Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 2. forduló

Sorsolás
2020. 08. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2020. 08. 09. 16:30
ESK Ménfőcsanak
2020. 08. 09. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2020. 08. 09. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2020. 08. 09. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2020. 08. 09. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2020. 08. 09. 17:30
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
2020. 08. 09. 19:00
Perutz Stadion
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 2 0 0 4 0 4 6 15.5 2020.10.04. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
BKV ELŐRE
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 2 2 0 0 3 0 3 6 14.5 2020.10.04. 
Grosics Gyula Stadion Tatabánya 
TATABÁNYAI SC - 
BALATONFÜREDI FC
3 LIPÓT PÉKSÉG SE LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 12 2020.10.04. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
KOMÁROM VSE
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 1 1 0 3 0 3 4 11.5 2020.10.04. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
5 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 2 1 1 0 3 2 1 4 12 2020.10.04. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
FC NAGYKANIZSA
6 VLS VESZPRÉM VLS VESZPRÉM 2 1 1 0 3 2 1 4 11 2020.10.04. 
Veszprémi Városi Stadion 
VLS VESZPRÉM - 
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 2 1 1 4 10.5 2020.10.04. 
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum 
NAGYATÁDI FC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
8 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 11 2020.10.04. 
Soproni Városi Stadion 
SC SOPRON - 
ÉRDI VSE
9 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 11.5 2020.10.04. 
Lipót SE Pékség sportkomplexuma 
LIPÓT PÉKSÉG SE - 
KOMÁROM VSE
10 BICSKEI TC BICSKEI TC 2 1 0 1 2 3 -1 3 10 2020.10.04. 
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya 
BICSKEI TC - 
FC NAGYKANIZSA
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 1 0 1 5 7 -2 3 11.5 2020.10.04. 
Szabadkikötő SE Sporttelep 
THSE-SZABADKIKÖTŐ - 
ZTE FC II.
12 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 2 4 -2 3 10.5 2020.10.04. 
Perutz Stadion 
PÁPAI PERUTZ FC - 
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
13 GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 5.5 2020.10.04. 
Veszprémi Városi Stadion 
VLS VESZPRÉM - 
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
14 ZTE FC II. ZTE FC II. 2 0 2 0 1 1 0 2 15.5 2020.10.04. 
Szabadkikötő SE Sporttelep 
THSE-SZABADKIKÖTŐ - 
ZTE FC II.
15 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 2 0 1 1 1 2 -1 1 11.5 2020.10.04. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
III. KER. TVE - 
BKV ELŐRE
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 2 0 1 1 0 3 -3 1 9 2020.10.04. 
Grosics Gyula Stadion Tatabánya 
TATABÁNYAI SC - 
BALATONFÜREDI FC
17 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 2 0 0 2 2 4 -2 0 6.5 2020.10.04. 
ESK Ménfőcsanak 
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK - 
MOL FEHÉRVÁR FC II.
18 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 7.5 2020.10.04. 
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum 
NAGYATÁDI FC - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
19 SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 2 0 0 2 0 2 -2 0 1.5 2020.10.04. 
ESK Ménfőcsanak 
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK - 
MOL FEHÉRVÁR FC II.
20 SC SOPRON SC SOPRON 2 0 0 2 2 5 -3 0 11.5 2020.10.04. 
Soproni Városi Stadion 
SC SOPRON - 
ÉRDI VSE
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 0 2 4
2 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 3 2 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 3 2 1 4
3 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4
4 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
5 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
6 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 1 0 1 4
8 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 1 0 1 3 2 1 3
9 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON SC SOPRON 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 0 1 1 2 -1 3
11 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2
12 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
13 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
15 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 2 -1 1
17 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
18 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 1 -1 1
19 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
20 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SC SOPRON III. KER. TVE 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 3 0 3 3 2 2 0 0 4 0 4 6
2 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 3 0 3 6
3 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE 2 1 1 0 8 4 4 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 8 4 4 4
4 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 1 1 0 0 3 0 3 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 0 3 4
5 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
6 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 1 1 0 0 2 1 1 3 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4
8 SC SOPRON ÉRDI VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
9 SC SOPRON KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
10 SC SOPRON BICSKEI TC 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 2 1 0 1 2 3 -1 3
11 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 0 1 2 6 -4 0 2 1 0 1 5 7 -2 3
12 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 0 1 2 4 -2 3
13 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 2 0 2 2 0 2
14 SC SOPRON ZTE FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 1 1 0 2
15 SC SOPRON BKV ELŐRE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
16 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 0 1 1 0 3 -3 1
17 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
18 SC SOPRON NAGYATÁDI FC 2 0 0 2 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 2 4 -2 0
19 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 2 -2 0
20 SC SOPRON SC SOPRON 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 0 0 2 2 5 -3 0
H. Csapat Összesen Hazaipályán Idegenben GK Pont
1 SC SOPRON III. KER. TVE 46
2 SC SOPRON TATABÁNYAI SC 36
3 SC SOPRON LIPÓT PÉKSÉG SE
44
4 SC SOPRON CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 34
5 SC SOPRON FC NAGYKANIZSA 14
6 SC SOPRON VLS VESZPRÉM 14
7 SC SOPRON PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 14
8 SC SOPRON ÉRDI VSE 14
9 SC SOPRON KOMÁROM VSE 03
10 SC SOPRON BICSKEI TC
-13
11 SC SOPRON THSE-SZABADKIKÖTŐ -23
12 SC SOPRON PÁPAI PERUTZ FC -23
13 SC SOPRON GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
02
14 SC SOPRON ZTE FC II. 02
15 SC SOPRON BKV ELŐRE -11
16 SC SOPRON BALATONFÜREDI FC -31
17 SC SOPRON MOL FEHÉRVÁR FC II. -20
18 SC SOPRON NAGYATÁDI FC
-20
19 SC SOPRON SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK -20
20 SC SOPRON SC SOPRON -30
 
BALATONFÜREDI FC
------------------0 - 0
BICSKEI TC
-------------------
BKV ELŐRE
-------0 - 1-----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
3 - 0------------------
ÉRDI VSE
-----0 - 0-------------
FC NAGYKANIZSA
-----------------1 - 1-
GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ
-------------------
III. KER. TVE
--------------1 - 0----
KOMÁROM VSE
----0 - 1--------------
LIPÓT PÉKSÉG SE
------2 - 2---------6 - 2--
MOL FEHÉRVÁR FC II.
------------1 - 2------
NAGYATÁDI FC
-1 - 2---1 - 2-------------
PÁPAI PERUTZ FC
-------0 - 3-----------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---0 - 0---------------
SC SOPRON
------------1 - 2------
SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK
---------------0 - 1---
TATABÁNYAI SC
-2 - 0-----------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--------------3 - 1----
VLS VESZPRÉM
----------2 - 1--------
ZTE FC II.
--1 - 1----------------
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 21 2.1
2. 26 2.6
3. 27 2.7
4. 32 3.2
5. 34 3.4
6. 32 3.2
7. 32 3.2
8. 51 5.1
9. 19 2.4
10. 31 3.9
11. 32 3.2
Össz. 337 3.2
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 0 0 0
2. 0 0 0
3. 0 0 0
4. 0 0 0
5. 0 0 0
6. 0 0 0
7. 0 0 0
8. 0 0 0
9. 0 0 0
10. 0 0 0
11. 0 0 0
Össz. 0 0 0

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BALATONFÜREDI FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
10. 10. 15:00
2020. 10. 10. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 18. 14:30
2020. 10. 18. 14:30
Veszprémi Városi Stadion
10. 25. 13:30
2020. 10. 25. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
11. 01. 13:30
2020. 11. 01. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
11. 08. 13:30
2020. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
11. 14. 13:30
2020. 11. 14. 13:30
Balatonfüredi FC Sporttelep
11. 22. 13:00
2020. 11. 22. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
11. 29. 13:00
2020. 11. 29. 13:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
12. 06. 13:00
2020. 12. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
02. 28.
2021. 02. 28.
MOL Aréna Sóstó
03. 07.
2021. 03. 07.
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 14.
2021. 03. 14.
Bicske Sporttelep, labdarúgó pálya
03. 21.
2021. 03. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 28.
2021. 03. 28.
Perutz Stadion
04. 04.
2021. 04. 04.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 11.
2021. 04. 11.
Lipót SE Pékség sportkomplexuma
04. 14.
2021. 04. 14.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 18.
2021. 04. 18.
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
04. 25.
2021. 04. 25.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 28.
2021. 04. 28.
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
05. 02.
2021. 05. 02.
Balatonfüredi FC Sporttelep
05. 09.
2021. 05. 09.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
05. 12.
2021. 05. 12.
Agárd Parkerdő Sportpálya
05. 16.
2021. 05. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
05. 23.
2021. 05. 23.
Érdi Sporttelep
05. 30.
2021. 05. 30.
Balatonfüredi FC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
BORGULYA ISTVÁN Vezetőedző
SOWUNMI BABATUNDE THOMAS Vezetőedző
SEBŐK LAJOS Technikai vezető
PALKOVICS ISTVÁN Asszisztensedző
NÉMETH ANDRÁS Masszőr
NAGY ALEXANDRA Masszőr
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple