Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MOL Magyar Kupa 6. forduló

Sorsolás
2020. 09. 18. 20:00
Soproni Városi Stadion
BÜNTETŐKKEL: 4 - 5
2020. 09. 19. 13:00
Ráckevei sportpálya
2020. 09. 19. 14:00
Szarvaskend Sportegyesület
2020. 09. 19. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2020. 09. 19. 14:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2020. 09. 19. 14:30
Bonyhád-Börzsönyi Sportegyesület Sporttelepe
2020. 09. 19. 15:00
Makó Város Sportcenrum
2020. 09. 19. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2020. 09. 19. 15:00
Mohács
2020. 09. 19. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Diósjenői sportpálya
2020. 09. 19. 15:00
Mezőkeresztes Sportpálya
2020. 09. 19. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
ELMARADT
2020. 09. 19. 15:00
Szeghalom Városi Sportcsarnok és Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2020. 09. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2020. 09. 19. 15:00
Sárszentmiklós (Sárbogárd) Sportpálya
2020. 09. 19. 15:00
BKV Előre Stadion
2020. 09. 19. 15:00
BVSC-Zugló Stadion
2020. 09. 19. 15:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Csornai SE
2020. 09. 19. 15:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Bodajk Sportpálya
2020. 09. 19. 15:00
Király Sportlétesítmény
2020. 09. 19. 15:00
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
2020. 09. 19. 15:00
Kabai Sportpálya
BÜNTETŐKKEL: 3 - 2
2020. 09. 19. 15:00
Kiskunfélegyházi HTK Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Abda SC sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Mezőtúr AFC
2020. 09. 19. 15:00
Mátraterenye SE sportpálya
2020. 09. 19. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2020. 09. 19. 15:00
Tihanyi Sportpálya
2020. 09. 19. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2020. 09. 19. 15:00
Felsőzsolca Sportpálya
2020. 09. 19. 15:00
PMFC Stadion
2020. 09. 19. 15:00
Ajka Kristály SE
2020. 09. 19. 15:00
Kozármislenyi Stadion
2020. 09. 19. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2020. 09. 19. 20:00
Perutz Stadion
2020. 09. 20. 12:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2020. 09. 20. 15:00
Csepel Stadion
2020. 09. 20. 15:00
Sényő Sportpálya
2020. 09. 20. 15:00
Mórahalom Sportcentrum
2020. 09. 20. 15:00
Tiszaföldvár VSE
2020. 09. 20. 15:00
Kerekegyháza Borbás Gáspár Sporttelep
2020. 09. 20. 15:00
Mezővári József Sportpálya
2020. 09. 20. 15:00
Mándok Sportpálya
2020. 09. 20. 15:00
Hatvani Népkert Spottelep
2020. 09. 20. 15:00
Tarpa Sportcentrum
BÜNTETŐKKEL: 4 - 3
2020. 09. 20. 15:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2020. 09. 20. 15:00
FC Dabas Sporttelep
2020. 09. 20. 15:00
Teskándi Sportpálya
2020. 09. 20. 15:00
ESMTK Stadion
2020. 09. 20. 15:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2020. 09. 20. 15:00
Zalaszentgróti Sportpálya
2020. 09. 20. 15:00
Nemesapáti Sportpálya
2020. 09. 20. 15:00
Gyöngyöshalász Sportpálya
2020. 10. 07. 14:00
Veszprémi Városi Stadion
2020. 10. 07. 14:00
Lőrinci Sporttelep
2020. 10. 07. 14:00
Balassagyarmati Ipolyparti Sporttelep
2020. 10. 07. 14:00
Iváncsa Sportpálya
2020. 10. 07. 14:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
2020. 10. 10. 14:00
Toponár Sportegyesület
Játékvezető leszek Játékvezető leszek
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
6. 270 4.7
Össz. 270 4.7
Büntető lapok
Ford. / meccs
6. 0 0 0
Össz. 0 0 0

BAJNOKSÁG CSAPATAI

43. SZ. ÉPÍTŐK SK43. SZ. ÉPÍTŐK SK ABDA SC - VVFK-BAUABDA SC - VVFK-BAU AC NAGYBAJOMAC NAGYBAJOM AJKA KRISTÁLY SEAJKA KRISTÁLY SE AQVITAL FC CSÁKVÁRAQVITAL FC CSÁKVÁR ASR GÁZGYÁRASR GÁZGYÁR BALASSAGYARMATI VSEBALASSAGYARMATI VSE BALATONFÜREDI FCBALATONFÜREDI FC BALMAZÚJVÁROSI FCBALMAZÚJVÁROSI FC BÁTASZÉK SE BÁTASZÉK SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐREBÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOKBFC SIÓFOK BICSKEI TCBICSKEI TC BKV ELŐREBKV ELŐRE BODAJK SEBODAJK SE BONYHÁD VLC BONYHÁD VLC BTE FELSŐZSOLCABTE FELSŐZSOLCA BUDAFOKI MTEBUDAFOKI MTE BUDAÖRSBUDAÖRS BUDAPEST HONVÉDBUDAPEST HONVÉD BVSC-ZUGLÓBVSC-ZUGLÓ CEGLÉDI VSECEGLÉDI VSE CLEAN WAY-GYULAI TFCCLEAN WAY-GYULAI TFC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁRCREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SECSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SE CSEPEL FCCSEPEL FC CSO-KI SPORTCSO-KI SPORT CSORNAI SECSORNAI SE DABAS-GYÓN FCDABAS-GYÓN FC DEACDEAC DIÓSJENŐ SEDIÓSJENŐ SE DOROGI FCDOROGI FC DUNAÚJVÁROSDUNAÚJVÁROS DVSCDVSC DVTKDVTK EGER SEEGER SE ÉRDI VSEÉRDI VSE ESMTKESMTK FC AJKAFC AJKA FC DABASFC DABAS FC HATVANFC HATVAN FC NAGYKANIZSAFC NAGYKANIZSA FEHÉRGYARMAT SCFEHÉRGYARMAT SC FÉMALK-DUNAVARSÁNYFÉMALK-DUNAVARSÁNY FERENCVÁROSI TCFERENCVÁROSI TC FÜZESGYARMATI SKFÜZESGYARMATI SK GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐGÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GESZTELYI FCGESZTELYI FC GYIRMÓT FC GYŐRGYIRMÓT FC GYŐR GYÖNGYÖSHALÁSZ SEGYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSI AKGYÖNGYÖSI AK HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FCHÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HR-RENT KOZÁRMISLENYHR-RENT KOZÁRMISLENY III. KER. TVEIII. KER. TVE IKARUS-MAROSHEGYIKARUS-MAROSHEGY IVÁNCSA KSEIVÁNCSA KSE JÁSZBERÉNYI FCJÁSZBERÉNYI FC KABAI METEORIT SEKABAI METEORIT SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FCKAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KECSKEMÉTI TEKECSKEMÉTI TE KEREKEGYHÁZI SEKEREKEGYHÁZI SE KIRÁLY SEKIRÁLY SE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTKKISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISVÁRDA MASTER GOODKISVÁRDA MASTER GOOD KOLORCITY KAZINCBARCIKA SCKOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOMÁROM VSEKOMÁROM VSE KÖRÖSLADÁNYI MSKKÖRÖSLADÁNYI MSK LIPÓT PÉKSÉG SELIPÓT PÉKSÉG SE LŐRINCI VSCLŐRINCI VSC MAJOSI SEMAJOSI SE MAKÓ FCMAKÓ FC MÁNDOK VSEMÁNDOK VSE MÁTRATERENYE SEMÁTRATERENYE SE MEZŐKERESZTES SEMEZŐKERESZTES SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FCMEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐTÚRI AFCMEZŐTÚRI AFC MOHÁCSI TE 1888MOHÁCSI TE 1888 MOL FEHÉRVÁR FCMOL FEHÉRVÁR FC MONORMONOR MÓRAHALOM VSEMÓRAHALOM VSE MTK BUDAPESTMTK BUDAPEST NAGYATÁDI FCNAGYATÁDI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FCPAKSI FC PÁPAI PERUTZ FCPÁPAI PERUTZ FC PMFCPMFC PTE PEACPTE PEAC PUSKÁS AKADÉMIA FCPUSKÁS AKADÉMIA FC PUTNOK FCPUTNOK FC RÁCKEVE VAFCRÁCKEVE VAFC RÁKOSMENTE FCRÁKOSMENTE FC SAJÓBÁBONY VSESAJÓBÁBONY VSE SÁRBOGÁRD SESÁRBOGÁRD SE SÁRVÁR FCSÁRVÁR FC SBTCSBTC SC SOPRONSC SOPRON SÉNYŐ-CARNIFEX FCSÉNYŐ-CARNIFEX FC SOROKSÁR SCSOROKSÁR SC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAKSZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZARVASKEND SESZARVASKEND SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIASZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGEDI VSESZEGEDI VSE SZEGHALMI FCSZEGHALMI FC SZEKSZÁRDI UFCSZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINCSZENTLŐRINC SZOLNOKI MÁV FCSZOLNOKI MÁV FC SZOMBATHELYI HALADÁSSZOMBATHELYI HALADÁS TAKSONY SETAKSONY SE TÁLLYA KSETÁLLYA KSE TARPA SCTARPA SC TATABÁNYAI SCTATABÁNYAI SC TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROSTERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TESKÁND KSETESKÁND KSE THSE-SZABADKIKÖTŐTHSE-SZABADKIKÖTŐ TIHANYI FCTIHANYI FC TISZAFÖLDVÁRI VSETISZAFÖLDVÁRI VSE TISZAFÜREDI VSETISZAFÜREDI VSE TISZAKÉCSKEI LCTISZAKÉCSKEI LC TOPONÁR SETOPONÁR SE ÚJPEST FCÚJPEST FC VÁC FCVÁC FC VASAS FCVASAS FC VLS VESZPRÉMVLS VESZPRÉM WATI-KECSKÉD KSK WATI-KECSKÉD KSK WKW ETO FC GYŐRWKW ETO FC GYŐR ZALASZENTGRÓTI VFCZALASZENTGRÓTI VFC ZSÁMBÉKI SKZSÁMBÉKI SK ZTE FCZTE FC

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple