Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 6. forduló

Sorsolás
2020. 09. 24. 20:00
Pénzügyőr SE Kőér utcai Sporttelepe
2020. 09. 26. 15:00
Csep-Gól FC Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Rákosmenti TK Sporttelep
2020. 09. 26. 15:00
Kelen SC
2020. 09. 26. 15:00
Deák Ferenc "Bamba" Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2020. 09. 26. 16:00
Fővárosi Vízművek SK
2020. 09. 26. 18:00
Budai II. László Stadion
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 KELEN SC KELEN SC 6 6 0 0 22 3 19 18 10.2 2020.10.31. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - 
KELEN SC
2 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 6 4 1 1 15 6 9 13 6.2 2020.10.31. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC - 
PÉNZÜGYŐR SE
3 FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 6 4 1 1 17 9 8 13 9.5 2020.10.31. 
Fővárosi Vízművek SK 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - 
REAC
4 1908 SZAC BUDAPEST 1908 SZAC BUDAPEST 6 4 1 1 11 4 7 13 10.8 2020.11.01. 
Ikarus BSE 
IKARUS BSE - 
1908 SZAC BUDAPEST
5 TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE  6 3 2 1 8 4 4 11 8.8 2020.11.01. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
6 XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 6 3 1 2 17 8 9 10 11.2 2020.10.30. 
Goldball Park 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC - 
RAFC
7 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 3 0 1 9 7 2 9 8.5 2020.11.01. 
Csepel Stadion 
CSEPEL FC - 
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
8 REAC REAC 6 2 3 1 8 7 1 9 9.5 2020.10.31. 
Fővárosi Vízművek SK 
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK - 
REAC
9 ASR GÁZGYÁR ASR GÁZGYÁR 6 2 1 3 6 7 -1 7 7 2020.10.31. 
Deák Ferenc
10 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 5 2 0 3 8 12 -4 6 10.8 2020.10.31. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
43. SZ. ÉPÍTŐK SK - 
KELEN SC
11 IKARUS BSE IKARUS BSE 5 1 2 2 10 9 1 5 11 2020.11.01. 
Ikarus BSE 
IKARUS BSE - 
1908 SZAC BUDAPEST
12 UNIONE FC UNIONE FC 6 1 2 3 7 13 -6 5 6.3 2020.10.31. 
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ 
UNIONE FC - 
PÉNZÜGYŐR SE
13 BUDAFOKI MTE II. BUDAFOKI MTE II. 6 1 0 5 10 14 -4 3 6.8 2020.10.31. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
CSEP-GÓL FC
14 FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 6 1 0 5 6 23 -17 3 5.3 2020.10.31. 
Deák Ferenc
15 CSEP-GÓL FC CSEP-GÓL FC 5 0 2 3 2 10 -8 2 5.8 2020.10.31. 
Budafoki MTE Sporttelep 
BUDAFOKI MTE II. - 
CSEP-GÓL FC
16 RAFC RAFC 5 0 0 5 1 21 -20 0 5.6 2020.10.30. 
Goldball Park 
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC - 
RAFC
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 7 0 7 9 3 1 2 0 2 1 1 5 6 4 2 0 9 1 8 14
2 RAFC KELEN SC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 2 1 0 3 0 3 7 6 3 3 0 6 1 5 12
3 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 3 1 0 3 0 3 10 2 0 2 0 0 0 0 2 6 3 3 0 3 0 3 12
4 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 1 2 0 3 2 1 5 3 2 0 1 5 4 1 6 6 3 2 1 8 6 2 11
5 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 1 0 5 1 4 7 4 3 1 0 9 2 7 10
6 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 1 1 1 1 1 0 4 3 1 2 0 2 0 2 5 6 2 3 1 3 1 2 9
7 RAFC REAC 3 1 2 0 2 1 1 5 3 1 0 2 1 2 -1 3 6 2 2 2 3 3 0 8
8 RAFC UNIONE FC 3 1 0 2 1 4 -3 3 3 1 1 1 3 2 1 4 6 2 1 3 4 6 -2 7
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 1 1 1 3 2 1 4 6 1 4 1 4 3 1 7
10 RAFC CSEP-GÓL FC 4 1 2 1 1 2 -1 5 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 3 1 1 2 -1 6
11 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 0 1 2 0 4 -4 1 3 1 2 0 4 2 2 5 6 1 3 2 4 6 -2 6
12 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 1 1 3 3 0 4 6 1 2 3 4 7 -3 5
13 RAFC IKARUS BSE 2 1 1 0 4 2 2 4 3 0 0 3 0 4 -4 0 5 1 1 3 4 6 -2 4
14 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 3 5 -2 3 3 0 1 2 1 5 -4 1 6 1 1 4 4 10 -6 4
15 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 1 2 -1 2 5 0 3 2 2 5 -3 3
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 3 -3 0 3 0 0 3 1 7 -6 0 5 0 0 5 1 10 -9 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RAFC KELEN SC 3 3 0 0 10 3 7 9 3 3 0 0 12 0 12 9 6 6 0 0 22 3 19 18
2 RAFC PÉNZÜGYŐR SE 3 3 0 0 11 3 8 9 3 1 1 1 4 3 1 4 6 4 1 1 15 6 9 13
3 RAFC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK 3 2 1 0 6 2 4 7 3 2 0 1 11 7 4 6 6 4 1 1 17 9 8 13
4 RAFC 1908 SZAC BUDAPEST 3 2 0 1 4 3 1 6 3 2 1 0 7 1 6 7 6 4 1 1 11 4 7 13
5 RAFC TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE 4 2 2 0 4 1 3 8 2 1 0 1 4 3 1 3 6 3 2 1 8 4 4 11
6 RAFC XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC 3 1 0 2 6 6 0 3 3 2 1 0 11 2 9 7 6 3 1 2 17 8 9 10
7 RAFC CSEPEL FC 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 0 1 5 6 -1 6 4 3 0 1 9 7 2 9
8 RAFC REAC 3 1 2 0 4 3 1 5 3 1 1 1 4 4 0 4 6 2 3 1 8 7 1 9
9 RAFC ASR GÁZGYÁR 3 1 1 1 3 4 -1 4 3 1 0 2 3 3 0 3 6 2 1 3 6 7 -1 7
10 RAFC 43. SZ. ÉPÍTŐK SK 2 1 0 1 4 6 -2 3 3 1 0 2 4 6 -2 3 5 2 0 3 8 12 -4 6
11 RAFC IKARUS BSE 2 1 1 0 9 2 7 4 3 0 1 2 1 7 -6 1 5 1 2 2 10 9 1 5
12 RAFC UNIONE FC 3 0 0 3 2 9 -7 0 3 1 2 0 5 4 1 5 6 1 2 3 7 13 -6 5
13 RAFC BUDAFOKI MTE II. 3 1 0 2 8 7 1 3 3 0 0 3 2 7 -5 0 6 1 0 5 10 14 -4 3
14 RAFC FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK 3 0 0 3 1 14 -13 0 3 1 0 2 5 9 -4 3 6 1 0 5 6 23 -17 3
15 RAFC CSEP-GÓL FC 4 0 1 3 1 9 -8 1 1 0 1 0 1 1 0 1 5 0 2 3 2 10 -8 2
16 RAFC RAFC 2 0 0 2 0 7 -7 0 3 0 0 3 1 14 -13 0 5 0 0 5 1 21 -20 0
 
1908 SZAC BUDAPEST
--1 - 0--2 - 0---1 - 3-----
43. SZ. ÉPÍTŐK SK
--2 - 1--2 - 5---------
ASR GÁZGYÁR
1 - 12 - 1------0 - 2------
BUDAFOKI MTE II.
------3 - 55 - 0------0 - 2
CSEP-GÓL FC
0 - 1------1 - 10 - 5---0 - 2--
CSEPEL FC
---4 - 1-----------
FŐVÁROSI KÖZTERÜLET SK
------0 - 5----0 - 1--1 - 8
FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK
--1 - 0--4 - 1-------1 - 1-
IKARUS BSE
----------8 - 1---1 - 1
KELEN SC
------5 - 0--2 - 1--3 - 2--
PÉNZÜGYŐR SE
-------4 - 1--4 - 03 - 2---
RAFC
--0 - 2------0 - 5-----
REAC
--2 - 1-1 - 1--------1 - 1-
TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE
--------1 - 0-0 - 02 - 01 - 1--
UNIONE FC
0 - 51 - 2---1 - 2---------
XII. KERÜLET SVÁBHEGY FC
-3 - 1---1 - 2--------2 - 3
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 33 4.1
2. 38 4.8
3. 24 3.4
4. 17 2.4
5. 24 3.4
6. 21 2.6
7. 26 3.3
8. 21 3
9. 16 3.2
10. 18 2.3
Össz. 238 3.2
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 27 3.38 4
2. 29 3.63 4
3. 29 4.14 1
4. 21 3 2
5. 30 4.29 0
6. 32 4 0
7. 32 4 1
8. 26 3.71 2
9. 26 5.2 1
10. 25 3.13 3
Össz. 277 3.85 18

BAJNOKSÁG CSAPATAI

1908 SZAC BUDAPEST

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Szakmai stáb Poszt
HARGITAI LÁSZLÓ Vezetőedző
PANNAI LÁSZLÓ Technikai vezető
HORVÁTH GELLÉRT Technikai vezető
BIGDA JÁNOS Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple