Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 15. forduló

2014.11.22 - 13:00

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ILLÉS TAMÁS, VARGA GÁBOR
TATABÁNYA FC
ÚJBUDA FC
90'
45'

Gólok

FOLMER KRISZTIÁN ZSOLT

1'

1 - 0

 

MÓRI TAMÁS

8'

2 - 0

 

MÓRI TAMÁS

72'

3 - 0

 

 

3 - 1

78'

KHIESZ KORNÉL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 BUDAÖRS BUDAÖRS 14 10 3 1 31 12 19 33
2 GYŐRI ETO FC GYŐRI ETO FC 14 9 2 3 28 10 18 29
3 ÚJBUDA FC ÚJBUDA FC 14 9 1 4 19 13 6 28
4 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 14 7 3 4 31 20 11 24
5 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 14 5 6 3 23 19 4 21
6 RÁKOSMENTE KSK RÁKOSMENTE KSK 14 6 1 7 22 20 2 19
7 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 14 6 1 7 12 17 -5 19
8 III. KER. TVE III. KER. TVE 14 5 4 5 22 23 -1 19
9 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 14 5 3 6 19 19 0 18
10 CSEPEL FC CSEPEL FC 14 5 1 8 15 16 -1 16
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 14 5 1 8 15 24 -9 16
12 FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 14 3 2 9 16 24 -8 11
13 NAGYATÁDI FC NAGYATÁDI FC 14 2 4 8 6 25 -19 10
14 DOROGI FC DOROGI FC 14 9 4 1 20 10 10 9 Büntetőpont: -22
15 TÖKÖL VSK TÖKÖL VSK 14 0 2 12 5 32 -27 2
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 6 4 2 0 8 1 7 14 8 3 4 1 5 1 4 13 14 7 6 1 13 2 11 27
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 8 4 4 0 8 1 7 16 6 1 3 2 3 3 0 6 14 5 7 2 11 4 7 22
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 8 3 3 2 8 7 1 12 6 2 3 1 3 3 0 9 14 5 6 3 11 10 1 21
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 8 3 4 1 7 2 5 13 6 2 1 3 2 3 -1 7 14 5 5 4 9 5 4 20
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 8 5 2 1 10 3 7 17 6 0 3 3 0 4 -4 3 14 5 5 4 10 7 3 20
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 5 3 1 1 3 2 1 10 9 1 7 1 5 5 0 10 14 4 8 2 8 7 1 20
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 7 3 2 2 5 3 2 11 7 1 4 2 2 3 -1 7 14 4 6 4 7 6 1 18
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 9 4 5 0 7 0 7 17 5 0 1 4 0 9 -9 1 14 4 6 4 7 9 -2 18
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 7 2 5 0 3 1 2 11 7 0 4 3 1 6 -5 4 14 2 9 3 4 7 -3 15
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 6 1 5 0 2 1 1 8 8 1 3 4 4 7 -3 6 14 2 8 4 6 8 -2 14
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 8 2 5 1 4 3 1 11 6 0 3 3 3 8 -5 3 14 2 8 4 7 11 -4 14
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 6 2 3 1 4 4 0 9 8 0 2 6 1 11 -10 2 14 2 5 7 5 15 -10 11
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 6 2 2 2 2 2 0 8 8 0 3 5 1 12 -11 3 14 2 5 7 3 14 -11 11
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 6 1 2 3 1 3 -2 5 8 0 5 3 0 4 -4 5 14 1 7 6 1 7 -6 10
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 7 4 3 0 9 1 8 4 7 3 2 2 4 2 2 0 14 7 5 2 13 3 10 4
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VESZPRÉM FC (Kizárva) BUDAÖRS 6 6 0 0 19 5 14 18 8 4 3 1 12 7 5 15 14 10 3 1 31 12 19 33
2 VESZPRÉM FC (Kizárva) GYŐRI ETO FC 8 6 1 1 16 4 12 19 6 3 1 2 12 6 6 10 14 9 2 3 28 10 18 29
3 VESZPRÉM FC (Kizárva) ÚJBUDA FC 9 7 1 1 14 5 9 22 5 2 0 3 5 8 -3 6 14 9 1 4 19 13 6 28
4 VESZPRÉM FC (Kizárva) TATABÁNYA FC 8 5 1 2 20 13 7 16 6 2 2 2 11 7 4 8 14 7 3 4 31 20 11 24
5 VESZPRÉM FC (Kizárva) BKV ELŐRE 8 4 3 1 15 8 7 15 6 1 3 2 8 11 -3 6 14 5 6 3 23 19 4 21
6 VESZPRÉM FC (Kizárva) RÁKOSMENTE KSK 5 3 1 1 11 4 7 10 9 3 0 6 11 16 -5 9 14 6 1 7 22 20 2 19
7 VESZPRÉM FC (Kizárva) DIÓSDI TC-SELECT 7 5 1 1 9 5 4 16 7 1 0 6 3 12 -9 3 14 6 1 7 12 17 -5 19
8 VESZPRÉM FC (Kizárva) III. KER. TVE 6 3 2 1 10 7 3 11 8 2 2 4 12 16 -4 8 14 5 4 5 22 23 -1 19
9 VESZPRÉM FC (Kizárva) BALATONFÜREDI FC 8 3 1 4 11 10 1 10 6 2 2 2 8 9 -1 8 14 5 3 6 19 19 0 18
10 VESZPRÉM FC (Kizárva) CSEPEL FC 7 3 0 4 9 8 1 9 7 2 1 4 6 8 -2 7 14 5 1 8 15 16 -1 16
11 VESZPRÉM FC (Kizárva) SÁRVÁR FC 6 5 0 1 10 4 6 15 8 0 1 7 5 20 -15 1 14 5 1 8 15 24 -9 16
12 VESZPRÉM FC (Kizárva) FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR 8 3 2 3 15 13 2 11 6 0 0 6 1 11 -10 0 14 3 2 9 16 24 -8 11
13 VESZPRÉM FC (Kizárva) NAGYATÁDI FC 6 2 1 3 3 9 -6 7 8 0 3 5 3 16 -13 3 14 2 4 8 6 25 -19 10
14 VESZPRÉM FC (Kizárva) DOROGI FC 7 3 3 1 8 6 2 1 7 6 1 0 12 4 8 8 14 9 4 1 20 10 10 9
15 VESZPRÉM FC (Kizárva) TÖKÖL VSK 6 0 2 4 3 10 -7 2 8 0 0 8 2 22 -20 0 14 0 2 12 5 32 -27 2
16 VESZPRÉM FC (Kizárva) VESZPRÉM FC (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
BALATONFÜREDI FC
0 - 2-1 - 21 - 22 - 12 - 01 - 2----1 - 13 - 0--
BKV ELŐRE
-1 - 1--0 - 22 - 01 - 12 - 2-3 - 02 - 0--4 - 2-
BUDAÖRS
5 - 1------3 - 22 - 03 - 23 - 0--3 - 0-
CSEPEL FC
-2 - 11 - 20 - 13 - 0-0 - 1----1 - 32 - 0--
DOROGI FC
-1 - 10 - 0-2 - 0-2 - 1---3 - 10 - 00 - 3--
DIÓSDI TC-SELECT
--0 - 3--1 - 0-3 - 10 - 02 - 12 - 0--1 - 0-
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
--0 - 31 - 01 - 1--2 - 3--3 - 33 - 20 - 15 - 0-
GYŐRI ETO FC
--0 - 0--1 - 03 - 03 - 13 - 00 - 33 - 0--3 - 0-
III. KER. TVE
2 - 2--0 - 00 - 1---3 - 13 - 2-2 - 1---
NAGYATÁDI FC
0 - 21 - 1-1 - 00 - 2-1 - 0----0 - 4---
RÁKOSMENTE KSK
0 - 0--3 - 01 - 3-2 - 1--5 - 0-----
SÁRVÁR FC
1 - 0--2 - 1----0 - 21 - 04 - 1--2 - 0-
TATABÁNYA FC
-3 - 34 - 0--3 - 0-1 - 7--0 - 13 - 13 - 13 - 0-
ÚJBUDA FC
-4 - 01 - 3--1 - 0-1 - 03 - 11 - 11 - 01 - 0-1 - 0-
TÖKÖL VSK
1 - 3--0 - 31 - 2---0 - 01 - 10 - 1----
VESZPRÉM FC
---------------

Meccsek

TATABÁNYA FC

2014. 08. 16. 17:30
2014. 08. 16. 17:30
TATABÁNYA FC
RÁKOSMENTE KSK
2014. 08. 23. 17:30
2014. 08. 23. 17:30
TATABÁNYA FC
BKV ELŐRE
2014. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2014. 08. 30. 17:30
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
TATABÁNYA FC
2014. 09. 06. 16:30
2014. 09. 06. 16:30
TATABÁNYA FC
GYŐRI ETO FC
2014. 09. 13. 16:30
Veszprémi Városi Stadion
2014. 09. 13. 16:30
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
TATABÁNYA FC
2014. 09. 20. 16:00
2014. 09. 20. 16:00
TATABÁNYA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2014. 09. 27. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
TATABÁNYA FC
2014. 10. 04. 15:00
2014. 10. 04. 15:00
TATABÁNYA FC
BUDAÖRS
2014. 10. 12. 15:00
Csepel Stadion
2014. 10. 12. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TATABÁNYA FC
2014. 10. 18. 14:30
2014. 10. 18. 14:30
TATABÁNYA FC
SÁRVÁR FC
2014. 10. 25. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 10. 25. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
TATABÁNYA FC
2014. 11. 01. 13:30
2014. 11. 01. 13:30
TATABÁNYA FC
TÖKÖL VSK
2014. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
2014. 11. 08. 13:30
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
TATABÁNYA FC
2014. 11. 15. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
2014. 11. 15. 13:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
2014. 11. 22. 13:00
2014. 11. 22. 13:00
TATABÁNYA FC
ÚJBUDA FC
2015. 03. 01. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2015. 03. 01. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
RÁKOSMENTE KSK
TATABÁNYA FC
2015. 03. 08. 14:30
BKV Előre Sporttelep
2015. 03. 08. 14:30
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
TATABÁNYA FC
2015. 03. 14. 14:30
2015. 03. 14. 14:30
TATABÁNYA FC
NAGYATÁDI FC
2015. 03. 21. 15:00
ETO Stadion
2015. 03. 21. 15:00
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
TATABÁNYA FC
2015. 06. 30.
2015. 06. 30.
TATABÁNYA FC
06. 30.
VESZPRÉM FC
2015. 04. 04. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 04. 04. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TATABÁNYA FC
2015. 04. 11. 16:30
2015. 04. 11. 16:30
TATABÁNYA FC
BALATONFÜREDI FC
2015. 04. 18. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
2015. 04. 18. 17:00
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
TATABÁNYA FC
2015. 04. 25. 17:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 04. 25. 17:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
CSEPEL FC
2015. 05. 02. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 05. 02. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TATABÁNYA FC
2015. 05. 09. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 05. 09. 17:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
DOROGI FC
2015. 05. 16. 18:00
Tököl VSE Sporttelep
2015. 05. 16. 18:00
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
TATABÁNYA FC
2015. 05. 23. 18:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 05. 23. 18:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2015. 05. 30. 18:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2015. 05. 30. 18:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2015. 06. 07. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 06. 07. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
TATABÁNYA FC

ÚJBUDA FC

2014. 08. 17. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 08. 17. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
III. KER. TVE
2014. 08. 23. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
2014. 08. 23. 17:30
MTE 1904 Sporttelep
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
ÚJBUDA FC
2014. 08. 31. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 08. 31. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
RÁKOSMENTE KSK
2014. 09. 05. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 09. 05. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
BKV ELŐRE
2014. 09. 13. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 09. 13. 16:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
NAGYATÁDI FC
2014. 09. 21. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 09. 21. 16:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
GYŐRI ETO FC
2014. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
2014. 09. 27. 16:00
Veszprémi Városi Stadion
VESZPRÉM FC
ÚJBUDA FC
2014. 10. 04. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 04. 15:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2014. 10. 12. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2014. 10. 12. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
ÚJBUDA FC
2014. 10. 18. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 18. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
BUDAÖRS
2014. 10. 25. 14:30
Csepel Stadion
2014. 10. 25. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÚJBUDA FC
2014. 10. 31. 13:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 10. 31. 13:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
SÁRVÁR FC
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2014. 11. 08. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ÚJBUDA FC
2014. 11. 16. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2014. 11. 16. 13:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
TÖKÖL VSK
2014. 11. 22. 13:00
2014. 11. 22. 13:00
TATABÁNYA FC
ÚJBUDA FC
2015. 02. 28. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
2015. 02. 28. 14:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. KER. TVE
ÚJBUDA FC
2015. 03. 07. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 03. 07. 14:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
FUTURA MOSONMAGYARÓVÁR
2015. 03. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
2015. 03. 14. 14:30
Rákosmente sport létesítmény
RÁKOSMENTE KSK
ÚJBUDA FC
2015. 03. 22. 15:00
BKV Előre Sporttelep
2015. 03. 22. 15:00
BKV Előre Sporttelep
BKV ELŐRE
ÚJBUDA FC
2015. 03. 28. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
2015. 03. 28. 15:00
Nagyatádi Mudin Imre Sportcentrum
NAGYATÁDI FC
ÚJBUDA FC
2015. 04. 04. 16:30
ETO Stadion
2015. 04. 04. 16:30
ETO Stadion
GYŐRI ETO FC
ÚJBUDA FC
2015. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 06. 30.
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
06. 30.
VESZPRÉM FC
2015. 04. 18. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 04. 18. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ÚJBUDA FC
2015. 04. 25. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 04. 25. 17:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
BALATONFÜREDI FC
2015. 05. 02. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
2015. 05. 02. 17:30
Budaörsi Városi Stadion
BUDAÖRS
ÚJBUDA FC
2015. 05. 09. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 05. 09. 17:30
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
CSEPEL FC
2015. 05. 16. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
2015. 05. 16. 18:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÚJBUDA FC
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 05. 24. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
DOROGI FC
2015. 05. 30. 18:00
Tököl VSE Sporttelep
2015. 05. 30. 18:00
Tököl VSE Sporttelep
TÖKÖL VSK
ÚJBUDA FC
2015. 06. 07. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2015. 06. 07. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
ÚJBUDA FC
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->