Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MOL Magyar Kupa 1. forduló

Sorsolás
08-07 11:00
2021. 08. 07. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
08-07 16:00
2021. 08. 07. 16:00
Hatvani Népkert Sporttelep
08-07 16:00
2021. 08. 07. 16:00
Ráckevei sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Szügy SE sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Vásárosnamény Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Derecskei Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Gyöngyösi Energia SC Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Encs Városi Sportközpont
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Nagydobos Községi Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Csenger Városi Sportcentrum
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Vác Városi Stadion
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Cigánd Városi Stadion
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Mórahalom Sportcentrum
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Körösladányi MSK Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Békéscsaba Jamina Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Kiskőrös Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Tiszasziget Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Ikarus BSE Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Algyői Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Törökszentmiklósi FC Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Körmendi VSE Sportelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Jánossomorja SE sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Teskándi Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Abda SC sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Haladás Sportelep, Kondics uti pálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Agárd Parkerdő Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Sárosd Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Semjénháza Sportpálya
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Kadarkút Községi SK Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Bátaszék Sportegyesület Sporttelepe
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Tököl VSE Sporttelep
08-07 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
08-08 11:00
2021. 08. 08. 11:00
PVSK Sporttelep
08-08 15:00
2021. 08. 08. 15:00
Monostorpályi Sportpálya
08-08 16:00
2021. 08. 08. 16:00
Rakamaz Sportpálya
08-08 16:00
2021. 08. 08. 16:00
Csomádi sportpálya
08-08 16:00
2021. 08. 08. 16:00
Pokorny József Sport és Szabadidő központ
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Hajdúszoboszlói Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Felsőzsolca Sportpálya
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Jánoshalma Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Ecsedi László Sporttelep (Albertirsa)
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Szarvas Erzsébet ligeti sportpálya
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Koroncó SE sportpálya
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Kocsis István Városi Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Csolnoki Szabadidő SE Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Tanakajd TC Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Mosonszentmiklós SE sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Mór Sportpálya
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Táplán SE Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Győrújbarát SE Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Úrkút Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Majosi SE Sporttelepe
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Ercsi Kinizsi Sportpálya
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Balatonkeresztúr - B.máriafürdő KSK sportpálya
08-08 16:30
2021. 08. 08. 16:30
Somogysárd SE Sporttelep
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
Teljes lista
H. Név Sárga lapok
Teljes lista
H. Név Piros lapok
Teljes lista
Játékvezető leszek Játékvezető leszek
Hónap legjobbjai

BAJNOKSÁG CSAPATAI

ABDA SC VVFK-BAU ABDA SC VVFK-BAU ALBERTIRSAI SEALBERTIRSAI SE ALGYŐI SKALGYŐI SK AQUA GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓAQUA GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQVITAL FC CSÁKVÁRAQVITAL FC CSÁKVÁR AUSTRIA J. VÁSÁROSNAMÉNY SEAUSTRIA J. VÁSÁROSNAMÉNY SE BALASSAGYARMATI VSEBALASSAGYARMATI VSE BALATONALMÁDI SEBALATONALMÁDI SE BALATONFÜREDI FCBALATONFÜREDI FC BALATONI VASAS SEBALATONI VASAS SE BALATONKERESZTÚR SKBALATONKERESZTÚR SK BÁTASZÉK SEBÁTASZÉK SE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐREBÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BERKENYE SEBERKENYE SE BFC SIÓFOKBFC SIÓFOK BICSKEI TCBICSKEI TC BKV ELŐREBKV ELŐRE BONYHÁD VLCBONYHÁD VLC BTE FELSŐZSOLCABTE FELSŐZSOLCA BUDAFOKI MTEBUDAFOKI MTE BUDAI FCBUDAI FC BUDAÖRSBUDAÖRS BUDAPEST HONVÉDBUDAPEST HONVÉD BVSC-ZUGLÓBVSC-ZUGLÓ CEGLÉDI VSECEGLÉDI VSE CIGÁND SECIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁRCREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CSENGER FCCSENGER FC CSEPEL FCCSEPEL FC CSO-KI SPORTCSO-KI SPORT CSOLNOKI SZSECSOLNOKI SZSE CSORNAI SECSORNAI SE DABAS-GYÓN FCDABAS-GYÓN FC DEACDEAC DOROGI FCDOROGI FC DUNAÚJVÁROSDUNAÚJVÁROS DVSCDVSC DVTKDVTK EGER SEEGER SE ENCS VSC ENCS VSC ENERGIA SC GYÖNGYÖSENERGIA SC GYÖNGYÖS ERCSI KINIZSI SEERCSI KINIZSI SE ÉRDI VSEÉRDI VSE ÉRSEKVADKERTI SEÉRSEKVADKERTI SE ESK KISKUNDOROZSMAESK KISKUNDOROZSMA ESMTKESMTK FC AJKAFC AJKA FC DABASFC DABAS FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM FC HATVANFC HATVAN FC NAGYKANIZSAFC NAGYKANIZSA FEMAT CSESZTREGFEMAT CSESZTREG FERENCVÁROSI TCFERENCVÁROSI TC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SKFŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FÜZESGYARMATI SKFÜZESGYARMATI SK GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐGÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GYIRMÓT FC GYŐRGYIRMÓT FC GYŐR GYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETONGYÖNGYÖSI AK - MÁTRA-BETON GYŐRÚJBARÁTI SEGYŐRÚJBARÁTI SE GYULAI TERMÁL FCGYULAI TERMÁL FC HALADÁS VSE - ZANATI SEHALADÁS VSE - ZANATI SE HERÉD LCHERÉD LC HIDASNÉMETI VSC POLGÁRI KFT.HIDASNÉMETI VSC POLGÁRI KFT. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FCHÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HR-RENT KOZÁRMISLENYHR-RENT KOZÁRMISLENY IBRÁNY SEIBRÁNY SE III. KER. TVEIII. KER. TVE IKARUS BSEIKARUS BSE IVÁNCSA KSEIVÁNCSA KSE JAMINA SE BÉKÉSCSABAJAMINA SE BÉKÉSCSABA JÁNOSHALMI FCJÁNOSHALMI FC JÁNOSSOMORJAI SEJÁNOSSOMORJAI SE JÁSZBERÉNYI FCJÁSZBERÉNYI FC KADARKÚT VSKKADARKÚT VSK KALOCSAI FCKALOCSAI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FCKAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KARANCSLAPUJTŐ KSEKARANCSLAPUJTŐ KSE KARCAGI SEKARCAGI SE KECSKEMÉTI TE HUFBAUKECSKEMÉTI TE HUFBAU KELEN SCKELEN SC KISKŐRÖSI LCKISKŐRÖSI LC KISVÁRDA MASTER GOODKISVÁRDA MASTER GOOD KOLORCITY KAZINCBARCIKA SCKOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOMÁROM VSEKOMÁROM VSE KORONCÓ KSSZEKORONCÓ KSSZE KÖRÖSLADÁNYI MSKKÖRÖSLADÁNYI MSK LIPÓT PÉKSÉG SELIPÓT PÉKSÉG SE MAJOSI SEMAJOSI SE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FCMEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MOL FEHÉRVÁR FCMOL FEHÉRVÁR FC MONORMONOR MONOSTORPÁLYI SEMONOSTORPÁLYI SE MÓRI SEMÓRI SE MOSONSZENTMIKLÓSI SEMOSONSZENTMIKLÓSI SE MTK BUDAPESTMTK BUDAPEST MUN SEMUN SE NAGYATÁDI FCNAGYATÁDI FC NAGYDOBOSI LSENAGYDOBOSI LSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FCNYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FCPAKSI FC PÁPAI PERUTZ FCPÁPAI PERUTZ FC PÉCSVÁRAD SE R-BUSPÉCSVÁRAD SE R-BUS PERBÁL SCPERBÁL SC PMFCPMFC PUSKÁS AKADÉMIA FCPUSKÁS AKADÉMIA FC PUTNOK FC KFT.PUTNOK FC KFT. PVSKPVSK RÁCKEVE VAFCRÁCKEVE VAFC RAKAMAZI SPARTACUS SERAKAMAZI SPARTACUS SE RÁKOSMENTE FCRÁKOSMENTE FC SAJÓBÁBONYI VEGYÉSZ SESAJÓBÁBONYI VEGYÉSZ SE SÁROSD NKSCSÁROSD NKSC SÁRVÁR FCSÁRVÁR FC SBTCSBTC SC SOPRONSC SOPRON SEMJÉNHÁZA SESEMJÉNHÁZA SE SÉNYŐ-CARNIFEX FCSÉNYŐ-CARNIFEX FC SOMOGYSÁRD SESOMOGYSÁRD SE SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC SPORT36 KOMLÓI BÁNYÁSZSPORT36 KOMLÓI BÁNYÁSZ SZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAKSZA-BI QUALIT MÉNFŐCSANAK SZABADSZÁLLÁSI SESZABADSZÁLLÁSI SE SZARVASI FC 1905SZARVASI FC 1905 SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIASZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGEDI VSESZEGEDI VSE SZEKSZÁRDI UFCSZEKSZÁRDI UFC SZENTANTALFA NVSESZENTANTALFA NVSE SZENTLŐRINCSZENTLŐRINC SZEPETNEK SESZEPETNEK SE SZOLNOKI MÁV FCSZOLNOKI MÁV FC SZOMBATHELYI HALADÁSSZOMBATHELYI HALADÁS TAKSONY SETAKSONY SE TÁLLYA KSETÁLLYA KSE TANAKAJD TCTANAKAJD TC TÁPLÁN SETÁPLÁN SE TARPA SCTARPA SC TATABÁNYAI SCTATABÁNYAI SC TECHNOROLL TESKÁND KSETECHNOROLL TESKÁND KSE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROSTERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS THSE-SZABADKIKÖTŐTHSE-SZABADKIKÖTŐ TIHANYI FCTIHANYI FC TISZAFÜREDI VSETISZAFÜREDI VSE TISZAKÉCSKEI LCTISZAKÉCSKEI LC TISZASZIGET SETISZASZIGET SE TORDAS FÉSZ ZRT.TORDAS FÉSZ ZRT. TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINERTÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TUTITEXTIL-KÖRMEND VSETUTITEXTIL-KÖRMEND VSE TÜZÉPKER-DERECSKEI LSETÜZÉPKER-DERECSKEI LSE UFC GYÖMRŐUFC GYÖMRŐ ÚJPEST FCÚJPEST FC ÚRKÚT SKÚRKÚT SK VÁC FCVÁC FC VASAS FCVASAS FC VILLÁNY TCVILLÁNY TC VLS VESZPRÉMVLS VESZPRÉM VSK TÖKÖLVSK TÖKÖL WKW ETO FC GYŐRWKW ETO FC GYŐR ZALASZENTGRÓTI VFCZALASZENTGRÓTI VFC ZSÁMBÉKI SKZSÁMBÉKI SK ZTE FCZTE FC

ABDA SC VVFK-BAU

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
08. 07. 16:30
2021. 08. 07. 16:30
Abda SC sporttelep
Játékosok Kor
Szakmai stáb Poszt
Góllövő lista
Sárga lapok
Piros lapok
H. Név Gólok
H. Név Sárga lapok
H. Név Piros lapok
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple