Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Észak-Keleti csoport 4. forduló

Sorsolás
2023. 08. 19. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
2023. 08. 19. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2023. 08. 19. 11:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Budai II. László Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Hatvani Népkert Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Szojka Ferenc Stadion
2023. 08. 19. 17:30
Lipcsey Elemér Sporttelep
2023. 08. 19. 17:30
Tiszaújváros Sportcentrum
Játékvezető leszek Játékvezető leszek

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Következő
ellenfél
Forma
1 PUTNOK FC PUTNOK FC 4 4 0 0 14 4 10 12 2024.03.03. 
Tiszaújváros Sportcentrum 
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS - 
PUTNOK FC
2 EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 4 3 1 0 7 1 6 10 2024.03.03. 
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep 
DVSC II. - 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
3 KISVÁRDA MASTER GOOD II. KISVÁRDA MASTER GOOD II. 4 3 0 1 8 4 4 9 2024.03.03. 
Budai II. László Stadion 
REAC - 
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
4 FC HATVAN FC HATVAN 4 2 2 0 8 5 3 8 2024.03.03. 
Hatvani Népkert Sporttelep 
FC HATVAN - 
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
5 DEAC DEAC 4 2 1 1 6 5 1 7 2024.03.03. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚJPEST FC II. - 
DEAC
6 KARCAGI SE KARCAGI SE 4 2 0 2 11 8 3 6 2024.03.03. 
Lipcsey Elemér Sporttelep 
KARCAGI SE - 
DVTK II. F4R
7 SBTC SBTC 4 1 2 1 5 5 0 5 2024.03.03. 
Szojka Ferenc Stadion 
SBTC - 
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
8 TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 4 1 2 1 5 5 0 5 2024.03.03. 
Tiszaújváros Sportcentrum 
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS - 
PUTNOK FC
9 SÉNYŐ FC SELYEM-BER SÉNYŐ FC SELYEM-BER 4 1 2 1 8 9 -1 5 2024.03.03. 
Hatvani Népkert Sporttelep 
FC HATVAN - 
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
10 ÚJPEST FC II. ÚJPEST FC II. 4 1 1 2 8 8 0 4 2024.03.03. 
Újpest Labdarúgó Sportcentruma 
ÚJPEST FC II. - 
DEAC
11 REAC REAC 4 1 1 2 5 9 -4 4 2024.03.03. 
Budai II. László Stadion 
REAC - 
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
12 DVSC II. DVSC II. 4 1 1 2 4 8 -4 4 2024.03.03. 
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep 
DVSC II. - 
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
13 EGER SE EGER SE 4 1 1 2 4 10 -6 4 2024.03.03. 
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion 
EGER SE - 
GYÖNGYÖSI AK
14 DVTK II. F4R DVTK II. F4R 4 1 0 3 5 9 -4 3 2024.03.03. 
Lipcsey Elemér Sporttelep 
KARCAGI SE - 
DVTK II. F4R
15 FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 4 0 2 2 5 9 -4 2 2024.03.03. 
Szojka Ferenc Stadion 
SBTC - 
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 4 0 0 4 3 7 -4 0 2024.03.03. 
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion 
EGER SE - 
GYÖNGYÖSI AK
* Meghatározza a csapat által lejátszott mérkőzések nehézségi értékét. Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában, osztva a lejátszott mérkőzések számával.
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 3 0 0 4 0 4 9 1 1 0 0 1 0 1 3 4 4 0 0 5 0 5 12
2 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 4 0 4 6 2 1 1 0 4 1 3 4 4 3 1 0 8 1 7 10
3 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 2 1 0 4 0 4 7 1 0 1 0 0 0 0 1 4 2 2 0 4 0 4 8
4 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 1 0 3 1 2 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 2 1 1 2 1 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 2 0 2 3 3 0 6
7 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 0 1 3 1 2 3 4 1 2 1 5 3 2 5
8 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 4 4 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 1 4 -3 0 4 1 1 2 3 4 -1 4
10 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 3 6 -3 4 4 1 1 2 3 6 -3 4
11 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 2 0 1 1 0 2 4 0 4 0 2 2 0 4
12 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
13 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 0 2 2 2 5 -3 2
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 2 2 1 4 -3 2
15 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 4 -3 1 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 2 2 3 7 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 1 1 2 5 -3 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 3 8 -5 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 GYÖNGYÖSI AK PUTNOK FC 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6 4 4 0 0 14 4 10 12
2 GYÖNGYÖSI AK EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE 3 3 0 0 7 1 6 9 1 0 1 0 0 0 0 1 4 3 1 0 7 1 6 10
3 GYÖNGYÖSI AK KISVÁRDA MASTER GOOD II. 3 2 0 1 7 4 3 6 1 1 0 0 1 0 1 3 4 3 0 1 8 4 4 9
4 GYÖNGYÖSI AK FC HATVAN 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 2 0 8 5 3 8
5 GYÖNGYÖSI AK DEAC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 1 1 6 5 1 7
6 GYÖNGYÖSI AK KARCAGI SE 2 1 0 1 6 4 2 3 2 1 0 1 5 4 1 3 4 2 0 2 11 8 3 6
7 GYÖNGYÖSI AK SBTC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 1 0 3 2 1 4 4 1 2 1 5 5 0 5
8 GYÖNGYÖSI AK TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 5 5 0 5
9 GYÖNGYÖSI AK SÉNYŐ FC SELYEM-BER 2 1 1 0 4 3 1 4 2 0 1 1 4 6 -2 1 4 1 2 1 8 9 -1 5
10 GYÖNGYÖSI AK ÚJPEST FC II. 2 1 0 1 5 4 1 3 2 0 1 1 3 4 -1 1 4 1 1 2 8 8 0 4
11 GYÖNGYÖSI AK REAC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 0 1 2 5 -3 3 4 1 1 2 5 9 -4 4
12 GYÖNGYÖSI AK DVSC II. 2 0 1 1 1 5 -4 1 2 1 0 1 3 3 0 3 4 1 1 2 4 8 -4 4
13 GYÖNGYÖSI AK EGER SE 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 1 2 4 10 -6 4 4 1 1 2 4 10 -6 4
14 GYÖNGYÖSI AK DVTK II. F4R 2 0 0 2 3 6 -3 0 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 0 3 5 9 -4 3
15 GYÖNGYÖSI AK FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 5 9 -4 2
16 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 2 0 0 2 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 0 0 4 3 7 -4 0
 
DEAC
-----------1 - 1--2 - 1
DVSC II.
--1 - 1------0 - 4-----
DVTK II. F4R
-2 - 3-----1 - 3-------
EGER SE
---------------
EVOLUTION HUNGARY-CIGÁND SE
-1 - 0-4 - 0--2 - 1--------
FACULTAS-TISZAFÜREDI VSE
-----------1 - 2-2 - 2-
FC HATVAN
2 - 1----1 - 1---------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 2------1 - 2----
KARCAGI SE
-----4 - 1---2 - 3-----
KISVÁRDA MASTER GOOD II.
------2 - 41 - 0--4 - 0----
PUTNOK FC
---4 - 1---------3 - 1-
REAC
1 - 2-------------2 - 2
SBTC
--1 - 2---------1 - 1--
SÉNYŐ FC SELYEM-BER
------1 - 1-3 - 2------
TERMÁLFÜRDŐ FC TISZAÚJVÁROS
--2 - 0-0 - 0----------
ÚJPEST FC II.
---------0 - 1---5 - 3-
Hónap legjobbjai

Bajnokság statisztikái

Meccs Statisztikák
Ford. Gólok Gól/meccs
1. 34 4.3
2. 24 3
3. 24 3
4. 24 3
5. 24 3
6. 26 3.3
7. 24 3
8. 17 2.1
9. 24 3
10. 32 4
11. 22 2.8
12. 24 3
13. 27 3.4
14. 30 3.8
15. 18 2.3
16. 18 2.3
17. 31 3.9
Össz. 423 3.1
Büntető lapok
Ford. / meccs
1. 44 5.5 2
2. 32 4 0
3. 43 5.38 2
4. 29 3.63 2
5. 34 4.25 0
6. 43 5.38 3
7. 24 3 1
8. 32 4 1
9. 41 5.13 0
10. 39 4.88 3
11. 47 5.88 1
12. 34 4.25 1
13. 35 4.38 2
14. 39 4.88 1
15. 31 3.88 1
16. 34 4.25 0
17. 38 4.75 1
Össz. 619 4.55 21

BAJNOKSÁG CSAPATAI

DEAC

Sorsolás
Játékoskeret
Stáblista
Sorsolás
03. 03. 11:00
2024. 03. 03. 11:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
03. 10. 14:00
2024. 03. 10. 14:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
03. 17. 11:00
2024. 03. 17. 11:00
Kisvárdai Várkerti Stadion
03. 24. 14:00
2024. 03. 24. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
03. 31. 16:00
2024. 03. 31. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
04. 07. 16:00
2024. 04. 07. 16:00
Lipcsey Elemér Sporttelep
04. 14. 16:00
2024. 04. 14. 16:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
04. 21. 17:00
2024. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
04. 28. 17:00
2024. 04. 28. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
05. 05. 17:00
2024. 05. 05. 17:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
05. 12. 17:00
2024. 05. 12. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
05. 19. 17:00
2024. 05. 19. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
05. 26. 17:00
2024. 05. 26. 17:00
Debreceni Egyetemi AC Sporttelep
Szakmai stáb Poszt
URBIN PÉTER Vezetőedző
KARIKÁS KRISZTIÁN NORBERT Technikai vezető
TÓTH FERENC Kapusedző
KERTÉSZ TAMÁS Asszisztensedző
HORVÁTH DÁNIEL Masszőr
PÖSZMET TIBOR Sportigazgató
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL