Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MOL Magyar Kupa 1. forduló

Sorsolás
2022. 08. 06. 10:00
Fővárosi Vízművek SK Sporttelep
BÜNTETŐKKEL: 1 - 3
2022. 08. 06. 10:00
Balatonszepezdi Sporttelep
2022. 08. 06. 11:00
ASR Gázgyár Sporttelep
2022. 08. 06. 13:00
Felsőzsolca Sporttelep
2022. 08. 06. 15:00
Gerjeni SK Sporttelep
2022. 08. 06. 16:00
Testvériség SE Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2022. 08. 06. 16:30
Ibrány Sporttelep
BÜNTETŐKKEL: 3 - 4
2022. 08. 06. 16:30
Encs Városi Sportközpont
2022. 08. 06. 16:30
Berkenye SE Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Nagyecsed RSE Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Szojka Ferenc Stadion
2022. 08. 06. 16:30
Bagi Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Vágó András Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Kisújszállási SE Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2022. 08. 06. 16:30
RKSK sportpálya
2022. 08. 06. 16:30
Sári Ferenc Sportközpont
2022. 08. 06. 16:30
Tiszaföldvári VSE Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Péceli Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Mezőmegyeri Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Lázár Bence Lajosmizsei Labdarúgó Sportcentrum
2022. 08. 06. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Hegyeshalmi SC Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Fertő Menti SC Hegykő Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Ercsi Kinizsi Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Kadarkút Községi SK Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Balatonlellei SE Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2022. 08. 06. 16:30
Dunaújvárosi Stadion
2022. 08. 06. 16:30
Vajta Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Semjénháza Sporttelep
2022. 08. 06. 16:30
Mohács Újvárosi Stadion
2022. 08. 06. 16:30
Bölcskei SE Sporttelep
2022. 08. 06. 18:00
Király Sportlétesítmény
2022. 08. 06. 18:00
Pomáz ICO SE Sporttelep
BÜNTETŐKKEL: 6 - 7
2022. 08. 07.
Mátraderecskei Sporttelep
2022. 08. 07. 11:00
Agárd Parkerdő Sporttelep
2022. 08. 07. 16:00
Balassi Bálint utcai Stadion (Monor)
2022. 08. 07. 16:30
Létavértesi Sportcentrum
2022. 08. 07. 16:30
Nagydobos Községi Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
KSE Karancslapujtő Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2022. 08. 07. 16:30
Kalocsa Molnár Ferenc Sport- és Szabadidőközpont
2022. 08. 07. 16:30
Kiskunfélegyháza Honvéd Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Dabas-Gyón FC Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Kecel Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Rábapatyi Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Ugod SE Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Teskándi Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
ESK Ménfőcsanak Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Körmendi VSE Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Úrkút Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Söpte Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Rábaszentandrási SE Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
Sárosdi Sporttelep
2022. 08. 07. 16:30
PVSK Sportkomplexum
2022. 08. 07. 16:30
Bonyhád VLC Sporttelep
BÜNTETŐKKEL: 3 - 4
2022. 08. 07. 16:30
Pécsvárad - Dr. Kófiás Mihály Városi Sporttelep
2022. 08. 07. 17:00
Edelény Városi Sporttelep
2022. 08. 07. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
Játékvezető leszek Játékvezető leszek
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 238 3.7
Össz. 238 3.7
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 205 3.2 22
Össz. 205 3.2 22

BAJNOKSÁG CSAPATAI

43. SZ. ÉPÍTŐK SK43. SZ. ÉPÍTŐK SK ABDA SC VVFK BAUABDA SC VVFK BAU AQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓAQUA-GENERAL HAJDÚSZOBOSZLÓ AQVITAL FC CSÁKVÁRAQVITAL FC CSÁKVÁR ASR GÁZGYÁRASR GÁZGYÁR B BUILD MOHÁCSB BUILD MOHÁCS BAGI TC '96BAGI TC '96 BALASSAGYARMATI VÁROSI SEBALASSAGYARMATI VÁROSI SE BALATONFÜREDI FCBALATONFÜREDI FC BALATONLELLE SEBALATONLELLE SE BALATONSZEPEZDI ÖKSCBALATONSZEPEZDI ÖKSC BALKÁNYI SE BALKÁNYI SE BALMAZÚJVÁROSI FCBALMAZÚJVÁROSI FC BÁNK-DALNOKI LABÁNK-DALNOKI LA BÉKÉSCSABA 1912 ELŐREBÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BERKENYE SEBERKENYE SE BFC SIÓFOKBFC SIÓFOK BICSKEI TCBICSKEI TC BKV ELŐREBKV ELŐRE BONYHÁD VLCBONYHÁD VLC BÖLCSKE SEBÖLCSKE SE BTE FELSŐZSOLCABTE FELSŐZSOLCA BUDAFOKI MTEBUDAFOKI MTE BUDAÖRSBUDAÖRS BUDAPEST HONVÉDBUDAPEST HONVÉD BUGYI-OBO SEBUGYI-OBO SE BVSC-ZUGLÓBVSC-ZUGLÓ CAOLA SC SOPRONCAOLA SC SOPRON CEGLÉDI VSECEGLÉDI VSE CIGÁND SECIGÁND SE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁRCREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DABAS-GYÓN FCDABAS-GYÓN FC DEBRECENI EGYETEMI ACDEBRECENI EGYETEMI AC DESZK SCDESZK SC DEVECSERI SEDEVECSERI SE DOROGI FCDOROGI FC DUNAHARASZTI MTKDUNAHARASZTI MTK DUNAÚJVÁROSDUNAÚJVÁROS DUVENBECK HEGYESHALOMDUVENBECK HEGYESHALOM DVSCDVSC DVTKDVTK EDELÉNY-BORSODSZEREDELÉNY-BORSODSZER EDELTECH-UGOD SEEDELTECH-UGOD SE EGER SEEGER SE ENCS VSC ENCS VSC ERCSI KINIZSI SEERCSI KINIZSI SE ÉRDI VSEÉRDI VSE ESMTKESMTK ETO FC GYŐRETO FC GYŐR FACULTAS-TISZAFÜREDI VSEFACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FC AJKAFC AJKA FC HATVANFC HATVAN FC NAGYKANIZSAFC NAGYKANIZSA FERENCVÁROSI TCFERENCVÁROSI TC FŐVÁROSI VÍZMŰVEK SKFŐVÁROSI VÍZMŰVEK SK FSC HEGYKŐFSC HEGYKŐ FÜZESGYARMATI SKFÜZESGYARMATI SK GÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐGÁRDONY-AGÁRDI GYÓGYFÜRDŐ GERJENI SK GERJENI SK GYIRMÓT FC GYŐRGYIRMÓT FC GYŐR HIDASNÉMETI VSCHIDASNÉMETI VSC HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FCHÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC HR-RENT KOZÁRMISLENYHR-RENT KOZÁRMISLENY IBRÁNY SEIBRÁNY SE III. KER. TVEIII. KER. TVE IVÁNCSA KSEIVÁNCSA KSE JÁSZBERÉNYI FCJÁSZBERÉNYI FC K. ÓCSÁRD SEK. ÓCSÁRD SE KADARKÚT VSKKADARKÚT VSK KALOCSAI FCKALOCSAI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FCKAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KECEL FCKECEL FC KECSKEMÉTI LCKECSKEMÉTI LC KECSKEMÉTI TEKECSKEMÉTI TE KELEN SCKELEN SC KIRÁLY SEKIRÁLY SE KISKUNFÉLEGYHÁZAKISKUNFÉLEGYHÁZA Kisvárda Master GoodKisvárda Master Good KOLORCITY KAZINCBARCIKA SCKOLORCITY KAZINCBARCIKA SC KOMÁROM VSEKOMÁROM VSE KÖRÖSLADÁNYI MSKKÖRÖSLADÁNYI MSK KUMÁNIA KISÚJSZÁLLÁSKUMÁNIA KISÚJSZÁLLÁS LAJOSMIZSEI VLCLAJOSMIZSEI VLC LENTI TE SELENTI TE SE LÉTAVÉRTES SC `97LÉTAVÉRTES SC `97 MAKÓ FCMAKÓ FC MÁTÉSZALKAI MTKMÁTÉSZALKAI MTK MÁTRADERECSKEI SEMÁTRADERECSKEI SE MÁV ELŐRE FC FŐNIXMÁV ELŐRE FC FŐNIX METON-FC DABAS SEMETON-FC DABAS SE MEZŐKOVÁCSHÁZI TEMEZŐKOVÁCSHÁZI TE MEZŐKÖVESD ZSÓRY FCMEZŐKÖVESD ZSÓRY FC MEZŐMEGYER SEMEZŐMEGYER SE MEZŐÖRS KSEMEZŐÖRS KSE MOL FEHÉRVÁR FCMOL FEHÉRVÁR FC MONORMONOR MONOSTORPÁLYI SEMONOSTORPÁLYI SE MTK BUDAPESTMTK BUDAPEST NAGYATÁDI FCNAGYATÁDI FC NAGYBAJOM ACNAGYBAJOM AC NAGYDOBOSI LSENAGYDOBOSI LSE NAGYECSED RSENAGYECSED RSE NYERGESÚJFALU SENYERGESÚJFALU SE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FCNYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC PAKSI FCPAKSI FC PÁPAI PERUTZ FCPÁPAI PERUTZ FC PÉCELI SSEPÉCELI SSE PÉCSI VASUTAS SKPÉCSI VASUTAS SK PÉCSVÁRAD SE-PROSPORT.HUPÉCSVÁRAD SE-PROSPORT.HU PÉTI MTEPÉTI MTE PMFCPMFC POMÁZ ICO SEPOMÁZ ICO SE PRACTICAL VLS VESZPRÉMPRACTICAL VLS VESZPRÉM PUSKÁS AKADÉMIA FCPUSKÁS AKADÉMIA FC PUTNOK FCPUTNOK FC RÁBAPATYI KSKRÁBAPATYI KSK RÁBASZENTANDRÁS SERÁBASZENTANDRÁS SE RÁKOSMENTE FCRÁKOSMENTE FC REAC SPORT KFT.REAC SPORT KFT. SAJÓBÁBONYI VSESAJÓBÁBONYI VSE SALGÓTARJÁNI BTCSALGÓTARJÁNI BTC SÁROSD NKSCSÁROSD NKSC SÁRVÁR FCSÁRVÁR FC SEMJÉNHÁZA SESEMJÉNHÁZA SE SÉNYŐ-CARNIFEX FCSÉNYŐ-CARNIFEX FC SILVER TÜZÉP KARANCSLAPUJTŐSILVER TÜZÉP KARANCSLAPUJTŐ SOROKSÁR SCSOROKSÁR SC SÖPTE SESÖPTE SE SPORT36 KOMLÓI BÁNYÁSZSPORT36 KOMLÓI BÁNYÁSZ SZA-BI QULITAT MÉNFŐCSANAKSZA-BI QULITAT MÉNFŐCSANAK SZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIASZEGED-CSANÁD GROSICS AKADÉMIA SZEGEDI VSE-PIZZAMONSTERSZEGEDI VSE-PIZZAMONSTER SZÉKKUTAS TCSZÉKKUTAS TC SZEKSZÁRDI UFCSZEKSZÁRDI UFC SZENTLŐRINCSZENTLŐRINC SZEPETNEK SESZEPETNEK SE SZOLNOKI MÁV FCSZOLNOKI MÁV FC SZOMBATHELYI HALADÁSSZOMBATHELYI HALADÁS TÁLLYA KSETÁLLYA KSE TARR ANDRÁSHIDA SCTARR ANDRÁSHIDA SC TATABÁNYAI SCTATABÁNYAI SC TATAI ACTATAI AC TECHNOROLL TESKÁND KSETECHNOROLL TESKÁND KSE TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROSTERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TESTVÉRISÉG-ÚJPALOTA SE TISZAFÖLDVÁR SETISZAFÖLDVÁR SE TISZAKÉCSKEI LCTISZAKÉCSKEI LC TÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINERTÖRÖKSZENTMIKLÓSI FC-VETERINER TUTITEXTIL-KÖRMEND VSETUTITEXTIL-KÖRMEND VSE ÚJFEHÉRTÓ SEÚJFEHÉRTÓ SE ÚJPEST FCÚJPEST FC ÚRKÚT SKÚRKÚT SK VÁC VLSEVÁC VLSE VAJTA RSCVAJTA RSC VASAS FCVASAS FC VS DUNAKESZIVS DUNAKESZI XV. KERÜLETI ISSIMO SEXV. KERÜLETI ISSIMO SE ZALASZENTGRÓTI VFCZALASZENTGRÓTI VFC ZSÁMBÉKI SKZSÁMBÉKI SK ZTE FCZTE FC

43. SZ. ÉPÍTŐK SK

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
BÜNTETŐKKEL: 3 - 4
08. 27.
2022. 08. 27.
III. ker. TVE Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
HEVESI TAMÁS, DR Vezetőedző
BALLA BERTALAN Technikai vezető
SZUHAI ATTILA Asszisztensedző
EMECZ VIKTOR LÁSZLÓ Asszisztensedző
SLEHOVSZKI KRISZTIÁN Asszisztensedző
KOVÁCS ANTAL Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->