Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugati csoport 18. forduló

2016.02.13 - 14:00

Budapest, Csepel Stadion

MLSZ

NB III. Nyugati csoport

Játékvezető
CSONKA BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FLINTA ZOLTÁN, BORNEMISSZA NORBERT
CSEPEL FC
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FERENCVÁROSI TC II. FERENCVÁROSI TC II. 17 13 3 1 42 11 31 42
2 VIDEOTON FC II. VIDEOTON FC II. 17 12 1 4 46 22 24 37
3 DOROGI FC DOROGI FC 17 10 4 3 20 12 8 34
4 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 17 10 3 4 31 20 11 33
5 ETO FC GYŐR ETO FC GYŐR 17 10 2 5 39 21 18 32
6 DIÓSDI TC-SELECT DIÓSDI TC-SELECT 17 8 2 7 24 23 1 26
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 17 7 5 5 25 21 4 26
8 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 17 7 3 7 36 30 6 24
9 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 17 7 3 7 26 24 2 24
10 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 17 7 3 7 26 25 1 24
11 TATABÁNYA FC TATABÁNYA FC 17 7 2 8 30 27 3 23
12 III. KER. TVE III. KER. TVE 17 6 5 6 22 25 -3 23
13 MTK BUDAPEST II. MTK BUDAPEST II. 17 6 3 8 21 29 -8 21
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 17 4 4 9 17 37 -20 16
15 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 17 2 5 10 16 41 -25 11
16 CSORNAI SE CSORNAI SE 17 1 1 15 11 39 -28 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 16 2 1 13 14 39 -25 2 (-5 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 9 8 0 1 16 4 12 24 8 4 4 0 8 3 5 16 17 12 4 1 24 7 17 40
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 8 5 2 1 12 4 8 17 9 3 4 2 9 7 2 13 17 8 6 3 21 11 10 30
3 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 0 3 14 5 9 21 7 2 2 3 5 6 -1 8 17 9 2 6 19 11 8 29
4 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 3 1 14 3 11 18 8 2 2 4 6 9 -3 8 17 7 5 5 20 12 8 26
5 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 9 8 1 12 8 4 2 2 11 5 6 14 17 7 5 5 20 13 7 26
6 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 9 4 4 1 11 7 4 16 8 2 4 2 4 4 0 10 17 6 8 3 15 11 4 26
7 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 7 3 1 3 9 9 0 10 10 4 3 3 5 5 0 15 17 7 4 6 14 14 0 25
8 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 8 2 4 2 2 2 0 10 9 4 3 2 9 6 3 15 17 6 7 4 11 8 3 25
9 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 8 2 5 1 3 3 0 11 9 3 4 2 6 2 4 13 17 5 9 3 9 5 4 24
10 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 8 3 4 1 4 2 2 13 9 2 4 3 7 8 -1 10 17 5 8 4 11 10 1 23
11 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 8 1 5 2 3 5 -2 8 9 3 4 2 7 6 1 13 17 4 9 4 10 11 -1 21
12 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 8 2 3 3 3 5 -2 9 9 2 2 5 4 8 -4 8 17 4 5 8 7 13 -6 17
13 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 9 2 5 2 3 4 -1 11 8 1 3 4 4 7 -3 6 17 3 8 6 7 11 -4 17
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 9 3 5 1 6 4 2 14 8 0 1 7 1 18 -17 1 17 3 6 8 7 22 -15 15
15 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 3 3 2 7 6 1 10 8 1 2 5 2 9 -7 2 16 4 5 7 9 15 -6 12
16 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 8 1 2 5 1 10 -9 5 9 1 3 5 3 12 -9 6 17 2 5 10 4 22 -18 11
17 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 9 2 1 6 6 11 -5 7 8 0 3 5 1 8 -7 3 17 2 4 11 7 19 -12 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BALATONFÜREDI FC FERENCVÁROSI TC II. 9 8 0 1 24 5 19 24 8 5 3 0 18 6 12 18 17 13 3 1 42 11 31 42
2 BALATONFÜREDI FC VIDEOTON FC II. 8 5 0 3 22 14 8 15 9 7 1 1 24 8 16 22 17 12 1 4 46 22 24 37
3 BALATONFÜREDI FC DOROGI FC 8 4 3 1 7 5 2 15 9 6 1 2 13 7 6 19 17 10 4 3 20 12 8 34
4 BALATONFÜREDI FC MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904 9 7 1 1 21 10 11 22 8 3 2 3 10 10 0 11 17 10 3 4 31 20 11 33
5 BALATONFÜREDI FC ETO FC GYŐR 10 7 1 2 29 12 17 22 7 3 1 3 10 9 1 10 17 10 2 5 39 21 18 32
6 BALATONFÜREDI FC DIÓSDI TC-SELECT 8 4 0 4 12 12 0 12 9 4 2 3 12 11 1 14 17 8 2 7 24 23 1 26
7 BALATONFÜREDI FC BKV ELŐRE 8 4 2 2 8 5 3 14 9 3 3 3 17 16 1 12 17 7 5 5 25 21 4 26
8 BALATONFÜREDI FC PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 3 3 20 18 2 12 8 4 0 4 16 12 4 12 17 7 3 7 36 30 6 24
9 BALATONFÜREDI FC ÉRDI VSE 8 3 1 4 8 11 -3 10 9 4 2 3 18 13 5 14 17 7 3 7 26 24 2 24
10 BALATONFÜREDI FC TARR ANDRÁSHIDA SC 9 5 2 2 16 7 9 17 8 2 1 5 10 18 -8 7 17 7 3 7 26 25 1 24
11 BALATONFÜREDI FC TATABÁNYA FC 7 4 1 2 19 14 5 13 10 3 1 6 11 13 -2 10 17 7 2 8 30 27 3 23
12 BALATONFÜREDI FC III. KER. TVE 9 5 2 2 11 8 3 17 8 1 3 4 11 17 -6 6 17 6 5 6 22 25 -3 23
13 BALATONFÜREDI FC MTK BUDAPEST II. 8 2 3 3 9 13 -4 9 9 4 0 5 12 16 -4 12 17 6 3 8 21 29 -8 21
14 BALATONFÜREDI FC CSEPEL FC 9 4 2 3 12 12 0 14 8 0 2 6 5 25 -20 2 17 4 4 9 17 37 -20 16
15 BALATONFÜREDI FC SÁRVÁR FC 8 1 2 5 7 20 -13 5 9 1 3 5 9 21 -12 6 17 2 5 10 16 41 -25 11
16 BALATONFÜREDI FC CSORNAI SE 9 1 1 7 9 22 -13 4 8 0 0 8 2 17 -15 0 17 1 1 15 11 39 -28 4
17 BALATONFÜREDI FC BALATONFÜREDI FC 8 2 1 5 10 14 -4 5 8 0 0 8 4 25 -21 -3 16 2 1 13 14 39 -25 2
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
1 - 01 - 16 - 02 - 0-1 - 1-2 - 1-0 - 21 - 2---2 - 0-
BALATONFÜREDI FC
-2 - 0--0 - 11 - 3-0 - 3-2 - 4--3 - 0-2 - 20 - 1
BKV ELŐRE
----0 - 11 - 20 - 0-2 - 0-1 - 12 - 11 - 0--1 - 0
CSEPEL FC
-1 - 03 - 3-2 - 00 - 1-2 - 0-2 - 3-0 - 0--2 - 10 - 4
CSORNAI SE
-4 - 20 - 31 - 10 - 41 - 3-0 - 11 - 22 - 3----0 - 3-
DOROGI FC
2 - 0-------1 - 00 - 00 - 01 - 11 - 01 - 4-1 - 0
DIÓSDI TC-SELECT
--2 - 1--1 - 2--0 - 3-2 - 43 - 01 - 21 - 0-2 - 0
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2 - 12 - 0-4 - 11 - 01 - 12 - 1-----1 - 36 - 2-2 - 1
ÉRDI VSE
--3 - 2--0 - 12 - 00 - 2-0 - 4--3 - 0-0 - 00 - 2
ETO FC GYŐR
5 - 03 - 1-5 - 03 - 0--3 - 12 - 2-0 - 4--1 - 46 - 01 - 0
VIDEOTON FC II.
--2 - 3--3 - 03 - 11 - 2-4 - 2-5 - 21 - 4--3 - 0
FERENCVÁROSI TC II.
3 - 16 - 0-4 - 12 - 0--0 - 13 - 1-2 - 1--2 - 02 - 0-
III. KER. TVE
2 - 02 - 0-0 - 02 - 0--1 - 01 - 40 - 2-2 - 2-1 - 0--
MTK BUDAPEST II.
1 - 3--2 - 11 - 0---2 - 21 - 1-0 - 22 - 20 - 2--
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
0 - 26 - 12 - 23 - 13 - 1--3 - 31 - 4-0 - 2---2 - 2-
SÁRVÁR FC
--1 - 2--0 - 30 - 02 - 1--0 - 5-0 - 41 - 2-3 - 3
TATABÁNYA FC
3 - 3---3 - 1------0 - 34 - 14 - 10 - 45 - 1

Meccsek

CSEPEL FC

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 08. 17:30
Csepel Stadion
2015. 08. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
SÁRVÁR FC
2015. 08. 15. 19:00
ETO Stadion
2015. 08. 15. 19:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
CSEPEL FC
2015. 08. 23. 17:30
Csepel Stadion
2015. 08. 23. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
VIDEOTON FC II.
2015. 08. 30. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2015. 08. 30. 17:30
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 05. 16:30
Csepel Stadion
2015. 09. 05. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BKV ELŐRE
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2015. 09. 13. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
CSEPEL FC
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
2015. 09. 19. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DIÓSDI TC-SELECT
2015. 09. 27. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
2015. 09. 27. 16:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
CSEPEL FC
2015. 10. 03. 15:00
Csepel Stadion
2015. 10. 03. 15:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DOROGI FC
2015. 10. 10. 15:00
Csornai SE
2015. 10. 10. 15:00
Csornai SE
CSORNAI SE
CSEPEL FC
2015. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
2015. 10. 28. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TATABÁNYA FC
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
CSEPEL FC
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 11. 01. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
CSEPEL FC
2015. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
BALATONFÜREDI FC
2015. 11. 22. 13:00
Csepel Stadion
2015. 11. 22. 13:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ÉRDI VSE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
2016. 02. 20. 14:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2016. 02. 27. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 27. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
ETO FC GYŐR
2016. 03. 06. 14:30
MOL Aréna Sóstó
2016. 03. 06. 14:30
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
CSEPEL FC
2016. 03. 13. 14:30
Csepel Stadion
2016. 03. 13. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
FERENCVÁROSI TC II.
2016. 03. 20. 15:00
BKV Előre Stadion
2016. 03. 20. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
CSEPEL FC
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
2016. 03. 27. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
2016. 04. 02. 16:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
CSEPEL FC
2016. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
2016. 04. 09. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2016. 04. 16. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2016. 04. 16. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CSEPEL FC
2016. 04. 23. 17:00
Csepel Stadion
2016. 04. 23. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
CSORNAI SE
2016. 04. 30. 17:00
2016. 04. 30. 17:00
TATABÁNYA FC
CSEPEL FC
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 08. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
2016. 05. 15. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MTK BUDAPEST II.
2016. 05. 21. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 05. 21. 18:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
CSEPEL FC
2016. 06. 05. 18:00
Érdi Sporttelep
2016. 06. 05. 18:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
CSEPEL FC

III. KER. TVE

2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 01. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
2015. 08. 09. 11:00
BKV Előre Stadion
MTK BUDAPEST II.
III. KER. TVE
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 15. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BALATONFÜREDI FC
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 05. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2015. 09. 12. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 09. 19. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ETO FC GYŐR
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
2015. 09. 27. 16:00
MOL Aréna Sóstó
VIDEOTON FC II.
III. KER. TVE
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 04. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FERENCVÁROSI TC II.
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
2015. 10. 10. 15:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 18. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2015. 10. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
DIÓSDI TC-SELECT
III. KER. TVE
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 10. 31. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2015. 11. 07. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
III. KER. TVE
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2015. 11. 14. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSORNAI SE
2015. 11. 21. 16:00
2015. 11. 21. 16:00
TATABÁNYA FC
III. KER. TVE
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
2016. 02. 13. 14:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 02. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MTK BUDAPEST II.
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
2016. 02. 27. 14:00
Balatonfüredi FC Sporttelep
BALATONFÜREDI FC
III. KER. TVE
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
2016. 03. 12. 14:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
2016. 03. 19. 15:00
MTE-1904 Sporttelep
MOSONMAGYARÓVÁRI TE 1904
III. KER. TVE
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 03. 26. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
2016. 04. 02. 17:00
ETO Stadion
ETO FC GYŐR
III. KER. TVE
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 10. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
VIDEOTON FC II.
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
2016. 04. 17. 17:00
Ferencvárosi TC Népligeti Sportcentrum
FERENCVÁROSI TC II.
III. KER. TVE
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 04. 23. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2016. 05. 01. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 08. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DIÓSDI TC-SELECT
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2016. 05. 13. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 05. 21. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DOROGI FC
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
2016. 05. 29. 17:00
Csornai SE
CSORNAI SE
III. KER. TVE
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2016. 06. 05. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TATABÁNYA FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple