Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ I. osztály 11. forduló

2012.10.28 - 14:00

Budapest, Ikarus BSE

Budapest

BLSZ I. osztály

Játékvezető
SZANYI ÁDÁM
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TAMÁSSY ATTILA, BARTKÓ ESZTER
IKARUS BSE
ASR-GÁZMŰVEK MTE
90'
45'

Gólok

HORVÁTH KRISZTIÁN

4'

1 - 0

 

FICSOR DÁNIEL

57'

2 - 0

 

 

2 - 1

58'

KALTENEKKER ATTILA

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FŐV. VÍZMŰVEK SK FŐV. VÍZMŰVEK SK 11 8 3 0 16 5 11 27
2 NAGYTÉTÉNYI SE NAGYTÉTÉNYI SE 11 8 1 2 17 7 10 24 (-1 pont)
3 IKARUS BSE IKARUS BSE 11 7 2 2 22 11 11 23
4 XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK  XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK  11 6 3 2 13 9 4 21
5 VOYAGE SE VOYAGE SE 11 6 1 4 29 23 6 18 (-1 pont)
6 KELEN SC KELEN SC 11 5 2 4 24 18 6 17
7 UNIONE FC UNIONE FC 11 5 2 4 24 18 6 17
8 BUDATÉTÉNY SE BUDATÉTÉNY SE 11 5 1 5 20 21 -1 16
9 THSE-Sashalom THSE-Sashalom 11 5 1 5 19 20 -1 16
10 GOLDBALL `94. FC SE GOLDBALL `94. FC SE 11 4 4 3 26 27 -1 16
11 FERENCVÁROSI FC FERENCVÁROSI FC 11 4 2 5 20 17 3 14
12 ASR-GÁZMŰVEK MTE ASR-GÁZMŰVEK MTE 11 3 1 7 20 27 -7 10
13 MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET 11 2 3 6 12 18 -6 9
14 GRUND 1986 FC GRUND 1986 FC 11 2 2 7 21 29 -8 8
15 MLTC MLTC 11 2 2 7 18 30 -12 8
16 RÁKOSSZENTMIHÁLY RÁKOSSZENTMIHÁLY 11 0 2 9 5 26 -21 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÁKOSSZENTMIHÁLY NAGYTÉTÉNYI SE 5 4 1 0 8 1 7 13 6 3 2 1 4 2 2 10 11 7 3 1 12 3 9 23
2 RÁKOSSZENTMIHÁLY VOYAGE SE 6 5 1 0 10 1 9 16 5 1 2 2 4 5 -1 4 11 6 3 2 14 6 8 20
3 RÁKOSSZENTMIHÁLY IKARUS BSE 5 5 0 0 8 0 8 15 6 1 1 4 1 5 -4 4 11 6 1 4 9 5 4 19
4 RÁKOSSZENTMIHÁLY FŐV. VÍZMŰVEK SK 6 3 2 1 3 1 2 11 5 2 2 1 4 1 3 8 11 5 4 2 7 2 5 19
5 RÁKOSSZENTMIHÁLY ASR-GÁZMŰVEK MTE 6 2 3 1 4 5 -1 9 5 3 0 2 8 5 3 9 11 5 3 3 12 10 2 18
6 RÁKOSSZENTMIHÁLY XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 7 3 3 1 6 2 4 12 4 1 3 0 1 0 1 6 11 4 6 1 7 2 5 18
7 RÁKOSSZENTMIHÁLY UNIONE FC 5 2 2 1 4 1 3 8 6 2 2 2 4 4 0 8 11 4 4 3 8 5 3 16
8 RÁKOSSZENTMIHÁLY GRUND 1986 FC 5 1 2 2 5 8 -3 5 6 3 2 1 5 2 3 11 11 4 4 3 10 10 0 16
9 RÁKOSSZENTMIHÁLY FERENCVÁROSI FC 5 3 1 1 5 3 2 10 6 1 2 3 3 5 -2 5 11 4 3 4 8 8 0 15
10 RÁKOSSZENTMIHÁLY GOLDBALL `94. FC SE 5 1 3 1 6 4 2 6 6 2 2 2 8 11 -3 8 11 3 5 3 14 15 -1 14
11 RÁKOSSZENTMIHÁLY KELEN SC 6 1 3 2 3 5 -2 6 5 2 1 2 3 3 0 7 11 3 4 4 6 8 -2 13
12 RÁKOSSZENTMIHÁLY THSE-Sashalom 5 2 1 2 3 3 0 7 6 1 1 4 1 6 -5 4 11 3 2 6 4 9 -5 11
13 RÁKOSSZENTMIHÁLY BUDATÉTÉNY SE 5 0 1 4 2 7 -5 1 6 3 0 3 6 7 -1 9 11 3 1 7 8 14 -6 10
14 RÁKOSSZENTMIHÁLY MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET 6 1 1 4 2 4 -2 4 5 1 3 1 4 3 1 6 11 2 4 5 6 7 -1 10
15 RÁKOSSZENTMIHÁLY RÁKOSSZENTMIHÁLY 5 0 2 3 0 3 -3 2 6 1 2 3 1 9 -8 5 11 1 4 6 1 12 -11 7
16 RÁKOSSZENTMIHÁLY MLTC 6 0 1 5 2 11 -9 1 5 1 2 2 2 3 -1 5 11 1 3 7 4 14 -10 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 RÁKOSSZENTMIHÁLY FŐV. VÍZMŰVEK SK 6 6 0 0 10 2 8 18 5 2 3 0 6 3 3 9 11 8 3 0 16 5 11 27
2 RÁKOSSZENTMIHÁLY NAGYTÉTÉNYI SE 5 5 0 0 12 3 9 15 6 3 1 2 5 4 1 9 11 8 1 2 17 7 10 24
3 RÁKOSSZENTMIHÁLY IKARUS BSE 5 5 0 0 16 3 13 15 6 2 2 2 6 8 -2 8 11 7 2 2 22 11 11 23
4 RÁKOSSZENTMIHÁLY XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK 7 4 3 0 10 4 6 15 4 2 0 2 3 5 -2 6 11 6 3 2 13 9 4 21
5 RÁKOSSZENTMIHÁLY VOYAGE SE 6 5 1 0 22 6 16 16 5 1 0 4 7 17 -10 2 11 6 1 4 29 23 6 18
6 RÁKOSSZENTMIHÁLY KELEN SC 6 2 2 2 14 10 4 8 5 3 0 2 10 8 2 9 11 5 2 4 24 18 6 17
7 RÁKOSSZENTMIHÁLY UNIONE FC 5 4 0 1 13 3 10 12 6 1 2 3 11 15 -4 5 11 5 2 4 24 18 6 17
8 RÁKOSSZENTMIHÁLY BUDATÉTÉNY SE 5 2 1 2 10 9 1 7 6 3 0 3 10 12 -2 9 11 5 1 5 20 21 -1 16
9 RÁKOSSZENTMIHÁLY THSE-Sashalom 5 3 1 1 12 7 5 10 6 2 0 4 7 13 -6 6 11 5 1 5 19 20 -1 16
10 RÁKOSSZENTMIHÁLY GOLDBALL `94. FC SE 5 1 3 1 10 6 4 6 6 3 1 2 16 21 -5 10 11 4 4 3 26 27 -1 16
11 RÁKOSSZENTMIHÁLY FERENCVÁROSI FC 5 2 0 3 13 9 4 6 6 2 2 2 7 8 -1 8 11 4 2 5 20 17 3 14
12 RÁKOSSZENTMIHÁLY ASR-GÁZMŰVEK MTE 6 2 1 3 9 10 -1 7 5 1 0 4 11 17 -6 3 11 3 1 7 20 27 -7 10
13 RÁKOSSZENTMIHÁLY MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET 6 1 2 3 7 8 -1 5 5 1 1 3 5 10 -5 4 11 2 3 6 12 18 -6 9
14 RÁKOSSZENTMIHÁLY GRUND 1986 FC 5 1 0 4 11 16 -5 3 6 1 2 3 10 13 -3 5 11 2 2 7 21 29 -8 8
15 RÁKOSSZENTMIHÁLY MLTC 6 0 1 5 8 21 -13 1 5 2 1 2 10 9 1 7 11 2 2 7 18 30 -12 8
16 RÁKOSSZENTMIHÁLY RÁKOSSZENTMIHÁLY 5 0 1 4 3 9 -6 1 6 0 1 5 2 17 -15 1 11 0 2 9 5 26 -21 2
 
ASR-GÁZMŰVEK MTE
-1 - 11 - 3---2 - 33 - 1-2 - 1----0 - 1
BUDATÉTÉNY SE
6 - 3-0 - 0---1 - 21 - 3--2 - 1----
FERENCVÁROSI FC
---2 - 4-1 - 0--1 - 2--2 - 3-7 - 0-
FŐV. VÍZMŰVEK SK
--2 - 0-2 - 1----1 - 01 - 03 - 1-1 - 0-
GOLDBALL `94. FC SE
-2 - 3-0 - 0---1 - 1--5 - 0-2 - 2--
GRUND 1986 FC
--0 - 2-3 - 41 - 2--4 - 3----3 - 5-
IKARUS BSE
2 - 13 - 0--4 - 0--3 - 0----4 - 2--
KELEN SC
--1 - 11 - 1-4 - 5---1 - 2-3 - 0--4 - 1
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
--4 - 1--2 - 2---0 - 11 - 10 - 2--0 - 1
MLTC
0 - 40 - 4--4 - 5-0 - 01 - 4----3 - 4--
NAGYTÉTÉNYI SE
-1 - 0----3 - 0--1 - 0-4 - 1-3 - 2-
RÁKOSSZENTMIHÁLY
--0 - 2--1 - 11 - 2--1 - 30 - 1----
THSE-Sashalom
4 - 21 - 3-------2 - 2--2 - 03 - 0-
UNIONE FC
---1 - 2-3 - 1-2 - 02 - 0--5 - 0---
VOYAGE SE
5 - 15 - 0--7 - 2--2 - 1-----2 - 21 - 0
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
----1 - 11 - 02 - 2---0 - 03 - 01 - 02 - 1-

Meccsek

IKARUS BSE

2012. 09. 12. 17:30
Mátyásföldi LTC
2012. 09. 12. 17:30
Mátyásföldi LTC
MLTC
IKARUS BSE
2012. 09. 19. 17:00
Ikarus BSE
2012. 09. 19. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
2012. 09. 01. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 09. 01. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
IKARUS BSE
2012. 09. 08. 15:30
RAFC Sporttelep
2012. 09. 08. 15:30
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLY
IKARUS BSE
2012. 09. 16. 16:00
Ikarus BSE
2012. 09. 16. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
GOLDBALL `94. FC SE
2012. 09. 22. 16:00
Grund 1986 FC
2012. 09. 22. 16:00
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
IKARUS BSE
2012. 09. 29. 16:00
Ikarus BSE
2012. 09. 29. 16:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
UNIONE FC
2012. 10. 07. 15:00
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2012. 10. 07. 15:00
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
FERENCVÁROSI FC
IKARUS BSE
2012. 10. 13. 15:30
Ikarus BSE
2012. 10. 13. 15:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
BUDATÉTÉNY SE
2012. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
2012. 10. 20. 17:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI SE
IKARUS BSE
2012. 10. 28. 14:00
Ikarus BSE
2012. 10. 28. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2012. 11. 04. 13:15
RAFC Sporttelep
2012. 11. 04. 13:15
RAFC Sporttelep
THSE-Sashalom
IKARUS BSE
2012. 11. 11. 13:00
Ikarus BSE
2012. 11. 11. 13:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
KELEN SC
2012. 11. 17. 19:00
Vasas Sporttelep
2012. 11. 17. 19:00
Vasas Sporttelep
VOYAGE SE
IKARUS BSE
2012. 11. 24. 13:30
Ikarus BSE
2012. 11. 24. 13:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2013. 03. 02. 13:30
Ikarus BSE
2013. 03. 02. 13:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
MLTC
2013. 03. 09. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2013. 03. 09. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
IKARUS BSE
2013. 05. 29. 18:00
Ikarus BSE
2013. 05. 29. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2013. 03. 23. 14:00
Ikarus BSE
2013. 03. 23. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
RÁKOSSZENTMIHÁLY
2013. 03. 31. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2013. 03. 31. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GOLDBALL `94. FC SE
IKARUS BSE
2013. 05. 15. 18:00
Ikarus BSE
2013. 05. 15. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
GRUND 1986 FC
2013. 04. 13. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2013. 04. 13. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
IKARUS BSE
2013. 04. 20. 15:30
Ikarus BSE
2013. 04. 20. 15:30
Ikarus BSE
IKARUS BSE
FERENCVÁROSI FC
2013. 04. 27. 17:00
Budatétény SE
2013. 04. 27. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
IKARUS BSE
2013. 05. 04. 15:00
Ikarus BSE
2013. 05. 04. 15:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
NAGYTÉTÉNYI SE
2013. 05. 11. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 05. 11. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
IKARUS BSE
2013. 05. 19. 18:00
Ikarus BSE
2013. 05. 19. 18:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
THSE-Sashalom
2013. 05. 25. 17:00
Kelen SC
2013. 05. 25. 17:00
Kelen SC
KELEN SC
IKARUS BSE
2013. 06. 01. 17:00
Ikarus BSE
2013. 06. 01. 17:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
VOYAGE SE
2013. 05. 01. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2013. 05. 01. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
IKARUS BSE

ASR-GÁZMŰVEK MTE

2012. 08. 23. 17:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 08. 23. 17:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
FERENCVÁROSI FC
2012. 08. 25. 17:00
Budatétény SE
2012. 08. 25. 17:00
Budatétény SE
BUDATÉTÉNY SE
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2012. 09. 02. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 09. 02. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
NAGYTÉTÉNYI SE
2012. 09. 09. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 09. 09. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
2012. 09. 16. 16:30
RAFC Sporttelep
2012. 09. 16. 16:30
RAFC Sporttelep
THSE-Sashalom
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2012. 09. 23. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 09. 23. 16:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
KELEN SC
2012. 09. 29. 19:00
Vasas Sporttelep
2012. 09. 29. 19:00
Vasas Sporttelep
VOYAGE SE
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2012. 10. 07. 15:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 10. 07. 15:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
FŐV. VÍZMŰVEK SK
2012. 10. 13. 10:00
Mátyásföldi LTC
2012. 10. 13. 10:00
Mátyásföldi LTC
MLTC
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2012. 10. 21. 14:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 10. 21. 14:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
2012. 10. 28. 14:00
Ikarus BSE
2012. 10. 28. 14:00
Ikarus BSE
IKARUS BSE
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2012. 11. 04. 13:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 11. 04. 13:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
RÁKOSSZENTMIHÁLY
2012. 11. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2012. 11. 09. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
GOLDBALL `94. FC SE
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2012. 11. 18. 13:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2012. 11. 18. 13:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
GRUND 1986 FC
2012. 11. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
2012. 11. 24. 11:00
Budafoki MTE Sporttelep
UNIONE FC
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 03. 02. 14:00
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
2013. 03. 02. 14:00
FTC-MVM Népligeti Sportközpont
FERENCVÁROSI FC
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 03. 09. 14:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 03. 09. 14:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
BUDATÉTÉNY SE
2013. 05. 15. 19:00
Nagytétényi SE
2013. 05. 15. 19:00
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI SE
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 06. 30.
Nagytétényi SE
2013. 06. 30.
Nagytétényi SE
NAGYTÉTÉNYI SE
ELMARDT
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 03. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2013. 03. 23. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
XII. KER. ÖNK. HEGYVIDÉK
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 05. 22. 18:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 05. 22. 18:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
THSE-Sashalom
2013. 04. 07. 15:00
Kelen SC
2013. 04. 07. 15:00
Kelen SC
KELEN SC
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 04. 13. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 04. 13. 16:30
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
VOYAGE SE
2013. 04. 20. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
2013. 04. 20. 10:00
Fővárosi Vízművek SK
FŐV. VÍZMŰVEK SK
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 04. 27. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 04. 27. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
MLTC
2013. 05. 04. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
2013. 05. 04. 10:00
Dr. Koltai Jenő Sport Központ
MAGYAR TESTNEVELÉSI EGYET
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 05. 11. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 05. 11. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
IKARUS BSE
2013. 05. 18. 11:00
RAFC Sporttelep
2013. 05. 18. 11:00
RAFC Sporttelep
RÁKOSSZENTMIHÁLY
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 05. 25. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 05. 25. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
GOLDBALL `94. FC SE
2013. 05. 31. 17:30
Grund 1986 FC
2013. 05. 31. 17:30
Grund 1986 FC
GRUND 1986 FC
ASR-GÁZMŰVEK MTE
2013. 05. 01. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
2013. 05. 01. 17:00
A.S.R. Gázgyár Sporttelep
ASR-GÁZMŰVEK MTE
UNIONE FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple