Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 4. forduló

Sorsolás
2022. 08. 17. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2022. 08. 17. 11:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2022. 08. 17. 17:30
Mór Sporttelep
2022. 08. 17. 17:30
ALCUFER Stadion
2022. 08. 17. 17:30
Érdi Sporttelep
2022. 08. 17. 17:30
Teskándi Sporttelep
2022. 08. 17. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2022. 08. 17. 17:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2022. 08. 17. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2022. 08. 17. 18:00
Bicskei TC Sporttelep
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 PRACTICAL VLS VESZPRÉM PRACTICAL VLS VESZPRÉM 4 4 0 0 9 0 9 12 2022.09.28. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
PRACTICAL VLS VESZPRÉM - 
FC NAGYKANIZSA
2 TATABÁNYAI SC TATABÁNYAI SC 4 3 0 1 15 5 10 9 2022.09.28. 
Grosics Gyula Stadion Tatabánya 
TATABÁNYAI SC - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 11 5 6 9 2022.09.28. 
Ajkai Városi Sportcentrum 
PRACTICAL VLS VESZPRÉM - 
FC NAGYKANIZSA
4 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 4 3 0 1 8 2 6 9 2022.09.28. 
Érdi Sporttelep 
ÉRDI VSE - 
KELEN SC
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 2 2 0 7 5 2 8 2022.09.28. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR II. - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
6 ETO AKADÉMIA ETO AKADÉMIA 4 2 1 1 8 5 3 7 2022.09.28. 
Balatonfüredi FC Sporttelep 
BALATONFÜREDI FC - 
ETO AKADÉMIA
7 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 2 1 1 8 6 2 7 2022.09.28. 
Mór Sporttelep 
MÓRI SE - 
III. KER. TVE
8 KELEN SC KELEN SC 4 2 1 1 7 5 2 7 2022.09.28. 
Érdi Sporttelep 
ÉRDI VSE - 
KELEN SC
9 ZTE FC II. ZTE FC II. 4 2 1 1 6 7 -1 7 2022.09.28. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
ZTE FC II.
10 TECHNOROLL TESKÁND KSE TECHNOROLL TESKÁND KSE 4 2 0 2 8 10 -2 6 2022.09.28. 
Teskándi Sporttelep 
TECHNOROLL TESKÁND KSE - 
ZSÁMBÉKI SK
11 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 1 2 1 5 4 1 5 2022.09.28. 
Komárom Molaji Sporttelep 
KOMÁROM VSE - 
ZTE FC II.
12 BICSKEI TC BICSKEI TC 4 1 2 1 7 7 0 5 2022.09.28. 
Bicskei TC Sporttelep 
BICSKEI TC - 
CSORNAI SE
13 GYIRMÓT FC GYŐR II. GYIRMÓT FC GYŐR II. 4 1 2 1 7 10 -3 5 2022.09.28. 
ALCUFER Stadion 
GYIRMÓT FC GYŐR II. - 
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
14 MOL FEHÉRVÁR FC II. MOL FEHÉRVÁR FC II. 4 1 1 2 8 8 0 4 2022.09.28. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
BUDAÖRS
15 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 1 0 3 7 7 0 3 2022.09.28. 
MOL Aréna Sóstó 
MOL FEHÉRVÁR FC II. - 
BUDAÖRS
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 4 1 0 3 7 8 -1 3 2022.09.28. 
Bicskei TC Sporttelep 
BICSKEI TC - 
CSORNAI SE
17 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1 0 3 3 6 -3 3 2022.09.28. 
Grosics Gyula Stadion Tatabánya 
TATABÁNYAI SC - 
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
18 MÓRI SE MÓRI SE 4 0 1 3 7 16 -9 1 2022.09.28. 
Mór Sporttelep 
MÓRI SE - 
III. KER. TVE
19 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 4 0 1 3 3 12 -9 1 2022.09.28. 
Balatonfüredi FC Sporttelep 
BALATONFÜREDI FC - 
ETO AKADÉMIA
20 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 4 0 1 3 1 14 -13 1 2022.09.28. 
Teskándi Sporttelep 
TECHNOROLL TESKÁND KSE - 
ZSÁMBÉKI SK
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSÁMBÉKI SK TATABÁNYAI SC 2 2 0 0 8 2 6 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 12 3 9 10
2 ZSÁMBÉKI SK PRACTICAL VLS VESZPRÉM 2 1 1 0 1 0 1 4 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 1 0 5 0 5 10
3 ZSÁMBÉKI SK ETO AKADÉMIA 2 1 0 1 1 1 0 3 2 2 0 0 3 0 3 6 4 3 0 1 4 1 3 9
4 ZSÁMBÉKI SK KOMÁROM VSE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 4 1 3 8
5 ZSÁMBÉKI SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 2 0 2 7 4 2 2 0 2 0 2 8
6 ZSÁMBÉKI SK BICSKEI TC 2 1 1 0 4 1 3 4 2 1 0 1 1 1 0 3 4 2 1 1 5 2 3 7
7 ZSÁMBÉKI SK FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 4 2 2 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 5 2 3 7
8 ZSÁMBÉKI SK III. KER. TVE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 1 1 0 2 0 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
9 ZSÁMBÉKI SK KELEN SC 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 0 1 2 2 0 6 4 2 1 1 2 2 0 7
10 ZSÁMBÉKI SK TECHNOROLL TESKÁND KSE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 4 3 1 3 4 1 2 1 6 5 1 5
11 ZSÁMBÉKI SK ÉRDI VSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 1 0 2 0 2 4 4 1 2 1 2 1 1 5
12 ZSÁMBÉKI SK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 1 2 -1 5
13 ZSÁMBÉKI SK ZTE FC II. 2 0 1 1 0 3 -3 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 3 5 -2 5
14 ZSÁMBÉKI SK GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 2 7 -5 1 4 1 1 2 4 9 -5 4
15 ZSÁMBÉKI SK BUDAÖRS 3 1 0 2 4 2 2 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 0 3 4 3 1 3
16 ZSÁMBÉKI SK CSORNAI SE 3 1 0 2 4 2 2 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 1 0 3 4 5 -1 3
17 ZSÁMBÉKI SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 0 1 2 2 4 -2 1 1 0 1 0 1 1 0 1 4 0 2 2 3 5 -2 2
18 ZSÁMBÉKI SK BALATONFÜREDI FC 2 0 0 2 0 3 -3 0 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 1 3 2 6 -4 1
19 ZSÁMBÉKI SK MÓRI SE 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 0 0 2 0 5 -5 0 4 0 1 3 2 10 -8 1
20 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 1 2 0 8 -8 1 4 0 1 3 0 10 -10 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ZSÁMBÉKI SK PRACTICAL VLS VESZPRÉM 2 2 0 0 3 0 3 6 2 2 0 0 6 0 6 6 4 4 0 0 9 0 9 12
2 ZSÁMBÉKI SK TATABÁNYAI SC 2 2 0 0 10 3 7 6 2 1 0 1 5 2 3 3 4 3 0 1 15 5 10 9
3 ZSÁMBÉKI SK FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 7 4 3 3 2 2 0 0 4 1 3 6 4 3 0 1 11 5 6 9
4 ZSÁMBÉKI SK ÉRDI VSE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 2 0 0 6 0 6 6 4 3 0 1 8 2 6 9
5 ZSÁMBÉKI SK PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 1 0 6 4 2 7 4 2 2 0 7 5 2 8
6 ZSÁMBÉKI SK ETO AKADÉMIA 2 1 0 1 4 3 1 3 2 1 1 0 4 2 2 4 4 2 1 1 8 5 3 7
7 ZSÁMBÉKI SK III. KER. TVE 2 1 0 1 3 4 -1 3 2 1 1 0 5 2 3 4 4 2 1 1 8 6 2 7
8 ZSÁMBÉKI SK KELEN SC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 0 1 6 4 2 6 4 2 1 1 7 5 2 7
9 ZSÁMBÉKI SK ZTE FC II. 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 2 0 0 6 3 3 6 4 2 1 1 6 7 -1 7
10 ZSÁMBÉKI SK TECHNOROLL TESKÁND KSE 2 1 0 1 4 4 0 3 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 0 2 8 10 -2 6
11 ZSÁMBÉKI SK KOMÁROM VSE 2 1 0 1 3 2 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 2 1 5 4 1 5
12 ZSÁMBÉKI SK BICSKEI TC 2 0 2 0 5 5 0 2 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 2 1 7 7 0 5
13 ZSÁMBÉKI SK GYIRMÓT FC GYŐR II. 2 0 2 0 3 3 0 2 2 1 0 1 4 7 -3 3 4 1 2 1 7 10 -3 5
14 ZSÁMBÉKI SK MOL FEHÉRVÁR FC II. 3 0 1 2 4 7 -3 1 1 1 0 0 4 1 3 3 4 1 1 2 8 8 0 4
15 ZSÁMBÉKI SK BUDAÖRS 3 1 0 2 7 6 1 3 1 0 0 1 0 1 -1 0 4 1 0 3 7 7 0 3
16 ZSÁMBÉKI SK CSORNAI SE 3 1 0 2 6 3 3 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 4 1 0 3 7 8 -1 3
17 ZSÁMBÉKI SK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 0 2 1 3 -2 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 0 3 3 6 -3 3
18 ZSÁMBÉKI SK MÓRI SE 2 0 0 2 2 9 -7 0 2 0 1 1 5 7 -2 1 4 0 1 3 7 16 -9 1
19 ZSÁMBÉKI SK BALATONFÜREDI FC 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 3 12 -9 1
20 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 1 2 0 10 -10 1 4 0 1 3 1 14 -13 1
 
BALATONFÜREDI FC
---0 - 5---------0 - 2-----
BICSKEI TC
----------1 - 1-4 - 4------
BUDAÖRS
-----1 - 3---1 - 3-------5 - 0-
CSORNAI SE
---------0 - 1----1 - 2--5 - 0-
ÉRDI VSE
--------1 - 2------1 - 0---
ETO AKADÉMIA
-2 - 0------------2 - 3----
FC NAGYKANIZSA
---5 - 1--------------2 - 3
GYIRMÓT FC GYŐR II.
2 - 2---------1 - 1--------
III. KER. TVE
-----0 - 2---3 - 2---------
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
------0 - 1---------1 - 2--
KELEN SC
--------------1 - 1----
KOMÁROM VSE
----0 - 1-------3 - 1------
MOL FEHÉRVÁR FC II.
-0 - 2---2 - 2-2 - 3-----------
MÓRI SE
------------1 - 4--1 - 5---
PRACTICAL VLS VESZPRÉM
--1 - 0------2 - 0---------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
--------1 - 1----------
TATABÁNYAI SC
-------5 - 1--------5 - 2--
TECHNOROLL TESKÁND KSE
3 - 1-----------------1 - 3
ZSÁMBÉKI SK
--------1 - 4----------
ZTE FC II.
--------------0 - 4---0 - 0
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 33 3.3
2. 29 2.9
3. 43 4.3
4. 37 3.7
5. 44 4.4
6. 23 2.3
7. 47 4.7
8. 33 3.3
9. 35 3.5
Össz. 324 3.6
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 38 3.8 2
2. 36 3.6 3
3. 36 3.6 0
4. 49 4.9 3
5. 46 4.6 0
6. 37 3.7 1
7. 35 3.5 3
8. 42 4.2 3
9. 0 0 0
Össz. 319 3.54 15

BAJNOKSÁG CSAPATAI

BALATONFÜREDI FC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
09. 28. 16:00
2022. 09. 28. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 02. 15:00
2022. 10. 02. 15:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
10. 09. 15:00
2022. 10. 09. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 16. 13:00
2022. 10. 16. 13:00
Budaörsi Városi Stadion
10. 22. 13:00
2022. 10. 22. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
10. 30. 13:00
2022. 10. 30. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
11. 06. 13:00
2022. 11. 06. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
11. 13. 13:00
2022. 11. 13. 13:00
Kelen SC Sporttelep
11. 20. 13:00
2022. 11. 20. 13:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
11. 27. 13:00
2022. 11. 27. 13:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
12. 04. 13:00
2022. 12. 04. 13:00
Ajkai Városi Sportcentrum
02. 12.
2023. 02. 12.
Balatonfüredi FC Sporttelep
02. 19.
2023. 02. 19.
Érdi Sporttelep
02. 26.
2023. 02. 26.
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 05.
2023. 03. 05.
Mór Sporttelep
03. 12.
2023. 03. 12.
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 19.
2023. 03. 19.
MOL Aréna Sóstó
03. 26.
2023. 03. 26.
Balatonfüredi FC Sporttelep
03. 29.
2023. 03. 29.
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
04. 02.
2023. 04. 02.
ETO Stadion
04. 09.
2023. 04. 09.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 12.
2023. 04. 12.
ZTE Aréna
04. 16.
2023. 04. 16.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 23.
2023. 04. 23.
Kocsis István Városi Sporttelep
04. 26.
2023. 04. 26.
Balatonfüredi FC Sporttelep
04. 30.
2023. 04. 30.
Puskás Akadémia Pancho Aréna
05. 07.
2023. 05. 07.
Balatonfüredi FC Sporttelep
05. 14.
2023. 05. 14.
Zsámbéki SK Sporttelep
05. 21.
2023. 05. 21.
Balatonfüredi FC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
BORGULYA ISTVÁN Vezetőedző
SEBŐK LAJOS Technikai vezető
SCHMIDMAJER ÁRPÁD Technikai vezető
SCHMIDMAJER ÁDÁM Kapusedző
CZINEGE LÁSZLÓ Asszisztensedző
BERECZ ATTILA Masszőr
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->