 0 2 6 6 0 6 3 1 1 1 3 3 0 4 7 3 1 3 9 9 0 10
9 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 1 1 1 4 4 0 4 4 1 3 0 3 2 1 6 7 2 4 1 7 6 1 10
10 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 5 2 1 2 4 4 0 7 2 0 1 1 3 4 -1 1 7 2 2 3 7 8 -1 8
11 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 1 1 3 3 0 4 4 1 1 2 1 3 -2 4 7 2 2 3 4 6 -2 8
12 Galgahévíz SK Sülysápi SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 5 1 1 3 5 7 -2 4 7 2 1 4 9 12 -3 7
13 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 4 5 -1 4 3 0 2 1 6 7 -1 2 7 1 3 3 10 12 -2 6
14 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 4 1 2 1 1 1 0 5 3 0 1 2 1 5 -4 1 7 1 3 3 2 6 -4 6
15 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 2 0 3 2 1 5 4 0 0 4 3 13 -10 0 7 1 2 4 6 15 -9 5
16 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 1 1 1 2 4 -2 4 4 0 0 4 1 6 -5 0 7 1 1 5 3 10 -7 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Galgahévíz SK Albertirsa SE 4 4 0 0 13 5 8 12 3 2 0 1 9 7 2 6 7 6 0 1 22 12 10 18
2 Galgahévíz SK Újlengyel DSE 4 3 0 1 12 10 2 9 3 3 0 0 14 9 5 9 7 6 0 1 26 19 7 18
3 Galgahévíz SK Dánszentmiklós KSK 4 3 0 1 15 13 2 9 3 2 0 1 7 4 3 6 7 5 0 2 22 17 5 15
4 Galgahévíz SK Tápiógyörgye KSK 3 1 2 0 10 6 4 5 4 3 0 1 16 9 7 9 7 4 2 1 26 15 11 14
5 Galgahévíz SK Pilisi LK II. 4 3 0 1 14 4 10 9 3 1 0 2 6 9 -3 3 7 4 0 3 20 13 7 12
6 Galgahévíz SK Dány KSK 3 2 0 1 11 9 2 6 4 2 0 2 9 13 -4 6 7 4 0 3 20 22 -2 12
7 Galgahévíz SK Inárcs VSE 3 2 0 1 11 6 5 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 7 3 1 3 14 10 4 10
8 Galgahévíz SK Sülysápi SE 2 1 0 1 7 10 -3 3 5 2 1 2 11 12 -1 7 7 3 1 3 18 22 -4 10
9 Galgahévíz SK Nyáregyházi SE 5 3 0 2 10 9 1 9 2 0 0 2 4 6 -2 0 7 3 0 4 14 15 -1 9
10 Galgahévíz SK Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 4 1 0 3 6 13 -7 3 7 3 0 4 17 19 -2 9
11 Galgahévíz SK Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 1 1 2 9 10 -1 4 3 1 1 1 6 7 -1 4 7 2 2 3 15 17 -2 8
12 Galgahévíz SK Tápiószőlős KSE 4 1 1 2 10 8 2 4 3 1 0 2 11 14 -3 3 7 2 1 4 21 22 -1 7
13 Galgahévíz SK Újszilvás KSE 3 1 0 2 8 7 1 3 4 1 0 3 1 6 -5 3 7 2 0 5 9 13 -4 6
14 Galgahévíz SK GEAC-FISE 3 2 0 1 3 6 -3 6 4 0 0 4 8 16 -8 0 7 2 0 5 11 22 -11 6
15 Galgahévíz SK Abonyi KID FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 3 0 1 2 3 7 -4 1 7 1 2 4 8 14 -6 5
16 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 3 1 0 2 7 9 -2 3 4 0 1 3 11 20 -9 1 7 1 1 5 18 29 -11 4
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2----1 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3---6 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 3---3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0----
Inárcs VSE
-3 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
----4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-----3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
-----3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3---------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 4--7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3--1 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-----5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
Össz. 550 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
Össz. 490 4.08 37

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22. 14:00
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Abonyi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
GEAC Sporttelep
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Abonyi sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Dány KSK Sporttelep
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom