Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MOL Magyar Kupa 8. forduló

Sorsolás
02-09 13:00
2021. 02. 09. 13:00
Tarpa Sportcentrum
02-09 19:45
2021. 02. 09. 19:45
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Hódmezővásárhelyi Városi Stadion
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Kolorcity Aréna
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Dunavarsányi TE Sporttelep
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Tállya Községi Sporttelep
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
02-10 13:00
2021. 02. 10. 13:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
02-10 14:00
2021. 02. 10. 14:00
PMFC Stadion
02-10 15:00
2021. 02. 10. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
02-10 19:45
2021. 02. 10. 19:45
Illovszky Rudolf Stadion
02-11 13:00
2021. 02. 11. 13:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
6. 310 4.8
7. 113 3.5
Össz. 423 4.2
Büntető lapok
Ford. / meccs
6. 204 3.19 14
7. 95 2.97 7
Össz. 299 3.08 21

BAJNOKSÁG CSAPATAI

43. SZ. ÉPÍTŐK SK43. SZ. ÉPÍTŐK SK ABDA SC - VVFK-BAUABDA SC - VVFK-BAU AC NAGYBAJOMAC NAGYBAJOM AJKA KRISTÁLY SEAJKA KRISTÁLY SE AQVITAL FC CSÁKVÁRAQVITAL FC CSÁKVÁR ASR GÁZGYÁRASR GÁZGYÁR BALASSAGYARMATI VSEBALASSAGYARMATI VSE BALATONFÜREDI FCBALATONFÜREDI FC BALMAZÚJVÁROSI FCBALMAZÚJVÁROSI FC BÁTASZÉK SE BÁTASZÉK SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐREBÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BFC SIÓFOKBFC SIÓFOK BICSKEI TCBICSKEI TC BKV ELŐREBKV ELŐRE BODAJK SEBODAJK SE BONYHÁD VLC BONYHÁD VLC BTE FELSŐZSOLCABTE FELSŐZSOLCA BUDAFOKI MTEBUDAFOKI MTE BUDAÖRSBUDAÖRS BUDAPEST HONVÉDBUDAPEST HONVÉD BVSC-ZUGLÓBVSC-ZUGLÓ CEGLÉDI VSECEGLÉDI VSE CLEAN WAY-GYULAI TFCCLEAN WAY-GYULAI TFC CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁRCREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SECSÁCSBOZSOK-NEMESAPÁTI SE CSEPEL FCCSEPEL FC CSO-KI SPORTCSO-KI SPORT CSORNAI SECSORNAI SE DABAS-GYÓN FCDABAS-GYÓN FC DEACDEAC DIÓSJENŐ SEDIÓSJENŐ SE DOROGI FCDOROGI FC DUNAÚJVÁROSDUNAÚJVÁROS DVSCDVSC DVTKDVTK EGER SEEGER SE ÉRDI VSEÉRDI VSE ESMTKESMTK FC AJKAFC AJKA FC DABASFC DABAS FC HATVANFC HATVAN FC NAGYKANIZSAFC NAGYKANIZSA FEHÉRGYARMAT SCFEHÉRGYARMAT SC FÉMALK-DUNAVARSÁNYFÉMALK-DUNAVARSÁNY FERENCVÁROSI TCFERENCVÁROSI TC FÜZESGYARMATI SKFÜZESGYARMATI SK GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐGÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GESZTELYI FCGESZTELYI FC GYIRMÓT FC GYŐRGYIRMÓT FC GYŐR GYÖNGYÖSHALÁSZ SEGYÖNGYÖSHALÁSZ SE GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETONGYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FCHÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HR-RENT KOZÁRMISLENYHR-RENT KOZÁRMISLENY III. KER. TVEIII. KER. TVE IKARUS-MAROSHEGYIKARUS-MAROSHEGY IVÁNCSA KSEIVÁNCSA KSE JÁSZBERÉNYI FCJÁSZBERÉNYI FC KABAI METEORIT SEKABAI METEORIT SE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FCKAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KECSKEMÉTI TEKECSKEMÉTI TE KEREKEGYHÁZI SEKEREKEGYHÁZI SE KIRÁLY SEKIRÁLY SE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTKKISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KISVÁRDA MASTER GOODKISVÁRDA MASTER GOOD KOLORCITY KAZINCBARCIKA SCKOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOMÁROM VSEKOMÁROM VSE KÖRÖSLADÁNYI MSKKÖRÖSLADÁNYI MSK LIPÓT PÉKSÉG SELIPÓT PÉKSÉG SE LŐRINCI VSCLŐRINCI VSC MAJOSI SEMAJOSI SE MAKÓ FCMAKÓ FC MÁNDOK VSEMÁNDOK VSE MÁTRATERENYE SEMÁTRATERENYE SE MEZŐKERESZTES SEMEZŐKERESZTES SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FCMEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐTÚRI AFCMEZŐTÚRI AFC MOHÁCSI TE 1888MOHÁCSI TE 1888 MOL FEHÉRVÁR FCMOL FEHÉRVÁR FC MONORMONOR MÓRAHALOM VSEMÓRAHALOM VSE MTK BUDAPESTMTK BUDAPEST NAGYATÁDI FCNAGYATÁDI FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FCPAKSI FC PÁPAI PERUTZ FCPÁPAI PERUTZ FC PMFCPMFC PTE PEACPTE PEAC PUSKÁS AKADÉMIA FCPUSKÁS AKADÉMIA FC PUTNOK FCPUTNOK FC RÁCKEVE VAFCRÁCKEVE VAFC RÁKOSMENTE FCRÁKOSMENTE FC SAJÓBÁBONY VSESAJÓBÁBONY VSE SÁRBOGÁRD SESÁRBOGÁRD SE SÁRVÁR FCSÁRVÁR FC SBTCSBTC SC SOPRONSC SOPRON SÉNYŐ-CARNIFEX FCSÉNYŐ-CARNIFEX FC SOROKSÁR SCSOROKSÁR SC SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAKSZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZARVASKEND SESZARVASKEND SE SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIASZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGEDI VSESZEGEDI VSE SZEGHALMI FCSZEGHALMI FC SZEKSZÁRDI UFCSZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINCSZENTLŐRINC SZOLNOKI MÁV FCSZOLNOKI MÁV FC SZOMBATHELYI HALADÁSSZOMBATHELYI HALADÁS TAKSONY SETAKSONY SE TÁLLYA KSETÁLLYA KSE TARPA SCTARPA SC TATABÁNYAI SCTATABÁNYAI SC TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROSTERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TESKÁND KSETESKÁND KSE THSE-SZABADKIKÖTŐTHSE-SZABADKIKÖTŐ TIHANYI FCTIHANYI FC TISZAFÖLDVÁRI VSETISZAFÖLDVÁRI VSE TISZAFÜREDI VSETISZAFÜREDI VSE TISZAKÉCSKEI LCTISZAKÉCSKEI LC TOPONÁR SETOPONÁR SE ÚJPEST FCÚJPEST FC VÁC FCVÁC FC VASAS FCVASAS FC VLS VESZPRÉMVLS VESZPRÉM WATI-KECSKÉD KSK WATI-KECSKÉD KSK WKW ETO FC GYŐRWKW ETO FC GYŐR ZALASZENTGRÓTI VFCZALASZENTGRÓTI VFC ZSÁMBÉKI SKZSÁMBÉKI SK ZTE FCZTE FC

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple