Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 13. forduló

2015.10.24 - 14:30

Diósd, Diósdi TC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
DUCSAI JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BEDE TAMÁS, MAKKOSNÉ PETZ BRIGITTA
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

SOLYMOS ZOLTÁN

63'

1 - 0

 

KOCSIS MÁTÉ

66'

2 - 0

 

BONIFERT PÉTER

81'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 12 10 2 0 33 6 27 32
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 12 9 0 3 37 18 19 27
3 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 12 7 2 3 28 15 13 23
4 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 12 7 2 3 21 15 6 23
5 DOROGI FC DOROGI FC 12 7 2 3 14 11 3 23
6 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 12 7 1 4 19 12 7 22
7 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 12 6 3 3 23 14 9 21
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 6 2 4 28 17 11 20
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 12 6 2 4 23 17 6 20
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 12 6 2 4 18 14 4 20
11 III. KER. TVE III. KER. TVE 12 4 3 5 16 20 -4 15
12 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 13 4 2 7 14 22 -8 14
13 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 13 3 2 8 18 25 -7 11
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 13 2 3 8 13 35 -22 9
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 12 1 4 7 12 31 -19 7
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 13 1 1 11 10 31 -21 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 12 1 1 10 11 35 -24 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 7 7 0 0 14 3 11 21 5 3 2 0 4 0 4 11 12 10 2 0 18 3 15 32
2 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 8 6 0 2 12 2 10 18 4 1 1 2 3 4 -1 4 12 7 1 4 15 6 9 22
3 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 6 4 2 0 11 1 10 14 6 2 2 2 6 6 0 8 12 6 4 2 17 7 10 22
4 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 6 4 2 0 10 3 7 14 6 2 2 2 8 7 1 8 12 6 4 2 18 10 8 22
5 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 2 2 7 5 2 11 5 3 1 1 6 1 5 10 12 6 3 3 13 6 7 21
6 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 6 4 2 0 8 3 5 14 6 1 3 2 3 4 -1 6 12 5 5 2 11 7 4 20
7 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 6 2 3 1 2 1 1 9 6 3 1 2 7 5 2 10 12 5 4 3 9 6 3 19
8 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 5 1 3 1 1 2 -1 6 7 3 3 1 7 4 3 12 12 4 6 2 8 6 2 18
9 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 6 3 2 1 3 1 2 11 6 1 2 3 3 5 -2 5 12 4 4 4 6 6 0 16
10 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 5 1 3 1 2 3 -1 6 7 2 3 2 4 2 2 9 12 3 6 3 6 5 1 15
11 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 6 2 3 1 6 5 1 9 6 1 1 4 2 8 -6 4 12 3 4 5 8 13 -5 13
12 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 5 1 1 3 4 8 -4 4 8 2 3 3 3 5 -2 9 13 3 4 6 7 13 -6 13
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 7 1 4 2 2 4 -2 7 5 1 1 3 4 5 -1 4 12 2 5 5 6 9 -3 11
14 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 6 1 2 3 1 4 -3 5 7 1 2 4 2 6 -4 5 13 2 4 7 3 10 -7 10
15 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 6 2 3 1 5 4 1 9 7 0 1 6 1 17 -16 1 13 2 4 7 6 21 -15 10
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 6 2 0 4 5 8 -3 6 7 0 2 5 1 8 -7 2 13 2 2 9 6 16 -10 8
17 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 6 1 1 4 1 8 -7 4 6 0 3 3 1 7 -6 3 12 1 4 7 2 15 -13 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 7 7 0 0 22 4 18 21 5 3 2 0 11 2 9 11 12 10 2 0 33 6 27 32
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 6 4 0 2 17 10 7 12 6 5 0 1 20 8 12 15 12 9 0 3 37 18 19 27
3 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 8 6 1 1 23 8 15 19 4 1 1 2 5 7 -2 4 12 7 2 3 28 15 13 23
4 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 6 5 1 0 12 5 7 16 6 2 1 3 9 10 -1 7 12 7 2 3 21 15 6 23
5 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 5 3 1 1 5 4 1 10 7 4 1 2 9 7 2 13 12 7 2 3 14 11 3 23
6 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 5 3 0 2 8 4 4 9 7 4 1 2 11 8 3 13 12 7 1 4 19 12 7 22
7 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 6 4 2 0 13 3 10 14 6 2 1 3 10 11 -1 7 12 6 3 3 23 14 9 21
8 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 7 3 2 2 18 14 4 11 5 3 0 2 10 3 7 9 12 6 2 4 28 17 11 20
9 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 6 3 1 2 8 8 0 10 6 3 1 2 15 9 6 10 12 6 2 4 23 17 6 20
10 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 6 4 0 2 7 4 3 12 6 2 2 2 11 10 1 8 12 6 2 4 18 14 4 20
11 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 7 3 2 2 7 8 -1 11 5 1 1 3 9 12 -3 4 12 4 3 5 16 20 -4 15
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 6 1 2 3 5 10 -5 5 7 3 0 4 9 12 -3 9 13 4 2 7 14 22 -8 14
13 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 5 2 1 2 10 12 -2 7 8 1 1 6 8 13 -5 4 13 3 2 8 18 25 -7 11
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 6 2 1 3 9 12 -3 7 7 0 2 5 4 23 -19 2 13 2 3 8 13 35 -22 9
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 6 1 1 4 7 17 -10 4 6 0 3 3 5 14 -9 3 12 1 4 7 12 31 -19 7
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 6 1 1 4 8 16 -8 4 7 0 0 7 2 15 -13 0 13 1 1 11 10 31 -21 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 6 1 1 4 7 13 -6 4 6 0 0 6 4 22 -18 0 12 1 1 10 11 35 -24 4
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 0-1 - 1-2 - 1--------
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0--0 - 11 - 3-0 - 3-2 - 4----2 - 2-
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 2--2 - 0--2 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
--3 - 3-2 - 00 - 1---2 - 3----2 - 10 - 4
CSORNAI SE
-4 - 20 - 31 - 10 - 41 - 3---2 - 3------
DOROGI FC
2 - 0---------0 - 0-1 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
-----1 - 2-----3 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 1--4 - 11 - 01 - 12 - 1--------2 - 1
ÉRDI VSE
--3 - 2---2 - 00 - 2-0 - 4--3 - 0-0 - 0-
ETO FC GYŐR
-3 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-0 - 4---6 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
-----3 - 0-1 - 2-4 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 0---3 - 1-2 - 1---2 - 0-
III. KER. TVE
-2 - 0-0 - 0---1 - 01 - 40 - 2-2 - 2-1 - 0--
MTK BUDAPEST II.
1 - 3---1 - 0----1 - 1-0 - 22 - 20 - 2--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 1-3 - 13 - 1--3 - 31 - 4-----2 - 2-
SÁRVÁR FC
--1 - 2----2 - 1--0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3---3 - 1------0 - 3-4 - 10 - 4-

Meccsek

DIÓSDI TC-SELECT

2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
2015. 08. 02. 17:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 09. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 08. 15. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2015. 08. 23. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 08. 29. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
DOROGI FC
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
2015. 09. 05. 16:30
Csornai SE
CSORNAI SE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TATABÁNYA FC
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MTK BUDAPEST II.
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2015. 10. 03. 15:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
2015. 10. 17. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 10. 31. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 07. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ETO FC GYŐR
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
2015. 11. 15. 13:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2015. 11. 22. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 13. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BKV ELŐRE
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 02. 21. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 05. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 03. 12. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSORNAI SE
2016. 03. 26. 15:00
2016. 03. 26. 15:00
TATABÁNYA FC
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSEPEL FC
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
2016. 04. 10. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 16. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
BALATONFÜREDI FC
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 30. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
ÉRDI VSE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 14. 17:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
SÁRVÁR FC
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
2016. 05. 21. 18:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
2016. 05. 29. 18:00
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
VIDEOTON FC II.
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 06. 05. 18:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
DIÓSDI TC-SELECT

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple