Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

III. osztályú felnőtt bajnokság, Keleti csoport 8. forduló

Sorsolás
2019. 10. 05. 15:00
Pilisi LK Sporttelep
2019. 10. 05. 15:00
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
2019. 10. 06. 15:00
Tápiószőlős KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Újszilvás KSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Inárcs VSE Sporttelep
2019. 10. 06. 15:00
Galgahévízi sportpálya
2019. 10. 06. 17:00
GEAC Sporttelep
2019. 11. 30. 13:30
Dány KSK Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 Albertirsa SE Albertirsa SE 8 7 0 1 27 14 13 21 7.4 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
2 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 8 6 0 2 28 24 4 18 9.4 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
3 Pilisi LK II. Pilisi LK II. 8 5 0 3 23 14 9 15 9.9 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
4 Dánszentmiklós KSK Dánszentmiklós KSK 8 5 0 3 23 19 4 15 9.3 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
5 Dány KSK Dány KSK 8 5 0 3 25 24 1 15 6.3 2020.02.23. 
Dány KSK Sporttelep 
Dány KSK - 
Albertirsa SE
6 Tápiógyörgye KSK Tápiógyörgye KSK 8 4 2 2 28 20 8 14 10.9 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
7 Úri KSK Úri KSK 8 4 0 4 21 21 0 12 9.3 2020.02.23. 
Úri sportpálya 
Úri KSK - 
Dánszentmiklós KSK
8 Nyáregyházi SE Nyáregyházi SE 8 4 0 4 17 17 0 12 10 2020.02.23. 
Tápiógyörgye KSK Sporttelep 
Tápiógyörgye KSK - 
Nyáregyházi SE
9 Inárcs VSE Inárcs VSE 8 3 2 3 17 13 4 11 7.3 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
10 Tápiószőlős KSE Tápiószőlős KSE 8 3 1 4 23 23 0 10 7.6 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
11 Sülysápi SE Sülysápi SE 8 3 1 4 20 26 -6 10 9.9 2020.02.23. 
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp) 
Sülysápi SE - 
Újlengyel DSE
12 Nagykőrösi Kinizsi SE II. Nagykőrösi Kinizsi SE II. 8 2 2 4 16 20 -4 8 8.5 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
13 Galgahévíz SK Galgahévíz SK 8 2 1 5 22 31 -9 7 7.5 2020.02.23. 
Galgahévízi sportpálya 
Galgahévíz SK - 
Tápiószőlős KSE
14 Újszilvás KSE Újszilvás KSE 8 2 0 6 11 16 -5 6 6.1 2020.02.23. 
Inárcs VSE Sporttelep 
Inárcs VSE - 
Újszilvás KSE
15 GEAC-FISE GEAC-FISE 8 2 0 6 13 26 -13 6 7.1 2020.02.23. 
GEAC Sporttelep 
GEAC-FISE - 
Pilisi LK II.
16 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 8 1 3 4 11 17 -6 6 9.8 2020.02.22. 
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep 
Nagykőrösi Kinizsi SE II. - 
Abonyi KID FC
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Abonyi KID FC Tápiógyörgye KSK 3 3 0 0 4 1 3 9 5 3 0 2 11 9 2 9 8 6 0 2 15 10 5 18
2 Abonyi KID FC Albertirsa SE 5 3 1 1 8 3 5 10 3 2 0 1 5 3 2 6 8 5 1 2 13 6 7 16
3 Abonyi KID FC Pilisi LK II. 5 3 2 0 7 2 5 11 3 1 2 0 4 3 1 5 8 4 4 0 11 5 6 16
4 Abonyi KID FC Úri KSK 3 3 0 0 8 3 5 9 5 2 0 3 6 6 0 6 8 5 0 3 14 9 5 15
5 Abonyi KID FC Dány KSK 4 3 1 0 11 7 4 10 4 1 1 2 2 9 -7 4 8 4 2 2 13 16 -3 14
6 Abonyi KID FC Újlengyel DSE 4 3 0 1 8 3 5 9 4 1 0 3 5 8 -3 3 8 4 0 4 13 11 2 12
7 Abonyi KID FC Dánszentmiklós KSK 4 2 1 1 12 6 6 7 4 1 1 2 4 4 0 4 8 3 2 3 16 10 6 11
8 Abonyi KID FC Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 2 0 2 6 6 0 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 1 4 9 10 -1 10
9 Abonyi KID FC Inárcs VSE 4 1 1 2 5 6 -1 4 4 1 3 0 3 2 1 6 8 2 4 2 8 8 0 10
10 Abonyi KID FC Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 6 5 1 7 3 0 2 1 6 7 -1 2 8 2 3 3 12 12 0 9
11 Abonyi KID FC Nyáregyházi SE 5 2 1 2 4 4 0 7 3 0 2 1 4 5 -1 2 8 2 3 3 8 9 -1 9
12 Abonyi KID FC Újszilvás KSE 4 1 2 1 4 4 0 5 4 1 1 2 1 3 -2 4 8 2 3 3 5 7 -2 9
13 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 1 2 1 1 1 0 5 4 1 1 2 3 6 -3 4 8 2 3 3 4 7 -3 9
14 Abonyi KID FC Galgahévíz SK 4 2 2 0 6 2 4 8 4 0 0 4 3 13 -10 0 8 2 2 4 9 15 -6 8
15 Abonyi KID FC Sülysápi SE 2 1 0 1 4 5 -1 3 6 1 1 4 5 10 -5 4 8 2 1 5 9 15 -6 7
16 Abonyi KID FC GEAC-FISE 4 1 1 2 4 8 -4 4 4 0 0 4 1 6 -5 0 8 1 1 6 5 14 -9 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Abonyi KID FC Albertirsa SE 5 5 0 0 18 7 11 15 3 2 0 1 9 7 2 6 8 7 0 1 27 14 13 21
2 Abonyi KID FC Újlengyel DSE 4 3 0 1 12 10 2 9 4 3 0 1 16 14 2 9 8 6 0 2 28 24 4 18
3 Abonyi KID FC Pilisi LK II. 5 4 0 1 17 5 12 12 3 1 0 2 6 9 -3 3 8 5 0 3 23 14 9 15
4 Abonyi KID FC Dánszentmiklós KSK 4 3 0 1 15 13 2 9 4 2 0 2 8 6 2 6 8 5 0 3 23 19 4 15
5 Abonyi KID FC Dány KSK 4 3 0 1 16 11 5 9 4 2 0 2 9 13 -4 6 8 5 0 3 25 24 1 15
6 Abonyi KID FC Tápiógyörgye KSK 3 1 2 0 10 6 4 5 5 3 0 2 18 14 4 9 8 4 2 2 28 20 8 14
7 Abonyi KID FC Úri KSK 3 2 0 1 11 6 5 6 5 2 0 3 10 15 -5 6 8 4 0 4 21 21 0 12
8 Abonyi KID FC Nyáregyházi SE 5 3 0 2 10 9 1 9 3 1 0 2 7 8 -1 3 8 4 0 4 17 17 0 12
9 Abonyi KID FC Inárcs VSE 4 2 1 1 14 9 5 7 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 2 3 17 13 4 11
10 Abonyi KID FC Tápiószőlős KSE 5 2 1 2 12 9 3 7 3 1 0 2 11 14 -3 3 8 3 1 4 23 23 0 10
11 Abonyi KID FC Sülysápi SE 2 1 0 1 7 10 -3 3 6 2 1 3 13 16 -3 7 8 3 1 4 20 26 -6 10
12 Abonyi KID FC Nagykőrösi Kinizsi SE II. 4 1 1 2 9 10 -1 4 4 1 1 2 7 10 -3 4 8 2 2 4 16 20 -4 8
13 Abonyi KID FC Galgahévíz SK 4 2 0 2 11 11 0 6 4 0 1 3 11 20 -9 1 8 2 1 5 22 31 -9 7
14 Abonyi KID FC Újszilvás KSE 4 1 0 3 10 10 0 3 4 1 0 3 1 6 -5 3 8 2 0 6 11 16 -5 6
15 Abonyi KID FC GEAC-FISE 4 2 0 2 5 10 -5 6 4 0 0 4 8 16 -8 0 8 2 0 6 13 26 -13 6
16 Abonyi KID FC Abonyi KID FC 4 1 1 2 5 7 -2 4 4 0 2 2 6 10 -4 2 8 1 3 4 11 17 -6 6
 
Abonyi KID FC
--2 - 3-2 - 1-1 - 1--0 - 2-----
Albertirsa SE
--5 - 1---4 - 2-3 - 2---5 - 21 - 0-
Dánszentmiklós KSK
-3 - 5-6 - 4-3 - 2--------3 - 2
Dány KSK
--1 - 2----4 - 3--5 - 26 - 4---
Galgahévíz SK
2 - 1-------2 - 34 - 2--3 - 5--
GEAC-FISE
--0 - 5----2 - 1--1 - 0---2 - 4
Inárcs VSE
3 - 33 - 0------4 - 1---4 - 5--
Nagykőrösi Kinizsi SE II.
---------3 - 32 - 5--0 - 14 - 1
Nyáregyházi SE
----4 - 3-1 - 0--2 - 12 - 3---1 - 2
Pilisi LK II.
---1 - 2-6 - 1-3 - 1---3 - 1-4 - 0-
Sülysápi SE
-----3 - 2----4 - 8----
Tápiógyörgye KSK
2 - 2---3 - 3---------5 - 1
Tápiószőlős KSE
-1 - 42 - 1-7 - 1-0 - 02 - 3-------
Újlengyel DSE
---5 - 3-5 - 4----1 - 3--1 - 0-
Újszilvás KSE
--3 - 0---0 - 1-2 - 3---5 - 6--
Úri KSK
3 - 0---------6 - 2--2 - 4-
Tipper.io Tipper.io

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 38 4.8
2. 37 4.6
3. 35 4.4
4. 51 6.4
5. 44 5.5
6. 41 5.1
7. 35 4.4
8. 44 5.5
9. 27 3.4
10. 30 3.8
11. 32 4
12. 43 5.4
13. 31 3.9
14. 29 3.6
15. 33 4.1
Össz. 550 4.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 37 4.63 0
2. 27 3.38 1
3. 24 3 1
4. 31 3.88 3
5. 34 4.25 3
6. 37 4.63 2
7. 33 4.13 1
8. 34 4.25 5
9. 34 4.25 6
10. 35 4.38 2
11. 32 4 4
12. 38 4.75 1
13. 25 3.13 5
14. 31 3.88 1
15. 38 4.75 2
Össz. 490 4.08 37

BAJNOKSÁG CSAPATAI

Abonyi KID FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
02. 22. 14:00
2020. 02. 22. 14:00
Nagykőrösi Kinizsi SE Sporttelep
03. 01. 14:00
2020. 03. 01. 14:00
Abonyi sportpálya
03. 08. 14:30
2020. 03. 08. 14:30
Tápiósülyi sportpálya (Sülysáp)
03. 14. 15:00
2020. 03. 14. 15:00
Abonyi sportpálya
03. 22. 15:00
2020. 03. 22. 15:00
GEAC Sporttelep
03. 29. 15:30
2020. 03. 29. 15:30
Abonyi sportpálya
04. 05. 16:00
2020. 04. 05. 16:00
Dány KSK Sporttelep
04. 12. 16:00
2020. 04. 12. 16:00
Abonyi sportpálya
04. 19. 16:00
2020. 04. 19. 16:00
Újszilvás KSE Sporttelep
04. 26. 16:30
2020. 04. 26. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 03. 16:30
2020. 05. 03. 16:30
Tápiószőlős KSE Sporttelep
05. 10. 16:30
2020. 05. 10. 16:30
Abonyi sportpálya
05. 17. 17:00
2020. 05. 17. 17:00
Dánszentmiklós KSK Sporttelep
05. 24. 17:00
2020. 05. 24. 17:00
Abonyi sportpálya
05. 31. 17:00
2020. 05. 31. 17:00
Farkas László Sporttelep (Nyáregyháza)
Szakmai stáb Poszt
BOROS ZSOLT Technikai vezető
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom