Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 11. forduló

2015.10.10 - 15:00

Budapest, BKV Előre Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
KOVÁCS GÁBOR PÉTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KULMAN TAMÁS, SZABÓ PÉTER
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

CSEPREGI TAMÁS

6'

1 - 0

 

HERCZEG LÁSZLÓ TIBOR

76'

2 - 0

 

 

2 - 1

82'

SZILÁGYI MÁTÉ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 10 9 0 1 35 14 21 27
2 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 10 8 2 0 27 5 22 26
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 10 7 2 1 28 9 19 23
4 DOROGI FC DOROGI FC 11 6 2 3 13 11 2 20
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 6 1 3 26 14 12 19
6 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 10 6 1 3 16 10 6 19
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 3 3 21 13 8 18
8 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 10 5 2 3 20 15 5 17
9 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 10 5 2 3 15 13 2 17
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 10 4 2 4 14 13 1 14
11 III. KER. TVE III. KER. TVE 10 3 3 4 15 17 -2 12
12 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 11 3 2 6 12 18 -6 11
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 11 2 3 6 12 27 -15 9
14 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 10 1 3 6 9 27 -18 6
15 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 11 1 2 8 10 24 -14 5
16 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 10 1 1 8 9 30 -21 4
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 11 0 1 10 6 28 -22 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 6 6 0 0 12 2 10 18 4 2 2 0 3 0 3 8 10 8 2 0 15 2 13 26
2 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 7 6 0 1 12 1 11 18 3 1 1 1 3 3 0 4 10 7 1 2 15 4 11 22
3 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 5 4 1 0 10 3 7 13 5 2 2 1 7 5 2 8 10 6 3 1 17 8 9 21
4 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 3 1 2 7 5 2 10 4 3 1 0 6 0 6 10 10 6 2 2 13 5 8 20
5 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 2 0 9 1 8 11 6 2 2 2 6 6 0 8 11 5 4 2 15 7 8 19
6 CSORNAI SE ÉRDI VSE 5 2 2 1 2 1 1 8 5 3 1 1 7 3 4 10 10 5 3 2 9 4 5 18
7 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 5 3 2 0 6 3 3 11 5 1 2 2 3 4 -1 5 10 4 4 2 9 7 2 16
8 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 4 1 2 1 1 2 -1 5 6 3 2 1 7 4 3 11 10 4 4 2 8 6 2 16
9 CSORNAI SE DOROGI FC 5 1 3 1 2 3 -1 6 6 2 2 2 4 2 2 8 11 3 5 3 6 5 1 14
10 CSORNAI SE BKV ELŐRE 5 2 2 1 2 1 1 8 5 1 1 3 3 5 -2 4 10 3 3 4 5 6 -1 12
11 CSORNAI SE CSEPEL FC 5 2 3 0 5 3 2 9 6 0 1 5 1 15 -14 1 11 2 4 5 6 18 -12 10
12 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 5 1 1 3 1 4 -3 4 6 1 2 3 2 4 -2 5 11 2 3 6 3 8 -5 9
13 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 5 2 2 1 6 5 1 8 5 0 1 4 0 7 -7 1 10 2 3 5 6 12 -6 9
14 CSORNAI SE CSORNAI SE 5 2 0 3 4 6 -2 6 6 0 1 5 1 8 -7 1 11 2 1 8 5 14 -9 7
15 CSORNAI SE III. KER. TVE 6 0 4 2 1 4 -3 4 4 1 0 3 4 5 -1 3 10 1 4 5 5 9 -4 7
16 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 4 0 1 3 2 8 -6 1 7 1 3 3 2 5 -3 6 11 1 4 6 4 13 -9 7
17 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 5 1 0 4 1 8 -7 3 5 0 2 3 1 7 -6 2 10 1 2 7 2 15 -13 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CSORNAI SE VIDEOTON FC II. 5 4 0 1 16 8 8 12 5 5 0 0 19 6 13 15 10 9 0 1 35 14 21 27
2 CSORNAI SE FERENCVÁROSI TC II. 6 6 0 0 20 3 17 18 4 2 2 0 7 2 5 8 10 8 2 0 27 5 22 26
3 CSORNAI SE ETO FC GYŐR 7 6 1 0 23 4 19 19 3 1 1 1 5 5 0 4 10 7 2 1 28 9 19 23
4 CSORNAI SE DOROGI FC 5 3 1 1 5 4 1 10 6 3 1 2 8 7 1 10 11 6 2 3 13 11 2 20
5 CSORNAI SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 6 3 1 2 16 12 4 10 4 3 0 1 10 2 8 9 10 6 1 3 26 14 12 19
6 CSORNAI SE DIÓSDI TC-SELECT 4 2 0 2 5 4 1 6 6 4 1 1 11 6 5 13 10 6 1 3 16 10 6 19
7 CSORNAI SE TARR ANDRÁSHIDA SC 5 3 2 0 11 2 9 11 6 2 1 3 10 11 -1 7 11 5 3 3 21 13 8 18
8 CSORNAI SE ÉRDI VSE 5 2 1 2 6 8 -2 7 5 3 1 1 14 7 7 10 10 5 2 3 20 15 5 17
9 CSORNAI SE MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 5 4 1 0 8 4 4 13 5 1 1 3 7 9 -2 4 10 5 2 3 15 13 2 17
10 CSORNAI SE BKV ELŐRE 5 3 0 2 5 4 1 9 5 1 2 2 9 9 0 5 10 4 2 4 14 13 1 14
11 CSORNAI SE III. KER. TVE 6 2 2 2 6 8 -2 8 4 1 1 2 9 9 0 4 10 3 3 4 15 17 -2 12
12 CSORNAI SE MTK BUDAPEST II. 5 0 2 3 4 10 -6 2 6 3 0 3 8 8 0 9 11 3 2 6 12 18 -6 11
13 CSORNAI SE CSEPEL FC 5 2 1 2 9 8 1 7 6 0 2 4 3 19 -16 2 11 2 3 6 12 27 -15 9
14 CSORNAI SE SÁRVÁR FC 5 1 1 3 6 15 -9 4 5 0 2 3 3 12 -9 2 10 1 3 6 9 27 -18 6
15 CSORNAI SE TATABÁNYA FC 4 1 1 2 6 11 -5 4 7 0 1 6 4 13 -9 1 11 1 2 8 10 24 -14 5
16 CSORNAI SE BALATONFÜREDI FC 5 1 1 3 7 12 -5 4 5 0 0 5 2 18 -16 0 10 1 1 8 9 30 -21 4
17 CSORNAI SE CSORNAI SE 5 0 1 4 4 14 -10 1 6 0 0 6 2 14 -12 0 11 0 1 10 6 28 -22 1
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 0-1 - 1----------
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0---1 - 3-0 - 3-2 - 4----2 - 2-
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 2-----2 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
--3 - 3-2 - 00 - 1---2 - 3----2 - 1-
CSORNAI SE
--0 - 31 - 10 - 41 - 3---2 - 3------
DOROGI FC
2 - 0---------0 - 0-1 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
-----1 - 2------1 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 1---1 - 01 - 12 - 1--------2 - 1
ÉRDI VSE
--3 - 2----0 - 2-0 - 4--3 - 0-0 - 0-
ETO FC GYŐR
-3 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-----6 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-----3 - 0---4 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 0---3 - 1-----2 - 0-
III. KER. TVE
-2 - 0-0 - 0---1 - 01 - 40 - 2-2 - 2----
MTK BUDAPEST II.
1 - 3--------1 - 1-0 - 22 - 20 - 2--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 1-3 - 13 - 1--3 - 31 - 4-------
SÁRVÁR FC
-------2 - 1--0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3---3 - 1------0 - 3--0 - 4-

Meccsek

BKV ELŐRE

2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 09. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
BKV ELŐRE
2015. 08. 16. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 16. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DOROGI FC
2015. 08. 22. 17:30
Csornai SE
2015. 08. 22. 17:30
Csornai SE
CSORNAI SE
BKV ELŐRE
2015. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 30. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TATABÁNYA FC
2015. 09. 05. 16:30
Csepel Stadion
2015. 09. 05. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
2015. 09. 13. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MTK BUDAPEST II.
2015. 09. 19. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 09. 19. 16:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
BKV ELŐRE
2015. 10. 03. 15:00
Érdi Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
BKV ELŐRE
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2015. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 10. 25. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ETO FC GYŐR
2015. 11. 01. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 11. 01. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
BKV ELŐRE
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 11. 08. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Stadion
2015. 11. 15. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 11. 21. 13:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
BKV ELŐRE
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BKV ELŐRE
2016. 02. 21. 14:00
BKV Előre Stadion
2016. 02. 21. 14:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 02. 27. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 02. 27. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BKV ELŐRE
2016. 03. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
2016. 03. 06. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSORNAI SE
2016. 03. 12. 14:30
2016. 03. 12. 14:30
TATABÁNYA FC
BKV ELŐRE
2016. 03. 20. 15:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 20. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 27. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
BKV ELŐRE
2016. 04. 03. 16:30
BKV Előre Stadion
2016. 04. 03. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
BALATONFÜREDI FC
2016. 04. 17. 17:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 17. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
ÉRDI VSE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
2016. 05. 01. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2016. 05. 08. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 08. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
BKV ELŐRE
2016. 05. 15. 17:30
BKV Előre Stadion
2016. 05. 15. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
VIDEOTON FC II.
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 05. 22. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
BKV ELŐRE
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
BKV ELŐRE
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
2016. 06. 05. 18:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple